24 szep 29, 00:40:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 118429 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gerysama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #240 Dátum: 11 márc 14, 20:48:52 »

Köszönök mindent Mosolyog Már csak azért is mert sajnos a környezetemben nem mindenki értékeli a képregényeimet. Meg úgy általában a képregényeket.  Szomorú

Elöször is védekeznék azzal, hogy tudom hogy zavaró lehet ha felhasználnak egy panelt újra, de azon voltam hogy minek rajzoljam meg megint vagy más kamera nézetből, ha az is bele illik. Ráadásul csomószor azt kellett hallgatnom hogy: " Gergő mikor fejezed már be azt a sz@rt? El kéne már mennünk bevásárolni, de még azelött porszivozz már ki. Jah és az egyik haverod hivott hogy menj át hozzá de még ma! .....Gergő... még mindig azt a hülyeséget rajzolod? Nem azt mondtam hogy a jövő héten hanem hogy most! Fogd rövidre!"

Próbáltam gyors lenni. Ami sikerült is.

Matten: Biztosithatlak hogy a boritónál nem vágtam ki a képet sehonnan. Csak a szinezés sikerült kicsit bénára Mosolyog Azért tűnik úgy mintha. De abban tökéletesen igazad van hogy odafigyelhettem volna jobban is. De úgy nehéz ha az embert gyakorlatilag kiráncigálják a gép elől.

Yoko logan: Még nem döntöttem el hogy folytatom-e. Van egy másik képregény is amit csinálok és azt kb 100 feletti oldalra tervezem szal eltharthat még egy darabig és nem tudom hogy össze lehet -e eggyeztetni a kettőt.  Mosolyog De azért örülök hogy tettszett  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 20:57:47 írta Gerysama » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #241 Dátum: 11 márc 14, 20:56:56 »

Nem mondtam, hogy másoltál borítót Nevet Csak a Stílusa Kanzenbanos! Nevet Ergo: Piros háttér, és előtte egy jelenet, a cím pedig fehéren. És ez egyáltalán nem Negatív, pont, SŐT! Nevet

És ne hallgass a szüleidre! Nevet Ez az egyik mű aminek Esélye van megnyerni a versenyt, úgyhogy nyugodtan fektethetsz a továbbiakba maximális energiát is. De természetesen ne hanyagold emiatt a hétköznapi életed kacsint

Tényleg grat a műhöz! Nevet Van jövője! Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #242 Dátum: 11 márc 14, 20:59:50 »

Ráadásul csomószor azt kellett hallgatnom hogy: " Gergő mikor fejezed már be azt a sz@rt? El kéne már mennünk bevásárolni, de még azelött porszivozz már ki. Jah és az egyik haverod hivott hogy menj át hozzá de még ma! .....Gergő... még mindig azt a hülyeséget rajzolod? Nem azt mondtam hogy a jövő héten hanem hogy most! Fogd rövidre!"

Ehh... ilyen körülmények között egyáltalán addig is nehéz lehetett eljutni, hogy így megtanulj rajzolni. Ha nekem ilyen rokonjaim lennének... nem, hogy nem értékelik... még dobálóznak is vele. E pár sor olvasása bár nem az én gondom, de úgymond port kavart a lelkemben.
Tiszteletem!
Naplózva



Gerysama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #243 Dátum: 11 márc 14, 21:07:11 »

jah  Nevet Akkor bocs... amúgy az a piros hátteres dolog totál véletlen. NEm tudtam hogy az erdetiek is pirosak voltak. Csak lusta voltam hátteet rajzolni Nyelvesít
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #244 Dátum: 11 márc 14, 21:19:23 »

Azért kiváncsi lennék, ha úgy adódna, hogy te nyered meg a fődíjat, azok után is sz*rként kezelnék -e szüleid a fáradozásaid...

Számomra felfoghatatlan, ha egy apa vagy egy anya nem becsüli meg a saját gyereke tehetségét.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Gerysama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #245 Dátum: 11 márc 14, 21:19:49 »

Ehh... ilyen körülmények között egyáltalán addig is nehéz lehetett eljutni, hogy így megtanulj rajzolni


Még annál is nehezebb. De még BŐVEN nem tudok annyira mint amennyire szeretnék. Mindenesetre köszönöm hogy eggyüttérzel Mosolyog  A családomtól pedig minnél elöbb meg fogok szabadulni ne félj...persze nem egy puskával..csak mondjuk egy albérlettel.


De végülis........puska.....hmm

Azért kiváncsi lennék, ha úgy adódna, hogy te nyered meg a fődíjat, azok után is sz*rként kezelnék -e szüleid a fáradozásaid...

Számomra felfoghatatlan, ha egy apa vagy egy anya nem becsüli meg a saját gyereke tehetségét.


Igazából a nővéremről van szó leginkább...Tisztára mint a Midori no Hibi-ből a Rin nevű csaj Sawamura tesója. Főleg mióta gyereke lett....


---
Hsz szerkesztve - Moderátor által.
Kérlek, ne írj dupla hozzászólást, inkább szerkeszd az előzőt. Mosolyog

jogos  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 21:33:16 írta Gerysama » Naplózva
byakuchan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #246 Dátum: 11 márc 14, 21:35:15 »

Húú hát köszönöm a kedves zsűritagoknak a kritikákat! Mosolyog bevallom magamtól nem tűnt fel, hogy itt-ott asszimetrikus lenne a rajzom de így hogy felhívtátok rá a figyelmemet most már én is látom. úgyhogy legalább így tudom hogy legközelebb mire kell figyelnem jobban...Mosolyog külön köszönet Matten-nek és yoko logan-nek, nagyon jól esett amiket írtatok - különösen ez a mondat: "Láttam már sok emberkétől megrajzolt Narutot, de ez körözi mindet" Mosolyog
Annak pedig örülnék nagyon ha tényleg lenne ősszel újra ilyen verseny, biztosan azon is indulni fogok! Mosolyog
üdv mindenkinek^^
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 21:38:02 írta byakuchan » Naplózva
Boszi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #247 Dátum: 11 márc 14, 23:19:56 »

Na, ha elsőre és ilyen rövid idő alatt raktad össze a nevezésed, akkor mi lett volna már tapasztaltabb vagy és több időt szánsz rá? Nevet Szóval no para, elsőre ez így volt tökéletes. kacsint
Várhatóan ősszel úgyis lesz megint AMV / FanFic és FanaArt versenykombó. =)

No, ősszel is lesz verseny? Nevet Ennek nagyon örülök akkor akár most elkezdhetek készülni rá, ugyanis első ötletem egy animáció lett volna de az időhiány miatt (de sokadjára mondom) lemondtam róla. Így viszont úgy készülök hogy a következőre nem az utolsó pillanatban jelentkezem. smirksweat

Gerysama: Ilyen körülmények között dolgozni.. >.<# Tiszteletem! Nevet
Naplózva
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #248 Dátum: 11 márc 14, 23:25:44 »

Azt a betyárját szétsavazták a művünket ami nem is nekem fáj csak a rajzolómat oltják halálra
Azért legalább 2zsűritagk ifejtette,hogy mi volt a rossz a többi pedig 1tőmondattal lezárta a dolgot

Áááá most szégyellem magam besem kellett volna neveznem szerencsétlen művünket így csak megszégyenült
Naplózva
Fess Gáspi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #249 Dátum: 11 márc 14, 23:39:14 »

csak egy dolgot nem értek, hogy mért úgy lett meghirdetve hogy, "szeretnél Dant-C és Yoko(logan) babérjaira törni" hogyha a sorozat jellegű alkotások jól le lettek húzva?
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #250 Dátum: 11 márc 14, 23:41:08 »

Ez egy jókis reklámszöveg.
Egyébként acid kivételével senkinek nincs baja az ilyen jellegű művekkel. A tied le lett húzva, de pl: a NAgy kígyó egész jó pontokat kapott. Én például nagyon élveztem az ilyen műveket, és még biztos kapunk egy csomó ilyet.

Azt a betyárját szétsavazták a művünket ami nem is nekem fáj csak a rajzolómat oltják halálra
Azért legalább 2zsűritagk ifejtette,hogy mi volt a rossz a többi pedig 1tőmondattal lezárta a dolgot

Áááá most szégyellem magam besem kellett volna neveznem szerencsétlen művünket így csak megszégyenült
Azt a betyárját szétsavazták a művünket ami nem is nekem fáj csak a rajzolómat oltják halálra
Azért legalább 2zsűritagk ifejtette,hogy mi volt a rossz a többi pedig 1tőmondattal lezárta a dolgot

Áááá most szégyellem magam besem kellett volna neveznem szerencsétlen művünket így csak megszégyenült

A probléma a művetekkel az volt, hogy túl sűrű volt és követhetetlen, amire mind a rajz és a dialógus közrejátszott. A karakterek és a történések élettelenek és valószerűtlenek voltak.

De sose bánjátok a nevezést. Megtudtátok mik a hibáitok, és ahelyett, hogy feladjátok, próbáljatok inkább javítani rajta kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 23:51:39 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
nitelite
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #251 Dátum: 11 márc 15, 07:51:25 »

Igen még sok ilyet kaptok, mint pl az enyémet Nevet
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #252 Dátum: 11 márc 15, 08:03:09 »

csak egy dolgot nem értek, hogy mért úgy lett meghirdetve hogy, "szeretnél Dant-C és Yoko(logan) babérjaira törni" hogyha a sorozat jellegű alkotások jól le lettek húzva?


De ennek ez a lényege sztem Nevet A jitsu harcosokra azelőtt is sokan mondták, hogy nem tetszik (nem sértésből írom), szal attól hogy beküldted, a vélemény nem változik. És azt te is beláttad már hogy az első rész nem a legjobb ^^
Naplózva
Fess Gáspi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #253 Dátum: 11 márc 15, 09:34:08 »

nem azzal van a bajom, hogy lehúzták, hanem azzal, hogy hogyan.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #254 Dátum: 11 márc 15, 09:49:12 »

Néhol Nagy Ferósan adták elő magukat a zsűri tagok , de ezzel nincs semmi baj. Tanulsz belőle , akkor tanulsz , ha nem akkor nem. Ilyen egyszerű. Én például várom , hogy hétvégén megtudjam az eredményemet , nagyon kevésre számítok és erősen negatív kritikára , de az biztos , hogy büszke leszek magamra , elvégre neki álltam valamit csinálni. Legyél büszke a művedre , legyél büszke arra , hogy kritikával illettek. Kaptál jót is , rosszat is , lépj túl és mutasd meg a következő epizódokban , hogy """"nincs igazuk"""". kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!