24 jún 02, 00:24:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 111209 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #90 Dátum: 11 feb 26, 17:19:18 »

Jelentkezést csak a csatolt művel együtt fogadunk el. Mosolyog

Illetve nincsen megszabva se minimum, se maximum a fanfic íráshoz. Nem karakterre és oldal mennyiségre megyünk, hanem magára a történetre. Pl. ugyan úgy el fogjuk fogadni azt az 1-2 oldalas kis történetet, mint azt amelyik 20 oldalas. Attól függ, hogy melyik történet és kivitelezése (fogalmazás, helyesírás) fog meg jobban bennünket. ^^
Szóval lehet, hogy lesz olyan rövidke kis sztori is, ami úgy megfog minket, hogy na, erre max. pontot adunk. Nevet
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #91 Dátum: 11 feb 26, 17:32:42 »

Oké, köszönöm.
Azt gondoltam, hogy nem arra mentek, evidens. Azért kérdeztem, hogy mégis mekkora energiát fektessek bele.
Más: Lehet, hogy már kérdezték, akkor elnézést, csak most nincs időm végignézni az egészet, de a fanfic ugye lehet folytatásos, tehát nem muszáj lezárni?Mosolyog
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #92 Dátum: 11 feb 26, 17:46:30 »

az lehet, h oan vidivel nevezek, ami lényegében egy videoklip egy általam énekelt animés számra? mondjuk pl. hidan énekli a My Immortalt...?(najó, tudom, hogy ez hülyeség, nem is az lesz...)
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #93 Dátum: 11 feb 26, 17:48:54 »

üdv, ezen a fórumon a "zuio" nicknevet használom, de egyébként meg egy másikat, és az amv-ben amit csináltam a másik szerepel, melyiket írjam az e-mail tárgyába?
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 26, 18:19:57 írta zuio » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #94 Dátum: 11 feb 26, 18:48:34 »

Oké, köszönöm.
Azt gondoltam, hogy nem arra mentek, evidens. Azért kérdeztem, hogy mégis mekkora energiát fektessek bele. ...

Attól függ, hogy akarsz-e nyerni? Nevet
Nem biztos, hogy egy hosszabb, de uncsi mű megíráshoz feltétlen több energia kell, mint egy rövidebb, de érdekesebb irományéhoz. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
penny88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #95 Dátum: 11 feb 26, 22:47:51 »

Hello!
Érdeklődni szeretnék: Ha az állókép és szöveg kategóriába szeretnék nevezni, és egy saját képregényt rajzolok, egyéni karaktereket kell rajzolnom, vagy pedig más már meglévő szereplőket (pl.: Naruto, Sasuke, stb.) is rajzolhatok, azaz paródiát.Mosolyog
Köszönöm előre is a választ.
Naplózva
Lond
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 8


« Válasz #96 Dátum: 11 feb 27, 00:52:59 »

Sziasztok!
Csak Hang kategóriába lehet nevezni, úgy, hogy van saját művem, ami akár lehetne egy Manga vagy Anime dala is?

Vagy ha valaki készített saját kisfilmet, de nincs zenéje , arról is beszélhetünk:)

Lond
Naplózva
ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #97 Dátum: 11 feb 27, 12:33:44 »

ÚÚÚIIII ikszdé egy héttel kitoltátok ikszdé mamamia ikszdé hál isten rendesen be tudom fejezni Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #98 Dátum: 11 feb 27, 13:35:25 »

...egyéni karaktereket kell rajzolnom, vagy pedig más már meglévő szereplőket (pl.: Naruto, Sasuke, stb.) is rajzolhatok, azaz paródiát.Mosolyog

Rajzolhatsz saját, illetve már létező karaktereket is. Rád van bízva. Csak ne koppintás, kopírozás legyen. kacsint

Sziasztok!
Csak Hang kategóriába lehet nevezni, úgy, hogy van saját művem, ami akár lehetne egy Manga vagy Anime dala is?
Vagy ha valaki készített saját kisfilmet, de nincs zenéje , arról is beszélhetünk:)
Lond

Ha írtál egy dalt és felénekelted, nyugodtan nevezhetsz vele egyénileg. Nem muszáj mozgóképet is csatolnod hozzá. Ha szeretnél valaki kisfilmes (hang nélküli) nevezéséhez csatlakozni, ahhoz neked kellene felkeresned a leendő társad. Abban mi nem tudunk, és nem is vagyunk hivatottak segíteni. kacsint
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Lond
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 8


« Válasz #99 Dátum: 11 feb 28, 00:07:23 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


Szia!
Nem énekeltem a dalt, hanem magam komponáltam.
De akkor elküldöm!
Köszi a segítséget!
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 28, 09:49:59 írta Aes Sedai » Naplózva
nitelite
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #100 Dátum: 11 feb 28, 15:22:00 »

Hali az lenne a kérdésem, hogy ha van egy rajzolt Naruto Fanmade-s sorozatom abból, ha a második részt küldöm el az is megfelel? Mert az első nem lett olyan jó, hogy nyerhetnék vele. A második rész viszont jobb lett valamennyivel.

Előre is kösz a választ.
Naplózva

ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #101 Dátum: 11 feb 28, 17:50:06 »

én ugyan nem vagyok admin de sztem ha a 10-edik résznél jársz azt is beküldheted ikszdé Melesleg én is Naruto Fanmadet kezdtem el csinálni, de kiváncsi leszek másokéra is Mosolyog Mosolyog
Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #102 Dátum: 11 feb 28, 19:03:41 »

Hali az lenne a kérdésem, hogy ha van egy rajzolt Naruto Fanmade-s sorozatom abból, ha a második részt küldöm el az is megfelel? Mert az első nem lett olyan jó, hogy nyerhetnék vele. A második rész viszont jobb lett valamennyivel.

Azt azért érdemes mérlegelned, hogy az 1. rész ismerete nélkül is kellőképpen érthető-e a 2. rész. kacsint
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
nitelite
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #103 Dátum: 11 feb 28, 20:10:37 »

Aha, de sztem az első rész nélkül is érthető lesz a dolog egy dolgot leszámítva  Nevet
Naplózva

Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #104 Dátum: 11 márc 01, 20:02:19 »

A jelentkezési határidő, remélem jól értem, vasárnap éjfélig érvényes, azaz még vasárnap is beletartozik, ugye?Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!