24 szep 28, 08:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311903 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #13380 Dátum: 12 ápr 26, 15:27:30 »

Hol laksz?
Mivel már heo válaszolt, nekem nem kell. ^^ *lusta*
... remélem akkor kitudsz jönni.  Be van tépve
Igen, feltehetőleg. Nevet (Mini betépett ikszdé)
Venni kell egy tálcával...
Egyik energiaitalt sem szeretem túlzottan, de amikor kijött az új Mojito-s, poénból megkóstoltam és teljesen rákockultam. Bepockoltam 4-5 dobozzal a hűtőbe, hogy mindig legyen itthon. Bár, egy ideje leszoktam róla...
Egyébként, miért nem írtad még ki a profilodba, ha szabad érdeklődnöm?
Mert:
 - lusta voltam
 - minek?
 - akit tényleg érdekel, majd megkérdezi Nevet
Én nem szeretem a Jagert...
Végre valaki! Ohh My God Én sem. Kanalas orvosság íze van. >.<#
... nekem egész végig volt helyem, mert olyan városban szálltam fel...
Velem is mindig így van. Nevet Tök jó még a garázsban felszállni a buszra. Nevet

Nektek kettőtöknek meg részvétem. x)
Amúgy ismerős a késésért levont fizetés história. Nevet A haverom mindig sír, hogy anyu öt perc késésért levon tőle egy órányi fizetést. Mondjuk, a gyerek általában meg is érdemli, de azért meg szoktam sajnálni. Olyan aranyosan panaszkodik. x)

Beatreex, Sopron? Ohh My God
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #13381 Dátum: 12 ápr 26, 15:32:00 »

mugen: Nálunk a portás még így évek múltán is folyton lesi hogy ki jön ki meg be a kapun. Ha lyukasóránk van és ki akarunk menni, akkor konkrétan ki kell osonni Nevet De néha-néha, ha jó kedve van, magától is kienged. Össze kell haverkodni vele, és akkor engedékenyebb Nevet

shidori: Végzős lennék, de 5 osztályosba járok (angol előkészítővel indítottunk), szóval majd jövőre ballagok.

A-chan: Ja, soproni vagyok Nevet Szép hely, és nagy előnye hogy pár perc alatt át tudunk ugrani Ausztriába Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13382 Dátum: 12 ápr 26, 15:33:51 »

A-chan
Mojitos,??
Melyik gyártja?

shidori
de te most jársz még suliba,vagy miXDDD????

beatreex
akkor te a hűség városában élsz.
Az tök jó.



Itt van aki Pesti??
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13383 Dátum: 12 ápr 26, 15:43:16 »

Beatreex, értem mostmár minden tiszta Nevet Mindjárt vége az idei tanévnek, szóval már nincs sok hátra, kitartás! Mosolyog

A-chan, én nem sírok miatta, főleg hogy nem egy horribilis összegről van szó, de nem szeretek késni és olyan bosszantó érzés tud lenni. Nevet Ráadásul a főnök sem díjazza = / xD 

Mugen, nem én már dolgozok Nevet De még valószínűleg a jövőben valahova mennifogok még továbbtanulni, de nem lehet tudni mit hoz a jövő!
Naplózva

<Mesterem: heo>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13384 Dátum: 12 ápr 26, 15:46:08 »

Hát nekünk 7.25-re kell a suliba lennünk, ha nem felirnak, vagyis igazából magunkat, de az mind1. ikszdé 1 pár hete nem kések el, de volt hogy 11 héten 4szer is elkéstem  >.<#
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #13385 Dátum: 12 ápr 26, 15:51:41 »

shidori: Köszi, már én is érzem a tanév végét Nevet Május 1., érettségi szünet, aztán majd pünkösd... Nevet Csak az a fránya előrehozott érettségi ikszdé Mennyivel jobban várja az ember az érettségi szünetet, amíg nem neki kell érettségiznie. De nem gond, jövőre annyival kevesebb tárgyból kell Mosolyog

drszabi: Te jó ég, 7:25-re? Ohh My God Mit csináltok ti 8-ig?
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13386 Dátum: 12 ápr 26, 15:54:03 »

ikszdé Hát jó is lenne, ha 8-ig nem csinálnánk semmit, de asszem félkor már csengő, vagy 35-kor már nem tom.
Én is várom már az érettségi szünetet, szerencse, hogy nekem még nem kell. (:
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13387 Dátum: 12 ápr 26, 16:02:40 »

beatreex, ismerős nagyon, látod hogy a többiek mennyivel felszabadultabbak és jó nekik, neked meg tanulnod kell meg stb.. egyébként hány tantárgyból csinálsz előrehozottat és melyek azok ha szabad tudni?

drszabi, nekünk is 7:25-re kellett bejárnunk én sem szerettem soha, de ma már szívesebben járnék be 7:25-re mint 5:30-ra Nevet Na és mit tervezel az érettségi szünetre, így hogy neked nem kell? Pihengetsz, lazulsz vagy mész valamerre? Mosolyog
Naplózva

<Mesterem: heo>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #13388 Dátum: 12 ápr 26, 16:06:51 »

Elhiszem, hogy szép. Talán majd el is jutok oda egyszer. ^-^

Nálunk is fél nyolckor kezdődött az első óra. A nulladik meg hétkor. Azt nagyon utáltam.

Hiába mondom meg, ki gyártja, úgysem hallottál még róla soha. ikszdé

Nemsokára megyek órára. Mától kezdek az idősebb csoportba is járni, kicsit parázok. Nem baj, biztos minden rendben lesz. smirksweat
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13389 Dátum: 12 ápr 26, 16:16:50 »

a-chan
:DPont azért kérdeztem,mert gondoltam h ha nem ismerem akkor itthon sincs elterjedve.
De azért mond meg hátha tudok szerezni,vagy ha mek nagybátyámékhoz ott lehet van.

shidori
akkor te gyári munkás vagy?!
Mi a legfelsőbb iskolai végzetséged?
Legalább jól fizetnek?
Hány órát dolgozol?
Te jó isten,5:30.ra mész,hánykor kelsz?

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13390 Dátum: 12 ápr 26, 16:22:22 »

Igen mugen, gyári munkás! Mosolyog Egyébként mondtam már többször is, hogy ha van kérdésed felém és több nem csak egy, akkor írj privát üzenetet, mert nem biztos, hogy mindenkit érdekel Nevet De egyébként, jelenleg még csak egy érettségim van. Változó, hogy hány órát dolgozom, általában 8 órát (ha nem túlórázom), de hétvégén van amikor 8-10 között és van olyan is amikor 12 órát. Az, hogy jól fizetnek-e, kinek mi a jó fizetés. Mondhatni nem panaszkodom, és rendezni tudom a dolgaim és még marad is belőle. 4:00 vagy 4:30-kor kelek. Attól függ, mennyire aludtam ki magam. Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 26, 16:29:40 írta shidori93 » Naplózva

<Mesterem: heo>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #13391 Dátum: 12 ápr 26, 16:26:23 »

Sok sikert Flexee! Képes vagy rá, tudom, benned van az erő!  Yóóóó

Bennem nincs semmi, mert nem hogy egy 4-est össze tudtam volna kaparni, hanem áldás lesz a 2-es. Azt mondta a tanár, hogy könnyű lesz, aztán olyanokat adott, hogy fél óra után amikor megjegyeztem, hogy kinek a szemszögéből könnyű ez a doga, miénkből, vagy a tanárnőéből, akkor többen is tudatták velem, hogy eddig 1 feladatot hoztak össze Nevet vagy 2-őt. Nem-igen tudom elképzelni, hogy lesz 5-ös doga ikszdé Mindenesetre reménykedem a 3-asban. 6 feladatból 3-at tudtam megcsinálni, ez eddig 2-es, de amiket nem tudtam, oda írtam valamiket hátha pluszpontot ér ikszdé
amúgy 38 perc alatt 1 feladatot oldottam csak meg, annyira nem ment, már amúgy az első 10 perc után azon voltam, hogy beadom 1 kész feladattal, mert okosabb már nem leszek, ha nézegetem ikszdé
aztán óra vége előtt 8 perccel kaptunk egy kis segítséget, és mire leesett mit akart, már csak 5 perc volt, és ez alatt -bár hiper-ronda írással-, de levezettem 2 feladatot ikszdé
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13392 Dátum: 12 ápr 26, 16:29:13 »

Nevet
Okékérdésem meg csak azért van ,hogy tudjam kivel beszélekXD meg ,hogy más emberek sorsa milyen az enyémhez hasonlitva:DD
Ez keményélet,de ez kimeritő fizikailag is?
Mert gondolkodom ,h majd suli mellet gyáris legyek vagy vmi egyszerübb csak azért kevesebb a lovetta Nevet
Vagy legyek A szállitóXDDDDD
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13393 Dátum: 12 ápr 26, 16:33:53 »

Igen a galvánban kemény fizikai munka, de csak azért mert a legszigorúbb és keményebb csoportvezetőt kaptam ki (ilyen az én szerencsém Nevet ), egyébként sem valami könnyű, de más csvezető nem hajt annyira. De most a csomagolóba igazából lazulás van számomra Nevet, de 8 órán keresztül ez is kimerítő.
Naplózva

<Mesterem: heo>
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #13394 Dátum: 12 ápr 26, 16:42:47 »

shidori: Tavaly érettségiztem informatikából és angolból középszinten, és idén tulajdonképpen szintemelőt csinálok angolból. Szóval idén csak angol emelt lesz Mosolyog Ebben a maradék 2 hétben viszont nem ártana a szókincsemet fejleszteni. Szóval ha ezen túl vagyok, akkor megvan a nyelv érettségi és a választott tárgy érettségi, és meglesz egy kötelező emelt szintű érettségi. Jövőre marad a kötelező három, a törit is lehet hogy emelten fogom, de ez még nem biztos.
Egyébként örülök hogy már megvan a választott tárgyból az érettségim. Az egész osztályból összesen ketten infóztunk tavaly, egy lány meg énekből ment, a többiek mind jövőre csinálják a választottat. Nem irigylem azokat, akik jövőre a magyar-matek-töri mellett még pl. egy emelt bioszt is csinálnak Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!