24 szep 28, 08:21:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 885 886 [887] 888 889 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311896 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #13290 Dátum: 12 ápr 24, 21:56:20 »

szigszalag!!! mellesleg volt az olcsó, kb 1 éve csak 240 volt a sarki boltban...
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13291 Dátum: 12 ápr 24, 22:02:28 »

Ehj, régi szép idők... Most meg, bemegyek a Kúpba, 560 Ft  M o n s t e r  energy.
Hülye csipszadó.  Szomorú
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #13292 Dátum: 12 ápr 24, 22:04:54 »

ugye-ugye? itt a tacskóban meg a spátban csak öccá... na megyek alundi, holnap koránkelés, ha van kedvetek nézzetek be a Bánkira pestiek Nevet
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #13293 Dátum: 12 ápr 24, 22:09:13 »

Mi? Csipszadó? ikszdé

Amúgy ha csak összeszigszalagozod, az tök béna. Az a király, ha saját magát tartja a szerkezet.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13294 Dátum: 12 ápr 24, 22:13:17 »

ja-ja
Ugy a jo ha magáttartja!

Csempészek!!!
....én is akarok vmit csempészniXD
mit nem szabad kihozni tőletek?
nálatok milyen edrink nevek vannak?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #13295 Dátum: 12 ápr 25, 01:17:00 »

Nem olvastam nagyon vissza, csak felületesen. ^^

heo: Azta! o.O Már több mint 500-at gyűjtöttél? Hol tárolod őket? ikszdé Amúgy én csokis papírt, és bonbon dobozt gyűjtök. :3 Ja, és igen, muti a gyűjteményt! Nevet

Flexee: Én is addig lettem szekálva, hogy legszívesebben egyedül vagyok. Nevet
Amúgy ne küldd el a bátyót! Az enyéim is elmentek, nem voltak a kedvenceim, de mégis, akkor rájöttem, hogy nélkülük azért mégse látszik kereknek az az ellipszis... szerencsére hétvégenként hazajönnek, és néha nekik is van szünet! Nevet

mugen: Hogy hívják azt a románt aki szereti a tüzet? Piromán. ikszdé

Tia: Hol laksz?

Az öngyilkosságról csak annyit, hogy se nem gyávaság, se nem önzőség. Inkább csak simán meggondolatlanság.
Én csupán egyetlen okból nem akarok meghalni. Szörnyű belegondolni, hogy a családomat, meg mindenki mást, sose ölelhetem már át, nem lehetek együtt velük. Esetleg még ők is szomorúak lesznek, amit pedig nem szeretnék.
Úgyhogy, az egyetlen ok, amiért már csak élni akarok, az, az, hogy velük lehessek... konkrétan értük élek. Nevet
Normális küzdőszellemű, és életösztönű ember nem követne el öngyilkosságot.

Amúgy, ami ma történt velem és érdemleges:
Elmentünk anyuékkal egy tehenészetre. Szépen körbe lettünk vezetve.
Pont aznap született 2 IKERBORJÚ!
Annyira aranyosak voltaaaaaaaak!!!!!! ikszdé
Ilyen kis picur (már ami egy tehénnél picur... ) volt mind2 és ilyen kis fehér alapon barna foltosak voltak. Meg az anyjuk is olyan volt, meg a többi is, legalább is kevesebb volt a fekete foltos. Nevet
És, voltak még kistehenek, meg mégkisebbek, ilyen bocik, meg nagyobbak is, meg bikák is. Tiszta szelíd volt mindegyik, meg lehetett 1-2-t érinteni. ikszdé
És a fejőben pont fejte egy csaj őket, és ott rakta rájuk a fejőgépet, nagyon állat volt.
+
A portaőrző kutyák, miután látták, hogy a gazdival vagyunk mint egy kezesbárány, pedig volt köztük ilyen derékig érő kuvasz is, azt jöttek magukat megsimogattatni. o.O xD (az ott elszórt macskákról, nem is beszélve, ilyen szelíd macskákat még nem láttam idegennel xD)

Asszem ezután a boci lesz az egyik legaranyosabbnak tartott emlősállatom, ami nem kutya, és nem macska. xD

Ennyit az olvadozásróóól! *fuck off*
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 25, 01:19:48 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13296 Dátum: 12 ápr 25, 04:25:23 »

Mi? Csipszadó? ikszdé
Naná, emiatt drágább a chips, a csoki és a hasonló dolgok, anno úgy mondták, hogy "nem akarják, higy elhízzanak a gyerekek ezért arra is adót teszünk, remélem mindenki boldog".  smirksweat

Zizi, a szobájában tartja őket, hamarosan olyan sok lesz, hogy kitúrja a gyűjteménye őt a saját szobájából... Valakinek egy testvér kell ehez, másnak meg egy hobbi.
Az öngyilkosság meg önzőség, ezen nincs mit vitatni.  Izé José...

tia remélem akkor kitudsz jönni.  Be van tépve
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13297 Dátum: 12 ápr 25, 06:35:03 »

Hú én nem mernék öngyilkos lenni.. Nem azért mert félek a haláltól, mert ha meghalok akkor már úgyis mindegy. :'D Ha esetleg besülne a próbálkozás, a szüleim és a barátaim biztos szétvernék a fejem. smirksweat

Jaj, állítólag internetadót is be akarnak vezetni. smirksweat

Kisbocik! *___*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #13298 Dátum: 12 ápr 25, 12:25:55 »

Levegő adó mikor jön? Hümm-hümm abból nagyot kaszálnak, ugyanis arra nem tudjuk azt mondani, hogy ok nincs pénzünk nem veszünk levegőt... ikszdé

(amúgy azt hallottam valakitől, hogy az internet adó meg telefonadó meg mittudoménmilyen elvetemült adó ütközik az eus szabályokkal Nyelvesít ergo nem vezethetik be. ikszdé Bár nem lepne meg...)

Öngyilkosság? Gyáva és önző dolog. Volt mikor engem is foglalkoztatott a gondolata, de akkor nagyon a padlón voltam, és hát... olyan helyen éltem, ahol ha megöltem volna magam akkor nem nagyon zavart volna senkit... sőt! :/
Én amondó vagyok, ha valaki megöli magát az a környezete hibája is. Állítólag vannak jelei, amire ha odafigyelnek az egyénre akkor észreveszik és még időben orvosolni tudják... =)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13299 Dátum: 12 ápr 25, 13:09:26 »

Heeeh, megnyertük a focimeccset. WTF? 5:2-re... És azt a 2-őt is akkor kaptuk, amikor nem én voltam fent a pályán.. Ez már jelent valamit. ikszdé *büszkefej* Amúgy nem játszottam valami jól, ugyanis nem értek a focihoz, csak amikor jött az ellenfél a labdával, megpróbáltam kirúgni a lába alól, az mindegy volt hogy merre megy, csak ne vigye el a kapuig. :'D Egész jó hátvédnek lenni. (:
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #13300 Dátum: 12 ápr 25, 13:12:13 »

Gratula x) Biztos jó voltál. xD

Öngyilkosság? Hát én tuti félnék megtenni . smirksweat Meg hát ki tudja mi jön utána, valszeg semmi.
Ezen már gondolkodtam, mivel Istenben, meg ezekben a dolgokban nem igazán hiszek, így csak az lehet, hogy utána egyszerűen nincs semmi, de az milyen lehet? ikszdé
Bár biztos van olyan, akinek ez is megváltás, dehát én sztem még akkor is félnék. Nevet
És akkor arról még nem beszéltem, hogy mit hagyok magam után, de ezt már kifejtettétek. ^^
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13301 Dátum: 12 ápr 25, 14:23:31 »

Na látom jó témát hozttam felXDD
FOci:Nem tok hozzászólni.ikszdé
heo
van gyüjtögetési adó!vigyázz!


adók:
Béna ,csekadó,smss adó ,telefonálás adó percenként 2 forint??
Beszéd adó mikr lesz
Sosem akartam elhgyni mo.-t mert nagyon szeretem,és ilyet se mondanék,de zekután örülök,hogy megyek
vissza akármikor jöhetek
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13302 Dátum: 12 ápr 25, 15:16:22 »

heo: Azta! o.O Már több mint 500-at gyűjtöttél? Hol tárolod őket? ikszdé Amúgy én csokis papírt, és bonbon dobozt gyűjtök. :3 Ja, és igen, muti a gyűjteményt! Nevet

Tia: Hol laksz?
Attól azért még nem több, bár...  Gondolkozik Hétvégi teendő előjegyezve, fényképezek számolok, majd meglátjuk.
Van neki egy külön polcom ami direkt ehhez készült, ami nem fér rá azt meg kartondobozban a szekrény tetején. Nevet

Csokis papírt? Tudsz mutatni valami példát erre?

tia pedig itt lakik:
dééélen...mélyen délen...(by Nicky)
am Magyarkanizsa. Szegedtől kb 15-20 km-re lefelé... elég délen van?  smirksweat
Egyébként, miért nem írtad még ki a profilodba, ha szabad érdeklődnöm?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13303 Dátum: 12 ápr 25, 15:30:35 »

Nna, ha már élménybeszámolót tart itt mindenki, én se fogok kimaradni a sorból. Nevet
Reggel voltam fodrásznál (szokásos hajfestés, egészségügyi vágás) ahol nem is a hajam megszépülése okozta a legnagyobb eufóriát, hanem hogy találkozhattam ezzel a tüneményes spanci hercegnővel:
http://i50.tinypic.com/aoxgcl.jpg
Fifi a neve szegénynek, bár én valami cukibbat adnék neki, mondjuk őőő... Amaterasu napistennő ikszdé vagy valami hasonló.
Déltől kezdve pedig rohadt zellerpalántákat dugdostam a földbe, a derekam meg most majd leszakad. Hogy rühellem én a vidéki életet... :S Élménybeszámoló vége.

A csipszadóról egyébként annyit, amit kb. Minagi is mondott: csóró ember nem tudja eldönteni saját maga, mi számára az egészséges és egészségtelen, ezért kéri meg állambácsit, inkább kerítse körbe kerítéssel a mézes bödönt, vezessen bele áramot, ásson köré vizes árkot, amibe meg telepítsen 10 méteres nílusi krokodiliket, és akkor csóró ember meg tudja állni, hogy ne cuppanjon rá a mézes bödönre.
Persze. Nevet Csóró ember átszaltózik a kerítésen, aztán függőhídnak használja a hüllőket, és csuprostul megeszi a mézet. xD Bocsi, a túlzott körítésért, de ki hallott már olyat, hogy mert felmegy valaminek az ára, majd nem veszi meg az ember. Ha megkívánom a Monstert, megveszem (bár nyilván, ha van választási lehetőség, akkor veszek valami mást, meg a Monster amúgy is fél literes, amit én speckó sokallok egyszerre való elfogyasztásra), ugyanúgy meg fogom venni a csipszet, a Milkát, a sztracsis Bocit, meg mindent, mi szem szájnak ingere. Ezzel nem egészséges táplálkozást akarnak belesujkolni az emberbe, csak lehúzzák az ötödik, hatodik bőrt is az emberről, hogy pénzt szedjenek ki belőle.
Am, egyébként internetadó nem lesz (egyelőre), hanem a telefonadó, azt tényleg behozzák. Mondjuk, rám nem vonatkozik, mert amennyit én használom az eredeti funkcióját a mobájlomnak... ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13304 Dátum: 12 ápr 25, 15:38:00 »

Monsterből is van negyed literes, de csak a simából, ha a gyümölcsöset kedveled, akkor valóban így jártál.
Okoskodás vége.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 885 886 [887] 888 889 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!