24 jún 01, 21:05:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144046 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11445 Dátum: 12 márc 08, 19:28:46 »

Miért nem volt jó ötlet felhozni, heo? Hmm?
Nem állt szándékomban vitát indítani vele és olvasni sincs túl sok kedvem róla, de mondjuk igazából mindegy, csak úgy eszembe jutott.

dejófej vagy Nevet mmint a sörös rész ikszdé
heo, nagyon rendes vagy. Mosolyog
[/quote]
A történet főszereplője ugyan nem én vagyok, de köszönöm. Nevet

Szerintem is érdekes gesztus, de, ha ilyet megcsinál, akkor nyilván már korábban is ajándékozott hasonló mértékekben, akár ugyanennek a lánynak. Mindenesetre valóban furcsa és felemás dolog az egész történet, mondjuk azt a kétszáz forintot megérte amibe a sör került. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11446 Dátum: 12 márc 08, 19:31:52 »

Hú heo, azért ez durva. Nem rég értem vissza Pestről (egy kis szundi belefért) és ilyeneket olvasok? :O Nagyon furák az emberek. 1. Engem sosem érdekelt a  nőnap, szokványos nap számomra, soha nem sértődtem meg ha nem mondják nekem hogy "Boldog nőnapot" vagy ha nem vetek virágot. (Egyébként minden férfi embernek köszönöm én is a köszöntést. ^.^). Ha nőnap van, akkor nem mindegy hogy mikor dobja? Most ezen a napon hitegesse még a srácot, aztán másnap dobja vagy mi? Sajnálom a csávót (és kedves volt tőled hogy meghívtad egy sörre) azért, főleg mert közben a csaj a háta mögött mással randizgatott, és én ezt undorítónak találom, de a csávó örülhet neki hogy elég hamar kiderült a dolog, így nem szenved annyit.
A virág... kicsit túlzás ennyi, de szép gesztus.

Az oldal ijesztget ezzel hogy nem tudom elküldeni mert eltűnik. -.-
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 19:45:19 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11447 Dátum: 12 márc 08, 19:50:16 »

Az annyira nem is számít, hogy melyik nap dobja, de a körülmények miatt azért mégiscsak furcsa volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11448 Dátum: 12 márc 08, 19:51:59 »

lehet, hogy neked olyan nap mint a többi, de ennek a srácnak számított. nem is kicsit :/
Naplózva

Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #11449 Dátum: 12 márc 08, 19:55:23 »

A Kämpfer-t is a Naruto-kun csoport csinálja?? Hmm?
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11450 Dátum: 12 márc 08, 19:55:47 »

Igen nem véletlen vett annyi virágot. Mondjuk végülis tök mindegy, és lehet más nap is fájt volna de ... nem tudom. Annak idején mikor apámtól költöztem vissza, khm mikulás idején volt. Nekem nem volt erőm akkor nyögni be. Mondjuk az se egy szép történet... :S  nem is kell itt rontani a hangulatot vele smirksweat
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11451 Dátum: 12 márc 08, 20:06:47 »

Flexee tudom hogy nem szereted a piát, de ezt neked ajánlom: KÉP

Egyébként tényleg "furcsa" de szerintem örüljön hogy ilyen hamar vége lett, és a csaj nem tudom mióta csalta, de tisztességesen kidobta, és nem sok-sok hónap után szólt neki. Nagyon... paraszt dolog volt tőle mint írtam, de ... van jó oldala a dolognak. Nevet

Animecrazy: Nos, szerinted?Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 20:31:09 írta Minagi » Naplózva


Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11452 Dátum: 12 márc 08, 20:08:12 »

Megértem én. ^^
 Végülis tényleg jobb Mosolyog nem utálok semmit jobban mint a megcsalást  Lehánylak (ennek a smile-nak elég poén a hozzárendelt szöveg ikszdé )
Naplózva
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #11453 Dátum: 12 márc 08, 20:11:04 »

Hát ja a megcsalás nem kellemes dolgod, de mindig az jár rosszabbul akit megcsaltak, és ez olyan undorító dolog Neeem
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11454 Dátum: 12 márc 08, 20:14:00 »

Hát ja. Megértem én, előferdül, hogy elmúlik a szerelem és másba szeret bele. De mielőtt belekezd zárja le az akkori kapcsolatát. Így tisztességes. Ok ez is fájni fog de közel sem annyira mint ha megcsalja. Nekem bárki mondhatja hogy így könyörületből marad vele...

De hogy valami jobb témát hozzak be (mármint ne ilyen elkeserítőt.. Nevet) kinek milyen napja lesz holnap ? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 20:18:53 írta Lilus » Naplózva
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #11455 Dátum: 12 márc 08, 20:25:47 »

Olyan nap amikor elmegyek a fül-orr-gégészetre, hogy megállapítsák az arcüreggyulladásomat  ikszdé
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11456 Dátum: 12 márc 08, 20:26:51 »

Nekem meg, mikor elmegyek fogdokihoz és megállapítja hogy több lyukas fogam van mint hittem... \o/
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11457 Dátum: 12 márc 08, 20:27:51 »

Megcsalás... >.<" Nem akarom sose megtapasztalni.

Mina-san, pont Flexinek való kép. ikszdé
Az én kedvenc virágom amúgy a szegfű. Nevet És mindig azt mondom, hogyha esetleg meghalnék, akkor lila szegfüvet kérek a síromra. ikszdé De alapjába véve szeretem a virágokat, növényeket, bármilyet elfogadok. A kaktuszokat egyenesen imádom. <3 Pirul És azt tervezem, hogy valakitől a ballagásomra egy vénusz légycsapóját fogok kérni. Legalább megeszi a pókokat. Nevet Mindig is akartam egy húsevő növényt. Meg egy kókuszpálmát, de azt úgyse kapok. smirksweat

Holnap? Egész jó, nem lesz annyira zsúfolt, csak a bioszdogától tartok nagyon, 2 órát kimaradtam és már 1 órát is lehetetlen bepótolni, nemhogy 2-t. :/ Főleg, mert a biosztanárunk olyan mint egy robot, csak leadja az anyagot gyors tempóban, mindig azzal kezdi az órát hogy: "Figyelj ide, sietnünk kell és ez egy nagyon nehéz anyagrész.." És magyaráz, magyaráz, és olyan tempóban kell írni a füzetbe -ha éppen véletlenül netalántán diktálni kezdene- hogy az valami szörnyű. >.<# Szóval pont a látás és a hallásról szóló részekből maradtam ki, hurrá, nem is értem egyiket se. ikszdé Győztes
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #11458 Dátum: 12 márc 08, 20:28:45 »

Nekem meg egy olyan nap ami pont olyan, mint a mai. >.<#

Szerk: Haniiiiiiii mi ez az ava? Hol a goblingirl? Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 20:29:47 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11459 Dátum: 12 márc 08, 20:30:22 »

Én még nem tudom. O.o Azt se tudom hogy most dolgozom-e vagy nem... pedig jó lenne tudni hogy 5kor kell kelnem, vagy később. O.o

Ugye Hanii? Nevet Megláttam és rögtön ő jutott az eszembe. >_<
Naplózva


Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!