24 jún 16, 13:57:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 751 752 [753] 754 755 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1180914 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #11280 Dátum: 12 márc 03, 00:15:54 »

Sziasztok! ^^

Bocsi, hogy ennyit kihagytam... csak teljesen belemerültem az életbe Nevet

Hm... nekem olyan fura ez, hogy régen az egyes volt a jó jegy.... Volt is egy mondóka, hogy "egyest kaptam megörültem, hasba rúgtak elgörbültem, kalapot tettek a fejemre, menj te szamár a helyedre." Nevet

Az egytől 10ig való osztályzás is furcsa, bár sokan vallják, hogy az sokkal jobb, mert itt így van, hogy nehéz eldönteni mit kapjon a diák. Nevet
Amúgy hogy vagytok? Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11281 Dátum: 12 márc 03, 00:20:48 »

Mint kiderült veled ellentétben nekünk nincs életünk, szóval semmi különös nem történt velünk. (Csak viccelek. Nevet)

Nálam minden a szokásos, köszönöm kérdésedet. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11282 Dátum: 12 márc 03, 00:23:42 »

Itt is minden a szokásos, minden a terveim szerint alakul. Ja, kivéve az érettségi jelentkezést, azt cseppet elfelejtettem, de majd valahogy korrigálva lesz, már rajta vagyok.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11283 Dátum: 12 márc 03, 00:32:30 »

Itt nem tudom, semmi sem szokásos.  Gondolkozik
Elfeljetetted? Hogyan tudod pótólni?
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11284 Dátum: 12 márc 03, 00:38:35 »

Hogy lehet egy ilyen dolgot elfelejteni? Hmm?

Hiába a 10-es a legjobb jegy, ha 5-től kezdődik az osztályzás. Ugyan olyan nehéz lehet eldönteni, ha két jegy között állsz. ikszdé

Köszi Flexee. ^^
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11285 Dátum: 12 márc 03, 00:51:12 »

Úgy, hoyg azt hittem, automatikusan elintéződik számomra, vagy majd figyelmeztetnek. Ugye magántanuló vagyok, és már jelentkeztem érettségire korábban.. de.. csak nem tudtam, hogy máris jelentkezni kell, oké? Most a hülye pótérettségire kell mennem, vagy jövőre év elején megyek majd be. Végülis így is megfelel, a terveimet nem érinti.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 00:52:08 írta STM » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11286 Dátum: 12 márc 03, 00:58:18 »

Azért ez szemétség, meg legalább 2 héttel leadás előtt szólnia kellett volna a sulidnak hogy ezt el kell intézni.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11287 Dátum: 12 márc 03, 01:08:30 »

Az szép... Még így is bejutsz oda, ahova akartál?
Nem nagyon vagyok tisztában az iskolarendszeretekkel.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11288 Dátum: 12 márc 03, 01:11:04 »

Alapból nem nagyon van szükségem továbbtanulásra, de egy kis csúszás semmiképpen nem fog ártani, főleg, ha sikerül még nyáron lerendeznem valahogy. AMit kétlek.
De amúgy is csak levelezőre fogok menni.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11289 Dátum: 12 márc 03, 01:28:31 »

Miért? Mit végeztél? Én a gimimmel nem sok mindenhez kezdhetek, szóval be kellene fejezni a sulit.
A levelező miért jobb, mint a "rendes" tanulmányok? (azon kívül, hogy nem kell állandóan bemászkálnod órára és magad osztod be az idődet)
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11290 Dátum: 12 márc 03, 01:33:53 »

Mert tudok közben dolgozni, például. De főleg ezek miatt, az előbbi is ezekből adódik. De egyébként később sem hiszem, hogy több hasznom lesz a suliból, mint most, nem informatika irányban képzelem el az "elhelyezkedésem".
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11291 Dátum: 12 márc 03, 01:44:35 »

Mert nem levelező mellett nem? Oké, úgy elég húzós, de van évf.társam, aki közben melózik is.
Milyen irányban?

Csak a szokásos kíváncsiságom~~~ Lesütöttszemek
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11292 Dátum: 12 márc 03, 01:57:25 »

Úgy sokkal kellemetlenebb, el kell mennem messzi más városokba, akár lakni is, meg alapból utálok iskolába járni.
Az írány pedig... világuralom *_*
Na jó, csak vicceltem, igazából... előre. Nyelvesít
Hmm.. igazából ezt most itt kicsit hosszú lenne kifjeteni, csak úgy idefirkálni meg nem akarom, szóval, ah érdekel, vegyél fel msn-en és majd kifejtem. Cím a profilomban.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11293 Dátum: 12 márc 03, 02:13:56 »

A más városban lakásban nekem a főnökösködő lakótárs a legkellemetlenebb. Amúgy az általánoshoz és a középhez képest, az egyetemen egyes tantárgyakat/tanárokat imádni lehet. Velem legalábbis ez a helyzet. Az meg megint más, hogy egy rakás másik tárgyat meg utálok, de ez mindenhol így van. ikszdé
Majd reggel délelőtt felveszlek, úgyis rég voltam már fent, Seva meg Dani már biztos hiányol. ^^
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11294 Dátum: 12 márc 03, 10:31:15 »

No akkor kisregény Pirul

Megérkezünk. Első este. Az egyik szobatársam visítva jön vissza a fiúktól, hogy nem mondanak neki el valamit és röhögnek. Aztán elkezdtünk beszélgetni, valami miatt a rémsztoriknál kötöttünk ki. a Psycho c. filmnél, szóval aznap este be voltunk szarva (nagyon félek a rémtörténetektől kezdve a thrillerekig, szóval aznap este az emeletes ágyon azon paráztam hogy egy jó nagy kés felbukkan és elkezdi szúrkálni az ágyamat (késes gyilkos ikszdé ), vagy rosszabb esetben engem. Egyedül vagyok, szobatársaim pasiznak valamerre. Fasza...tök egyedül va..!
Ebben a pillanatban elkezdett süvíteni a szél, ami a szellőzők miatt elhaló sikolyra emlékeztetett ikszdé
no comment...
már majdnem elalszom, amikor hirtelen olyan hagnot hallok, mintha valaki kaparászná az ajtót O_o
mondom.
-van ám kilincs is..
semmi válasz, tovább van kaparózás. aztán már nem érdekelt és elaludtam.

másnap kimegyünk a sípályára, bérletosztás meg ilyenek, felcsatolom a sílécet és indulnék neki, de..
...olyan szinten estem el, hogy semmit nem csináltam ikszdé tehát mint egy tehetetlen krumplis zsák, elvágódom oldalra.
jól kezdődik O_o aztán utána már esés nélkül síeltünk egy csomót. mivelz egyik pro csoportba kerültem, korábban mentünk a pályára és később is jöttünk le, eléggé fárasztó volt.

aztán aznap este átjöttek egy szobából páran, amikor egyedül voltam. elkezdtek beszélni rémtörténetekről (-.-) és mondták, hogy nem merik kinyitni az ablakot, mer lehet, hogy van kint valaki -.-" mondom kb sok milliárd ember, de mindegy ikszdé aztán elegem lett annál a pontnál, hogy a mi székeink tök olyanok mint ami a Kör c. filmben volt. na ekkor már csoportba tereltem őket, és egy az egyben kitoltaam őket a szobából és bezártam az ajtót. később a szobatársakat beengedtem és lefeküdtem. ők bementek a másik szobába fürdeni meg ilyenek. komolyan még fürdeni is együtt.. kicsit már gyanús ikszdé no mind1 szóval elbóbiskolok, és ajtónyikorgást hallok. nem zárták be a francba... felemelem a fejem, de nem látok és nem is hallok semmit, full sötét van. jó. visszavágódom a párnára, amikor kinyílik a szobaajtó, a másik szobába vezető. felkapom a fejem, és két alak áll ott, az egyik kést szorongatott, és mentek a fürdő felé. elmotyogok egy halk *b_szkit* és felpattanok. kinyílik a fürdő ajtó, két csaj kijön és csodálkozok, én meg már leugrottam az emeletes ágyról és elindultam feléjük. a fénynél már látom *szemüveg nélkül is* hogy ez az egyik csaj pasija a másik csávó meg a a csaj tesója.
-jaj bocs hogy ilyen későn jövünk, csak visszahoztuk a kést..

áááá Neeem >.<#

a kövi nap kezdődtek az eséseim (ugye alig alvás meg hajtottak minket azért) és volt pár szép esés ami nem tudom hogy történhetett.
na akkor az első
felvonózok egy sráccal, ilyen csákányoson. beszállunk, és elindul majd ránt egy bazinagyot, amitől a léceim keresztbe lettek és elvágódtam. kievickélek az ösvényke szélére, hogy majd lecsúszok pár métert és ott van a felvonó. nade a szűzhóba elakadt a lécem és pofával előre a hóba vágódtam. egyik lécem leoldott, azt felkaptam, majd havas pofával fél lábon lesíeltem a felvonó aljához, felcsatoltam és mentem fel egyedül ikszdé

aztán a kövi felvonózásnál ismét elestem.

nade megyünk szépen föl a sráccal, beszélgetünk stb. kicsit rántott a felvonó pedig már majdnem felértünk aztán az egyik pillanatban a lábam hirtelen keresztbe volt, nem tudom hogyan de kábé így: X
pár méterig így is bírtam, próbáltam visszatenni normálisába de annyira röhögtünk, hogy aztán elengedtem ikszdé lecsatoltam, át a hómezőn a pályához. átcsesztem a cuccaimat és magamat a kerítésen, újabb esés. majd még felcsatolás közben ismét egy gyönyörű esés következett, amit egy újabb követett és aznapra elegem volt ikszdé

4. nap elmentük az erdőbe, ahova elvileg nem szabad, de olyan szép ugratók voltak ikszdé fák között mentünk szépen szűz hóba, kb 5× elestem de még élveztem is ikszdé

5. napon újra bementünk ide délelőtt, és nem estem el! nagyon büszke voltam magamra ikszdé délután újra idejöttünk, hogy levideózzuk az ugratásokat. Egyik esésemről lesz majd videó kacsint nagyon fasza volt, csak nem volt kesztyűm, mert nagyon meleg volt, és a jeges hó szép nyomokat hagyott ikszdé

fél kettőig volt síelés, már össze voltunk pakolva, mindenki rajtra kész, hogy jön a busz 2-re nade. közben telefonáltak, hogy nem érnek ide, csak 4-re. basszus, de jó. várunk. semmi telefon. 4 óra. fél 5. 5 óra. busz sehol.  aztán fél 6kor nagy nehezen megjött a busz. 4 órát vártunk. este fél 11kor meg is érkeztünk, kábé éjfélre keveredtem ágyba.

na kb ennyi volt smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 751 752 [753] 754 755 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!