24 szep 27, 12:35:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310107 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #11265 Dátum: 12 márc 01, 22:49:13 »

Manesz egy zseni, eddig sem volt efelől semmi kétség. Nevet

A BÜDÖS NAGY FRANCOKAT!!!

Ha programozásról, számítógépről, valamint robotokról van szó akkor nincs kétség, viszont ha a tetves fizikáról akkor én egy marék kavics szintjén állok...

Kedves tanár minden 2. órán írat velem dogát... Eddigi érdemjegyek: 3 1 1 1 2 1 Ugye milyen bíztató? Ráadásul direkt az emelt anyagot adja, ma csak mi 3-an írtunk az eddigi legnehezebb anyagrészből amivel 2 tanóra alatt össz 10 percet foglalkoztunk, ráadásul 1 feladat volt de mik lettek a jegyek 1(én) 1(régi o.társ) 2(haver) azt is hozzátette az elején hogy ha valaki hármasnál rosszabbat ír az kap egy szaktanárit is, nomeg félévzárás után megmondta hogy a 4 leggyengébbet mindenképp megbuktatja, mert nagy az osztálylétszám, és pótvizsgán se engedi át... ugye milyen kedves? Nagy valószínűséggel a szülők be fognak menni és panaszt emelnek az Igazgatónál!
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 01, 22:50:09 írta Manesz » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11266 Dátum: 12 márc 01, 23:03:06 »

Ne hőbörögj. Ha egy ilyen cuccot össze tudsz rakni, akkor szerintem okos vagy. Annak a tanárnak meg a körmére kell nézni. Nem igaz, hogy ehhez értesz, a fizikához meg ennyire nem. Mindkettőnél a fejedet kell használni, nem magolni, szóval nem (csak) ti vagytok a ludasak a jegyeitekért.
Amúgy hogy hogy csak hárman írtatok felmérőt? Hmm?
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #11267 Dátum: 12 márc 01, 23:05:31 »

mert úgy találta ki... "Hát azok akik most félévkor megbuktak, kíváncsi vagyok hogy azért buktak meg mert b*sznak tanulni, vagy más oka van" mellesleg abból hogy írat nagyon kiderül...
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11268 Dátum: 12 márc 01, 23:13:03 »

Nem tudom, hogy hozta össze a kettőt. Lehet, abból indult ki, hogy aki akkor nem tanult, az most sem. Mindenesetre nem ért el az ellenőrzéssel semmit. Feltételezem, nem lett tőle "okosabb". Az elmondásod alapján, nem való tanárnak.
Nekem is volt pár ilyenem. smirksweat Egyik ofőm is. >.<#
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #11269 Dátum: 12 márc 01, 23:19:19 »

épp ezt mondja apám is azok alapján amit hall (plusz unokatesóm ismeri, szokott néha kocsmázni vele, kérdezte karácsonykor mikor lementünk szekszárdra hogy nem-e volt még másnapos órán), na meg mi is, főleg mikor bejött matekcuccal fizikára, szóltak neki azt húsz perc múlva ért vissza fizikacuccal, pedig egy épületben, egy emeleten, egy folyosón van az irodája az osztályunkkal. Figyelmeztetés
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11270 Dátum: 12 márc 02, 10:22:42 »

A fizika eredményedre csak azt tudom mondani, hogy állítólag Einstein is megbukott fizikából.  Nevet Bár ez lehet csak afféle urban legend.  Nevet

Matekból én is mindig a kettesért mentem.  Lehánylak

Ma du lesz a "felvételim" egy diákmelóra. Skypeon fognak hívni, webcamolunk és nézik, hogy mennyit gépelek be 15 perc alatt. oO" Remélem sikerülni fog, mert kéne ez a meló.  Nevet

Ja volt főnököm felajánlotta, hogy férjecskémmel mehetünk egy hétre a balatoni nyaralójukba nyáron. *.* És nem kell fizetni érte, csak le kell nyírni a a füvet.  ikszdé Úgyhogy tök jó. *.*
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11271 Dátum: 12 márc 02, 10:40:52 »

Manesz: biztos leállt félúton pletykálni valakivel, azért késett annyit. ikszdé

Nekem is kell majd egy ilyen főnök! *-* Fűnyírásért nyaralás! *-*
Szorítok, hogy sikerüljön a meghallgatás. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11272 Dátum: 12 márc 02, 10:51:23 »

A fizika eredményedre csak azt tudom mondani, hogy állítólag Einstein is megbukott fizikából.  Nevet Bár ez lehet csak afféle urban legend.  Nevet
Félig igaz. Egyes volt évvégén, de nem bukott meg. Akkoriban még fordítva osztályoztak a ma megszokotthoz képest, tehát aki ötös tanuló volt, az begbukott. Öregcsávó
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11273 Dátum: 12 márc 02, 11:13:23 »

Állítólag Erdélyben is rossz jegy az 5-ös, ott a 10-es a legjobb. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11274 Dátum: 12 márc 02, 11:26:41 »

Nálunk az egyetemen is a 10-es a legjobb. Általánosban meg középben viszont 1-től 5-ig ment. :3
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11275 Dátum: 12 márc 02, 11:33:59 »

Itt Hollandba is rossz jegy az 5-ös. Itt a 10-es a legjobb. Már rég elfelejtettem hogy otthon mennyire szigorúak a tanárok de itt még éppen elmegy. A nyelvtan tanárunkra mérges vagyok mert mikor valaki tüsszent figyelmezteti azzal hogy kiküldi az igazgatóhoz, ha meg másodszor tüsszent akkor ki is küldi -.-''. Például dolgozat íráskor hiányzott egy gyerek mert valami influenzát elkapott akkor is beírt neki egy 0-át a jegyei közé és ezt azért mert hiányzott de bepótolni nem is adott rá esélyt ( szerencse ez a tanár már másik suliban tanít Nevet ).
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11276 Dátum: 12 márc 02, 11:50:55 »

A fizika eredményedre csak azt tudom mondani, hogy állítólag Einstein is megbukott fizikából.  Nevet Bár ez lehet csak afféle urban legend.  Nevet
Félig igaz. Egyes volt évvégén, de nem bukott meg. Akkoriban még fordítva osztályoztak a ma megszokotthoz képest, tehát aki ötös tanuló volt, az begbukott. Öregcsávó
Saját bevallása alapján amúgy abból ered a pletyka, hogy amikor először jelentkezett valahová fizika-szakra, elbukta a felvételit. De nema fizika réz miatt, az király lett, csak más tantárgyakat is kértek.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #11277 Dátum: 12 márc 02, 19:58:37 »

Itt nálunk németben az 1-es a legjobb és a 6-os a legrosszabb. De én még nemigazán szoktam ezt meg, így ha 1-est kapok, nem tudok annyira örülni mint a többiek, mert én még mindig "magyar szemmel látom." ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #11278 Dátum: 12 márc 02, 23:21:28 »

Sziasztok! Újra itt. A sízés fasza és fárasztó volt, ellenben alvás terén nem hasítottunk akkorát, de holnap majd tartok mesedélutánt az eséseimről (ami most khmm rengeteg volt) A szobatársaimat a nap 24 órájából max 3 óráig láttam, de ez elég is volt, hogy alig aludjak >.> nembaj túléltem. És most újra koptatom itt a billentyűzetet Mosolyog

U.i. A-chan: édes az avád és a signed x3
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11279 Dátum: 12 márc 02, 23:22:41 »

Üdv újra közöttünk, tessék majd leírni mi volt.

Seva, hogy sikerült????
Naplózva


Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!