24 jún 26, 01:18:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203393 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11250 Dátum: 12 feb 29, 20:14:32 »

Jaj de jó hogy ennyire "menő" lett ha 13-14 évesen egy nagykorú pasid van.

Nem tudom meséltem-e de leírom megint. Nevet Mikor 12 éves voltam volt egy barátnőm (ő is 12  Ohh My God) és jártunk egy helyre, minden pénteken Pesten, tök jó programok voltak. Na de ez az ismerősöm szépen lassan össze jött egy fiúval aki 17-18 éves volt. Teltek a hónapok, eljutottak a csókig stb. Egyszer (akkor pont nem voltam ott pedig látnom kellett volna ikszdé) volt péntekről-szombatra egy mozimaraton, mindenféle filmekkel. A bátyám megkérdezte a nővéremtől hogy.. hány éves is a lány akivel ez a 18 éves fiú jár, mert hogy nem tudták. Nővérem elmondja hogy 12. És egyszerűen a röhögés tört ki abból a kis csapatból. Elküldték sms-ben a fiúnak hogy a lány még csak 12 éves és hogy száljon le róla, mert azért ezt már nem kéne. A csávó meg a nagy smárolás közepette hirtelen ellökte magától a csajt (hiába jártak hónapokig, nem tudta a korát, nem is nézett ki annak ez igaz). De folytatták a kapcsolatot egyébként, csak azért lett vége mert a csaj nem akart 12 évesen lefeküdni a fiúval (Milyen meglepő  Wátdöfákk).

Akkor az a fiú egy görény hanii.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11251 Dátum: 12 feb 29, 20:18:32 »

Yay, ez mekkora. ikszdé Hát 12 évesen egy 18 éves sráccal, kicsit sok nem? smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11252 Dátum: 12 feb 29, 20:18:51 »

Kimondtad a kulcsszót fiú, látszik, hogy még nem elég érett a srác.
Egyébként a fiúknál ez gyorsabban lezajlott emlékeim szerint, mármint még aznap elintézték egymást közt. A többi srác csak azért volt ott, hogy megnézzék. Persze nem túl kulturált módszer, de jobban működik évezredek óta.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11253 Dátum: 12 feb 29, 20:36:34 »

Ilyen oszt.társaim nekem is voltak, akiknek már 13 évesen volt pasijuk meg megvertek mást stb... Bár egyre durvább a helyzet ez tény.  smirksweat

Milyen volt a mai napotok? :3

Én voltam a kórházban és utána egész du küzdöttem a képeim elnevezésével és válogatásával, mert holnap van a határideje a pályázatnak a fotós állásra. Ja és ma kellett a PS-emnek is behalnia. -.-"
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #11254 Dátum: 12 feb 29, 20:41:40 »

Sok sikert a fotós álláshoz. ^.^
Hát a pasival még nincs gond, de az hogy miket csinálnak, azzal már igen.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11255 Dátum: 12 feb 29, 20:53:15 »

Köszi. :3

Ja meg úgy volt, hogy pénteken lesz egy teszt egy diákmelóhoz erre most kiderült, hogy skypeon lesz és webkamerával fognak nézni meg ilyenek. Agyhalál. oO"
Naplózva


Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #11256 Dátum: 12 feb 29, 22:38:42 »

Halihó! Benéztem, és gondoltam megosztom vendégszereplésem a youtube-on saját csatornűmon kívül.

Íme:<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9kNytFFjEIQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9kNytFFjEIQ</a>


Mellesleg most realizálom csak, hogy a sok Guitar Hero Metallica hasznos volt, a végén legalábbis a szóló  smirksweat
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11257 Dátum: 12 márc 01, 08:12:01 »

Hoppá az úgy komoly. Ezt a gitárt TE csináltad, meg ezt a progit meg minden? o_________O" Ez durva, hány éves vagy te?  ikszdé Nem semmi, te viszed majd vmire az életben az fix.  Nevet
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #11258 Dátum: 12 márc 01, 08:20:08 »

Hey! bye bye

Csak pár szó erejéig írok: szorítsatok, hogy minimum kettes matek tz-t írjaaak! >.<#

Délután jelentkezek majd! ^.^
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11259 Dátum: 12 márc 01, 10:43:47 »

Elég kevéssel beéred Szomorú kell egy kis maximalizmus Mosolyog még ha zh lenne tökéletesen megérteném hogy ez a célod mitöbb ott az enyém is mindig na jó legtöbbször az átcsúszás xD
De én azért szurkolok hogy jobbat írj mint 2es Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #11260 Dátum: 12 márc 01, 16:11:49 »

Sevanna: a programot csak reprodukáltam minta alapján, de a gépet én raktam össze, meg van beszélve a tanárral, hogy ha valaki csoportból nyer az ötöslottón évzárón mi nyomjuk ilyenekről a zenét Nevet
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #11261 Dátum: 12 márc 01, 16:51:15 »

Elég kevéssel beéred Szomorú kell egy kis maximalizmus Mosolyog még ha zh lenne tökéletesen megérteném hogy ez a célod mitöbb ott az enyém is mindig na jó legtöbbször az átcsúszás xD
De én azért szurkolok hogy jobbat írj mint 2es Nevet

Nos, nyolcszáz ujjal szorítok, hogy meglegyen a kettes... :S Az a baj, hogy az én matektanárom olyannyira maximalista, hogy az leírhatatlan, ráadásul emelt matekos illetve egyetemi szintű feladatokat ad nekünk mindig.
Természetes, hogy a témazáróba is ilyet rakott. Végül is.... Mosolyog Az egész csoport meg fog bukni. (Y)
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #11262 Dátum: 12 márc 01, 17:32:54 »

Temi, szerintem meg lesz az a 2-es, talán még több is. Mosolyog *szorít szorít szorít*

Manesz, az igen. ő.ő nagyon ügyes kis szerkezet, én nem tudnék ilyet csinálni. Nevet

Én mit össze szenvedek a matekkal, te jó isten. ikszdé Tudom, hogy már tavaly tanultam, de most egyszerűen nem bírok rájönni a mivoltjára. .__. csak megoldom valahogy.. xD
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #11263 Dátum: 12 márc 01, 18:12:28 »

Seva, szorítok! :3
Manesz egy zseni, eddig sem volt efelől semmi kétség. Nevet

Húú matek. ikszdé Anno én voltam a legjobb az osztályban, de három év alatt jócskán megkopott a tudásom, úgyhogy most kicsit szívok a statikai számításokkal, pedig elméletileg nem is nehezek. >.<#

Hétfőn a szobatársammal voltunk a moziban, de az egész film alatt vagy bőgött, vagy be nem állt a szája. -.- Az agyamra ment. Ránk is szóltak, hogy fogjuk be vagy üljünk át, pedig én meg sem szólaltam, max annyit, hogy maradjon csendbe. -.- És még a kukoricáját is én fizettem. -.- ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11264 Dátum: 12 márc 01, 19:44:30 »

Hogy alakult volna sok ember gyerekkora ha más mesék is követik a sailoor moon példáját?
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3060589_460s.jpg
Elég langyos lett volna. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!