24 okt 06, 11:15:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1320003 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10845 Dátum: 12 feb 13, 13:02:06 »

Mért, mi legyen? Harry Potter?
Az általános iskolai kötelezők jól vannak összerakva,a  középiskolai már kevésbé, de ott sem újítani kéne.
Naplózva
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #10846 Dátum: 12 feb 13, 14:03:53 »

Hát nálunk kilehet választani, hogy mit szeretnél olvasni, volt amikor a Twilight-ot is lehetet ikszdé úgy elveszi már az életkedvem ez a tél Szomorú vissza néztem nem rég pár nyári képet, már csak attól jobb kedvem lett, hogy láttam hogy minden zöld, van fű ikszdé fáknak a lombjai *-*
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10847 Dátum: 12 feb 13, 14:43:20 »

Nem mondod komolyan? Nálunk csak úgy lehetett hogy vagy Tom Sawyer kalandjai vagy... egy másik hasonló könyv, de semmi "új", de ez is mikor volt már... 6.-ban talán.

Én nagyon élvezem a telet, szerintem gyönyörű szép oda vagyok érte (Múltkor még napoztam is a teraszon Nevet de csak az arcomat, volt rajtam vagy 2 pulcsi hogy ne fázzak), bár tegnap óta 39 fokos lázzal fekszem itthon, így nem tudok kifeküdni a jó hideg hóba. T_T
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10848 Dátum: 12 feb 13, 14:46:55 »

Rikan az aláírásodba a kép nagyon király. Nevet

Áá, tenksz.Nevet

Előző sulimban mi is bármiről írhattunk olvasó naplót, de itt speciel nem is kell. Elvileg le voltak maradva, és tavaly nem fejezték be az Egri csillagokat, de a tanár október végére kérte, és azóta se lett belőle semmi. Félre ne értsetek, én örülök neki.ikszdé Az egyetlen kötelező amit elolvastam az a Két Lotti, még a Vukhoz sem volt türelmem akkoriban. Pedig szoktam írni, mondjuk úgy, hogy fanficeket. Talán az olvasás részével van bajom.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10849 Dátum: 12 feb 13, 16:19:35 »

Nálunk alsóban volt a Két Lotti és a Vuk, 5.-ben a Pál utcai (azt nagyon szerettem Pojén ), 6.-ban az Egri csillagok (azt már kevésbé), 7.-ben a Szent Péter esernyője (megszavazták, hogy ne a Kőszívűt kelljen, mégse olvastam el, hiába olyan rövid ikszdé ) idén meg a Légy jó mindhalálig. Állítólag nem rossz az sem.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10850 Dátum: 12 feb 13, 16:46:35 »

Mért, mi legyen? Harry Potter?
Az általános iskolai kötelezők jól vannak összerakva,a  középiskolai már kevésbé, de ott sem újítani kéne.

spec azt nem bírom :/ mellesleg találják fel magukat Nevet sok érdekes gyerekkönyv van, mondjuk a Pál utcai fiúkat meg a Vukkor még szerettem is, de a többi nem tetszett. Bár az őrült HP fan haverom egyértelműen a HP-t akarjaa kötelezőnek de mondtam neki, hogy tegyen le róla ikszdé bár így visszagondolva még a Robinson Crueso(el is felejtettem hogy írják) az még tetszett, de más nem maradt meg. Meg nem is volt érdeme selolvasni, mert a tanár khmm kicsit fura volt, mert elmondta mi lesz a dolggozatban, és úgy megírtam ötösre a nemtudommit, valami Jókai regény, hogy 3 fejezetet olvastam el. Oké bennem van a hiba, de nekem nem tetszenek az ilyen könyvek. És a film sem tetszett. Tudom, tudom egyéni probléma de hát most meg valami Antigonét kell elolvasni, az meg biztos megvan apának, ahogy az eddigi összes kötelező is. Legalább nem kellett megvennem meg utánajárnom -.- elég volt elolvasni :S
Amúgy például a Tenkes kapitánya m,eg tetszett könyvbe meg filmbe is, pedig az nem mai darab, de hosszú sem volt, viszont érdekes. Jókai meg űzi fűzi a mondanivalóját rizsázik.. most közben annyi eszembe jutott, hogy Baradlay asszonyt kellett jellemezni, ami fennvolt a neten Hümm-hümm végülis 2 5össel meg egy 3assal gazdagodtam, mert a külalak öhmm. egek mit csináljak? nem tudok gyorsan és szépen írni. vagy vagy. ez van. ha meg késik 15-20 percet ne én lássam már kárát. de a helyesírás meg a tartalom oké volt nagyjából.

Én is itt lököm a szöveget, de mégg köszönni sem köszöntem.. rossz kutya Leüt Upsz Áj Did it Egen

Szóval sziasztok Nevet
Naplózva

Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #10851 Dátum: 12 feb 13, 16:53:53 »

Én soha nem csináltam meg az olvasó naplót Nevet smirksweat Sőt a Két Lottit el sem olvastam Pontosan
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10852 Dátum: 12 feb 13, 17:08:00 »

Azt én viszont elolvastam és tetszett x) mér nem ilyeneket kell olvasni? :/
Naplózva

Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #10853 Dátum: 12 feb 13, 17:12:57 »

Szerintem unalmasak No comment
De ez csak az ÉN véleményem!
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10854 Dátum: 12 feb 13, 17:20:39 »

Amúgy nálatok is több olvasmány volt nyárra? mmint nálunk 2-3 volt az átlag amennyit feladtak Technikai KO
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #10855 Dátum: 12 feb 13, 17:36:07 »

Sziasztok!Valaki volt már olyan elvetemült hogy szerzett valamilyen Fairy Tail-es cuccot?Egy zombihadsereget lemészárolnék valamilyen kulcstartóért vagy nyakláncért Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10856 Dátum: 12 feb 13, 17:41:19 »

Sziasztok!Valaki volt már olyan elvetemült hogy szerzett valamilyen Fairy Tail-es cuccot?

Egy zombihadsereget lemészárolnék valamilyen kulcstartóért vagy nyakláncért Nevet

Szerintem érthető, mért nem fogja neked senki se elmondani mije van és hogy hol lakik... Nevet
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #10857 Dátum: 12 feb 13, 17:45:23 »

Nekem csak egy üzenet kéne hogy honnan szerezte mennyiért,és kész xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10858 Dátum: 12 feb 13, 17:51:19 »

Nekem kicsit úgy tűnt, hogy lemészárolod, ha megtudod kinél van oylan ami kell neked  Pojén
Naplózva

Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #10859 Dátum: 12 feb 13, 17:55:52 »

Nekün nyárra nincs olvasmány.
Mi a tanuás mellett kell olvasnunk Lesütöttszemek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 722 723 [724] 725 726 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!