24 jún 17, 05:35:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 680 681 [682] 683 684 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181887 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10215 Dátum: 12 jan 30, 15:03:49 »

STM, valahogy biztos meg fogom oldani, valahogy meg is kell. Csak nincs hova mennem. De igyekszem bízni benne, hogy találok valami megoldást.

Nekem a nagynéném idióta, mindig kitalál valami sz@rságot, amit el is hisz, hogy úgy van, aztán meg mindenki szemét meg paraszt, hogy mi azt hogy képzeljük, hogy nem úgy vannak a dolgok, ahogy ő azt kitalálta.. Technikai KO

Na nekem anyám pont ilyen. Illetve annyi a különbség  van, hogy nála nem szemét meg paraszt az aki nem ért egyet vele, hanem simán fogyatékosnak tartja. Mert az igazságot csak ő ismeri, és aki bármit másként gondol, az nem si gondolkodik, meg nincs agya, meg hasonlóakat szokott mondani.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10216 Dátum: 12 jan 30, 15:11:23 »

Enyém is, csak sokszor sokkal csúnyábbakat. (például, nekem és húgomnak, asszem, valami takarítással kapcsolatos dolog miatt, cirka tizenpár évesen: Nem érti, hogy tudtak ilyen undorító férgek kimászni belőle... BelőLEEeeEe ikszdé)
És nem csak kitalál dolgokat a semmiből, de elég sajátosan viszonyul a múlthoz is. Azaz, ami nem tetszik neki az nem történt meg, minden más úgy történ, ahogy arra ő, és csakis ő emlékszik, pár dolog meg szerinte megtörtént, mások szerint nem.
Meg azt is bírom, hogy ha elszakad a cérna, tök felesleges bármire reagálni, jól elhőzöng magában is. Volt olyan, hogy ott hagytam, egy negyedóra múlva hazamentem, és ugyanúgy tolta még ikszdé
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10217 Dátum: 12 jan 30, 15:38:55 »

Végülis én már előre érzem, hogy -ahogy anyum mondaná- 'ott fog reszketni valamelyik elmegyógyintézet szobájában' és, ha saját magán múlik a dolog, így is lesz Hümm-hümm

.. Nem érti, hogy tudtak ilyen undorító férgek kimászni belőle... BelőLEEeeEe ikszdé)
..


Úristen, ez már tényleg nagyon durva Ohh My God Komolyan, ember az [sőt, anya], aki ilyeneket mond? Hmm?
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10218 Dátum: 12 jan 30, 16:16:52 »

Én meg akkor hálát adok, hogy az enyéim a világ legjobb szülei.  bow

Az volt a durva amikor Írországban laktam közös albérletbe több emberrel. Volt egy anya, akinek a kislánya maga volt az antikrisztus, de nála már csak az anya volt jobban elszabva. Ha bármit csinált a kislány hagyta, a magasságos atyaúristen kedvéért sem ment volna oda elvenni a kisgyereket, hanem csak mondta, hogy mennyire buta meg hülye, de ezt napi nemtom hány órában. De a hülyeségeket csinálta tovább. Amikor meg felnőttkorában pszichésen tönkremegy a kislány, mert az egész énképe arra a visszaigazolásra épült, hogy ő hülye, akkor csodálkozni fognak. Meg ugye óvodába se jár, mert csak magyarul tud. Szocializáció egy idegbeteg anyával.

Mi a tanulság? Mindenki legyen inkább okos és ne hülye. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 16:18:00 írta Gdat88 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10219 Dátum: 12 jan 30, 16:53:25 »

Nekem is jófej szüleim vannak ^^
 Persze néha idegesítőek, de kinél nincs ez így? Meg amikor kicsi voltam elég soka veszekedtek, próbáltam is békegalambkodni, de senkit nem érdekelt. ikszdé Ennek az eredménye, hogy már tökéletesen eltompultam erre, néha szinte megijedek tőle, mennyire. Már akkor sem békítem őket, ha egyenesen kérnek rá, csak azt mondom, hogy felnőtt emberek vagytok, intézzétek el magatok közt, engem hagyjatok a hülyeségeitekkel. Meg a másik (káros) mellékhatás, hogy már az sem érdekel, ha ne adj' Isten velem üvöltenek, ami azért már nem túl jó.  smirksweat
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10220 Dátum: 12 jan 30, 17:18:52 »

Az én szüleim is jófejek, szeretem őket ^^ meg persze mindenkit a családban Mosolyog főleg az anyai nagyszüleimet. Ha megyünk haza Magyarországra, mindig náluk vagyunk/lakunk.=3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10221 Dátum: 12 jan 30, 18:09:45 »

Miért jó csak egy játék miatt ismeretlen embereket ismerősnek fogadni? Hmm? Sosem értettem, hogy az emberek miért jelölgetik be egymást, csak azért, hogy több ismerősük legyen, mert az menő. ikszdé

Amúgy kérem a tisztelt egybegyűlt társaságot, hogy kukkantsa meg ezt a linket, és ha tetszik amit lát, akkor nyomjon egy lájkot a kiskutyámra. ^^ Győzni nincs esélyünk, de azért megpróbáljuk a lehetetlent. Pirul
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150501846301596&set=a.10150493740951596.369360.199648116595&type=3&theater

I. Azóta egy csomó embert ismertem meg, mondhatni a játék hozott össze, egy csomó jófej gyerek Mosolyog Még szerencsének is nevezhetem. És a sok ismerős sztem sem menő. Nekem még volt osztálytársaim sincsenek bejelölve mert nem bírtam őket ikszdé ez van, 2 katt és törölve a kérvényük is.

II: lájkoltam, és majd fb-n is megosztom meg megkérek pár embert hogy segítsen Pirul

Menekülés otthonról téma: a tesóm már igazán lekophatna ha heti 1-2× látnánk talán nem robbantana ki vitát.. nekem meg még nincs hova mennem és amúgy is csak 15 vagyok Nevet szal én csak elviselek.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10222 Dátum: 12 jan 30, 18:20:05 »

15 évesen is mehet az ember távolabbi városba suliba, lakhat koliban Hümm-hümm anyu pl. 13 éves korától kolis volt  Pojén
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10223 Dátum: 12 jan 30, 18:25:53 »

no igen csak én már egy közeli városi suliba vagyok és semmi kedvem most váltani xDD amúgy is hiperboldog vagyoook amúgy nem de megvagyok. kapok finom kaját, van egy kis zugom, nem kell az éjjeli baglyokhoz alkalmakodnom, akik hajnalig pasikról beszélgetnek ami engem rohadtul nem érint és nem is érdekel, viszont nem tudnék aludni :/ szal nekem jóíígy.. csak veszekedések ne lennének xD
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10224 Dátum: 12 jan 30, 18:59:39 »

Jó annak, akinek jó fej szülei vannak... Én speciel alig várom, hogy nyáron apához költözhessek és a középsulit már onnan kezdhessem. Kb. 10% hogy összejön, de addig fogok harcolni, amég el nem érem a célom. Úgyis fogják majd kérdezgetni, hogy mit kérek a ballagásomra és a szülinapomra. Nem fogok semmi mást kérni, csak annyit, hogy ez megvalósuljon. Már mióta csak ezt tervezem, istenem! Ha 4 évet mondok, az kevés.

Uhh ma az osztályfőnök majdnem ráborította az egyik gyerekre a padot. :S Meg is értem. Ennyire pofátlan már tényleg alig lehet valaki. :/ Én már akkorát adtam volna neki a helyében, hogy leszálljon a bőr a képéről..  De már ez is haladás volt. Az arcuk kb. 2 centire lehetett egymástól, a tanárúr ordított, és az asztalt borogatta. Nagyon komoly volt. A gyerek helyett is kishíján besz*rtam.  smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10225 Dátum: 12 jan 30, 19:12:20 »

bezzeg régen verték a srácokat ha rosszak voltak. a régi osztályomra rohadtul ráfért volna, túl nagy volt az arcuk és jó sokat pofáztak. élvezet volt így készülni a felvételire meg alap a vitt jegyek. elegem volt abból az osztályomból, a mostani komolyan valami csoda vagy áldás nem tudom, de nagyon bírom a mostanit. persz 2 barátom hiányzik akik oszttársaim voltak, de az egyik évfolyamtársam lett a másik pedig nem lakik annyira messze.(:
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10226 Dátum: 12 jan 30, 20:21:11 »

Hu, én a régi osztályom mennyire utáltam már a végére o.O Kb. csak a legjobb barátnőmet szerettem, aki egy osztályba került velem gimibe, plusz a másik legjobb barátnőm is hozzánk került ^^ És még mondják azt, hogy hárman nem lehetünk. Az osztály elmegy, semmi extra, szokásos klikkek. Rádásul a régi osztályból ide rajtunk kívü csak egy jófej lány került, plusz még egy az évfolyamból, egy meg fodítva. A régi gyökér lány osztálytársaim az Árpádba mentek, a régi gyökér fiú osztálytárasim meg az Óbudaiba.

Meg régi suliba az évfolyamon három osztály volt, A,B,C.
Mi voltunk az A-sok, az aránylag normálisak, egyszerre a legjobb tanulók és a legnagyobb állatok.
A B volt a plázapicsák, diszkópatkányok gyülekezete, szinte mindneki tiszta sznob volt, de ha valaki otthonhagyta az atlaszt, akkor adtak kölcsönbe.
Aztán ott volt a C.... konkrétan nem mertünk bemenni oda. Atlaszért sem. Két normális csaj volt ott, de őket is inkább kihívta az ember (egyik elment Árpádba, másiknak agydaganata lett, nem tudom,él-e még). Náluk mindeki agresszív kismalac volt, kb. a suli cigányjainak fele (2 ikszdé) ott volt, és wááááh  Technikai KO
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10227 Dátum: 12 jan 30, 20:31:11 »

Hmm Gondolkozik nálunk iylen volt a felállás:

A osztály: BNO (baromi nagyképűek osztaga)
B osztály: FAGy (furcsa alakok gyülekezete)
C osztály: IBÁ (idióta barmok állatkertje)

természetesen mindenhol voltak kivételek, de én legszívesebben b-s lettem volna. lehet hogy furák voltak, de mégse a vagy c típusúak...
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #10228 Dátum: 12 jan 30, 20:33:32 »

Én faluról gyüttem ott meg nem volt semmilyen csak sima amiknek általában a 30-40% hogy is mondjam buckalakó volt. Nevet
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10229 Dátum: 12 jan 30, 20:37:25 »

Velem is így alakult, vagyis.. hasonlóan.. egy mellébeszélésnek köszönhetően összevesztünk egyik barátnőmmel, aki telesítra a többi lányosztálytársam fülét, hogy én mekkora szemét vagyok..  de hát végülis igaza van, minden az én hibám volt, még az is, hogy nem közölte velem hogy új telefonszáma van.....-.-" Lesütöttszemek
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 680 681 [682] 683 684 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!