24 szep 27, 17:26:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310963 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10245 Dátum: 12 jan 31, 14:32:19 »

Én inkább nem szólok bele a dolgokba  Hümm-hümm

Am kösz a szurkolást Nevet Egy szép új rózsaszín kis kártya tulajdonosa lettem, pontosabban leszek úgy kb. 1 hét múlva, hála a mai napnak Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10246 Dátum: 12 jan 31, 15:04:31 »

Ó én kéket kaptam, és nem csak egyet, hanem melléje két nullaegészötöset. bibibí  Nyelvesít

De ám drakula a sikeredhez.  Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10247 Dátum: 12 jan 31, 15:09:37 »

Akkor már én is csatlakozok a szurkoló táborhoz így utólag. Nevet

Én meg épphogy nem igazán szeretem a szénsavas italokat, ha lehet, akkor inkább mentes víz. A szerelmem meg a narancslé. Ámor Lehet 12%-os vagy 100%-os, lehet Cappy vagy hohes C, ha narancslé, akkor úgyis megiszom. Nevet Pirul
Sőt, abból még a szénsavasat sem utasítom el. Nevet

Nálunk a 8. évfolyamon az osztályfelosztás:

A: Eminensek, kisfiúk és alkeszok társasága, és magukat nagylánynak gondoló, vízipipázó libák
B: Hülyék, magukat nagymenőnek gondoló, idegesítő, nagyszájú köcsög brancs, ahová a tanárok utálnak bejárni órát tartani
C: Teljesen semleges tanulók gyülekezete, akik közül pár idióta csavargó bajkeverő kitűnik + pár emós és drogos.

Kb. ennyi. Én B-s vagyok, sajna vagy nem sajna. De amúgy minden osztályban vannak kivételek, és sok embert szeretek közülük, még a vízipipás csajszik közül is. Mondjuk sok cselekedetük nem díjazom, de hát ők tudják..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10248 Dátum: 12 jan 31, 15:14:31 »

Neked is gratula Shiro az új Tesco ClubCardodhoz Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10249 Dátum: 12 jan 31, 15:22:36 »

Én imádok szinte mindent, ami szénszavas! Pezsegjen csak, azért van. Nevet Mondjuk bontás után elég kellemetlenek az ilyenek, mivel ott több a szénsav és a levegő a szádban, mint maga az üdítő. Vízből szénsavmenteset max. úgy iszok, ha jéghideg. A többi üdítő majdnem mindegy. Nevet A narancsleveket nem szeretem annyira, mindig olyan utána a szám, mintha végigperzselték volna, de azért megiszom. Amiket különösképp imádok: 1. szőlőlé, 2. baracklé, 3. almalé! (Főleg a bolerós ikszdé)

Nálunk csak két évfolyam van, A és B. De hát eléggé meglátszik, hogy oszlanak el... (megj.: évfolyamonként felcserélődnek a jellemzők)
A: A nagymenők, a kemények, agresszívak, többségüknek elég sötét gyerekkoruk volt, és a jelen se fényes...
B: Az idióták, fogyatékosok, magukat szintén nagymenőnek gondolók, és leragadtak a gettó/rap-korszaknál, ami a lányokon is meglátszik. Ja, a fiúk a gatyát, a csajok melltartót tömik...

Mondjuk én A-s vagyok. Van benne valami, amit leírtam, a többség (és én is..) ilyen. Igaz, mi 15-en vagyunk összesen, szóval... Nevet
B-sek viszont... hát, mikor kiküldtek a folyosóra, tőlük meg kiment az egyik gyerek (szabályosan 2 méteres, benga ronda állat, aki a gatyáját a térdén hordja, de sebaj, mert a pólója takarja a popiját!) és megkérdezte:
- Óóó, kislány, te tudod, mi a szex? Bemutassam neked, óóóÓ?
Hát, addig is tudtam, hogy nyomik, de itt szabályosan megijedtem, hogy nekem esik. ikszdé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10250 Dátum: 12 jan 31, 15:32:52 »

Kösssszönöm ssszépen.   Nevet De majdnem pánikba estem a kitöltésnél. OMG, mi lesz, ha elolvad a botosfagyi!? Hmm?

Így a családtagok életkorához random beírtam néhány számot számot.  Nyelvesít

inkább mentes víz.
Inkább csapvíz minek fizessek érte 50 forintot, ha a csapból ugyan ez 20 fillérért jön.

Vagy inkább artézi, az ingyenes, s abban baromi sok az ásványi anyag, meg finom és egészséges, igaz van egy kis buké ja, de hát mondjuk rá, hogy ez a vizek sajtja.

A szerelmem meg a narancslé. Ámor Lehet 12%-os vagy 100%-os, lehet Cappy vagy hohes C, ha narancslé, akkor úgyis megiszom. Nevet Pirul
Sőt, abból még a szénsavasat sem utasítom el. Nevet
Terra lájk! Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 31, 15:34:44 írta Shiro » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10251 Dátum: 12 jan 31, 15:34:25 »

Talán azért mert a csapból klórozott h*gy jön már bocs a szóhasználatért Nevet
Am meg én szeretem a bubikat, de anélkül is megiszom Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10252 Dátum: 12 jan 31, 15:42:16 »

S ne haragudj, a clór is ásvány.  Nevet

Megj ha jól tudom, akkor Magyarországon a csapból folyó vize nem kis része származik felszín alatti vizekből.

Meg van egy falu, ahol pl a csapból thermálvíz folyik. Nem forró, mert előtte pl a hőjével fűtik az iskolát, meg a közösségi házat.

ui:
A desztillált vizet kivéve minden víz ásványvíz.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10253 Dátum: 12 jan 31, 15:48:52 »

Hát nálunk elég jó minőségű csapvíz van, csak sajnos egyszer a suliban ilyen sárgászöld trutyi folyt a csapból és azóta elment a gusztusom tőle.. smirksweat Talán ezért nem szeretem.

Naa mondtam én hogy a narancslé jóóó. Nevet

Jajj amúgy az egyik tanárom jól kiosztotta végre az egyik gyereket, aki a bokáján hordja a nadrágját (igen, tele vagyunk ilyen boxermutogatós "fiúkkal"). Megmondta neki, hogy ez a börtönben a szexuális kihívás jele. ikszdé Azóta a srác jobban odafigyel, hogy mennyire van kint az alsója. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #10254 Dátum: 12 jan 31, 15:52:17 »

Nem értem attól hogy a börtönbe az volt attól az iskolába mit számít?
Ez olyasmi mint mondjuk a köcsög ha valakinek mondják akkor általában nem arra gondolnak hogy ő a .... a buziknál.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10255 Dátum: 12 jan 31, 15:59:06 »

Én menteset/csapvizet iszom. Menteset csk akkor, amikor az sztálnál ülö, és messze a csap, egyébkén nekem jó, amii a csapból folyik. A narancslevet imáádom én is, az üditőkkel meg szintén jóban vagyok, de kb. soha nem iszom.

A mi osztályunk is telített a gatymutogató-taréjos bandával. Akárhogy gondolkodom, nem értem xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10256 Dátum: 12 jan 31, 16:04:08 »

Tegnap estimese helyett ledöntöttem még fél liter szörpöt, de anya nem engedte hogy többet igyak, ezért aztán egyéni napi csúccsal (több mint 3 liter folyadékkal) feküdtem le...20 percre, felriadtam, hogy majdnem behugyozok ikszdé rohaok visz, aztán vissza. 20 perc múlva meginXD mondom ez kész. aztán hajnalban megint felriadtam Pojén amúgy nekem úgy volt, hogy 1,5 liter narancsszörp, 1,5 liter eper Nevet szigorúan bolti műanyag szörp ikszdé ugyanis nincs háziban eper málna vagy narancs Hümm-hümm
ásványvíz: aztisimádom, nem tom ti már próbáltatok-e lefagyasztani ásványvizem jégkockatartóba: sztem nagyon aranyosak a kis buborékok ikszdé nyáron nagyon jó ^^ áá sztem ma is ledöntök 2 litert azért ikszdé kezdek szomja slenni Nevet szegény szerveimet jól megdolgoztatomXD
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10257 Dátum: 12 jan 31, 16:20:56 »

Hát azért szerintem nem éppen a legvonzóbb, amikor egy srácnak kint van a feneke. smirksweat Jó, szexi, de akkor is kicsit olyan... Na. Tehát mindenki érti. Hümm-hümm

Meg nálunk a tanárok eleve szigorúbban veszik az öltözködést/kinézetet.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10258 Dátum: 12 jan 31, 17:13:09 »

nekem hányingerem támad a kilógó seggektől. amúgy ma a félemeletről rádobtam a barátomra a kabátomat ikszdé baromira örült neki smirksweat majdnem a szemetesben kötött ki de végül megmentettem ikszdé

bakker bementem a konyhába és ezzel szembesültem: az asztalon ott sorakozott 12 db 3-as csomag 2 decis üdítőkkel ikszdé
akkor esett le hogy hamarosan sítábor Hümm-hümm
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10259 Dátum: 12 jan 31, 17:17:25 »

Én anno úgy olvastam, hogy ez a gatyamutogatás az amerikai FÉRFI börtönökre a leginkább jellemző. ikszdé de hát, ők tudják.. Hümm-hümm

Ivás téma: Én is hatalmas narancslé-fan vagyok, ha bárhova megyünk [étterem, rokonok] mindig azt kérek smirksweat a bubis vizet meg nagyon szeretem, olyan kár, hogy hamar elfogy Szomorú és ha már mentes.. akkor inkább csapvíz, kéznél van és ugyanolyan Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 31, 17:19:46 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 682 683 [684] 685 686 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!