24 júl 05, 00:45:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1222427 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10260 Dátum: 12 jan 31, 17:20:46 »

Az események adtán kedvem támadt venni narancslét, mert bubis vízért mentem. Ami tegnap még 42 ft volt, ma 46 ft

Orendzsi dzsúszúból vettem egy 50%-osat 200 ft át, meg egy kicsi sbudgedes szívószálasat, összehasonlítás ként.
A sbudgedes talán egy picivel édesebb, de merőben érezni rajta, hogy egy kissé vizes (12%-os).


Mekkora jó már, az üdítők közt nagy raklapon kitáblázva hirdetik a 2 literes Mirindát kb 360-380 ft-os áron.

Közben a egy sorral arrébb, a dvd-k sorában ot ülnek a 2,5 iteresek 299 ft-ért ikszdé

A piacon is vettem 2 szem narancsot,  Nyelvesít

Tikmonyból csak 6db-ot, mert nem tudott, tartót adni, nekm meg csak egy hatosom van. De 35 t vol darabja és még röhögve is 2x akkora, mint a bolti. ikszdé

Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10261 Dátum: 12 jan 31, 17:23:49 »

Na igen, ha az ember körülnéz akkor biztos talál olcsóbbat és talán még jobbat is ikszdé én szeretem a minéltöbbszázalékosgyümiléket de ha nincs más csak ilyen 12%-ék körüli akkor lemegy :/ de csak télen..nyáron szigorúan ásványvíz ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10262 Dátum: 12 jan 31, 18:02:50 »

Az események adtán kedvem támadt venni narancslét.

A legjobb Narancslé az Aldiban van, én azt nagyon szeretem sokkal jobb a Happy-nél vagy bármelyik fajtánál.  Pirul

OH ma felkelek 5kor, mert hogy elvileg dolgoznom kellett fél8-tól, direkt néztem E-mailben. Elindulok, pont oda érek, erre mondják nekem hogy ma szabadnapom van csak holnap kell ugyan ekkor jönni. Vá a -10 fokban nem voltam túl boldog, de mikor gyalogoltam haza és néztem a napfelkeltét minden karportólt.
Naplózva


Putir
Vendég
« Válasz #10263 Dátum: 12 jan 31, 18:08:02 »

Minagi jól mondja az Aldis a legjobb anyámék is mindig olyat vesznek.
Egyébként én csak is szörpöt iszok meg teázni szoktam ,de abból csak a feketét szeretem.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10264 Dátum: 12 jan 31, 18:14:40 »

Én is Aldi párti vagyok, 2 sarokra van, és a péksütik is finomak. Bár ha péksüti kell, akkor inkább a Lipóti pékség vagy a Kiss pékség *-* na ott aztán irtó finomdolgok vannak ^^ még is csak kisbolt, nem egy multi.

Amúgy fasza volt, reggel megyek biciklivel és a D-sek ofője beelőz (nem vett észre) én meg megyek mögött és hallgatom ahogy beszólogat a közlekedőknek ikszdé (persze jogosan ikszdé) amikor egy faszi belül ment a bicikli útán, azt egy hangos VIGYÁZZÁÁÁ felkiáltással jutalmazta meg X"D aztán egy autónak elsőbbséget kellett volna adi, hogy pontosítsak, egy JEP-nek(vagy hogy is írják) és majdnem elütötte, és ott integettett, hogy EMBERR TE NEM VAGY JÓÓZAAAN ikszdé marha jófej ez a tanár ikszdé meg voltak még hasonlók de úgy röhögtem, hogy elfelejtettem smirksweat

szerk: most néztem tv-be a börtön f_szább hely, mint a kolesz.. legalábbis a kimenős szoba. mondjuk sztem csak nagyobb. de hogy 1 börtöntöltelék ellátása egy évre 9. 800. 000. ft. Ambrus Attila? hát én nem a viszkis rablólént emlékeztem rá, hanem mint egy (Csíkszeredai) hokicsapat kapusa de lehet rosszul emlékszem.
Lassan el kellene gondolkoznom, hogy betörjek-e pár helyre és igyak meg előtte valami jó minőségi cuccot, vagy inkább szenvedjek a munkavállalással... hát a f_sziról még múzeumi részleg is nyílt vagy mi. egy pár cuccot berakták múzeumba, mert hogy a wisky kultusz. én egy centet sem fizetnék azért, hogy megnézzek egy kis papírfecnit amire olyan vers van firkálva amiben káromkodás van. elég ha bemegyek egy szakmunkásképzőbe és elolvasom a padokat. vagy odáig sem kell mennem, hanem bemegyek a Révais fizikaterembe. De ez csak az én véleményem. Noexpression
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 31, 18:47:28 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10265 Dátum: 12 jan 31, 18:50:37 »

Hát gyerekek, ilyen betörés mint ami most nálunk történt, ez nem mindennapi. ikszdé

Valaki tegnap éjszaka vagy ma hajnalban, esetleg délelőtt valahogy bejött, és a hátsó udvarban BELESZ*RT a homokozóba! xDD Kivette a kinti wc-ből (amit most virágtárolónak használunk) a wc papírt, otthagyta az adag sz.r mellett, a használtat meg a kerítés tövében hagyta. smirksweat ikszdé

Úr isten, mik tudnak történni. Én úgy röhögtem, azt hittem felfordulok. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10266 Dátum: 12 jan 31, 20:13:17 »

Nanee ez nagyon durva ikszdé szakadok :"D

Erről jut eszembe apum egyszer mesélte, hogy a régi munkahelyén valaki a mélygarázs kapurácsán reggelre keresztülf*osott! És még papír is volt mellette. o.o vagy fél órán keresztül sírtam a röhögéstől ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10267 Dátum: 12 feb 01, 11:13:56 »

Mik vannak!  Nevet Hát ez haláli... Apa mesélte, hogy egyszer valami részeg fazon odapiszkított az ékszerboltjuk elé, konkrétan a lépcsőre... És ami még borzasztóbb, hogy még ma is látszik...  Nevet

Amúgy, ha furcsa amiért most írok, az azért van, mert síszünetünk van, de holnap már suli. Szomorú És mehetek tanulni, mert elég sok pótolni valóm van.  smirksweat

Bár jót tett ez az 5 napos hosszú hétvége. ^^
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10268 Dátum: 12 feb 01, 11:54:44 »

Két modern művész beszélget.
-Te! Odaszrjak a lépcsőház elé?
-Á, hagyd... Úgy sem értenék.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10269 Dátum: 12 feb 01, 14:20:27 »

Gdat88: ez állati ikszdé ez olyan, hogy ha otthagyod a táskád egy modern múzeumban és kimész valahova, mire visszaérsz már minimum 5-en nézik ikszdé asszem a Kőhalmi mondott ilyesmi sztorit ikszdé
áhh Naruto cica (amelyik megkarmolt ikszdé) nem jött vissza Sasuket láttam de elszaladt (ő a visszahúzódós cica) még a karmolás előtti napokban neveztem így őket. Naruto gyeje vissza Sír
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10270 Dátum: 12 feb 01, 14:47:45 »

Elnevezel idegen cicákat? Nevet
Egy fekete fiú cicát meg egy fehér lány cicát neveztem el valakivel én még Yinnek és Yangnak, akik minig együtt szoktak heverészni, többnyire összebújva. A részletekbe nem belekötni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 14:49:05 írta STM » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10271 Dátum: 12 feb 01, 15:11:50 »

SöTöMö: hát elég sokat jártak hozzánk szarni szóval épp ideje volt. Meg így legalább nem Noname 1 meg Noname 2-nek kelle hívnom őket. Yin és Yang? Ez nagyon találó ^^ és aranyos Pirul
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10272 Dátum: 12 feb 01, 18:09:55 »

Ááá valaki segítsen megcsinálni a 3. pályát. :S Nagyon idegesít. >.<#

http://www.jatekstart.com/jatekok/iq-teszt/20111231/trollface-quest

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10273 Dátum: 12 feb 01, 18:15:01 »

Ott van a walkthrough alul. ikszdé Amúgy meg először a zöld ajtón lévő háromszögre kell klikkelni, utána magára az ajtóra.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10274 Dátum: 12 feb 01, 18:17:27 »

De a walkthrough nem azt jelenti. xD Az elvisz a honlapjára. Legalábbis engem. ikszdé

Bakker Aes! xDDD Te troll. xD

Ááá végigcsináltam. Pirul Hivatalosan is troll vagyok. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 01, 18:32:22 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 683 684 [685] 686 687 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!