24 szep 27, 17:29:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310975 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10200 Dátum: 12 jan 29, 19:33:02 »

És ki zárja ki? Te? Vagy holmi józan ész, racionalitás, Isten, biológia?  

Ó, szóval te 300 kilós zsírtömeg vagy? Bocsáss meg, hogy eddig nem jöttem rá! Remélem nem túl kényelmetlen szétfolyni az ágyon, és még képes vagy felemelni átlagon felüli mennyiségű zsírsejtjeidet, hogy eljuss a McDonald's-ig!


Azt mondtam már, hogy nekem három szemem van, kék a bőröm és tudok teleportálni? Emellett a B1620-26 nevű bolygóról jöttem. Végül is ezt mi zárja ki? Holmi józan ész, racionalitás, Isten, biológia? Egyik se, sicc!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 19:33:47 írta Saphira » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #10201 Dátum: 12 jan 29, 19:34:51 »

Lol én a B1620-27-ről jöttem akkor szomszédok vagyunk. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10202 Dátum: 12 jan 29, 19:36:47 »

Azt mondtam már, hogy nekem három szemem van, kék a bőröm és tudok teleportálni? Emellett a B1620-26 nevű bolygóról jöttem. Végül is ezt mi zárja ki? Holmi józan ész, racionalitás, Isten, biológia? Egyik se, sicc!

Nekem van egy haverom a B6-12esről, és neki van egy rózsája meg egy rókája, és 3 vulkánja amiből az egyik kialudt. Te találkoztál már vele? Nevet
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #10203 Dátum: 12 jan 29, 19:51:38 »

^^ pont mostanában olvastam el A Kis Herceg-et. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10204 Dátum: 12 jan 29, 19:53:51 »

Én talán 2 hete mielőtt kölcsönadtam vkinek Nevet 2 óra alatt elolvastam ^^ meg egyszer angolórán is 2 fejezetet olvastunk és fordítottunk, kedvenc mondatom: Are you looking for chickens?
Ezt a tanár olyan hangsúlyban mondta hogy az rendkívül aranyosan hatott ^^ Róka 4ever ikszdé

Szerk: facebookon szomorú látni ilyet..:

McDonalds: 34 ismerősöd kedveli ezt..
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 20:27:42 írta ^^ » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10205 Dátum: 12 jan 29, 21:43:12 »

És ki zárja ki? Te? Vagy holmi józan ész, racionalitás, Isten, biológia?  

Ó, szóval te 300 kilós zsírtömeg vagy? Bocsáss meg, hogy eddig nem jöttem rá! Remélem nem túl kényelmetlen szétfolyni az ágyon, és még képes vagy felemelni átlagon felüli mennyiségű zsírsejtjeidet, hogy eljuss a McDonald's-ig!


Azt mondtam már, hogy nekem három szemem van, kék a bőröm és tudok teleportálni? Emellett a B1620-26 nevű bolygóról jöttem. Végül is ezt mi zárja ki? Holmi józan ész, racionalitás, Isten, biológia? Egyik se, sicc!
Ezt tényleg nem zárja ki egyik sem, ami azt illeti.  
Amióta megtudtam, hogy létezik a Namek (még ha kepler 22 b néven is fut), amúgy sem lep meg az ilyesmi, de azért érdekes.

Öt liternél meg biztos, hogy több a vérem, és ezt be is fogom bizonyítani. Elkezdem most lecsapolni, a halálos menyniségű vérvesztéshez asszem kb. 35% kell, ha ehhez még hozzá vesszük, hogy elpusztíthatatlan vagyok, ekkor kezdek majd szédülni, és az így nyert menyniségből könynedén kiszámolhatom már, hogy összesen mennyi van.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10206 Dátum: 12 jan 29, 21:44:52 »

jó nekem most 500 körül van nem emléxem, egy csomó csak egy játék miatt ostromol, így veteránként már jó kis infromációforrás vagyok (már amennyire) ikszdé

Sztem az elszomorító, hogy azt valaki egyáltalán megeszi, mikor annyi finom kaja van a világon... jó modnjuk az emegin más helyzet ha a kedves anyuci nem főz mert leszarja a gyerekét és elküldi valami gyorskaáldába hogy ott tömje magát, és megin más, ha valaki a munkája miatt nem ér rá, és erre kényszerül a gyerek.. Hümm-hümm
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #10207 Dátum: 12 jan 29, 21:59:35 »

Miért jó csak egy játék miatt ismeretlen embereket ismerősnek fogadni? Hmm? Sosem értettem, hogy az emberek miért jelölgetik be egymást, csak azért, hogy több ismerősük legyen, mert az menő. ikszdé

Amúgy kérem a tisztelt egybegyűlt társaságot, hogy kukkantsa meg ezt a linket, és ha tetszik amit lát, akkor nyomjon egy lájkot a kiskutyámra. ^^ Győzni nincs esélyünk, de azért megpróbáljuk a lehetetlent. Pirul
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150501846301596&set=a.10150493740951596.369360.199648116595&type=3&theater
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10208 Dátum: 12 jan 29, 22:07:19 »

A-chan, ment a dolog. Mosolyog Még nyerhetsz is akár, ez elég látogatott fórum.

Más: néha annyira elegem van az egész rokonságomból. Szomorú Tudom, hogy ez nem tartozik ide, és nem is érdekel senkit, de jól esett leírni.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10209 Dátum: 12 jan 30, 00:32:35 »

Nekem a családomból van elegem. Mindig arról papolnak az ősök, hogy már felnőtt vagyok (14 éves koromban is ezt mondták, hogy "lassan felnőtt ember vagy") de folyton utasítgatnak, parancsolgatnak, tanácsokat osztogatnak minden téren, mintha totál hülyének néznének, kisgyerekként kezelnek. Na, ha folyton engedelmeskednék úgy aztán tényleg kurvára boldog életet élnék, egy igazi önálló egyéniség válna belőlem... hagy csináljak már azt, amit akarok. Ha festeném a hajamat, szemembe lógna, vagdosnám az ereim, tetkót vagy piercinget akarnék csináltatni, buzis ruhákba akarnék járkálni akkor azt mondom, hogy vágjanak pofán! De amíg beleszólnak a döntéseimbe, amíg szerintük csak azt csinálhatom, amit szabad, addig soha nem érezném magam szabad embernek. Korlátoznak. Korlátozzák a saját szabadságomat, belekötnek még az élő fába is. Még abba is fennhangon beleszólnak, hogy miért nem a fekete cipőmet veszem fel a fehér helyett. Vagy miért megyek vissza a városba a barátnőmhöz, már késő este van... avagy késő délután 18 óra... Jézusom! Már annyiszor közöltem velük, hogy elég lesz az utasításokból... mintha meg sem hallanák. Sokszor azzal érveltek, azért basztatnak, mert nem tanulok. Na... félévi átlag 4,4. Tényleg nem tanulok...
Naplózva



Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10210 Dátum: 12 jan 30, 13:42:36 »

A-chan: nagyon aranyos kutyusod van, ment a like kacsint Pirul

..
Más: néha annyira elegem van az egész rokonságomból. ..

Velem ugyanez a helyzet, egyszerűen már nem tudom melyik lábamra álljak, hogy megfeleljek, ne legyek sz@r stb. :/ és bárcsak tudnám, hol rontottam el és mit ööööö
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10211 Dátum: 12 jan 30, 14:32:29 »

Velem ugyanez a helyzet, egyszerűen már nem tudom melyik lábamra álljak, hogy megfeleljek, ne legyek sz@r stb. :/ és bárcsak tudnám, hol rontottam el és mit ööööö

Én néha úgy érzem, hogy kb ott rontottam el, hogy megszülettem. -.-

Amúgy meg igazából azt utálom, tudják, hogy minden bajom van, sok problémám (bár nem mindenről tudnak persze), de semmi segítséget nem kapok, csak a leb*szást. Néha anyám rendfez egy balhét, aztán ennyi az összes, amit hozzátesz a dologhoz. Közben meg még hülye is, meg mitttudomén. Annyira idegesítő. Tényleg csak egy vágyam van, hogy elhúzhassak végre innen a halál f*szára, de hát erre meg nem sok esélyem van.  Ördögi
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10212 Dátum: 12 jan 30, 14:43:55 »

Én sem szeretek itt élni, csak a gond van vele... mikor az 'aggódásuk' zsarolásba csap át, és igazából nem is pátyolgatnak utána, hogy ne tegyek ilyet többé, inkább rátesznek az ellenszenvemre még egy jó nagy lapáttal. A pohár már rég kicsordult, a mécses is folyton eltörik nálam, mert elegem van. A kedvencem, mikor anyám magyarázza a nővéremnek, hogy nem kellett volna több gyereket szülnie, mi csak kudarcok vagyunk! Kezdem elhinni.

Bár nálam már felrótták, hogy ha nem szeretek itt élni, nem muszáj. Küldenek intézetbe. Remélem, ez az ajánlat másfél év múlva is állni fog, betöltöm a 16-ot, és fütyörészve fogok elköltözni...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 14:45:21 írta CrazyCat » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10213 Dátum: 12 jan 30, 14:51:30 »

Nekem a nagynéném idióta, mindig kitalál valami sz@rságot, amit el is hisz, hogy úgy van, aztán meg mindenki szemét meg paraszt, hogy mi azt hogy képzeljük, hogy nem úgy vannak a dolgok, ahogy ő azt kitalálta.. Technikai KO
Ráadásul valamilyen oknál fogva utálja anyut, pedig ő soha semmi rosszat nem csinált neki. Bár egyszer majdnem pofán b*sztam [elnézést a kifejezésért, de szó szerint így volt], mert aput oltogatta -.-"
Kiskoromban meg én voltam a kedvence [máig sem értem hogy miért WTF? ] mostmeg hirtelen én is szemét vagyok.. nem értem a fogyatékosokat.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 14:53:16 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10214 Dátum: 12 jan 30, 14:55:59 »

Velem ugyanez a helyzet, egyszerűen már nem tudom melyik lábamra álljak, hogy megfeleljek, ne legyek sz@r stb. :/ és bárcsak tudnám, hol rontottam el és mit ööööö

Én néha úgy érzem, hogy kb ott rontottam el, hogy megszülettem. -.-

Amúgy meg igazából azt utálom, tudják, hogy minden bajom van, sok problémám (bár nem mindenről tudnak persze), de semmi segítséget nem kapok, csak a leb*szást. Néha anyám rendfez egy balhét, aztán ennyi az összes, amit hozzátesz a dologhoz. Közben meg még hülye is, meg mitttudomén. Annyira idegesítő. Tényleg csak egy vágyam van, hogy elhúzhassak végre innen a halál f*szára, de hát erre meg nem sok esélyem van.  Ördögi
Én tizennyolc voltam, amikor leléptem. A húgom tizenhat, mikor meglépte a dolgot. Nem tudom ott mi megy, de ha tényleg így érzel, oldd meg valahogy, én azt mondom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!