24 szep 27, 15:08:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310477 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9720 Dátum: 12 jan 17, 19:21:13 »

És 1400.

Az Inuyashát amúgy tervezem megnézni, meg a Bleach is érdekel, majd meglátom mikor érek rájuk ^^"
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9721 Dátum: 12 jan 17, 19:43:02 »

Egy anime szerepben én is jobban szeretem a srác karikat alakítani, jó mondjuk ez egy fiútól nem meglepő.ikszdé

Őszintén, szerinted érdekel valakit, hogy hányadik hozzászólásodnál tartasz? Amúgy én meg feltettem "egy oldalra" és 53-an favolták be, csak, hogy hozzászóljak és ez legyen a 1397. megnyilvánulásom a fórumon.

Amúgy Masashi-oneechan hatására tegnap valahogy a gugel képkeresőben kötöttem ki, és Midnightről nézegettem képeket, és mivel nem vagyok FTs kajak azt hittem én is, hogy lány. Szóval mégse. Furnös.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 19:45:42 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9722 Dátum: 12 jan 17, 19:45:14 »

nem tudom, csak jól esik. most élve meg fogsz enni? legalább a részt hadd nézzem már meg! még 20 perc és vége. utána megehetsz.
de amúgy igazad van. most büntiből megnézem az inuyasha első részét xd.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9723 Dátum: 12 jan 17, 19:54:52 »

Masashi: én még nem is találkoztam olyannal aki nem szeretné Nevet én van hogy csak elnyúlok az ágyon bámulom a plafont és csak úgy várom, hogy jöjjön valami. az esetek 95%-ban jön is. a maradék 5% az meg csak üres nézést :/ az a legrosszabb, ha nem jön semmi nekiállok tanulni, még az is jobb.

SZerk: téényleg valakinél hullott ma a hó? nálunk reggel összejött itt Győrben 5-6 centi de el is olvast nagyrészt :/ persze amíg volt kimentem és hemperegtem a hóban. :3
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 19:56:30 írta ^^ » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9724 Dátum: 12 jan 17, 20:02:25 »

Itt szakadt, de nem maradt semmi. Én azt szeretem ha vihar van este, én meg itt benn vagyok a melegbe a takaró alatt, tök jó érzés.:3 Előző lakásunkban pont az ablakkal szemben volt az ágyam, és nyáron szinte minden este volt vihar. A villámokat istenem de szépen lehetett látni.*-* (villámbuzi vagyok bizonyos okok miatt ikszdé) Meg volt jégeső most szombaton, itt röhögtem az embereken akik kinn futkároztak előle.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9725 Dátum: 12 jan 17, 20:06:35 »

Amit igazán szeretek:
3.vihar villámokkal
2.szakadó hóó
1.ködös-havas táj

ez a top3 lejjebb nem adom. meg valahogy egy ideje vonzódom az esőhöz is. de a sarat már nem bírom, pedig ez együtt jár a kertekben ikszdé

Masashi: ne is mondd a sulit. elegem van a matekórákból. mondjuk egyszer hátul a padra felfirkantottam egy szomi kis srácot és odaírtam a véleményem a matekról. utána amikor legközelebb láttam körbeírták helyeseléssel meg véleményekkel ikszdé szeretek ilyenek olvasgatni
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9726 Dátum: 12 jan 17, 20:08:57 »

Előttem ülőnek szokása, hogy a padra rajzolgat. De basszus, olyan jól csinálja, hogy csak néztem magam elé. Vagyis magamat, mert engem is felrajzolt a padra, mert megkértem.ikszdé Az of meg a rajz tanárunk is, és azt mondta, hogy csak nyugodtan. Őőő, hát érdekes.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9727 Dátum: 12 jan 17, 20:14:03 »

Nálunk lecseszés van, nem pedig nemtörődömség. Tényleg érdekes ikszdé

amúgy olyan rossz hogy az osztályba én vagyok a legjobb rajzos. Azt hittem lesz valaki aki tanítgat vagyis inkább taszítgat, ott helyben belerajzol az alkotmányomba ha rossz, főleg a kezeknél. a kezek sose mennk még másolásba se e oylan furcsa :/

Szerk: átnézni? hehe azt csak akkor tudják ha elviszed.. x3
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 20:15:20 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9728 Dátum: 12 jan 17, 20:22:47 »

Húú nálunk is esett hó. *.*

Én szeretem a havat, az esőt, a vihart, a hajnalt, a napfelkeltét, az éjszakát, éjszaka sétálni/kocsikázni, hegyekben éjszaka kocsikázni, "tengerbe merülő" naplementét, havas éjszakákat, havas reggeleket, viharos éjszakákat, ködös reggeleket, nyári éjszakákat. Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9729 Dátum: 12 jan 17, 20:46:07 »

Én utálom ha néznek amikor rajzolok :/ sosem voltam egy olyan alkat aki szereti a középpontot. csak az oviba. általános iskolában már tudtam, hol a helyem: kushadj és ne is mutatkozz. aztán megismertem 2 barátomat, és ők levették a gátlásokat rólam. de most hogy nincsenek velem nem igazán tudok felszabadult lenni. az új barátaim körében igen, de ha odasereglik x gyerek nézni amit csinálok, akkor elvörösödik az arcomés visszaveszek a rajzolás tempójából. Nincs erre valami megoldás, azon kívül hogy kiállok az osztály elé és rajzolok?!

Szerk. önbizalmam az tényleg eléggé kevés van, örülök hogy fórumba be merek írni, itt kezdetben ilyen noname voltam, és ha úgy érzem nincsen "kiemelkedően" gond velem, akkor megosztok néha képet, vagy megírom a facebookomat.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 20:48:45 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9730 Dátum: 12 jan 17, 20:49:52 »

bakker, most hogy így visszaolvastam a hozzászólásomat tökre úgy hangzik mint valami elvonós vagy gyógyszer reklám..
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #9731 Dátum: 12 jan 17, 21:05:13 »

Masashi, olyan, hogy nem irja be azonnal a jegyet csinálhat. Sőt,  ő kedvére csinálhat vele azt amit(majdnem) akar. Tanár szal megteheti. Valamit lehet, hogy mégse irtál le jól, ha pedig még is úgy irtad, lehet látta, hogy puskázol stb. Meg ilyen nem lehet, hogy másnak ugyanaz 5ös, de neked 1es... Lehet, hogy a hülyeségeket minusz pontként vette stb...

Nyelvhez megint visszakanyarodva, attól, hogy buksz belőle, mert nem tanulsz, még tudhatod rendesen.A jegy nem mutatja az igazi tudásod...

UTÁLOM a havat...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9732 Dátum: 12 jan 17, 21:07:35 »

sosem értettem hogy nem lehet szeretni Nevet de hát ílések és pofonok. ejj holnap német doga, tanulni tanultam, de a névelők. megint ezen fogok elbukni. remélem a négyes meglesz. kábé ennyit tudok : DER Park. smirksweat vagy még eztse
ja és die Kirche Kúl
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9733 Dátum: 12 jan 17, 21:15:01 »

A hóó jóó. *.*

Masashi linkeltél már be valahová azokból a múzeumi rajzaidból? Pojén Én még nem láttam, de már meg akarom nézni, szeretem a szép rajzokat. Sajnos nem sokszor láthatok olyat, ugyanis én nem rajzolok valami mesterien.
Amúgy az az érdekes, hogy régen, amikor kicsi voltam nagyon szépen rajzoltam, legalábbis a koromhoz képest. És akartak küldeni mindenféle rajzversenyre stb.. de nem lehetett, mert csak akkor jelentkezhettünk volna, ha 5.-es lettem volna. De akkor még kb. 2.-os lehettem. Aztán így szépen kinőttem a rajzolást, és már nem igazán csodásak a műveim. :/
Ettől függetlenül szeretek rajzolgatni, legtöbbször ilyen irkafirkákat. =3

A jegy tényleg nem tükrözi a tudást. Én eddig mindig 5-ös voltam matekból, és kb. 3-as 4-es volt a tudásom. Most 4-es vagyok belőle, de 5-ösnek érzem (és a korreptanárom is) a tudásom. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #9734 Dátum: 12 jan 17, 21:15:26 »

Egyébként azt nem értem hogy most mi ez a nagy felvételis cucc? Amikor én voltam nyocadikos mindenki leszarta nálunk...

Én szeretem a havat szeretek síelni is meg szánkózni is. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 647 648 [649] 650 651 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!