24 jún 26, 03:48:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204556 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #9705 Dátum: 12 jan 17, 15:04:55 »

Masashi, megbukni nyelvtanból? Mosolyog Talán használod a sok morfémát, lexémát, mondatelemzést akármikor is? NEM! + Annyira elfajultak már itt Mo.-n a dolgok, hogy örüljünk ha írni-olvasni tudnak.


Másik: Te azért kaptál 1est, mert nem ugy írtad. A tanár tudja, hogy mit kell, és hgyan. Egyelőre ő a tanár, te meg a diák, és vagy megszokod, vagy megszöksz...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9706 Dátum: 12 jan 17, 15:36:20 »

Ma fizikából 3-ról felhúztam magam 5-re.ikszdé Amin meg meglepődtem, hogy 4 lettem bioszból. Egyszer nem tanultam egy órára sem, max. rajzoltam amikor volt csapatmunka és kellett valami plakát féleség a mi csoportunknak, hát de azért örülök.

dRown ez az utolsó, megmosolyogtatott.ikszdé De azért igazad van. Amikor visszabeszéltem egy ilyesmi miatt utána csak rájöttem, hogy tényleg így vannak a dolgok. Amúgy meg nálunk egy srác 5 tárgyból bukik, a szülei tesznek rá, ha behívják őket bemennek és fűt-fát megígérnek, hogy majd így segítik a fiukat meg úgy, de sosincs belőle semmi. De azért nem csak a szüleinek a hibája, gondolom.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9707 Dátum: 12 jan 17, 16:57:10 »

Hmm. Nálunk heti 8 angol van és a tanár olyan, hogy brrr. Nincs is nagyon ott aki nem mer tanulni ._. néha megszólalni is alig merek komolyan ikszdé node 5-ös is leszek belőle. egyzser amikor nem tanultam akkor megmondta anyámnak ikszdé kb 1 asztalsor választja el tőle még telefonálni se kell, anya itthon lecseszett és azóta khmm teperek. de így is becsúsznak a négyesek :/ főleg tz-be. az sosem jön össze :/

egy 10 perce még nem jött be az oldal. kicsit megijedtem smirksweat
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9708 Dátum: 12 jan 17, 18:11:40 »

pff ma megtudtam hogy 4esem (Magyarban az 2es) lesz elektronikából.. Szomorú nem elég hogy nehéz .. de sok is.. gyakorlatban a dolgokat vágom de elméletben föleg hogy a tanár magyarázatából nem értünk semmit..
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #9709 Dátum: 12 jan 17, 18:17:36 »

Sziasztok a bal karomra nem rég tetováltattam egy koi pontyot ,de az lenne a gondom hogy szeretném folytatni a tetoválást még pedig úgy ,hogy oylan kanjit vagy kanjiakt szeretnék oda üttetni ,aminek a jelentése erő,képesség ,siker ,tehát ami egybe függ a ponttyal ,ha valaki segíteni azt megköszönném:)
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9710 Dátum: 12 jan 17, 18:24:46 »

pff ma megtudtam hogy 4esem (Magyarban az 2es) lesz elektronikából.. Szomorú nem elég hogy nehéz .. de sok is.. gyakorlatban a dolgokat vágom de elméletben föleg hogy a tanár magyarázatából nem értünk semmit..

hát ez rossz :/ nekem a fizikával meg olyan bajom van, hogy se elmélebe, se gyakorlatba nem megy. kísérletek erdeménye,h mi miért van azt nem vágom ikszdé de még egy fél évig nincs ^^

titius: sajnos ebbe nem tudok segíteni :/ wikipédián talán találsz valamit (:
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9711 Dátum: 12 jan 17, 18:29:20 »

Sziasztok...
Nem tudom, hogy hol tetováltattál magadra, de, ha visszamész oda (Gondolom, hogy visszamész márcsak a Kanjik miatt is meg a gyógyulás és a vérrel távozott festék pótlása meg egyebek miatt.) ott tudni fogják, hogy milyen kanjikat keresel, mert elég sokan kérik ezeket.

Amennyiben mégsem tudják (Ami igencsak valószínűtlen.), akkor irány az első nagyobb könyvtár és ott általában van olyan könyv amiben benne vannak általában az ecsetvonások sorrendjével együtt.

De az is lehet, hogy valaki ad neked egy linket róla. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9712 Dátum: 12 jan 17, 18:43:45 »

Csak egy tipp, amúgy meg a Google a barátod.

És a Wiki a barátnőd ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9713 Dátum: 12 jan 17, 18:49:23 »

Jaja a Fairy Tail is nagyon adja. Nevet

Csak nekem volt gondom az oldallal kb. egy olyan 2-3 órája? Hmm?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9714 Dátum: 12 jan 17, 18:57:58 »

Csak nekem volt gondom az oldallal kb. egy olyan 2-3 órája? Hmm?

Negatív. Nálam is voltak gondok.

Masashi:hát én néha narutopédiáztam, meg wiki, sajnos ez orbitális hiba volt mert életem legkeservesebb spoilerei bukkantam. konkrétan 2-re. utána megfogadtam, hogy többet nem nézek fel, amíg el nem jutok a fordítás utolsó fejezetéhez ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9715 Dátum: 12 jan 17, 18:59:42 »

Én kb. úgy 2 hónapja nézem és a 9. résznél járok. ikszdé smirksweat Ne kérdezd, hogy csinálom, egyszerűen ennyire van csak időm. >.<# De majd ha túlleszek a felvételiken, akkor mást se fogok csinálni, csak FT-t nézni.^^ Meg persze Narutot is figyelemmel követni, meg gondolkodtam azon is, hogy nosztalgiázás céljából újranézem a Yuyu hakushot, az Inuyashat és a Slayerst. Nevet
Engem a spoilerek nem zavarnak, együtt haladok a történettel. :3 Mármint csak a Narutoban. Nehogy valaki FT spoilerezzen itt nekem. Ördögi
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #9716 Dátum: 12 jan 17, 19:00:33 »

UchihaMasashi
Megvan az egyik. Nevet
Midnight a másik nem tudom talán gérárd bár nem tudom hol tartasz.

[Csak egy tipp, amúgy meg a Google a barátod.
Én nekem a gugel az örök ellenségem...
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9717 Dátum: 12 jan 17, 19:12:26 »

Gray. Sheftel Hump Pirul

Nekem Erza karaktere is bejön. Nevet Kicsit hasonlít rám. Najó, annyira még nem tudom, hogy milyen, elvégre kb. az 5. rész óta látom szerepelni? xD De így eleinte megfogott a stílusa.

Hmm szerintem ez inkább nem Duma topicos téma.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9718 Dátum: 12 jan 17, 19:16:44 »

Ohh my God (ezt tényleg én mondtam?) mi megy itt?!

Egek, nemrég tettem fel egy rajzom egy oldalra és már 3-an befavolták O.o ez új.

Szerintem nekiállok a HYD 1. évad uccsó részének mert tegnap nem hagyátk végignézni pedig úgy érdekelt :/
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9719 Dátum: 12 jan 17, 19:17:04 »

Hmm hogyhogy? Pedig vannak nagyon jó karakterű animecsajszik. Én pl. Inuyashaból Sangot nagyon bírom. Nevet

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!