24 szep 20, 23:56:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304461 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #9690 Dátum: 12 jan 16, 19:49:20 »

Milyen jó nektek már megkapjátok a kettest 1,51-től mi?
Nekünk a **** igazgató bevezette hogy 2,0-tól kapjuk csak meg a kettest. :\

Csetelésnél oda írod hogy pillanat és írok vagy valami.
Bár az úgy tényleg szar hogy több emberrel beszélgetsz egyszerre.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9691 Dátum: 12 jan 16, 19:56:21 »

Tudom, de most semmi kedvem hozzá. Nekem jó ez a tempó a fórumon. Meg a chaten a tudat hogy írnom kéne már Nevet
Amúgy most tesztnek kitettem egy fb bölcsességeslájkolós cuccot, ami lényegében arról szól, hogy az igaz barátaim lájkolják. 5 lájkot kaptam, abból 1 olyan csávó akivel még csak nem is beszéltem és csak azért jelöltem vissza mert üzenetbe ostromolt. Megbántani nem szeretek másokat ahogyan vitázni see, de a csávó a tesóm osztálytársa és komolyan talán egyszer 20 mp-ig beszéltünk és ennyi. Lájkmániás fbkocka ._."

mellesleg most ettem egy rakat mandarint, és kiderült 17 másoperces átlagsebességel pucolum meg a mandarinokat és bontom gerezdekre ikszdé
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9692 Dátum: 12 jan 16, 19:59:25 »

Én kb. 2 hete kettesre álltam matekból, de nem tudom hogy csináltam - a tanár négyesre zárt le. Nevet A többi főtantárgy viszont elég gyér... a magyarok hármasok, az angol négyes. S néznem kellene valami sulit. (A másik témában nem tud valaki ajánlani? Nevet)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9693 Dátum: 12 jan 16, 20:00:34 »

Hmmm nem is olyan rossz a cset. Nevet

Simán meg tudnak bukni 7 tantárgyból. Élő példa. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9694 Dátum: 12 jan 16, 20:07:54 »

Bezzeg én parázok a 4-esnél (ezt már említettem) nem értem máok hogy vihetnek haza 1-est meg 2-est. náluk nincs szidás? csak leszrják a szülők? vagy aki hozta azt nem érdekli? vagy hogy van ez?
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #9695 Dátum: 12 jan 16, 20:11:18 »

Hát én már nem általános iskolás vagyok ,de azért még itt is lecsesznek ha 1est viszek haza.
Amúgy szépen fokozatosan volt ez mondjuk 8.-ba nagyon lecsesztek 9.-be is bár ott azért már nem annyira mostanában meg csak ha olyan tantárgyból viszem amiből szarul állok.

Szerk.: Egyébként gondolom azért van az hogy nem szidnak meg márt annyira mert mondjuk a bátyám egyetemen már jópárszor megbukott stb.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 20:15:13 írta Putir » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9696 Dátum: 12 jan 16, 20:12:20 »

Nálunk egy időben durva dolgok jártak a négyes alatti jegytől, de azóta annyi probléma van a családban, hogy én teljesen természetesnek vélem, ha nem tudok koncentrálni, és emiatt becsúszik egy kettes. Otthon is utálok lenni, szóval a tanulás eléggé lehetetlen. Viszont cserébe három csillagos ötösért zsinórban sem dicsérnek meg rendesen.  smirksweat
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9697 Dátum: 12 jan 16, 20:22:40 »

Hmm csillagos 5ös ^^ az milyen jó. egyszer 2.-ban kaptam 6-ost is x3
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #9698 Dátum: 12 jan 16, 20:23:42 »

én 4.5 öst kaptam már, mert a tanár nem tudott dönteni ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9699 Dátum: 12 jan 16, 20:24:16 »

nekem most félévkor lett egy fizika 3asom x( és az ősök meg nem értették, hiszen tavaly 5ös voltam. ugye tavaly volt az első évem fizikából, szal az első félév kb. az volt, hogy a 'víz folyékony', a 'fa sziláárd', a 'gőz légnemű'. Ezugye nem egy nehéz anyag. A második félévből meg 2 hónapig helyettes volt, akinél értettük is. A mostani fizikatanár szó szerint leír 3 mondatot, és 3 kéletet a táblára, és elmagyaráz még 2+1dolgot, mire én, aki kb. a leggyorsabb író vagyok, egy sort leírok. nagyon durva o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9700 Dátum: 12 jan 16, 20:37:13 »

jesszus.. nekem meg volt angoltanárom annyira nem tudott fegyelmet tartani, hogy október végére már arra sem vettük hogy lemásoljuk a házit. és random írta be a jegyeket, sztm egy dogát sem írtunk. de annyit panaszkodtunk rá, merg más osztályok is korbábban, hogy hál' istennek kirúgták. mondjuk emberileg jófej volt, de tanárnak nem volt való  Neeem
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9701 Dátum: 12 jan 16, 20:40:56 »

Az angoltanár... mi emelt óraszámban (heti 5 óra) tanuljuk az angolt öt éve, de egyszerűen olyan rosszul tanít, hogy akárhogy magyaráz, (már amikor így tesz) nem tudja velünk megértetni a dolgokat. Jórészt végigtippelem a feladatokat. Ez így nem jó pedig...
Az órák 90%-a már a 20. perctől elfordul az angol témától, és kikötünk a világ helyzeténél, vagy hasonló témáknál. Ezeknek már szinte örülünk, hisz nem kell hallgatni a nő unalmas monológjait a tananyagról..
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9702 Dátum: 12 jan 16, 20:52:43 »

nekem az új angoltanárom nagyon jó ^^ egy olyan 50-es, 60-as nő, de elég pro  Pojén én a rajtanárt imádom (apán ránézett, és mondta, hogy ő a rajzanár xD) ert művtöridogára már 85%-tól felfele 5öst ad Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9703 Dátum: 12 jan 16, 23:56:16 »

Sziasztok! :3

Nekünk angolból volt ez a 85től már ötöst ad szitu ikszdé
Meg általában már vége fele mindenből^^
merthogy az érettségin is am 80%az ötös Nyelvesít

na de jóccakát! x)
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9704 Dátum: 12 jan 17, 00:01:20 »

Még ami sulis dolog, és nagy élmény, egy baki egy nyelvtan-irodalom-történelem tanárunktól; a tavalyi félévi jegyek kiszámítása. Hát a nő megszenvedett az osztályelső/második átlagával. Akárhogy számolgatta, nagyon bizarr számok jöttek ki neki  ikszdé Valakit pedig elég nehéz lenne lezárni nyolcasra, vagy hatosra...
Aztán ki tudja hogy oldották meg, végül a kettes is felmerült, de csak ötös lett a gyerek. Az egész osztály ezt hallgatta - és ezen röhögött - 20 percen keresztül, szóval épp vége is lett az órának. Nevet Bírom, mikor a tanárok maguk se nagyon vannak maguknál...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 645 646 [647] 648 649 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!