24 szep 21, 04:22:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304726 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9660 Dátum: 12 jan 16, 15:35:12 »

Halihó Mosolyog

Oké mondtam hogy színvak vagyok Nevet
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9661 Dátum: 12 jan 16, 15:48:39 »

Uhh.. :S jó én nem vagyok színvak de első ránézésre nekem fehérnek tűnt....

az nem jó..
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9662 Dátum: 12 jan 16, 16:39:40 »

'Napot. Na akkor szép sorjában.

^^ nem te voltál mostanában rénszarvas? Nevet Az se rossz mert szövege nincs csak talán egy kicsit égő. Nevet
Amúgy én soha nem szerepelek sehol csak amikor nagyon muszáj.

Ejtsük a témát, nem szép emlék. Egy sima szarvasból kihozták nekem a legégőbb szerepet. Ehhez már tehetség kell Noexpression

S ha te játszod a híres neves beszélő sziklát?  Nyelvesít

Ejj akkor sz*rban lennék. :/

Ebben a pincsiben mi az édes (és hol fehér)? ikszdé

Hát szerintem csinos kis nyakörve van. Hol fehét? Sztem a szeme, de az rohadtul.

...
ez röhj de nem vagyok képes megtanulni 5 sort az odüsszeiából Hmm? Ez nagyon furcsa. Fél órán keresztül próbálgattam, anya se hiszi el, hogy nem bírom megjegyezni
....

Hatodikban kellett megtanulni belőle azt hiszem, tízet? Nevet Nem, tuti több volt, de most mégis ez hangzott a legjobb lehetőségnek. Undorító, én valahogy mégis eltusoltam (mint az ilyenek nagyrészét Nevet) Hogy ne feleljek. Yee! ikszdé

Becsületemre váljék, hogy én kész voltam beőótolni egy verset, heteket töltöttem a Nem tudhatommal(?) és lebetegedtem feleléskor. Mondom ne vesszen már kárba, lefelelek, úgyis kell az 5ös és ne akkor hívjon ki amikor nem tudok semmit. Fasza volt. Egy kis k*csög végigdumálta és az utolsón 4-5 mondatot neki kellett mondania és még jegyet sem kaptam. Ez szemétség. Nem így kell büntetni.  A srác le se szarta, hogy nem is tudta nekem meg ugrott egy 5ös.. aztán valahogy később összekapartam nagy nehezen egy ötöst, de azt is külső segítséggel smirksweat
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9663 Dátum: 12 jan 16, 16:51:50 »

Nekünk szünet előtt 2 héttel lett feladva a Szózat, és van olyan csaj aki még mindig nem felelt belőle, mondván, hogy csak a felét tudja. Péntek volt a határidő, a tanár le is oltotta, hogy rajta kívül mindenki felelt, neki meg több mint egy hónapja volt felkészülni belőle (nekünk 2 hét) és még mindig csak a felét tudja. Négyes lett volna félévkor, de a tanár megbuktatta. smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9664 Dátum: 12 jan 16, 17:04:43 »

Hát jól tette. Mért csak ő úszná meg? hehh. ha én lettem volna a helyében örültem volna a fejemnek aztán megtanulom. ennyi. Mellesleg irodalomból feleltem is ma megmentve társaim életét a felmerülő egyesektől. Ahhoz is elég nagy elszántság kellett, hogy padból kiugorva akarjak felelni. Aztán valahog összekapartam egy ötöst. Azért sok helyen elcsesztem, de hát..
Az egész osztályból én tanultam meg egyedül tehát célponttá váltam. De nem baj. Jól indítom a 2. félévet.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9665 Dátum: 12 jan 16, 17:35:44 »

Nálunk a tanár rendesen elcsúszott a versek időpontjában. Egész évben 12 verset kéne megtanulnunk, 5 novellát elolvasni, és 4 kötelező olvasmányt... hát kösz. Feleltünk kb. 4 versből, és kifújt. Az 5.-ből november 17.-én kellett volna, és azóta se jutott eszébe...  ikszdé

Viszont érzem, hogy amint megírom a központi felvételit, egy hétre "véletlen" beteg leszek... ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9666 Dátum: 12 jan 16, 18:15:31 »

Masashii rég láttalak, hogy s mint? Pirul

Matek: ehh egyáltalán nem értem. már belefáradtam a "megértésbe" helyette Sasukéket és Kakashikat rajzolgatok a padra. Már vagy 6 teremben dekoráltam ki így a padom felét. Az embereknek nincs baja vele, melléfirkantanak ilyeneket, hogy tök jó, meg szépen rajzolsz. Persze padra nem szép dolog, de feldobja kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 18:17:08 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9667 Dátum: 12 jan 16, 18:29:44 »

Áááh nem kaptam meg a matek 5-öst. Szemétség. xD Na nem baj. Már nem is érdekel.
Ti is készültök a felvételire gőzerővel? Én is ma 2 tehetséggondozós lapot végeztem ki (azaz csak próbáltam), a magyar az jó lett, de hát az kisujj, de a matek... Gyalázatos 22 pont. ikszdé smirksweat
Masashiii teneked milyen lett a félévi bizid? Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9668 Dátum: 12 jan 16, 18:30:59 »

Nem mondod? Miért nem néztél a tanárra bociszemekkel?
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9669 Dátum: 12 jan 16, 18:35:19 »

Masashi: jajj tényleg felvételi. most egy tizedmásodperce bevillant, hogy bemyegyek segítőnek, de aztán beugrott hogy nem Győri vagy. Hát sok szerencsét Mosolyog szurkolok egész szombaton Yóóóó

szerk: ejj amatek kettessel még bajok lesznek :/
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 18:36:16 írta ^^ » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9670 Dátum: 12 jan 16, 18:36:16 »

hanii, muszáj készülődni a felvételikre ikszdé Bár, hogy őszinte legyek, én még a sulikat se néztem ki, ahová menni akarok. Van rá 5 napom? Hova tűnt az időm?!
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9671 Dátum: 12 jan 16, 18:37:32 »

CrazyCat: igen ilyenkokr szalad az idő :/ emlékszem régen mennyire nem f*stam a felvételitől, és ez segített. ikszdé Hogy hogyan azt nem tom. lehet nem izgultam halálra magam Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9672 Dátum: 12 jan 16, 18:39:24 »

Az nem rossz Masachan, de az a matek 2-es. Tc, hááát. Nyelvesít Nevet
Bioszból még mi se vettük a jó részeket, dehát már annyiszor hallottam, hogy a fülemen jön ki. Pirul xd
Nem hiszem h nézik a dicséreteket, max. szóbelire beviheted. Meg az okleveleket, stb. Én is így fogom csinálni. És melyikeket jelölted?

Cat: Még komolyan nem választottad ki? :O
Nem te voltál az, aki a Gundelban gondolkodtál? Gondolkozik
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9673 Dátum: 12 jan 16, 18:46:42 »

Hehe, nekem egy mappa fullon van oklevelekkel, de a legtöbbje csak megköszönte a részvételt. Mivel akaratom ellenére küldtek el, gondoltam csakazértse...aztán az utolós fél évem nyugodtan, versenymentesen telt. A magyartanárom nem tudta mikor kell feladni ikszdé még rajzversenyre is küldött de azt is összecsaptam. A f***** ugrál majd miatta.. >.<# de annak végre vége. látta hogy menthetetlen vagyok Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9674 Dátum: 12 jan 16, 18:53:03 »

Majd mutathatnl pár rajzot igazán Nevet szeretnék párat látni Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 643 644 [645] 646 647 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!