24 jún 26, 14:33:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207855 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9075 Dátum: 12 jan 04, 18:09:53 »

Idézet
Miért akarsz egy emberre hasonlítani?
Bevallom annyira nem olvastam vissza, és nem olvastam el a mai napon írott beszélgetéseket, csak bele-bele olvastam, de szerintem Masashi egyszerűen abban a korban van ahol próbálja "magát" megtalálni.

A tetoválásokra vissza térve, nagyon szépek tudnak lenni, de egy emberi bőrön szerintem nagyon ronda, és nem illik oda.

 
Egyetlen dolog, amin tényleg agyalok, az a nyelv piercing, csak az a gond vele, hogy kivágnának itthonról. smirksweat

Pár ismerősömnek volt korábban, de mindegyik kivetette, elég hamar max 2évig maradt bent nekik. o.o
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9076 Dátum: 12 jan 04, 18:28:44 »

Jó hogy sok ilyen vállalkozó szellemű ember van itt a fórumon, aki képes lenne akár tetkót, akár piercinget (főleg nyelvbe) csináltatni. Ohh My God Ez tökre jó dolog. :3 Kár, hogy én ilyenbe soha semmilyen körülmények között nem adnám be a derekam. xD >.<# Túlságosan is félek tőle, hogy nagyon fog fájni. A fogorvosnál is mindig attól parázok, hogy amikor fúrja, akkor hirtelen majd el kezd fájni. Alapjába véve elég gyakran sérülök meg, ami eléggé fájdalmas, pl: volt, hogy a combomon egy nagy tályogszerűség volt, na az rohadtul fájt, de kibírtam, meg a kézilabda is elég sok kellemetlen érzéssel jár, most is úgy fáj a térdem, hogy járni alig bírok, meg 2 gyönyörű lila folt a könyököm felett, meg egy elég jól felhorzsolt, mély seb a könyökömön. Már csak egy tetkó hiányozna. ikszdé Orrpiercingben gondolkodok, dehát magamat ismerve nem hiszem, hogy lesz belőle valami. Elárulom, még fülbevalóm sincs. Nevet Egyszer ki volt lyukasztva, de sosem hordtam, hát benőtt. =')
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9077 Dátum: 12 jan 04, 18:36:20 »

masashi... mi lesz ha megunod mansont? esetleg megutálod? akkor milesz? azt már nem mosod le..


Az gáz, amikor valaki megöregszik és a lógó bőrén ott terpeszkedik valami izé ikszdé nem bajlódnék én amúgy a leszedetéssel, mert tetkóm sem lenne ^^"

piercinghez: :/ nekem sosem tetszett, meg fenn áll a fertőzés veszélye. mondjuk az szinte mindenhol, de akkor inkább azért, mert lehorzsolom a térdem, ne pedig valami csecsebecse miatt. meg sportolok is, szóval kényelmetlen lenne :|

amúgy a TVbe most van szó a tetoválásokról hmm.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9078 Dátum: 12 jan 04, 18:41:43 »

Azt ugye tudod, hogy akik ezeket először elkezdték használni azok mezítláb rohangálnak az őserdő meg egyéb helyeken vadállatokat öldösve.
Szerintem, ha nekik sikerült túlélni, akkor te meg a sportolás sem fogjátok tudni ezt felülírni. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9079 Dátum: 12 jan 04, 18:43:42 »

Meg késve bár, de törve nem. Boldog új évet kívánok minden kedves fórumozónak, lánynak és nőnek szépnek és csúnyának. A fiúk nos ők na jó egyszer van világ vége nekik is!

Ezt a gyönyörű hozzászólást egyből el is rontom azzal, hogy megyek moderálni remélem féltekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Putir
Vendég
« Válasz #9080 Dátum: 12 jan 04, 18:49:55 »

Visszatért Hiei a 14 napos szabadságából bánzáj.
Amúgy neked is boldog új évet.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9081 Dátum: 12 jan 04, 18:50:59 »

Hiei bácsi: ha szereted hogy félnek tőled, és én szeretlek, és akkor te félsz tőlem, vagy leszarsz?  Hmm?
Amúgy szia, már keztelek hiányolni ikszdé

heo-san: arról szó sem volt, hogy nem élném túl, de nem  igaz hogy ők nem akadtak el minden 2. bokorba >.<# ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9082 Dátum: 12 jan 04, 18:53:24 »

Meglepő módon ők még most is vidáman rohangálnak, szóval nem hinném, hogy a bokros verzió szóba jöhetne. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9083 Dátum: 12 jan 04, 18:59:39 »

heo san: jólvan akkor nekem nem kell mert undorító, és engem zavar ha amiatt leszakad egy darab a testemből, ők rohangáljanak csak a fülük meg a többi nélkül és épen maradok és inkább azzal cseszem el magam ami nem szépít ikszdé most is tele vagyok sebekkel ikszdé most jöttem edzésről ^^"
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9084 Dátum: 12 jan 04, 19:02:26 »

Milyen sportot űzöl?

Végül is csak leírtad, hogy tulajdonképpen neked azért nem kell, mert szerinted undorító. Nevet
Egyébként mi ez a -san, -kun mánia?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9085 Dátum: 12 jan 04, 19:14:09 »

Hiei... egy gyors és egyszerű kérdés.. te cosplayeztél már PaRappa-t és Ryo-t? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 19:19:08 írta kiskakas2 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9086 Dátum: 12 jan 04, 19:30:58 »

Nem, az nem én voltam. Az egy debreceni srác aki itt Hiei328328 valami néven van fent. Egy akatsukis élete topicba szokott írni. Láttam élőben a Parappa cpjét. Azóta is van szerencsém hallgatni. Soha nem ctem és ha fogok akkor tuti valami szexi nő leszekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9087 Dátum: 12 jan 04, 19:35:31 »

valami olyasmi mint ő ?Nevet
http://noob.hu/2012/01/04/lol_1.jpg
bár ez már undorító... :/
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9088 Dátum: 12 jan 04, 19:36:58 »

Milyen sportot űzöl?

Végül is csak leírtad, hogy tulajdonképpen neked azért nem kell, mert szerinted undorító. Nevet
Egyébként mi ez a -san, -kun mánia?

nekem bejön mmint a megszóláítás, nem a piercing ikszdé de azért remélem nem baj Nyelvesít

Röpi, meg tavasztól őszig tenisz, meg kúszok mások mindenfele meg iylenek.. ikszdé
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9089 Dátum: 12 jan 04, 20:13:52 »

Masashi: igen, hasonlíthatsz másokra, de ne legyél teljesen olyan.

Kiskakas: Valamilyen szinten igazad van, szeszélyek jönnek és mennek.

Minagi: Az nem baj, ha keresi ki is legyen. Én is voltam olyan, hogy egy emberre akartam hasonlítani, és mivel én nem voltam az az ember, csalódtam. Ennyi. Keresse ki is legyen, valószínűleg élete végéig fog keresni, mint mindenki más.
Nem tetszenek a bőrön a tetoválások? Sose láttál olyat ami tetszik?

Hanii: Én thai boxon kaptam egy nagy bordást, és egy hétig levegőt is nehezen vettem. Sport ára.

Volt egy ismerősöm, akinek volt egy piercingje a szájában. Egy idő után kivette mert megunta. A hülyéje ezután azzal szórakozott, hogy a vizet kilőtte a kis lukon.   ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!