24 szep 27, 17:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 590 591 [592] 593 594 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310909 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8865 Dátum: 11 dec 28, 15:31:38 »

Ha nemzetipark, természetvédelmi terület vagy környezetvédelmi területen laksz, akkor a területileg illetékes igazgatóság természetvédelmi hivatalát keressétek meg.

Ha nem ilyen helyen éltek, akkor a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesületet hívjátok fel (http://www.mme.hu/magunkrol/kapcsolat.html)


« Utoljára szerkesztve: 11 dec 28, 15:33:13 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8866 Dátum: 11 dec 28, 15:37:16 »

Kösz, asszem ez lesz.
Am mi ér fél millát egy ilyen kis dögön?
Hülye madarak...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8867 Dátum: 11 dec 28, 15:40:26 »

Angry Birds. ikszdé Amúgy az ilyen madarak igenis értékesek. Nevet Kevés maradt belőlük, az emberről ugyanezt nem lehetne elmondani, abból már annyi van mint a nyű. A ragadozó madarakat meg javarészt mi nyírtuk ki azzal, hogy kilaktuk az életterükből őket. Meg van amelyik simán nem bírja elviselni az embert, amit tökéletesen meg is értek. Ennyivel tartozunk a természetnek, ha már egyszer a részei vagyunk.

És a galambnál meg jóval szebb madár.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8868 Dátum: 11 dec 28, 15:43:31 »

Dancsa: Milyen szemüveg az? Nevet.
Szerintetek rossz ha a bal szemem - 2.50 és a jobb - 2.25? Mostani szemcsim - 1.75 volt balra és - 1.50 volt jobbra, de ez a szemüveg is eltört 6-7x és lassan betölti az 5. életévét.

Angry birds-öt kipróbáltam és megtetszett nagyon......a brazilos változatot is ami anyám gépén van de a brazil nehezebb.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8869 Dátum: 11 dec 28, 15:46:29 »

Szebb? Talán. Finomabb? Kétlem.

Am nem természetvédelmi területen lakunk, de minden tele van vadállatokkal: róka, borz, nyest, menyét, őz, bagoly és persze a főellenség, a lódarázs.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8870 Dátum: 11 dec 28, 15:53:58 »

gyájj de édesek is az állatok *-* szegény galambok Szomorú
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8871 Dátum: 11 dec 28, 15:56:28 »

Vércsepörkölt? ikszdé

Erre felénk is vannak ám állatok. Elég közel van az erdő. Egyszer éppen éjszakába nyúló kulturális rendezvényen voltam (értsd: ittam és kártyáztam a kocsmában), amikor kaptam egy sms-t a tesómtól, hogy óvatosan menjek haza, mert a kertben egy vaddisznó van. ikszdé Én persze azonnal el is indultam haza, de már lemaradtam róla sajna. De tényleg ott volt, lezabálta a körtefánkról a gyümölcsöt. Nevet Tesómék a hangját is hallották. Szegény szomszéd kertjét sokkal jobban szétzúzta, ott egy két fa rá is ment, kisebb gyümölcsfákat egyszerűen letaposta. Aztán szóltak is a vadásztársaságnak. Hogy mi lett utána azt nem tudom, remélem nem nyírták ki. Csak visszatalált az erdőbe. Nevet

Más állatok is vannak erre, pl rókák, bár azokat nem szeretem mert megeszik a kismacskákat néha. Szomorú Persze ettől még a róka is jópofa állat. Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #8872 Dátum: 11 dec 28, 16:03:26 »

Hogy veszik észre ha lelősz egy madarat? Mert at tom, hogy néhány védett madarat megjelölnek, de csak nem mindet. Am kartonpapírra rajzolj nőstény vércsét (olyan mint a kék vércse, csak rózsaszín), és tedd a szomszéd ház tetejére.

Egy kérdés: Hogy szelidítesz madarat? Addig adsz neki kaját, míg nem hagyja hogy odamenj? Vagy hogy?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8873 Dátum: 11 dec 28, 16:13:46 »

Alapestben így, de kampóscsősüekkel ne is próbálkozz, ők kevély és vad teremtmények. Mi, a vadászsolymok, meg baglyok, meg iylesmik? Az teljesen más.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8874 Dátum: 11 dec 28, 16:43:52 »

Hogy veszik észre ha lelősz egy madarat?

Állítólag ha ZSU-val csinálod az elég feltűnő. Viszont biztos a siker. ikszdé Nah jó ne legyünk szadisták.

A rózsaszín vércsés ötlet az epic.

Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8875 Dátum: 11 dec 28, 16:59:26 »

Amúgy nekem régebben voplt egy vércsém. Lesérült, szigeteletlen magasfeszültségű vezetékek miatt, és elvesztette az egyik szárnyának és lábának a felét. Megvolt vagy két évig, de egyáltalán nem szelídült meg. 
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8876 Dátum: 11 dec 28, 17:45:50 »

Állítólag ha ZSU-val csinálod az elég feltűnő.  Viszont biztos a siker. 
nem vagyok benne biztos. szerintem egy ilyen talán elkergeti őket a környékről
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8877 Dátum: 11 dec 28, 18:05:47 »

Itt is a határban rengeteg állatka van.^^ Pl: itt van nálunk a gyurgyalagos, mostmár természetesen nincsenek itt, majd tavasszal jönnek vissza.^^ Azonkívül vannak őzek, rókák, borzok, nyuszik, fürjek meg még sorolhatnám napestig. Nevet Mosolyog Régen gyakran jártunk a határba papámmal, mert neki sok földje van ott, erdők, szántóföldek stb... És sokszor mentünk nézelődni.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8878 Dátum: 11 dec 28, 18:15:14 »

Szemüvegre visszatérve: 120k? o.O Az enyém több mint 2 éve volt huszonvalahányezer, én azt is sokalltam, nem hogy az 50 ezret meg a 120-at. ikszdé Most akarok majd venni újat, csak még fel kell mérni a keret kínálatot. Kúl Nagy vágyam amúgy a kontaktlencse. *-* Volt egy hónapra próbalencsém, és eléggé bevált a dolog. Ha nagyon sokba lenne a szemcsi, lehet, hogy felmérgelem magam és csak áldozok kontaktlencsére. A szemüveget úgyse nagyon hordom most se.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #8879 Dátum: 11 dec 28, 18:17:47 »

Nekem már általánostól kellett volna szemüveg, igaz, csak olvasáshoz. De nem hordtam, mert nagyon gyík fejem volt benne, és mindenki strébernek is nézett(Nem mintha nem lenne gyíkfejem, mind1... Nevet) Végül aztán normálisan tudtam olvasni, szemüveg nélkül is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 590 591 [592] 593 594 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!