24 szep 06, 14:08:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1291037 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #8895 Dátum: 11 dec 30, 17:04:54 »

Ja, engem is idegesített, hogy a menstruációról beszélnek, de nekem végülis mind1. Mosolyog
Valami téma? Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8896 Dátum: 11 dec 30, 17:30:29 »

a végén már tényleg kicsit elszaladtunk, de komolyan nem tudtam WTF?

ejj felajánlottam apának, hogy beviszem a porszívót a konyhába, erre 20 percen át takarítottam bent még a falakat is meg a szekrényeket is lepucultam "szívességből" smirksweat már nem akarok balhét nagyon...ígyis minny vége a szünetnek Szomorú
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8897 Dátum: 11 dec 30, 17:31:13 »

Az mondjuk már napokkal ezelőtt volt, és hálistennek vége. De ezzel most sikeresen felhoztátok újra. Grat.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8898 Dátum: 11 dec 30, 17:33:37 »

Úgy látszik vigyáznom kell a számra mert lavinákat indítok brr. WTF?

amúgy van youtube a TV-nken O.o hogy mióta azt nem tudom, tegnap találtam rá, é tök jó ikszdé 1AÉ full HD Nevet
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8899 Dátum: 11 dec 30, 17:38:22 »

full HD nehezen hacsak a youtubon nincs 1080p-s verzió.. Mosolyog smirksweat
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8900 Dátum: 11 dec 30, 17:40:47 »

Akkor mit jelent a HD a videók alatt? >.<# Szomorú Egek O.o Most el vagyok tévelyedve

Szerk: akkor ez most csak sima HD? mert amúgy tök jó minőségben néztem, majdnem kitöltötte az egész képernyőt hmm.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 17:45:54 írta ^^ » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8901 Dátum: 11 dec 30, 17:46:51 »

A téma nem úgy jön, hogy "jaj, mondjatok valami témát". Nevet Valaki ír valamit, aztán mindenkire rájön a szóf*sás, és hozzá akarja fûzni a saját kis véleményét, sztoriját. Nevet

Tudom, hogy senkit nem érdekel, de szeretnék panaszkodni kicsit. xD Másodjára is meghúztak mikroökonómiából, úgyhogy a suli bekaphatja azt a bizonyos nem létezôt. >.<# Az a gáz, hogy úgy éreztem, meglesz a kettes. Ugyanígy jártam a számvitellel, úgy éreztem, hogy meglesz, majdnem mindent tudtam is, csak elszámoltam. :S Kezdem úgy érezni, hogy elegem van mindenbôl, ugyanakkor feladni és abbahagyni sem akarom, mert nem az a fajta ember vagyok. Nevet
Nem is lényeg, csak ki akartam adni magamból, de facebookon nem lehet, elvégre ki tudja, hogy a tanárok mit látnak és mit nem. Nevet
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #8902 Dátum: 11 dec 30, 17:47:26 »

hol? ezt most nemvágom.. az hogy van full HD-s tévétek az csak azt jelenti hogy bizonyos videókat/filmeket képes a legjobb minőségben lejátszani..
például próbáld meg ezt a videót.:<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PRf9MqqkMDM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PRf9MqqkMDM</a> elindítani a TV-n.. a kép nem lesz HáDé
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #8903 Dátum: 11 dec 30, 17:48:46 »

Az a gáz, hogy úgy éreztem, meglesz a kettes.

Ja, te egyetemista vagy? Mert az egyetemistáknál van az, hogy a kettes nem is számít olyan rossz jegynek. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8904 Dátum: 11 dec 30, 18:01:43 »

kiskakas2: már én se vágom mi van, most anya tévézik, de ha szabad lesz akkor rákeresek és megnézem Mosolyog
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #8905 Dátum: 11 dec 30, 18:19:19 »

Igen, az vagyok. Legjobb jegy a kettes, annál csak szebb van esetleg. Nevet De még az se akart összejönni. Szomorú Abban bízom, hogy a tanár elszámolta, és lesz plusz pontom, és meglesz a kettes, mert nem akarok még egyszer nekiülni tanulni, ráadásul az a vizsga már fizetős lesz. :S
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8906 Dátum: 11 dec 30, 18:22:39 »

Ehh Nikkie Szomorú én meg az első évtől félek de ez semmi a tiédhez képest. Persze én sem szeretek tanulni, hiába mondják, hogy ez hülyeség, és muszáj, de nem tehetek róla, hogy nem szeretek. Még csak 0. évbe vagyok, és ez lájtos de még ezt sem szeretem, matekom 4es nyelvtanom is, apa kiakad -> nagyon nem jó... nekem egyetemen meg fősulin /ahova bejutok/ ott nekem kitűnőnek kell lennem...apa kikötötte :|
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8907 Dátum: 11 dec 30, 19:18:16 »

nekem egyetemen meg fősulin /ahova bejutok/

Ez nagyon szánalmas felfogás.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8908 Dátum: 11 dec 30, 19:30:18 »

tudom hogy hülyeség, de totál nem érdekel a továbbtanulás. de muszáj. szóval én megteszek mindent, de még magam sem tudom mire vagy "képes" ilyen ingadozó. van amikor jól megy, van amikor nem. amikor jól kéne menjen, akkor jó esély van hogy felsülök, bárhogyan állok hozzá. amikor meg nem hittem volna hogy sikerül, akkor meg 4. lettem egy nylvtanversenyen, és 90 pontos felvételit írtam. ijesztő hmm.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8909 Dátum: 11 dec 30, 20:13:13 »

Nem muszáj tovább tanulni. Bőven elég ha szerzel valami piacképes szakmát. Jobban is jársz vele igazából. Meg még van időd, addig kialakulhat valami olyan érdeklődés, amit tovább tudsz majd vinni. De csak azért nem menj egyetemre, mert ez valamiféle "elvárás".
Naplózva
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!