24 jún 01, 21:48:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144194 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7950 Dátum: 11 nov 14, 18:27:37 »

Jó neked Lille. Én mindig irigyeltem az ilyen "szerencsés" embereket.  Nevet De sajnos az ember fenékig tejfel élete pillanatok alatt lesüllyedhet a béka s*gge alá.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7951 Dátum: 11 nov 14, 19:02:52 »

Átjött az általam utált csávó a mi szakunkra mert gépésznek hülye volt, infósnak meg pláne az..... Esetleg ügyvitelen elmehetne.

FB csoportban okoskodott, itt az eredmény:

(Piros: Dave cimborám, Kék: Erik haverom, Zöld: én, Sárga: hülyegyerek)

http://kepfeltoltes.hu/111114/Olt_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva


Putir
Vendég
« Válasz #7952 Dátum: 11 nov 14, 19:08:17 »

Lol ez a gyerek valami ritka gyökér lehet.
Jó hogy kihuzigáltad a neveket ,de elég fölös mert a gyökér gyerek nevére egy pillanat alatt rá lehet jönni hogy Kurucz Bence.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7953 Dátum: 11 nov 14, 19:29:47 »

Lol ez a gyerek valami ritka gyökér lehet.
Jó hogy kihuzigáltad a neveket ,de elég fölös mert a gyökér gyerek nevére egy pillanat alatt rá lehet jönni hogy Kurucz Bence.

Na és? Ez már eleve állatfaj, a többi meg azért van úgy mert a Dávid mondta h a mi személyiségünk ne derüljön ki KH-n smirksweat
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7954 Dátum: 11 nov 14, 19:32:39 »

Eléggé jól haladok már a bot nélkül való járásban Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 20:16:35 írta Kentonsama » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7955 Dátum: 11 nov 14, 19:37:43 »

Én elvagyok a szüleimmel. Nálunk mindenki végzi a maga dolgát és nem állunk egymás útjába. Amúgy nekem sosem mondták meg, hogy mi a helyes és mi nem az, hagyták, hogy kitaláljam magamtól. Gondolom ennek a következménye az, hogy semmiféle személyiségbeli hasonlóságot nem mutatok a népes rokonság egyik tagjával sem.
Hugi már nem ilyen szerencsés, nyehehe.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7956 Dátum: 11 nov 14, 19:44:01 »

Mivel most begipszelve vagyok még nem tudom azt csinálni sajnos amit mindennap szoktam Szomorú. Mivel megszoktam anyámékat amikor elmentek dolgozni akkor én összetakarítottam Nevet ( eléggé rendmániás meg precíz vagyok ). Már lassan 2 hete dolgozik anyám mivel kellet egy ideig míg kiszolgál mert nem tudtam magam így :/. Már kezd vissza térni Nevet.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7957 Dátum: 11 nov 14, 20:16:02 »

Igen, mivel Magyarországon nem igazán szokás az osztályugrás. El tudom képzelni Hollandiában mit tanulhatnak a tizenegyedikesek.

hanii: itt nem csak arról volt szó, hogy meg kell-e fogadni a szülői tanácsot vagy sem - ugyanis van, hogy olyat egyáltalán nem kapsz egyes, fent leírt okok miatt.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7958 Dátum: 11 nov 14, 20:29:23 »

Hülye kérdések 3 perce következik!

UchihaMasashi egy kérdésem volna hozzád, az aláírásodban szereplő képen Mellonak direkt van két feje vagy ez csak amolyan ráadás?

Saphira az avatarodon te vagy rajta és ha igen melyik vagy te?
Tudom, hogy semmi közöm hozzá, de már nagyon kíváncsi vagyok rá.

Kentonsama nyilván furcsa kérdés, de milyen iskolába jársz mármint gondolom, hogy nem egyezik a tanmenet meg ilyenek a Magyarországival, de ez valami gimnázium féleség?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7959 Dátum: 11 nov 14, 21:10:40 »

saphira és heo: 5 éves gyereket láttam írni olvasni  ikszdé. Amit tudok ilyenekről az az hogy 4 éves kortól kell nekik menni suliba amit itt '' basisschool ''-nak neveznek és ez 8. osztályig van 12 éves korig és alapján véve ilyen előkészítő de sok mindent tanulnak addig tehát mint 1.-től 5.-ig magyarba. Azután meg jön a '' middelbare school ( középiskola ) vmbo ( ez a  kezdő ahol már normálisan tanulod mint a 7.-8.-osok 13 évesen és ez a vmbo 2 évig tart tehát 14. éves korukig. Ezután eldönthetik hogy merre menjenek tovább 2 lehetőség van '' mbo és a havo ''. Az mbo az 4 évig tart ahol már szakmát tanulsz ( nem olyan nagy mint pl fodrász meg ilyesmi de ilyen jogász meg tanár meg stb még nem lehetsz ezen a szinten tehát az mbo az otthoni szakmunkásképzőnek felel meg. A havo az a Szakközép iskolának felel meg amit 3 évig kell végezni 17 éves korodig és azutáni lehetőség jobb de itt is 2 közül lehet '' hbo és vwo ''. a hbo az is szakmunkás képző de viszont itt többet tanulsz a szakmáról és magasabb szinten és ez is 4 évig tart tehát 21 éves korodig. ha a vwo-ra mész akkor az 2 évig tart amikor már 19 éves leszel és ennek két szintje van '' gimnáziumi meg atheneum '' ( nem tom mit jelent az utolsó de mind1 ) és itt már görögöt és latint is tanulni kell az angol, német, francia, holland mellé  a vwo után már 1 jön csak és persze mi más mint az egyetem ami 4-5 évig tart de átlagba 4 és akkor 23 éves korodra végzel összesen.

Az én célom az egyetem de ha nehéz akkor a hbo is elég.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7960 Dátum: 11 nov 14, 21:25:38 »

heo: valójában csak random leszedtem egy képet Googleről.  Nyelvesít Amúgy most már azért sem mondanám meg, melyik vagyok én, mindenki találja ki maga.

Kenton: attól, hogy leírod az iskolarendszert, a követelményt nem fogjuk ismerni. Bár, ha 23 éves korukra végeznek, gyanítom, hogy nem veszik olyan gyorsan és sűrítve az anyagot, mint mi.
Szívesen megnézném, hogy nálatok mit takar a 152-es IQ. Nem akarsz egy Saphi-féle tesztet kitölteni?  Ördögi
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #7961 Dátum: 11 nov 14, 21:30:24 »

Saphira szerintem a szélső vagy. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7962 Dátum: 11 nov 14, 21:32:57 »

Saphira: Tudom csak leírtam viszont egyet kifelejtettem......van egy rész amit úgy hívnak hogy ISK ( internacionális nyelv tanuló osztály ). 12 éves kortól tanuljuk itt a nyelvet ( én 13 éves voltam mikor ide jöttem ). Most 15 évesen még 1-2 év kell hogy normál suli szintre kerüljek de ugyanúgy tanulom a tantárgyakat + amit még 8-as szinten magyarba nem tanulnék az a közgazdaság tan -.-'' elég nehéz. Teszt? Hm.......érdekesnek hangzik  Nevet....hadd halljam.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7963 Dátum: 11 nov 14, 21:44:44 »

Nem hencegésből írom, de én 3 évesen tudtam az abc-t, olvasni, írni, és 2 évesen fejből elmondtam a Holló és a rókát, illetve a Csókai csókát. Pirul Aki nem hiszi, azt hiszem van valami videofelvétel is. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7964 Dátum: 11 nov 14, 22:08:58 »

De miért van az hogy minden tanár csak azt hiszi az ő tantárgya létezik??? (Poén mindig nyelvtanból és irodalomból van a legtöbb házi, pedig ugyan az a tanár mindig) (nem ugyanazon személy aki általánosba is), meg miért van az is hogy tőlünk elvárják hogy minden tantárgyat tanuljunk meg, de egy tanár már nem tudná leadni az anyagot. (meg nekem minek szövegszerkesztési óra mikor én tudom hogy programozó leszek???).

Nincs több kérdésem, aki megválaszolja az kap egy webkamerás felvételről készült karikatúrát.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 529 530 [531] 532 533 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!