24 júl 05, 18:47:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1223402 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7965 Dátum: 11 nov 14, 22:44:31 »

Átjött az általam utált csávó a mi szakunkra mert gépésznek hülye volt, infósnak meg pláne az..... Esetleg ügyvitelen elmehetne.

FB csoportban okoskodott, itt az eredmény:

(Piros: Dave cimborám, Kék: Erik haverom, Zöld: én, Sárga: hülyegyerek)

http://kepfeltoltes.hu/111114/Olt_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hogy is mondják? Nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés. ikszdé Ez a "sárga" tényleg díszpéldány. xD
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7966 Dátum: 11 nov 14, 22:52:06 »

Átjött az általam utált csávó a mi szakunkra mert gépésznek hülye volt, infósnak meg pláne az..... Esetleg ügyvitelen elmehetne.

FB csoportban okoskodott, itt az eredmény:

(Piros: Dave cimborám, Kék: Erik haverom, Zöld: én, Sárga: hülyegyerek)

http://kepfeltoltes.hu/111114/Olt_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Azért a vége nálad is facepalm-gyanús: az elején még kisbetűvel írtad a Metallicát te is, utána meg magyarázod, hogy naggyal szoktad.. Mosolyog
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7967 Dátum: 11 nov 14, 23:01:05 »

upsz, észre se vettem, pedig nagyon ritka alkalom mikor nem cseszem le a shiftet. smirksweat
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7968 Dátum: 11 nov 15, 10:06:44 »

(1) De miért van az hogy minden tanár csak azt hiszi az ő tantárgya létezik??? (Poén mindig nyelvtanból és irodalomból van a legtöbb házi, pedig ugyan az a tanár mindig) (nem ugyanazon személy aki általánosba is),(2) meg miért van az is hogy tőlünk elvárják hogy minden tantárgyat tanuljunk meg, de egy tanár már nem tudná leadni az anyagot. ((3) meg nekem minek szövegszerkesztési óra mikor én tudom hogy programozó leszek???).

Nincs több kérdésem, aki megválaszolja az kap egy webkamerás felvételről készült karikatúrát.

1. Mert az a dolga.
2. Mert nem az a dolga.
3. Mert muszáj.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7969 Dátum: 11 nov 15, 20:02:28 »

Egy 152-és intelligenciaszinttel rendelkező egyén nem magyaráz viccet, mert:

1.) Tudja, hogy a nála hülyébbek is felfognak egy jó viccet.

2.) Ha tudja, hogy nem fogják fel, akkor az egy nem jó vicc.

3.) Nem jó viccet nem mond el.

Ezzel máris visszacsúsztál pár pontot az intelligenciatesztemen.
Bocsánat az idézésért ,de ott off.
Saphira van iq teszted vagy csak poénból írtad?Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7970 Dátum: 11 nov 15, 20:09:42 »

Még nincs, de ha hazamegyek összeállítok neki egyet. Ha valakinek még kedve szottyan hozzá, nyugodtan kitöltheti. Nevet

(Ja, egyébként dumában olvass vissza egy-két oldalt, mert valahol itt jött fel az intelligenciateszt. Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 15, 20:11:59 írta Saphira » Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7971 Dátum: 11 nov 15, 20:20:41 »

Saphi, egyre gyakrabban írunk tök hasonló kommenteket, észrevetted? Nevet
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7972 Dátum: 11 nov 15, 20:36:52 »

Nem intelligencia hanem személyiségteszt.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7973 Dátum: 11 nov 15, 21:28:48 »

(1) De miért van az hogy minden tanár csak azt hiszi az ő tantárgya létezik??? (Poén mindig nyelvtanból és irodalomból van a legtöbb házi, pedig ugyan az a tanár mindig) (nem ugyanazon személy aki általánosba is),(2) meg miért van az is hogy tőlünk elvárják hogy minden tantárgyat tanuljunk meg, de egy tanár már nem tudná leadni az anyagot. ((3) meg nekem minek szövegszerkesztési óra mikor én tudom hogy programozó leszek???).

Nincs több kérdésem, aki megválaszolja az kap egy webkamerás felvételről készült karikatúrát.

1. Mert neki az a dolga, hogy azt te tudd, azért tanítja azt.
2. Egyszer tőlük is elvárták, és ők még ki is választottak egyet, és azt olyan szinten kitanulták, hogy oktathatnak.
3. Hogy ne csak a programozáshoz érts, teszem azt nem találsz munkát (jó programozóként ez szinte lehetetlen) akkor másból is meg tudj élni. Meg hát ez a tanterv. A kedvedért nem csinálják át Nyelvesít
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7974 Dátum: 11 nov 15, 21:37:21 »

Jólvan... Mondjuk bírom hogy programozás felét ellógom úgy h a tanár engedi ki smirksweat 2 hónappal mindig előrébb vagyok mint ahol a csoporttársak. Ők még a karakteres változókkal szórakoznak én meg a ciklusokat próbálgatom már, az elágazások simán mennek. Pláne amúgy hogy nyíltnapon kuriózumként én az elsőéves kezeltem a robotot, és írtam rá a programot nagyközönség előtt, míg a felsőbb évesek gépet szereltek, windows-t telepítettek... smirksweat

Megkaptam életemben az első dolgot ami osztályfőnökivel kezdődik, és nem figyelmeztetés a vége smirksweat

A kvótám (általánossal együtt): 8 szaktanári figyelmeztetés, 2 osztályfőnöki figyelmeztetés, 1 igazgatói figyelmeztetés, 1 majdnem kirúgás vs 1 osztályfőnöki dicséret

Asszem Pro vagyok ikszdé
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7975 Dátum: 11 nov 15, 22:29:26 »

Na igen... egyszer azért kaptam osztályfőnöki figyelmeztetést, mert beleírtam a vendégkönyvbe (valami kiállításon voltunk), hogy "ne fürgyé le"...
Naplózva



Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7976 Dátum: 11 nov 15, 22:48:05 »

én azért mert kiskoromban rosszul voltam mindig (ténylegesen hánytam) a paradicsomlevestől, és második nap a suliban az volt a menzán az ofő megpróbált megtömni, belenyomta a számba a paradicsomlevessel teli kanalat, én meg ráköptem a szép fehér selyemingre Faceg
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7977 Dátum: 11 nov 16, 15:21:54 »

Amúgy általánosban nálatok is akkor voltak VÉ-k* amikor ünnepségek voltak? -.- Mindig vigyázni kellett ><

*Veszélyes ételek, paradicsomos kaják, meg olyanok emik eléggé szép foltot hagynak egy fehér ingen/blúzon [parileves, paradicsomos kápi, majonézes mártásos hal] >< finomak de valahogy mindig ünnepnapoko kerültek elő, pedig nem nagy számok ezek a kaják.

Általánosban én is beszedtem volna egy csomó figyelmeztető, de hogy tínárok a szüleim is...ennyire pofátlan nem vagyok. nomeg félek is tőlek. utálok mintababa lenni. és ha máshogy nem akkor csak nemtanulással titlakoztam Szomorú csak az a gáz hogy tényleg nem ment ikszdé és persze amikor le akartam szarni egy dogát, mindig meglett a 4es, ha meg valami nem ment de igyekeztem és 3-4 délutánomat csesztem rá az bezzeg 3-as............. No comment
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7978 Dátum: 11 nov 16, 16:55:18 »

Én se szeretem viselni az inget mert évnyitón meg évzárón eléggé kényelmetlen ha nem is a kinézet. Március 15.-ét elnézem mivel fontos ünnepnap de nem viselném tehát kényszerből viselem  smirksweat.

Ételekről annyit hogy a csípőseket eléggé bírom Nevet szinte jobban bírom mint az átlag.......chipszet is olyan '' Thai sweet chili-set '' eszek.

Jegyekről még annyit hogy ma 2 dogám volt és '' fizika meg holland '' Hollandra kaptam egy 9/10-ből és fizikára egy 7.7/10-bőll.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7979 Dátum: 11 nov 16, 17:50:57 »

Az én gépemen Vörös csillagos háttér volt beállítva 8.ba (sulis gépen), mellettem a füvién meg Auswitz előtt pózoló gestaposok voltak a hátterek, megjegyzés annyi volt mindkettőnél középen egy TXT fájlban: Ha kicseréled a hátteret meghalsz, a tanár letojt minket, a pisisek meg féltek tőlünk.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!