24 szep 29, 03:11:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313756 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7560 Dátum: 11 okt 14, 19:51:39 »

De te legalább nem gimnáziumban, hanem a főiskolán! ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7561 Dátum: 11 okt 14, 19:53:30 »

Főiskoálsnak lenni a legjobb. Mindig ijesztgettek vele, itt meg semmit nem kell csinálni. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7562 Dátum: 11 okt 14, 20:08:25 »

Már akinek xD én imádom amikor 8-20ig suliban vagyok Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7563 Dátum: 11 okt 14, 20:10:30 »

Hát én tuti megkattannék és tömeggyilkos lennék ha olyat kéne csinálnom. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7564 Dátum: 11 okt 14, 20:13:21 »

Lásd minő szerencse, hogy kötél idegeim vannak Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7565 Dátum: 11 okt 14, 20:32:42 »

Én még csak 8. -os vagyok. Elméletileg kéne mennem gimibe, de... hogy őszinte legyek nem igazán tudom mi lesz velem. Túlságosan nihilista vagyok ahhoz, hogy a jövőképemen gondolkozzak.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7566 Dátum: 11 okt 14, 20:54:06 »

Gimiben még nem kell gondolkodni jövőképen, csak a vége felé. Ott csak úgy kell tenni mintha tanulnál. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7567 Dátum: 11 okt 14, 21:40:59 »

Jaj ne is mondjátok a gimiket. >.<# Foggalmam sincs arról, hogy hová kéne mennem. smirksweat

Ráadásul már 2 hete nincs japánórám, mert a sensei-ék külföldre mentek valami bemutatóra.. Sír Már tisztára hiányzik, elvonási tüneteim vannak. Johhny Depi
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7568 Dátum: 11 okt 14, 23:03:27 »

Csak a legbutábbak tervezik a jövőt. Előre megírod, hogy mi fog történni veled? Céloknak élni? Ugyan már... ráadásul ha valamit elképelsz az tuti, hogy nem úgy lesz, ebben biztos lehetsz.
Én naplopó időszakomban és nagyon elfoglalt időszakomban is felnézek a fórumra majdnem napi szinten. Aztán ha van valami engem érdeklő téma, amihez úgy érzem, hogy okoskodnom kell akkor hozzászólok... a semmitmondó csevegésekből meg inkább kimaradok.
Mostanában nem tudom miért, de sokkal gyakrabban találkozom a városban beszólogató emberekkel vagy engem leszólító emberekkel, mint régebben. Régen nem érdekelt, egy "szép" gesztust lelehetett olvasni az arcomról és sétáltam tovább... taktikát változtattam. Odamegyek hozzá, vagy szépen visszaszólok úgy, hogy elviszi a cica a nyelvét az illetőnek hirtelen. Bírom azokat a kétségbeesett arcokat mikor odamegyek hozzájuk, az elvékonyodott hangokat beszélgetéskor, a meglepődött fejeket mikor visszaszólok, hogy átfut a fejükön, hogy nem mindenkivel kéne szórakozni és nem szarba venni az embereket... legközelebb kétszer is meggondolják, hogy belekössenek e valakibe is az utcán.
Holnap meló, irány szunyókálni, jó éjt!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 23:04:34 írta Stance » Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7569 Dátum: 11 okt 14, 23:25:17 »

Jaa. Célok nélkül tök jó lesz majd negyvenévesen felkelni gyári alkalmazottként, 80ezerért dolgozni és imádozni, hogy jusson kaja a gyereknek. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7570 Dátum: 11 okt 14, 23:42:32 »

Csak a legbutábbak tervezik a jövőt. Előre megírod, hogy mi fog történni veled? Céloknak élni? Ugyan már... ráadásul ha valamit elképelsz az tuti, hogy nem úgy lesz, ebben biztos lehetsz.

Nekem ez kicsit elég erős mondtad volt h: Kiscsávó, kezdésnek azért k***a erős!
Mellesleg üdv mindenkinek, igen hazajöttem de nem éjfél utánra csak most erre van kedvem válaszolni mégpedig h: célok nélkül élni kb úgy hangzik mintha felszedek egy "romnyit" csinálok vele vagy 3-4 gyereket azt segélyből meg hasonló támogatásokból akarnánk eléldegélni!
Ha van célja az embernek még ha nem is fog megvalósulni de legalább hajt vmiért, és itt nem csak arra kell gondolni h. űrhajós vagy isten tudja milyen munkát szeretnél csinálni, akármilyen más is lehet a célod, pl. normális esetben 20 éves emberek elgondolkoznak a családalapításon mert ez akkor tök természetes... célnak tök megfelelő h minden este akár hulla fáradtan hazaérsz de a gyerekek meg a feleséged vár és na.

Amúgy meg szerintem neked is vannak céljaid, pl. maga a lét, azért eszel iszol, mert az a CÉLOD h élj! Céloknak élsz mert iskolába jársz, az ugyebár célod h végezz ezzel a pincér szakmával vagy szerezz vmilyen munkát és dolgozz, a céljaid közé gondolom a barátnőd is közé tartozik!
Tehát ne akard bemesélni h te egy céltalan ember vagy!

ui.: mellesleg lehet dobálózni a "Előre megírod, hogy mi fog történni veled?" mondatokkal de nem 1 olyan ismerősöm van aki előre megmondta mit fog csinálni vagyis mit akar... és képzeld, azt csinálja!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 15, 00:19:57 írta Morause » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7571 Dátum: 11 okt 15, 12:27:18 »

Csak a legbutábbak tervezik a jövőt.

Csak a legbutábbak nem tervezik előre a jövőt. Az ugyanis nem létezik, te magad teremted meg gondolataiddal a jelenben. Onnan meg rajtad múlik minden.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7572 Dátum: 11 okt 15, 12:35:01 »

Rajtad? Nem igazán. Max ha tudsz varázsolni. Amúgy meg minden az Istenen múlik, ha ő nincs akkor meg a vakszerencsén. Mert a nagy eltervezéseknek meg rajtadmúlásoknak egy egyszerű baleset is véget vethet. És csak nehezebb elviselni ezeket, ha "terveid voltak", amiket megakadályozott. Emellett még ott van ezer más lehetőség, betegségek, halál, vagy akár csak más emberek rosszindulatú ügyködése.

Persze tudom, hogy ezt te sose fogod elfogadni, mert nem vagy az a típus. Nem is azért mondtam, hogy elfogadd. Érvekkel engem se lehetett meggyőzni erről, a tapasztalat aztán megtanított rá.

Stance-nek igaza van nagyjából, bár a "buta" szó nem ide vág. Ez nem ész kérdése, a tervezők és a nem tervezők között is vannak buta és értelmes emberek is vegyesen.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7573 Dátum: 11 okt 15, 12:42:59 »

Aes. Az erre való érvelésem, sajnos kimerítené a fórumszabályzat egyes pontjait, úgyhogy nem tehetem. De nincs így.  ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7574 Dátum: 11 okt 15, 12:50:40 »

Nem igazán értem, hogy lehet ez ellen úgy érvelni, hogy az megszegje a fórumszabályzatot, hacsak nem simán le akarod rendezni néhány rám irányzott négybetűs szóval. ikszdé

Amúgy az ellen elég nehéz érvelni, hogy bármikor bármelyik napod az utolsó is lehet akár. Vagy az ellen, hogy bármikor érhet olyasvalami, ami véglegesen és ténylegesen megváltoztat mindent körülötted. A tetőről a fejedre eső féltégla szokott lenni ugye az alappélda, persze erre szokták mondani, hogy statisztikailag kicsi az esélye. Ugyanakkor viszont a statisztika szerint több balesetet okozott autós volt józan, mint ahány részeg, szal ha az életünket a statisztikai esélyekre akarnánk építeni, akkor kötelezővé kéne tenni a vezetés előtti ivást. Ezt a példát csak azért mondtam, hogy rámutassak arra, hogy mekkora marhaság lenne, az "á az nem túl valószínű" dologra építeni. A jövő tervezése csak légvárépítés. Egyéni szinten legalábbis mindenképpen. Nagyobb közegekben, pl. ország szinten már más a helyzet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!