24 szep 28, 23:35:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313016 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #7545 Dátum: 11 okt 09, 17:45:29 »

Te vagy az "örök nedves"...  viszont van egy rossz hírem mindjárt lépek mert elkészülök és alszok utána meg megint csak következő hétvégén dumálhatunk crybaby... rem azért fogok hiányozni neked meg még néhány embernek! ikszdé

Mindenesetre visszatérve a jelenbe, lehet káros szokás a cigi de élvezem csinálni... jól esik mikor a füst végig szalad a tüdőmön benne hagyva a kátrányt és elfeketíti... és h mért? Mert megnyugtat, bár tudom h hülyeség majd egyszer le is szokom róla, de addig meg füstölök tovább!
Meg milyen lábvágósdi?... mi az talán utánozni akarod a dokit a Saw I. részéből és lefürészeled magadnak, vagy talán vki másét? Ohh My God
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7546 Dátum: 11 okt 09, 19:12:42 »

A cigi-sör kombó meg a legjobb! xD

Jhuuj Henikee, tejis focc hiánozni! *-* Pirul

Tehát lesz vmi matekórán érdekes, vagy vmi osztálytársaddal vagy akivel együtt van matekod nem bírod? Majd lesz az jobb... minden esetre sok sikert hozzá, de én most lépek mert lépni kell!

Minden jót srácok, Peace & Love! ikszdé  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 09, 19:13:29 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7547 Dátum: 11 okt 09, 19:33:04 »

Nem is igaz, mert a bodzás sör a legjobb. Nevet
A cigi meg  Lehánylak
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7548 Dátum: 11 okt 09, 23:54:44 »

hani: szerintem az is finom :9 de maradok a gin tonic-nál Nevet most is azt kortyolgatom de nem sokat ittam még csak egy fél pohárral de többet nem is.
uchihamasashi: engem bezzeg senki nem becézget ( ken baba ikszdé ) vagy maradok szabi?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7549 Dátum: 11 okt 10, 07:24:57 »

UchihaMasashi, Morause!

A csak kettőtökre tartozó magánbeszélgetéseket a továbbiakban msn, skype, privát üzenet, stb. intézzétek!

Moderátor
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7550 Dátum: 11 okt 10, 21:25:19 »

uchihamasashi: a citromos az tényleg finom.

gyerekek végre jobb hír......jól forr a csont az orvos szerint és azt mondta talán hamarabb is kaphatok járógipszet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 10, 21:57:30 írta Kentonsama » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7551 Dátum: 11 okt 11, 15:44:53 »

Az ego pedig sajnos kikerülhetetlen dolog-legalábbis számomra. Van bennem bizonyosfajta büszkeség, öntudat, pedig sokkal önzetlenebb, megértőbb is lehetnék az emberekkel. Egyszerűen nem tudnám feladni, aki vagyok, senkiért és semmiért.  Mosolyog

Én is így voltam sokáig. De ha lecseréled magad önmagadra akár csak egy napra is meglátod, hogy egy sokkal jobb világ tárul eléd. Az ego nem eltűnik vagy elmegy sétálni, hanem irányításod alá kerül. Nincs mitől félni.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7552 Dátum: 11 okt 12, 09:00:06 »

Egész életemben csa halmoztam a pénzt, egyben ki tudnám fizetni az összes 3-4 évi kolidíjat, sőt még akkor sem esnék kétségbe, ha hirtelen átraknának költségtérítéses rendszerbe. Erre most havi 23 000 ft-os ösztöndíjfélét is kapok. Az életemben nincs semmi kihívás. Neeem

Ja, és épp avatárt akartam cserélni, amikor felmerült bennem egy kérdés, amit most szavazásra bocsátanék:
Az OP-s Doflamingo szerintetek b*zis lenne avának?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7553 Dátum: 11 okt 12, 19:08:00 »

A kérdésedre nem tudok válaszolni xD
A másik meg oh istenem mindjárt elkezdelek sajnálni... nekem még most kell kínlódnom hogy egyáltalán esélyem legyen hogy valami minimális szoctámot netalántán kaphassak, még ha csak annyit is hogy a kolira kifussa =/
Pedig nem vagyok az a típus aki vaktában költekezik a nagyvilágba.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Putir
Vendég
« Válasz #7554 Dátum: 11 okt 12, 19:18:35 »

gman szerintem elégé inkább válasz mást:D legyen a mackóember:D
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #7555 Dátum: 11 okt 14, 13:19:40 »

úúúúúúristen else hiszem!!!! másfél hónap után csak most volt időm ujra ittlenni(végzős év :/)!!! üdv mindenkiiii Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7556 Dátum: 11 okt 14, 14:56:50 »

Én amióta végzős vagyok, sokkal többet fórumozok. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7557 Dátum: 11 okt 14, 17:19:59 »

Én most csak azért nem fórumozok többet mert koliba lusta vagyok kimenni a szobában pedig nincs net... előbb meg a kiscica rálépett a billentyűzetre és átállította azt Nevet Tyityááák *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7558 Dátum: 11 okt 14, 19:16:57 »

El sem fogjátok hinni DE : Tájfutni járok!!! ikszdé
Én, aki soha semmi hajlandóságot nem mutatott a sport iránt... rájött, hogy imád futni! Ráadásul a tájfutás nagyon szórakoztató, hiszen különböző helyszíneken kell térkép segítségével számozott pontokat keresni. Mosolyog  Így nem csak a futóművünk fejlődik, hanem a térkép leolvasási és tájékozódási készségünk is. Mosolyog

Azonkívül, össz-vissz 2 edzésen voltam, erre most elkezdi az edző : Nincs kedved versenyre jönni?
Mire én magamban: Még hogy ÉN??? Én mindig is azt hittem én vagyok a legbénább a csapatban, erre most azt akarják hogy 29-30-án menjek versenyre... ( de szerintem csak azért mondta, mert nincs elég embere, azért annyira nem vagyok jó, de tényleg... )
Kérdem én: ELMENJEK? ikszdé
Jó lenne tudni, milyen érzés sportversenyen részt venni, még csak az se bántana ha utolsó lennék. Mosolyog Egy próbát megér nem? Tiszta izgi!

JUUUUUJJ, most látom itt mennyi végzős írogat... én meg elsős létemre nem bírok feljönni, és még csak rajzolni sincs időm... ( meg aztán, a gimi elveszi minden épkézláb ihletemet... >.<# )

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7559 Dátum: 11 okt 14, 19:23:14 »

én is csak egy kis gólya vagyok Pirul
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 502 503 [504] 505 506 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!