24 szep 28, 23:33:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313013 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7530 Dátum: 11 okt 07, 11:34:28 »

Huuuh hát ezt veletek is megosztom, magam sem hiszem el miféle vonaton ülök *.* tök szép egyrészt, mésrészt volt rajta dugattyú a gépemnek na és ami még jobb Nevet WIFI :O
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7531 Dátum: 11 okt 07, 11:52:26 »

Ez melyik járat??? Wifi még a német ICken sincs:(
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7532 Dátum: 11 okt 07, 11:53:38 »

De a magyarokon igen. ikszdé Van kb 5 ilyen új IC vagon, elméletileg azokon van a wifi. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7533 Dátum: 11 okt 07, 12:06:02 »

Kérlek szépen a MÁV Budapest-Nyugat - Nyíregyháza - Budapest- Keleti intercity-én utazom épp Debrecenbe Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7534 Dátum: 11 okt 07, 14:43:35 »

Huhha, jó sok szülinapos van ma, közte az ex-barátomnak is, akit elfelejtettem felköszönteni. smirksweat ikszdé

Lille, boldog szülinapot!^˛^
És persze a többieknek is. Mosolyog

Én is akarok egyszer ilyen vonaton utazni. *.*
Kár, hogy egyenlőre ritkán ülök fel rájuk. Nevet Nembaj, majd jövőre. Bár kétlem, hogy pont errefelé a kietlen semmibe küldenének egy ilyen profi vonatot. Nevet

Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7535 Dátum: 11 okt 07, 17:47:06 »

Köszönöm szépen, Hanii, és minden más hetedikeit Isten éltessen sokáig!  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7536 Dátum: 11 okt 08, 08:45:08 »

ÁÁÁ tegnap nem jöttem fel!  >.<# Boldog szülinapot Lille!!! Mosolyog

Az egyik osztálytársnőm is hetedikei. Vagy 5-en adtak neki ajándékot, és még a táblára is vagy 3-szor felpingálták: Boldog 15. szülinapot ... ! És a fél osztály a nyakába ugrott meg minden.
   Tőlem meg olasz órán azt kérte, énekeljem el 15 ember előtt a Boldog szülinapot-ot olaszul! ikszdé ( előtte már énekórán is elénekeltük neki )
Elég nevetségesen hangzik:  Tanti auguri a te! (2x) Tanti auguri NÉV! Tanti auguri a te! Mosolyog Aranyos ugye? Pirul
És azt jelenti: Nagyon sok jó kívánságot neked!
Amúgy a boldog szülinapot az: Buon compleano! Szó szerint: Jó születésnapot!

Hát, ha az én szülinapom lett volna tegnap, akkor fele ekkora felhajtást sem csináltak volna. Ebből is látszik, ki az aki népszerű és ki az aki nem. Nekem csak egy dolgom marad: NEM TÖRŐDNI VELÜK!
Ha őket ez élteti, csak tessék.


Erről az őszinteség dologról, nekem az a véleményem, hogy nem kell mindig minden percben annak lenni, főként akkor nem, ha az bántó. A lényeg, hogy meg kell próbálni minden helyzetet jól kezelni. A kibeszélés nem szép dolog, de néha
elkerülhetetlen. Az én osztályomban is akad egy-két bunkó és feltűnési viszketegségben szenvedő alak, de nem kell velük foglalkozni. Egyszer úgy is megunják.  Nyelvesít

   Nekem is van számos rossz tulajdonságom, amit állandósult jelleggel fel is róttak nekem általánosban. Nem tudtam el függetlenedni tőlük, mert nagyon egyedül voltam, és időnként kész pokol volt az életem. Csúnya dolgokat ugyan nem műveltek velem, de kiközösítettek. Időnként jobb viszonyba kerültem egyikkel-másikkal, de mind elhagytak. ( egy csomó más barátjuk lett ) Ezért rágtam magam annyit, valószínű bennem volt a hiba, és nem bennük. Akkor már nincs is amiért szeretni lehetne? Szomorú
( és azt hiszem ezen még nem tettem túl magam )

 3 osztálytársnőmmel most is egy osztályban vagyok ( pedig én tőlük akartam megszabadulni ) mindig úgy érzetem,  csak tőlük függök, mindig az kell legyen, amit ők akarnak, én meg az áldozati bárány vagyok. Én meg hagyom magam kihasználni, holott ők is tudják, és én is, egyikünk sem függ a másiktól, de mégis. Frusztrál a jelenlétük.
Ők egyben vannak trióként, én viszont sosem fogok odatartozni. Nem is akarok! Épp elég fájdalmat okoztak nekem, még ha ők ezt észre sem vették. Ők akartak lenni a megmentők, akik mindig vigasztaltak, de semmi szándék nem volt emögött, csak hogy jó fejeknek tűnjenek. Aztán ki tudja miket mondtak a hátam mögött!
Mondhatja akárki, hogy én tiszta hülye vagyok, mert ez nem igaz, de legyenek a helyemben, és úgy nézzenek a szemükbe. Én hamar átlátok a szitán, tudom amit tudok.

Nem vagyok az a fajta lány, akit mindenki képes szeretni. Meg értem, ha a falra másznak tőlem, gyakorlatilag mindig a legrosszabbkor rontok el mindent, utána meg nem tudom visszacsinálni. Még a lányokkal sem tudok kellőképpen normális lenni, a fiúkkal egy cseppet sem. Most vagy túl önbizalom hiányos vagyok, vagy szimplán csak valaki, aki csak azért van, hogy mindenki rongyként használja. És nem tudok kilépni. Örökké ennek az ördögi körnek a része leszek, amíg el nem kerülök egy olyan helyre, ahol tényleg senki nem ismer. Nem ez a megoldás tudom, de vannak dolgok, amiken már nem tudok változtatni. Szomorú

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7537 Dátum: 11 okt 08, 15:17:16 »

Én általában elvagyok mindenkivel, és próbálok nem előítéletes lenni. Akit viszont nem bírok, azt nem csak a hátamögött nem bírom... De igyekszem jóban lenni minden lánnyal és fiúval egyaránt, nem szeretem, ha haragban állok valakivel.
Azt nem tudom, hányan nem bírnak, de nem is nagyon vagyok rá kíváncsi, nem kedvelhet mindenki. Nevet A lényeg, hogy a barátaimat szeretem, és remélhetőleg ők is szeretnek engem.^^ És mindig kiállok mellettük, ha kell.

Luna-san, ne hagyd magad kihasználni! Velem is volt valami hasonló dolog.
Nekem 2 igaz barátnőm volt, legalábbis ezt hittem/hittük. De az egyikükkel (aki most az igazi és örök barátnőm) el kezdtünk beszélgetni egyszer a harmadikról. Nem állt szándékunkban kibeszélni, hiszen a barátunk, csak úgy szóbakerült. Úgy történt, hogy én rákérdeztem, hogy "Tényleg igaz az, hogy te..., mert az XY (másik "barátnőnk") ezt mondta." Mire a barátnőm mondta, hogy ez nem így van, nem tudja, mit hazudozik itt össze vissza XY. És akkor ő is mondta, hogy rólam is mondott ezt-azt. Tehát szépen kiderítettük, hogy végig kibeszélt minket egymás háta mögött, kihasznált minket, és össze akart ugrasztani kettőnket, hogy ő legyen a középpontban. És onnantól kezdve már nem úgy viselkedtünk vele, mint egy barátnővel. Sokkal kevesebb dolgot mondtunk el neki, gyakran félrevonultunk, talán kicsit fel is tűnt neki, hogy valami gond van. Elmondani nem mondtuk el neki, hogy kiderítettük, hogy egy kis féreg. Ugyanis elköltöztek, amit nem is bánok. Persze, nem mondom, hogy nem hiányzik, mert azért ha nem is barátnőm, de haverom, és nagyon sok kellemes élményünk volt már. Ennek ellenére többé nem bízok meg benne, se én, se a barátnőm.
Sokáig azt hittem, hogy ő sokkal közelebb áll hozzám, mint a másik barátnőm. Közben épp ellenkezőleg.
Szerintem Luna-san, próbálj olyan barátnőt találni, aki nem használ ki, hanem elfogad úgy, ahogy vagy, és segít, ha bánt valami, kiáll melletted. Mosolyog Nem olyan nehéz rátalálni.

Közben boldog szülinapot kívánok Daninak.^.^ Mosolyog
Nem tudom, olvassa-e a DC-t.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #7538 Dátum: 11 okt 08, 17:21:43 »

Sziasztok, remélem mindenki rendben van és az összes születésnaposnak boldogat kívánok ezzel a kis videóval:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Eg27RyD4U3Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Eg27RyD4U3Y</a>

Illetve annyit még kérnék vkitől h ki foglalná össze nekem h miről van most téma mert lusta vagyok elolvasni, meg fáradt is! Nyelvesít xD (kéremszépen)
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7539 Dátum: 11 okt 08, 17:26:35 »

Hanii, a te történeted olyan, mint amiket szoktam olvasni. Sajnálom, hogy így alakult. Szomorú
Amúgy, most már nem kell miattam aggódni, megvan a magam kis társasága, én szeretem őket, és remélem ők is viszont. ( és eltűrik a hülyeségeim ikszdé )
Egyébként én sem vagyok előítéletes, és próbálom mindig a legjobb oldalamat mutatni, az már más kérdés, ki mit gondol.
Igazából, most már nem is érdekel. A 36 fős osztályban már megvannak a kis klikkek. Mosolyog Én már nem érzem magam kívülállónak. Remélem rám lehet számítani, igyekszem minél többet megtenni az osztályközösségért.

Ennél többet nem tehetek, sosem leszek népszerű, és sosem leszek én a legjobb. ( már ha tanulásról van szó ) Minek szálljak versenybe az olyanokkal, akik reggeltől estig tanulnak, és 100-on pörög az agyuk? És különben is mit törődöm én ezzel, eddig sem versenyeztem ilyen módon.
Fura, hogy humán beállítottságom ellenére biosz tagozaton vagyok. Ez érdekel, mióta az eszemet tudom, de se a matek, se a kémia, se  a fizika nem megy. Csak gyötrődés árán. Itt nem olyan mint általánosban, lassan már a nyelvtan is meghaladja a képességeim. ikszdé Vagyis, jobb lenne ha több dolgot megértenék az órán, és nem kellene annyit otthon rágódnom. Szomorú
De most már mindegy, örülök, hogy itt vagyok, legalább van miért igyekeznem. Mosolyog

Happy Birthday Dani! Nevet


Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7540 Dátum: 11 okt 08, 17:34:26 »

Én akkor meg örülök, hogy rendbe jöttek a dolgaid.^^
Nem kell a jó tanulókkal versenybe szállni, a végén még strébernek fognak hinni. Nevet

Hogy érted azt, hogy az én történetem olyan, amikről olvasni szoktál? ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7541 Dátum: 11 okt 09, 13:27:37 »

Ehh kellemes másnap reggelt emberek, két róka között gondoltam beköszönök.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #7542 Dátum: 11 okt 09, 13:38:40 »

Üdv neked is.. mivan veled kergeted "vukkot"! Nevet?!?! Fürge róka lábak, surranó kis árnyak... hipp hopp jön VUK Lehánylak!!! xD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 09, 13:40:54 írta Morause » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7543 Dátum: 11 okt 09, 15:13:07 »

Valóban...? Nevet miféle kirándulás volt ("kergessünk rókát" after party? Nevet).. amúgy miújs veled kedves (or nedves Nyelvesít) Heni, rég beszéltünk h vagy, élsz-e még stb. stb. (most jönnének az az átlag kérdések amiket egy normál ember megszokott kérdezni csak lusta vagyok mindet kiírni ikszdé).
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7544 Dátum: 11 okt 09, 16:02:51 »

Miaz h 'Májer Jóska' és miaz h MoraMatyi... te jány milett veled h beszélsz az idősebbekkel, neked Mora v Morauze sz'al NYUGODJÁ MÁÁ'N LEEE... ikszdé

Amúgy hát vagyogatok, bár én már nem kirándulok mert minek, helyette elővettem a gitárom és egész hétvégén csak gitározok, de már fájnak az ujjaim addig pengettem a húrokat! Mosolyog (most gyakorlom a "The House of The Rising Sun" c. nótát)

Meg elfacezek ismerősökkel illetve éldegélek a magam kis módján... pl képzeld el mostmár heti 1 doboz helyett 2-2 és fél dobozzal szívok el cigit... ajajajajaj!
Meg van egy csomó dolgozni való itthon, pl. most sok héten keresztül lesz hétvégére sok fa amit father össze fűrészel én meg hasogatok és pincébe le! Nevet... tehát megy az élet rendesen HENIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 09, 16:03:24 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!