24 jún 29, 05:38:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213756 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #7500 Dátum: 11 okt 05, 19:09:34 »

jaj olyan cukiiiiiiiik amikor v helyet w-t írnak:D vagy legalább is ezt gondolják
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7501 Dátum: 11 okt 05, 19:59:13 »

Putir rátapintottál a lényegre... Olya menő hülyéül írni.... :/ Mondjuk tőlem úgy írnak ahogy akarnak, csak megértsem mit akarnak kinyögni... Idegesít, de ez van...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7502 Dátum: 11 okt 05, 21:45:22 »

Azt hiszik ettől egyéniségek. Nem kell egyből úgy nézni rájuk mint a véres rongyra. Majd kinövik, bár tény hogy valóban idegesitő szokás.

Mindenesetre mértékkel lehet ezt is csinálni én pl a meg szót szoktam +al írni vagy a jó8 kifejezést is gyakran használom.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7503 Dátum: 11 okt 05, 21:58:23 »

Na önjelölt dilidokik véleményét várom!
Mi van akkor ha egy csaj ilyenekt írkál ki üzenőfalakra:
Hogy mi? Elhanyagolják, és egy kis figyelemre éhes, hogy "Lájkolják" és hogy beírják a facebook-ra hogy "Jaj mitörtént veled?".  In my opinion.

Én azt szeretem a magyar nyelvben hogy ilyen gyönyörű, és szörnyűnek tartom ha így lerövidítenek valamit. SmS-ben megértem, rövid üzenet kell, és olcsón ott úgy mond helyesnek tartom az ilyen rövidítést mint pl a jó8, de ez akkor is hülyeség hogy v helyett w-t írnak. Volt itt a fórumon egy ilyen lány, valamelyikőtök mintha rá is szólt volna nem egyszer.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 05, 22:12:20 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7504 Dátum: 11 okt 05, 22:45:19 »

A virtuális világban olyan mindegy, hogy ki boldog és ki boldogtalan. Másrészt annyira hétköznapi problémákat nem tudnak megemészteni, hogy féltem néhányukat, mi lesz majd velük a nagybetűs Életben... Folyton csak a panasz és persze ez mindenkire átragad... Mesélsz valakinek a boldogságodról és le se szarja. Én azt nem értem, hogy miért nem tesznek magukért az emberek, miért nem változtatnak az életükön, ha írogatják; mondogatják, hogy "szar az élet", szomorúak. Várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön? Legtöbben tudják, hogy hogyan lehetne jobb életük. De még is a következő nap is ugyanolyan szar életet élnek, mint tegnap. Még is ki felel az életért? Mindenki saját maga építi a sajátját... ehelyett mutogatnak másokra. Belegondolok, hogy mekkora neurózisban élünk mindig az a vége, hogy úgy ráhangolódom a föld fájdalmára, hogy szétszakítja mellkasom, gyomorgörccsel fűszerezve... Ezért nem szoktam gondolkozni, hanem inkább élek. Mosolyog
Naplózva



Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7505 Dátum: 11 okt 06, 09:44:39 »

Stance.. Ez olyan hogy valaki megteheti, hogy kimászik a moslékból, valaki meg szeretne, de nem tud...

Minagi.. Figyelemre éhes... Facebook függő a csaj, társaságban is a féc az első...  Vele van baj nem a külvilággal...
Nem csoda hogy senki nem foglalkozik vele...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7506 Dátum: 11 okt 06, 13:23:24 »

Pontosan. Ezért a w sima v helyett dologért simán bannoltam innen ki embereket. ikszdé
minagi nem csak rá szóltak hanem még bant is kaptak néhányan emiatt
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7507 Dátum: 11 okt 06, 14:36:25 »

Minagi.. Figyelemre éhes... Facebook függő a csaj, társaságban is a féc az első...  Vele van baj nem a külvilággal...
Nem csoda hogy senki nem foglalkozik vele...

Igen, de miért? Miért jó neki ha nem beszélget mikor társaságban van, hanem a facebookon lóg, amit nem tudom hogy csinálnak, mert igazából nem sok mindent lehet ott csinálni. Miért lett ennek a lánynak, és hozzá sok hasonlónak a facebook az első. Mitörtént? Miért hiszik hogy ha nem is tudom 2000 ismerőse közül (akiket igazán nem is ismer) a születésnapján 50en beírják hogy "Boldogat" az boldoggá teszi? Hisz gyakorlatilag egyik sem emlékszik a születésnapjára, csak mikor belépett oda volt írva szép nagy betűkkel, hogy kinek van aznap születésnapja. Bocsi... elkalandoztam, csak egy barátnőmnek nem rég volt a születésnapja, és ott mondta nekem, hogy hogyha nem látta volna hogy milyen sokan felköszöntik a facebook-on akkor tök szomorú lenne.... Technikai KO
De hogy vissza térjek erre a lányra, sajnálom szegény, hogy nem él, nem bír boldog lenni, csak szomorú hülye idézetekkel felhívni magára a figyelmet....
Igaz nem ismerem, csak ahogy leírtad nekem is vannak hasonló ismerőseim, és hozzájuk hasonlítottam.

minagi nem csak rá szóltak hanem még bant is kaptak néhányan emiatt
Azt már nem mertem említeni mert nem voltam benne 100%-ig biztos.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7508 Dátum: 11 okt 06, 15:31:11 »

Hát, a "sz*r élet" kifejezést általában ilyen korombeli lányok/fiúk szokták használni, akit nem vesz észre a kiszemeltje.

Én szerintem kijelenthetem, hogy nekem nincs túl jó életem, és ez semmi tinédzser kori probléma, vagy valami hasonló, sajnos elég nagy családi gondok, na de még nem mondanám én se, hogy ez egy sz*r élet. Ha éheznék, nem lenne pénzünk semmire, ha részegen vernének az őseim, akkor mondanám, hogy na, ez már egy elég nagy fos élet. De szerencsére itt azért nem tartok. Nevet

Húú, ma az október 6.-a alkalmából volt egy kis műsor a hangosbemondóba, szerepeltem benne, hát nem fogjátok elhinni, a tanárúr egy szomorú zenének a Naruto egyik betétzenéjét használta fel. Nevet Amikor először megszólalt, mondom, honnan ismerős ez nekem? Tanárúr, milyen filmből való ez? Tanárúr mondja: "Narutó.." Mondom naneee, komolyan? Nevet És sokkal jobban élveztem a felolvasást így, hogy egy Narutos zene ment alatta. =) xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7509 Dátum: 11 okt 06, 15:40:33 »

Én a face-en adminkodok, ha valaki elkezd ilyen hülyén írni sz-ek helyett meg x-et akkor ha meglátom a nyelvtankönyvvel tockost kap:D Amit (INFÓSKÉNT kötelezően) a HEADSHOT szöveg követ smirksweat múltkor nővérem csaptam meg így, és apámnak szólt, majd apám mondta hogy jól tettem smirksweat
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7510 Dátum: 11 okt 06, 16:44:27 »

Fécen admin vagy? LOL!  Hmm? Komoly?
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7511 Dátum: 11 okt 06, 19:18:27 »

gabesz
gondolom úgy gondolta hogy meglátja az egyik ismerősét hogy sz helyet x-et ír akkor oda megy hozzá és hozzávágja a nyelvtan könyvet:D
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7512 Dátum: 11 okt 06, 20:31:49 »

Tököm kivan a női logikával, áhh... Két napon belül hárman estek nekem :/.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7513 Dátum: 11 okt 06, 20:50:04 »

Ilyenkor jön a szokásos mondás: a nőket nem megérteni, hanem szeretni kell.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7514 Dátum: 11 okt 06, 20:57:39 »

Hanii, a narutós zenével kapcsolatban, nem tudom feltűnt-e valamikor, de az RTL-en több műsornál is betették már, és nem csak egyfélét...  ikszdé
 Az X-faktornál meg, mindig olyan zenéket tesznek aláfestésnek, amiket én nagyon szeretek, de gyakorlatilag egy ismerősöm sem ismeri őket. ( vagy legalábbis az együttest ) ikszdé Pl. Rascal Flatts, Nickelback számok ( na meg egy csomó Miley Cyrus szám Nevet)

Lille, a pont nálad van! Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!