24 szep 29, 16:20:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314725 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7200 Dátum: 11 szep 10, 20:34:25 »

Loah: Hát nehezen tudom elhinni, hogy kevés lennél hozzájuk Cogito fórum után...  Mosolyog A bloggerkedés engem érdekelne. Amúgy nem nagyon tudom elhinni, hogy a nyitottság ne lenne kifizetődő. Én mindig is nyitott természet voltam és sose ittam meg a levét. Vagy csak nem tudok róla...




én a nálam 10 évvel idősebbeket is simán letegezem, gond nélkül mert a 30 év körüliek sem szeretik ha ennyire korosítják őket (főleg hogy a tesóm is 32 éves, így pláne)!


Nagyon helyes hozzáállás.  Kúl

Amúgy részvétem a fájdalom miatt... Durva lehetett...

Rita: Nekem is egyik bnőm elvégezte a körmös tanfolyamot és a záróvizsgán én voltam a modellje. Na azonnal rám akart erőltetni mindenféle betegséget.  >.<# Szóval tudom, hogy gyógyítanak is. Sőt diagnosztikai lapot kellett leadniuk a vizsga elején.  Nevet
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7201 Dátum: 11 szep 10, 21:04:54 »

Sevanna: nem is az, hogy kevés lennék hozzájuk, egyszerűen nincs hozzá türelmem, hogy értelmesen kifejtsem - az ilyen magasröptűbb eszmecseréhez valahogy több odafigyelés, rászánás kell.

Ha a férfi topicot szennyezem, az megfelelő? Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7202 Dátum: 11 szep 10, 21:20:51 »


Inkább áradozom Muri Enikőről és Katicáról.. mindkét lányban hatalmas az erő, az öntudat, és nem utolsó sorban a tehetség.. miközben őket hallgattam, tényleg úgy tűnt, hogy éppen ők vannak minden központjában, ők diktálnak, nem a zsűri. A zsűrinek is fejet kellett hajtania ekkora tehetség láttán. Nevet Még Gesztinek is.^^ Keresztes Ildt viszont bírtam, ahogy azzal a stóc papírral helyrerakta. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 11, 21:26:01 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Morause
Vendég
« Válasz #7203 Dátum: 11 szep 10, 21:25:41 »

Aesnek most kifejtem kicsit bővebben a részleteket mert mikor válaszoltam nem fejtettem ki a lényeget!
Az lenne a lényeg hogy tavaly nyáron betört a körmöm és egy idő után kezdtem észre venni hogy nem jó, nagyon fájt ahogy benőtt és nem engedtem hogy levágják, utána vmi gyógynövénnyel akartam a gyulladást leszedni, de nem volt hatása, aztán vadhúsos lett a lábam így meg már kénytelen voltam orvoshoz fordulni... aztán január 8. megműtöttek (apró rutin műtét, de mégis csak műtét) majd két hétig itthon feküdtem, és az asszisztens szerint fél évig tart míg vissza nő a körmöm rendesen mert hogy majdnem az egész körmömet levágta hogy a vadhúshoz hozzáférjen!

Mostanra meg rosszul nőtt vissza viszont anyám még a műtét előtt mondta, hogy a körmöt egy pedikűrös is megcsinálja, csak hát mondtam neki mivel már vadhús is van így is úgy is muszáj menni a dokihoz, és erről egészen pontosan tegnap győződtem meg, mert megkérdeztem a csajt hogy vadhúst is operálnak ki vagy csak körmöt... mire azt válaszolta hogy csak körmöket!
A legfontosabb amit már említettem hogy nincs időm betegen lenni, hajtani kell az utolsó évemet mert erősek lesznek a vizsgáim és 2 év alatt kellet átvennünk 4 éves érettségi anyagot mivel 2 éves képzésem vagyok így értelemszerűen ez a 2. évem abból!
Tehát ha dokihoz megyek valószínűleg megint megint lehettem volna itthon vagy két hétig, de hogy így meglett csinálva mehetek rendesen és ugyanúgy csinálhatok bármit!

Sevanna amúgy ez nem hogy helyes hozzáállás hanem így van (persze akad kivétel) de a legtöbb esetben folyton ez halottam hogy: "tegezz nyugodtan, nem vagyok én még olyan öreg!" De még a nevelő tanárom is ilyen hogy nekem lazán meg engedné hogy letegezzem csak vmi szabályba benne van hogy tanár ill. diák közt magázódás lehetséges csak, vagyis inkább a diák a tanárnak mind1!

ui.: most hogy kicsit szerkesztgettem a profilom, tudok válaszolni a hsz-edre Lille és hát elég fura dolog, mert az oké hogy bevallja hogy szerelmes beléd és járni szeretne veled ez elég gyakori dolog, dehogy bevallja hogy szerelmes volt beléd most meg már nem szerelmes, ennek úgy nincs értelme, így nem haladtattok előrébb, most már furcsább szemmel fogsz közelíteni hozzá valószínűleg!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 22:24:35 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7204 Dátum: 11 szep 11, 10:42:19 »

Nekem is volt ilyen körmös dolgom.
4 éve, amikor táborban voltam, akkor történt. Olyan emeletes ágyak voltak, amiknek alul kihúzhatós, nagy fiókjaik voltak, és én az egyik este, takarodókor az egyik emeletes ágyon kerestem valamit, és felálltam az egyik kihúzott fiókra, és az pedig egy pár mp múlva feladta a szolgálatot, és rácsukódott a jobb lábujjamra. (Ja, megjegyzem aznap túrázni voltunk, és a cipő, amire azt hittem, hogy jó rám, kicsi volt, és az egész túrát úgy mentem végig, hogy nyomta a lábujjaim.)
Na, a jobb nagylábujjam körméből rögtön elkezdett folyni a vér, nem ijedtem meg, nem sírtam, csak mondtam a szobatársaimnak, hogy rohanjanak a tanárokhoz. Ezek a hülyék meg majdnem kitépték az ajtót is ordibálva rohantak a tanárok házaihoz. ikszdé Persze, hogy felvertek mindenkit.. smirksweat
Na a lényeg az, hogy lejött a körmöm, illetve lehetett mozgatni (elég morbid volt) majd később "nyitogatni" lehetett, és alatta nőtt már az új köröm. Ha jobban visszaemlékszem, mintha a balról is lejött volna.. De azzal nem szenvedtem annyit, mint a jobbal, mert ahhoz 2 hét kellett, hogy leszedjem a régi körmöt. xD Nem mentem orvoshoz, megoldottam, csak elég fájdalmas volt a köröm csúcsait kitépni. >.<#
Most ép és egészséges körmeim vannak, csak ugye az újak nekem is tréül nőttek, úgyhogy kb. hetente le kell vágnom a csúcsait is, hogy ne nőjenek bele a bőrömbe, mert egyszer már megjártam, és megint a saját orvosi beleavatkozásom kellett. ikszdé

Najó, erről ennyit. Akkor most részletezném a tegnapi napomat. *.*
Mozizni voltam a barátnőimmel, megnéztük a Rossz tanárt és kifejezhetetlenül király volt. Nevet
Aztán 5-körül hazaértünk és kimentünk a városnapra, egy csomót dodzsemeztünk (végreee Nevet ) aztán a Hooligans tombolt 8-tól, és olyan fantasztikusak voltak, végig tök tisztán énekeltek és a hangulat is nagyon nagy volt. Imádtam!<3 Csakhát fényképet meg aláírást már nem lehetett szerezni.. Lesütöttszemek Viszont amitől kivoltam, hogy minden 2. számuk után Csipa bemondta, hogy "Albertirsááááá" na mondom már megint.. smirksweat
A dobhártyám totálkáros, a hangszálaim megsemmisültek. xD A keddi énekórából részemről semmi sem lesz.

Áhh, egy újabb feledhetetlen nap. :3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7205 Dátum: 11 szep 11, 11:48:52 »

ááá ilyen nekem is volt...  Nevet
jó régen... nem is tudom mikor volt már.. (min 10 év) régi autónk volt ahol nem volt központi zár..szval hátul kézzel le kellet nyomni a gombot hogy bezárd Nevet
mentünk valahova és megláttam hogy nem nyomtam le.. be akartam nyúlni akkorra apu be csapta volna az ajtót és pont elkapta a körmöm.. (de úgy hogy már csak az egyik sarka tartotta):'D vicces az hogy nem éreztem semmit mert emlékeszem hogy sebészeten monta az orvos hogy le kell venni ... orvos elfordult.. én néztem a kezem és levettem magamnak kézzel.. (na az fájt) Nevet
erre emlékszem.. de hogy ha tanulok akkor másnapra nem... -.-"
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7206 Dátum: 11 szep 11, 12:34:54 »

Nekem a körmömmel hála az égnek már jó ideje nincsenek gondok. Egy fél éve már el szoktam járni zseléztetni, tartás ad a körömnek,így nem törik le,ráadásul nagyon szép. Nem kell vele annyira finomkodnom, viszont sokan gondolják elsőre, hogy műköröm a hosszúságuk miatt.^^

Osztálykiránduláson velem is volt hasonló.. Fogalmam sincs,felkerültünk az egyébként nem emeletes ágyakra bartnőmmel. Felálltunk, majd az ágy nem bírta a terhelést és összeszakadt. Rá a lábamra.x'D Kiderült, hogy a lábát tégla tartotta, amit mi elsőre nem figyeltünk meg. Azonkívül sikerült kidönteni a válaszfalat, aminek nekitámaszkodtunk-papírvastagságú volt^^- mindenki hozzánk járt át fürödni, mert mindenhol máshol a tus undorítóan penészes volt, valamint a takarón is elég érdekes "színes" foltok voltak..^^  Vigyázni kell a szállásválasztással.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 11, 12:36:45 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Morause
Vendég
« Válasz #7207 Dátum: 11 szep 11, 14:39:58 »

WTF! Mosolyog.... erre nem is tudok mit szólni, nézzétek meg mert nagyon ott van:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vmnhYYTf0FQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vmnhYYTf0FQ</a>
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7208 Dátum: 11 szep 11, 20:55:17 »

Még csak most tünt fel Hogojot megint bannolták xD Egyből jó kedvem is lett. Többek közt ezért is csípem Hiei-t =D Mindig jót nevetek rajta ha sikerül elcsipni 200.adjára is azt az idiotát =D
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #7209 Dátum: 11 szep 11, 22:01:26 »

Ne is emlegesd azt a retardáltat... múltkor véletlenszerűen beleolvastam a bünti topicba és megláttam Hiei faszikám egyik újabb levadászott kis disznóját aki kolbász2000 néven 1 hozzászólással már végleges bannt kap, így hirtelen két dologra jutottam vagy vmi töményen beintett egy hsz-ben az egész fórumszabályzatnak, illetve/vagy egy "visszatérő törzs vendégről" lenne szó!

Hiei csak annyit csinált nyomott egy linket egy közeli (már akinek) pszichiátriai intézet honlapját és a hsz-t amit legyártott a gyerek, ebből itt a lényeg:

na hát sziasztok..engem úgy ismerhettek h*g*j*10  ugye tudjuk kiről van szó?Nyelvesít ...

Bár én az ilyeneket nem a fórumról hanem az életből bannolnám, fölöslegesen él csak szívja előlünk a levegőt, áramot, vizet és ételt is fogyaszt!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 11, 22:03:08 írta Morause » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #7210 Dátum: 11 szep 12, 07:03:15 »

Az a vicces, hogy nekem régen fentvolt MSN-en, és mondtam is neki, hogy nézzen már át egy kis nyelvtant. Régen én sem pont így írtam, ahogy most, de azóta már megjavultam. Pirul Neki hiába szóltam 600x, akkor is így írt még, érthetetlen népség...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7211 Dátum: 11 szep 12, 07:58:00 »

Még csak most tünt fel Hogojot megint bannolták xD Egyből jó kedvem is lett. Többek közt ezért is csípem Hiei-t =D Mindig jót nevetek rajta ha sikerül elcsipni 200.adjára is azt az idiotát =D


múltkor véletlenszerűen beleolvastam a bünti topicba és megláttam Hiei faszikám egyik újabb levadászott kis disznóját aki kolbász2000 néven 1 hozzászólással már végleges bannt kap,


Akkor ha én bannolom akkor az már nektek nem is elég jó?  Lehet ezentúl én hagyom szabadon garázdálkodni. Lesütöttszemek Hogojooo gyere vissza!
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7212 Dátum: 11 szep 12, 08:15:49 »

Bár én az ilyeneket nem a fórumról hanem az életből bannolnám, fölöslegesen él csak szívja előlünk a levegőt, áramot, vizet és ételt is fogyaszt!
Tudnám, hogy milyen alapon beszélsz így másokról, miközben sz*rt se tudsz róluk, azon kívül hogy nem tud viselkedni egy oldalon/fórumon..
Bírom amikor ilyen stílusban beszéltek.. és ez nem csak rád jellemző ezen a fórumon ahogy észrevettem.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7213 Dátum: 11 szep 12, 08:35:06 »

Éjfél! Jogos amit mondasz, de még sincs teljesen igazad. Valóban a legtöbb tagról senki se tud semmit azon kívül amit itt csinál, és így ítélni nem helyes. Ez igaz. De! Az embernek igen is van felelőssége. Ha bekerül egy közösségbe, bármilyenbe, akkor annak tagjai az ottani tevékenysége alapján fogják megítélni, hacsak nem ismerik meg jobban. Nincs más információjuk ezért abból indulnak ki amit látnak. Tudom, hogy ez így nem igazságos, de akkor is így működik. Pl itt van ez a fórum. Ez egy zárt rendszer és (néhány egymást egyébként ismerő embertől eltekintve), mindenki a másikat az itteniek alapján méri fel. Ha valaki itt nem tud viselkedni, akkor mindenki aki csak ez alapján ismeri, az az itteni tevékenysége alapján ítéli meg. És ha ez az ítélet hibás, akkor ez annak a felelőssége elsősorban, aki hagyta, hogy így ítéljék meg, mert úgy viselkedett.

Gondolj bele: ülsz a buszon, felszáll egy emberke, hangoskodik, kiabál, valamint büdös, mosdatlan, a ruhái szakadtak. Feltehetően azt gondolod róla, hogy "már megint felszállt egy csöves, biztos valami csóró alkesz alak". Pedig lehet, hogy valójában egyetemi professzor, csak épp kissé elengedte magát, valami buliban volt vagy hasonló, és évente csak párszor rúg ki a hámból. Így az ítéleted hibás lesz, de mégis ez az illető tehet róla, hiszen szórakozni lehet kulturáltan is, és bőven tudhatná, hogy nem tesz épp jó benyomást az emberekre ilyen formában.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 08:36:09 írta Aes Sedai » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7214 Dátum: 11 szep 12, 08:43:18 »

Rendben ítélje meg.. de mondd nekem azt hogy joga van bárkinek közölni hogy a másik egyénnek nincs joga élni.. bocsánat nem ezt mondta, hanem azt hogy fölöslegesen él...
Én kérek elnézést ha az ilyen öntelt és egyén felett álló viselkedés nem tetszik.

Elég gyerekesen viselkedtek jó néhányan és most nem fogok konkrét egyéneket mondani, nem hinném hogy ezekután elítélhettek bárkit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!