24 szep 29, 08:28:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314231 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7080 Dátum: 11 szep 01, 11:38:44 »

meg ha véletlenül mégis van  acc törlés ott úgy van hogy elküldesz egy kérelmet és ha 14 napig nem lépsz be akkor törlik... ezalatt a 14 nap alatta te max 150-200 megás adathalmazod simán felkerühet bármilyen privát szerverre ami direk erre lett kitalálva... egyébként én letöltöttem a sajátom 2009 novembere óta..  smirksweat ( durván 50 mega) bár sok kép nincs fent de a facebook a képeket úgyis csak ilyen 200-300 kb-s hulladékká convertálja...
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7081 Dátum: 11 szep 01, 11:39:31 »

Ja, nekünk is az infótanárunk folyton erről beszél. Hümm-hümm

Nah megvolt az első napom a suliban, nem olyan volt, mint amilyenre számítottam, ugyanis legalább 3 új osztálytársat "vártam" és csak egyet kaptunk. (Szerencsére Nevet ) A tanárúr már az első órán ki volt akadva és ordibált, meg pár srácot hazaküldött átöltözni, mert utcai ruhában jöttek el. ikszdé Aztán meg beestek az évnyitó közepén. xD
Mi meg a barátnőmmel végigröhögtük, igaz nem volt szép, de most mit csináljak, az a problémám hogy nem tudom visszatartani a nevetést. Nevet Technikai KO És szerintem így első nap kaptam is egy szép szöveget a magatartásfüzetbe. smirksweat Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7082 Dátum: 11 szep 01, 12:54:12 »

Nah első nap. Haverral összefutok nagybuszmegbe. Kigyalogoltunk a suliig, végzős eleganciával beestünk a Himnusz közepére =D Megkerestük az osztályt, pacsi ,dumálás ( közbe megy az évnyitó ) és go be a suliba. Ofő elmondja amit el kell ilyenkor, szünet go dohi, elszívunk 1 cigit, go büfé veszünk kaját, óra második felére beesünk, ofő leorditott. Ez ment fél 11-ig, aztán elengedtek. Régi jó haveri körrel zúzás kocsmába, gyorsan bevertem 4 sört, mesélés a nyári élményekről stb. Utána 1 órakkor vettem bérletet és jöttem haza. Azóta itthon vagyok és azon gondolkodok mi lesz az érettségin xD ( már most ) Ugyanis megkéne írni minimum 3asra.

Igazából most még jó a suli majd 1-2 hét múlva  Technikai KO
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7083 Dátum: 11 szep 01, 13:17:51 »

Nekem is jó volt elsőre a suli, ahhoz képest, hogy új. Jó fej a tanárnő és az osztálytársak is. Bejövős Nevet. Majd holnap meglátjuk mi lesz még.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7084 Dátum: 11 szep 01, 13:55:48 »

Új suliba kerültél, Rikan? Mosolyog
Az egyik barátnőm is elment tőlünk, és most új sulit kezdett.. Ma felhívtam, azt mondja, egész jó.^^

Ellenben a mi új osztálytársunkkal. x.x

Jéé meg mit hallok, az egyik barátom, aki most ballagott, félévkor jön vissza hozzánk előadást tartani a középsulikról. xd És az a ciki, hogy ez a bizonyos személy az a srác akiről meséltem. És a tanárúr tuti piszkálni fog vele, mert tavaly is, amikor még itt volt, mindig azzal piszkált, hogy "folyton megbántom szegény helyes fiúkát". ikszdé Istenem, bárcsak a tanárúr is normálisabb lenne egy fokkal. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7085 Dátum: 11 szep 01, 14:53:52 »

na végre ikszdé 1 héttel ezelőtt szerdán kezdődött a sulim persze nem voltunk sokáig max 10-ig aztán csütörtökön meg pénteken ismerkedtünk vagy 9 órán keresztül amit rühelltem -.-''. ezen a héten hétfőn megkaptuk végre a sport órát de megint ismerkedés -.-'' de szerencsére a tanár is utálja ezt Nevet ikszdé ami miatt játszottunk óra végén hogy 2 ember kap egy botot és a terembe meg van egy határozott hely amin benn kell maradni ki meg nem lehet és van ilyen 1 karika (legközelebb elég keménnyel fogjuk játszani talán de most gumiból volt ) amivel nekik el kellett találni minket és térd alul ha éri akkor kiesel meg 1 és fél percen keresztül megy egy kör. volt azután megin 3 óra ismerkedés -.-'' de végre belekezdtünk az órába Nevet és már nem értem miért ma átraktak 1-el magasabb-ba és megin ismerkedés ikszdé.
döcögős nap
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7086 Dátum: 11 szep 01, 16:08:21 »

én csak ötödikén kezdek suliban.. Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7087 Dátum: 11 szep 01, 16:56:00 »

ájjájjáááj... ez a szintfelmérő nekem nem hiányzott. angolból 40/25öm lett és beraktak haladónak ><
középhaladó akartam lenni D. szarul megy ígyis az angol erre meghajtanak >< persze biztos jó de...mind1
matekból is írtunk. szerintem az katasztrófa lett 9___9  >.<# >.<#
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7088 Dátum: 11 szep 01, 17:06:34 »

Lehet hogy magasabb szinten nagyobb lesz a motivációd és a csoport is feljebb húz. Ki tudja. Mosolyog
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7089 Dátum: 11 szep 01, 17:45:26 »

Ja, sajnos Sír. Pedig olyan jó volt a régi.

Angolból tuti a legmagasabba kerülök matekból meg legalsóba Pojén. Önbizalom meg is van meg nem is Nevet. Viszont bejöttek ezek az új tantárgyak, hát kicsit félek tőlük (biosz, föci stb.).

És az órarendünk, na az katasztrófa. Lecserélni. Most rögtön  judge.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7090 Dátum: 11 szep 01, 17:59:11 »

Csoportbontásos dolog: Részemről dettó, Rikan. Nevet

Hát ezektől aztán ponthogy nem kell parázni. Én a helyedben a fizikától meg a kémiától paráznék, legalábbis nekem azok nem mennek annyira. (Mármint 5-ösöm megvolt mind a kettőből, de a többihez viszonyítva mondom.)
Mondjuk szerintem a kémia az első pár órán még tök jó, én tökre szerettem, de kb. félévtől már a legutáltabb tantárgyak listáján fent volt. ikszdé
Bioszt meg a föcit szerettem, bár ki tudja idén mi lesz a véleményem. Bár így, hogy az emberekről fogunk tanulni, a biosz egyik része egész biztosan különösen a kedvencem lesz . Pojén Pirul ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7091 Dátum: 11 szep 01, 18:50:37 »

Kis perverz Nevet.

Nekem nincs és nem is volt kedvenc tantárgyam, utálom a sulit úgy ahogy van ikszdé. Még infón is csak valami béna rajzolós programmal foglalkoztunk. Egy teknősnek kellett írogatni a parancsokat az meg meg csinálta. Azért lettem majdnem 4-es infóból, mert írtam egy 2-es meg egy 3-as felmérőt ebből a hülye programból Szomorú. Azóta utálom az infót is ikszdé.

Jajj, legyen már nyári szünet... Pirul
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7092 Dátum: 11 szep 01, 18:55:41 »

Jaj hülye comenius logo. >.<# De gyűlölöm! Minden gyűlöletem abban a r*hadt teknősben van!! ikszdé (Azéé szeretem a teknősöket, de nem ezt a virtuális kis szemétládát. xd) Sose tudtam jól csinálni, csak az egyszerű részét, ez a változó cuccos, na az már nem ment. smirksweat Talán az is hozzájárult, hogy épp abban az időszakban hiányozgattam, amikor attól tanultunk.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7093 Dátum: 11 szep 01, 19:04:08 »

Rikan, ha nekem sem lenne, ami "motiválna" , akkor én sem szívesen tenném be a lábam. De nekem ott a töri, az irodalom,a rajz, az ének és a nyelvek. Nevet Amellett ha érdekes akár magatról az életről tanulni-gondolok itt bioszra, kémiára, földrajzra.
 Ami viszont untat, az a fizika. Vagyis inkább a tanárom. Ha olvasok a témáról, tetszik a dolog, de ha a tanár magyarázza el.. Egyszerűen képtelen megfogni a dolog. Egyetemi tanár volt a szentem, egy másik dimenzióban él, és képtelen az adott anyagot átültetni a mi korosztályunk nyelvére, ráadásul nem jön át, hogy mennyire lelkesedik a témáért. Leadja az anyagot a maga módján, a többi nem érdekli.^^
A matekban legalább van pár olyan rész, ami még érdekes is. Geometria, különböző problémák. Ahol tényleg használnod kell az agyad, és nem csak egy sablon alapján megoldani egy feladatot.  A kisiparos, gépmódszer nem köt le. Ezzel ellenben a problémamegoldásnál szükséges a kreativitás, a logika.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7094 Dátum: 11 szep 01, 20:07:27 »

Én mindig csaltam valahogy logoban  ikszdé. Mondjuk ha színezni kellett, akkor sem írogattam hanem amikor nem figyelt a tanár gyorsan azzal az öntő bigyóval megcsináltam  Nevet. Viszont amikor sormintát kellett csinálni azt utáltam, mert sose fért ki normálisan. De a kedvencem az volt amikor csillagot kellett, csak ismétléssel. Na akkor inkább csak beszélgettem ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!