24 szep 29, 04:20:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313833 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7005 Dátum: 11 aug 29, 22:13:13 »

Jogos =D Ez inkább a vita topicba illik. Ahogy elnézem itt épp a szárnyasokról és tesitanárokról van szó O.o szóval témába illőt írtam Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7006 Dátum: 11 aug 29, 22:16:17 »

Megszakítottad a pipikről szóló eszmecserét. Nevet Mekkora tragédia.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 23:13:55 írta Saphira » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7007 Dátum: 11 aug 30, 08:02:31 »

Nah végre itthon a gt-ből. Jó volt, kicsit sokat ittam, de nem volt róka koma.

 Nekünk most csak libáink vannak, de azok eléggé szemét állatok. Ott csípnek ahol érnek, és ráadásképpen a kis rohadék akkor kezd el támadni, mikor háttal vagy.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7008 Dátum: 11 aug 30, 08:36:01 »

ismerős a szitu ikszdé...........én kissebb koromba mindig felvetettem magam anyámmal vagy apámmal mert tényleg undorodtam tőlük meg féltem mint most de most már nem annyira.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7009 Dátum: 11 aug 30, 08:44:40 »

Am a birkák is hasonlóak. Csak ők öklelnek. Engem már kapott el, és nem volt kellemes.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7010 Dátum: 11 aug 30, 09:01:32 »

Cáfolom! Nem mindegyik liba/pipi/kacsa/birka ilyen!
Nálunk a libák valamiért csak engem meg az öcsémet, illetve a mamámat csípik. Amikor a papám megy be hozzájuk, olyan szelídek, mint a... bárány? xD Holott én szoktam etetni őket, mert a papa gyakran nagy melegben nem tud kimenni vizet vinni (szívműtött) és általában én megyek meg dobok kukoricát, és soha az életben nem bántottam őket. smirksweat Szal nem értem, miért mérgesek rám. Régen volt egy libus, aki szeretett engem, hagyta hogy simogassam, de szegény meghalt. Szomorú
A tyúkok imádnivalóak, folyton követnek minket, és nyugodtan meg lehet őket simogatni.
Kacsák dettó.
A birkákat is nyugodtan simogathatod, soha nem fognak neked jönni (mármint a mieink), egyedül a kosok (de ők is csak egy bizonyos idő után) kezdték el ezt a "buccolást".

Üdv: A kis tanyasi. xD

Jah, apa sem eszi meg a szárnyasokat.. Csak disznó, marha...
Én meg a marhát nem nagyon eszem meg, meg ilyen vadakat, csak ha nagyon muszáj. Inkább szárnyasok meg disznó.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7011 Dátum: 11 aug 30, 09:07:30 »

A legfinomabb szárnyas a fácán. (Szerintem.)
Valami eszelősen jó levest és ragut lehet készíteni belőle.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7012 Dátum: 11 aug 30, 09:34:11 »

az finom :9............én még a jól megfőzött tésztát a levesbe ami forró és jó kis csirke hússal benne  Pojén.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7013 Dátum: 11 aug 30, 09:46:53 »

Hanii: nekünk is csak a kos az ilyen. De attól függetlenül ilyen, pedig kézből etettem, cumiztattuk, meg minden, de amikor elkapja az 5 perc, akkor akkorát tunkol, hogy ihaj csuhaj.

Igen, Gmannél a pont. A fácánnak a legjobb a levese. Azonban a húsa olyan csont száraz, hogy ehetetlen lenne.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7014 Dátum: 11 aug 30, 11:21:47 »

Jé egy hiroto, már kezdtelek hiányolni. Persze gondoltam hogy gólyatábor. Várjuk az élménybeszámolót. Ennyi? Kicsit sokat ittál? Akkor végülis a leglényegesebb momentum megvolt.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7015 Dátum: 11 aug 30, 12:06:48 »

Köszi, te is hiányoztál Ejfel. Hát, a kicsit sokat enyhe szó a dologra. Inkább marha sokat.  ikszdé Azt bírtam, hogy a röviditalos feladatok nekem jutottak, szal volt amikor egy este benyomtam jó pár pohárral, na és erre meg kevertem fröccsöt, meg sört. A szemeim enyhén keresztbe álltak, és vörösek voltak. Csaj az kevés volt, aminek mi nagyon nem örültünk. És hát voltak gázos feladatok, amiről szeretnék megfeledkezni, de sajna nem megy.  Nyelvesít
És veled mi a helyzet?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7016 Dátum: 11 aug 30, 12:17:10 »

Oh a fene.. pedig a gólyatábor tökéletes a csajozásra.. kacsint
Hm.. gondolom azért egy alapvető ismerettséget már szereztél.
Velem semmi extra, hétfő óta dolgozom az új munkahelyen, illetve egy hónapig betanulok. Fáj a fejem és nehezen szokom a légkondit... Egyébként nagyon jó a hangulat, bár még nem igazán ismerkedem.
Az elmúlt napokban 5-6 órákat aludtam, remélem megszokom hogy korábban fekszem le, mert eddig képtelen voltam éjfélnél hamarabb lefeküdni, pedig éreztem hogy fáradt vagyok. Mindenesetre csak egy hónapig kell aggódnom a korai kelés miatt, utána délután négytől leszek, hála az égnek.
Átvettek nappaliról levelezőre.. szóval az elmúlt két hétben minden sikerült amit elakartam érni.
Körülbelül ez  van velem.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7017 Dátum: 11 aug 30, 12:26:19 »

Éppen rá akartam kérdezni, hogy mi lett az interjúval, de aztán lemaradt. Örülök, hogy sikerültek ezek a dolgok. Hát legalább légkondis helyen dolgozol  ikszdé. És igen is tessék ismerkedni, mi lesz így veled?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7018 Dátum: 11 aug 30, 12:43:18 »

Mivel ez egy telefonos ügyfélszolgálat, nem igazán van az embereknek szabad ideje, bármikor jöhetnek a hívások, az óránként tíz perc szünetben (ami nem azonos időben van a hívás lefedés miatt) meg nem fogok futni az emberek után hogy elkezdjek ismerkedni.
Szóval majd alakul apránként, ez a második nap.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7019 Dátum: 11 aug 30, 18:55:51 »

Haverom ("udvarlóm") most megy középsuliba, és nemrég jött haza a gólyatáborból, és azt mondja, az évfolyamon összesen 3 lány van. smirksweat Mondom neki, ne csodálkozz, egy műszaki suliban nem is hiszem, hogy nagyon sok lány járna.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!