24 szep 27, 22:26:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311581 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #6750 Dátum: 11 aug 16, 23:31:06 »

Nekem jelen pillanatban csak kettő van, a kis borzos, meg egy sima malacka. Volt egy harmadik is, de az állandóan bunyózott, ezért el lett ajándékozva.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6751 Dátum: 11 aug 17, 09:20:19 »

Apukám ismerősének ( aki Zilahon lakik ) mindig van tengerimalaca. És mindig Kuki-nak hívják. ikszdé

Én a 2. törpehörim nem tudtam volna Pufinak hívni. Belőle csak egy volt, és már sosem jöhet vissza! Szomorú
Ő tornász volt. Fejjel lefelé ment a rácson! És élete folyamán, legalább 10-szer meglógott a ketrecéből. Kiugrott, puffant egyet és elrohant. ikszdé
De sajnos, ahol puffant, a mellkasán keletkezett egy daganat, és abba pusztult bele. Nem tudott tőle mozogni, és a végén már nem is evett. Szörnyű volt nézni ahogy szenved!  Sír Eltemettük a kertben.

Az új höri, ki 7 hónapos, Csöpi inkább kajás. Totál dió mániás, egyszerűen elpusztul nélküle! És újabban rákapott a kézből etetésre.
Kész röhej, mindig akkor kel fel éjjel, mikor én megyek zuhanyozni. Azaz fél 11 körül. ikszdé Mikor kijövök kerekezik, s ha meglát, abbahagyja és a pofiját dugdossa ki a rácson, hogy adjak neki valamit. A tálkájában levő magokat meg nem eszi. >< Mondjuk, valószínű az én hibám amiért rászoktattam a " reggelizésre" .  Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6752 Dátum: 11 aug 17, 10:13:39 »

Az én osztálytársamnak is mindig van tengerimalaca vagy hörcsöge, csak mindegyik olyan hamar meghal. smirksweat

Nemtudom, szerintem az a tengerimalacka, akit ti csúnyának tituláltok, tök aranyos.^^ Pirul ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6753 Dátum: 11 aug 17, 10:45:38 »

A tengerimalacok számomra is mindig furcsa.. lények voltak. Soha nem tudtam velük mit kezdeni.  Pirul (Talán azért, mert a nagyobb állatokat komálom, főleg kutyában.  Mosolyog )

Kiki "sérója" tényleg vagány, de az a szerencsétlen pára, amit először megrázott a 220, majd utána még le is forrázták, és leégett a szőre.. tényleg olyan szerencsétlenül néz ki.  Nevet

Édesanyám a helyi napközis tanítőnő, és a napköziben van két hörcsög. Már körülbelül ez a negyedik generációs hörcsögük..
 Az elsőt az igazgató akkor négyéves kisfia nyiffantotta ki-mikor a bátyja hazavitte nyárra-, agyoncsapta egy Enciklopédiával.^^

A második öngyilkos lett. Felrakta az egyik gyerek a szekrény tetejére, és mikor nem figyelt oda.. leugrott.

A harmadik kiszökött a terráriumából, befutott a szekrények alá. Ott valahol talált egy lyukat a falon, majd átmászott a szomszéd terembe, ami tömve volt kiéhezett "barna" gyerekekkel. Azok azt hitték, hogy egér, és addig püfölték, ameddig még maradt benne élet.
 
Ezért nem lennék én hörcsög.. és még véletlenül sem a napköziben.  ikszdé
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6754 Dátum: 11 aug 17, 11:20:01 »

Juuujj Lille, ez azért durva...  >.<#
A mi osztályhörink szimplán csak meghalt egy nyáron, annál a fiúnál volt, aki megvette.
Év elején azt mondta, hogy halála után bedobta a kukába. Micsoda szívtelenség ez? A mi imádott Hörinket (Höri volt ugyanis a neve ) ilyen végső nyughelyre helyezte? Szomorú
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6755 Dátum: 11 aug 17, 11:56:44 »

Enciklopédiával :DDD Gomen smirksweat

Hát Lille azért jegyezd meg, ha egyszer netalántán hörcsög lennél, hogy ne ugorj le a magasból illetve ne futkoss be gyanús helyekre. És ne ugorj az enciklopédia alá Nevet
Amúgy ha én lennék napközis hörcsög én is tuti levetettem volna magam a szekrényről. smirksweat

Nekünk is volt régebben hörink. 2 aranyhörcsög. Jerry és Marci Nevet Jerry ideje korán eltávozott, Marci sokáig élt de egyszer úgy teletömte a pofikáját kajával, hogy megfulladt. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6756 Dátum: 11 aug 17, 12:06:10 »

A sok idióta hörcsög..

Nem baj legyenek csak öngyilkosok.. még mindig jobb mintha vérhörcsögökké változnának és a gazdájuk nyakának ugranának.. minő horrorba illő jelenetek. Mondjuk ezzel nem is tudom hogy a hörcsögöket vagy a gazdájukat minősítettem.

Napközibe hörcsög nem való, sok esze van az embereknek.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 17, 12:16:58 írta Ejfel » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6757 Dátum: 11 aug 17, 12:14:20 »

egyszer úgy teletömte a pofikáját kajával, hogy megfulladt. smirksweat

ehhh... wtf

Még anno haverom csinálta azt hogy behozta a hörcsögét suliba. Órán igazából el volt vele ott a pad alatt xD

Vitte az orvoshoz amúgy és mivel 4 óránk volt csak elhozta a suliba és onnan vitte a dokihoz , de akkor is poén volt.

szerk: wáááááá new page =D 500.oldal powa  bow első első Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 17, 12:15:31 írta Lew » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6758 Dátum: 11 aug 17, 12:44:56 »

Nem tudom, nálunk sose volt divat kisállatka a suliban. Szomorú Mondjuk lehet, hogy jobb is így. Az évfolyamunkon az egyik osztály halakat tartott, dehát még azokat is bántalmazták, nemhogy egy hörcsögöt. smirksweat De ha jobban belegondolok, néhány osztályban vannak még halak.

Go everyone, mégegyszer ennyi és megvan a DT9. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6759 Dátum: 11 aug 17, 12:54:14 »

Hát én se raknék kisiskolások közé be egy kisállatot. Max úgy ha az a tanár felügyelete alatt van, nem veszik ki és nyomkodják szét, meg bántják. És tanítási szünetekben se az egyik kölyök viszi haza hanem a tanár. Vagy ha kölyök akkor olyan akiben maximálisan meg lehet bízni ilyen téren (bár ezt sajnos sose lehet biztosra tudni).
Amúgy erről a pindúr pandúrok egyik része jutott eszembe, amiben a hörcsögöt az a gonosz gyerek vitte haza hétvégére. >.<# Durva.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6760 Dátum: 11 aug 17, 13:12:14 »

Jaja, arra én is emlékszem. ikszdé Régen mennyit néztem, de már nincs is Cartoon Network-ünk.  >.<#

Nálunk az egyik osztály madárpókot akart tartani a teremben. xd Még szerencse, hogy nem engedélyezték, különben biztosan nem mentem volna be földrajz és bioszórákra.  smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6761 Dátum: 11 aug 17, 13:26:08 »

Pedig a madárpók aranyos =D Meg a kígyó is tök jó. Ismerösmnek van kigyója és tök jó érzés ahogy ott mászkál rajtad =D
Naplózva


Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6762 Dátum: 11 aug 17, 14:00:11 »

Szerintem nem rossz ötlet a kisállat a suliban. Legalább a gyerekek megtanulnak -lassacskán, és áldozatok árán  smirksweat- másokkal is törődni. És ez lehet érzéketlenül fog hangozni, de egy hörcsög kisebb áldozat, mint pl. egy kutya. ^^
 Ebben a napköziben is 43 gyerek van 1-4. osztályig. Miután valaki végzett játszhat a hörcsöggel, ergo lefoglalja magát. De végülis a napközi 8 éve alatt tényleg elég nagy a halálozási ráta.. 3 hörcsög esett áldozatul a gyerekeknek.  >.<#
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6763 Dátum: 11 aug 17, 14:09:40 »

Szóval azt mondod egy hörcsög élete kevesebbet ér mint egy kutyáé? Nem tudtam hogy van ranglétra..
Kérlek okíts ki, hogy működik ez.

Most akkor tárgynak tekinted vagy személynek? Mert hogy ugrálunk itt a megszemélyesítés és a tökmindegy hogy megdöglik e között.

Minden élőlénynek ugyanannyi joga van az élethez.. bizonyos korosztálynál vagy magatartású csoportnál/osztálynál már elfogadható, de egyébként meg annak a szegényházinak a felelőssége aki engedélyezi a hörcsög vagy állattartást az adott körülményekre tekintet nélkül.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6764 Dátum: 11 aug 17, 14:16:47 »

Egyetértek Lillével, de azon csodálkoztam, hogy így gondolkodik. Hmm?
Am a hörcsög 2 évig él, ott 8 év alatt volt 3 höcsög, tehát szép hosszú életük volt, amit izgalmas halállal zártak le.
Mi kell ennél több?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 449 450 [451] 452 453 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!