24 jún 01, 20:08:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 434 435 [436] 437 438 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143884 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6525 Dátum: 11 aug 11, 00:50:37 »

A munkahelyemen kívül még két benzinkútba szoktam bejárni, majdnemhogy napi szinten. A végállomáson és a falumba. Mindegyik kútnál van minimum 5 pultos. Mindegyik benzinkútnál, mindegyik eladó eljátssza ezt velem!  Gondolkozik
Teszkó szabályzat (részlet) minden kasszásnak, diáknak, multiskillnek: Köszönés után egyből kérdezd meg, hogy van-e klubkártyája. ha nincs mondd el neki, hogy hogyan igényelhet. stb...   és erre időről időre újra és újra felhívják a figyelmünket, hogy ezt így kell csinálni, stb...  kinyomtatták szórólapra a kasszásoknakXD    stb...  szóval, nem hiszem, hogy a shelles hölgy se azért kérdezi meg, mert unatkozik, és csak veled akar beszélgetniXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6526 Dátum: 11 aug 11, 01:05:30 »

Ha megengedek idézek tőle:

"Múltkor szándékosan és nyomatékosan, mélyen a hölgy szemébe nézve, pókerarccal vágtam hozzá, hogy más nem lesz, mikor leraktam a fizetőpultra az ásványvizet (és az óvszert). De visszakérdezi, hogy biztos, hogy nem kérek-e energiaitalt, mert az most akciós. Miután közöltem vele újra, hogy mást nem kérek, megkérdezi, hogy nem e kérek e Ice Teát ásványvíz helyett..."

Ez azért már több mint az alapvető kötelező szabályzat.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6527 Dátum: 11 aug 11, 01:08:16 »

Egyesek milyen jól ráérnek még hajnali 2kkor is... megáll az ember esze  >.<# Technikai KO Nevet

Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6528 Dátum: 11 aug 11, 01:09:52 »

Nem tudok aludni..
Nem mintha te nem lennél itt.  Technikai KO Nyelvesít  Pirul
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6529 Dátum: 11 aug 11, 02:23:18 »

Na szerintem lépek aludnixD jó éjt emberekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6530 Dátum: 11 aug 11, 06:49:43 »

Ejfel: Pedig jó kis mese volt, gyerekkorom egyik kedvence. És te szoktál-e olvasni?

Hiei D Legend: Eddig is gyanús voltál, ezután még jobban az lettél. Jihhá? Betörés? Valld be hogy te egy rodeo sztár vagy.  ikszdé

Lew
Idézet
Egyesek milyen jól ráérnek még hajnali 2kkor is... megáll az ember esze  >.<# Technikai KO Nevet

Hajnali 2-kor mi hasznosat tudnál csinálni? Persze az alváson kívül  Pojén
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6531 Dátum: 11 aug 11, 08:35:48 »

húú de rég jártam erre...azért látom zajlik az élet hajnali kettőkor is:)

Én a Tescoban most az automatikus kasszától avgyok iakadva, de amitől végképp leesett az állam azaz hogy a Fővárosi Szabó Ervin könyvtárba is automatikus a kölcsönzés rárakod a könyvet egy V alakú polcra és a számítógép beolvassa, az eszem megáll, pedig szeretem a modern cuccokak, kütyüket...

Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6532 Dátum: 11 aug 11, 10:47:52 »

Itt nálunk a CBA-ban van olyan érintőképernyős kassza. xD

Én nem mondtam, hogy nem szeretem az italt, de lerészegedni még nem akarok. Lehet, hogy ahogy mondtad, később majd mehet. Egyenlőre biztos meg lennék agyalva érte. ikszdé De persze magam miatt se.

Én kb. 23 órától hajnali fél 3-ig olvastam egy jó könyvet, amit barátnőm adott kölcsön. Nem tudtam és nem is akartam letenni. Álmos se voltam, és a könyvet is túl izgalmasnak tartottam. Szóval most ébredtem. smirksweat Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6533 Dátum: 11 aug 11, 10:55:50 »

Ejfel: Pedig jó kis mese volt, gyerekkorom egyik kedvence. És te szoktál-e olvasni?

yep, bár mostanában nem, sőt már két éve az írással is felhagytam, elég rendesen elhagytam magam..

Idézet
Hajnali 2-kor mi hasznosat tudnál csinálni? Persze az alváson kívül  Pojén
Ez a jól ráérés dolog, mókás.. igen. Mosolyog

asthi: minél inkább elterjednek az ilyen dolgok, annál kevesebb munkaerőre lesz szükség. Ilyenre bezzeg költik a pénzt.. brr..

Amúgy valamelyikőtök kérdezte, (talán hiroto) hogy szeretem e az alkoholt, vagy valamilyet szeretek e.. nem igazán, a legtöbb alkohol nem ízlik, persze a likőröket vagy édes beütésűeket szeretem. Viszont azon alkalmakkor mikor alkoholt iszom, nem szeretetből teszem. (kivéve ha ízesített sörözöm vagy macifröccsözöm, mert ezeket nagyon szeretem)

lol, nekem erről az jut eszembe hanii hogy hónapok óta olvasok egy könyvet, mert sosem veszem elő.. (holott leülnék fölé és pár óra alatt kivégezném mint a huzat) viszont nem olyan elsöprő a sztori hogy remegjek utána.. /régebben igénytelenül bármilyen könyvet elolvastam pár óra alatt, és vettem elő a következőt, változnak az idők/

Éjszaka olvasni? A legjobb!
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6534 Dátum: 11 aug 11, 11:14:45 »

Nekem is volt egy olyan könyvem, amibe belekezdtem és kb. 3 hónap után fejeztem be. Nevet
Nem volt túl izgalmas, inkább érdekes, nem mondom, hogy nem tetszett, talán időhiány miatt nem sikerült olyan gyakran olvasnom, vagy épp a szabadidőmben más elfoglaltságot találtam. De végül sikeresen elolvastam, és olyan volt a vége, hogy teljesen elgondolkodtatott és furcsa érzésem támadt. Nem tudom, vannak ilyen könyvek meg filmek, hogy a végén olyan furán érzem magam, olyan elgondolkodó lesz a hangulatom... Nem tudom jobban kifejezni. Technikai KO Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6535 Dátum: 11 aug 11, 12:05:15 »

Ilyen könyvem nekem is van 2, csak még mindig nem sikerült kiolvasnom >.<# Nevet csak azt nem 3 hónapja, hanem köbö másfél éve kezdtem el ikszdé szeretem őket meg jók is csak mindig mást csinálok ha van szabadidőm :3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #6536 Dátum: 11 aug 11, 12:06:48 »

Ejfel: Írással? Miket írtál?
Igen én kérdeztem az alkoholt is. Vannak finom ízesített pálinkák, na az az igazi finomság, nem a likőrök. A finoman kiízesített házi pálinkánál nincs is jobb. De ahogy mondtad, manapság nem azért iszunk, mert szeretjük, hanem azért mert a társadalmi nyomás majdhogynem megköveteli.

Hát a könyvek között vannak ritka kincsek. Ha izgalmas egy könyv, akkor azt nem lehet letenni. Nekem az egyik legkomolyabb esetem, az a Gyűrűk ura meg a Davinci Kód volt, az előbbit 4 nap, az utóbbit meg 2 alatt olvastam ki.

Nem tudja valaki, mikor lesz a csillaghullás?
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6537 Dátum: 11 aug 11, 12:20:57 »

Áh, semmi lényegeset, ezt meg azt.

Egyszer ittam cseresznyés házi pálinkát.. isteni volt!  Pirul alig éreztem benne az alkohol jellegzetes ízét..

Igen, nekem nem egyszer volt hogy nem aludtam egész éjjel mert este fogtam hozzá az adott könyvhöz.

http://www.life.hu/tested-lelked/20110809-csillaghullas-2011-augusztus-12en.html
Egyszer láttam egy filmet vagy sorozatot.. amiben az emberek minden x időnként megtekintették a csillagullást.. gyönyörű volt.. és már hiedelmeket is kötöttek hozzá. Viszont egyik alkalommal rémálommá lett, s becsapódott egy mit egy.. sok meteor.





Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #6538 Dátum: 11 aug 11, 13:56:04 »

Sör: Én lány létemre szeretem a sört, egészségesnek és finomnak is tartom, de nem szeretek belőle túl sokat inni, mert egy idő után túl keserűnek érzem. Viszont az ízesített söröket imádom. Nincs olyan buli, ahol ne fogyasztanék legalább egyet.

Sörös hús: Anyám és mamám is szokott sörben sült húsos kaját készíteni, nem tudom, hogy egyezik-e a recept, de nagyon szeretem.

Piálás: Én elég korán kezdtem el, sajnos. Nem vagyok büszke rá, sőt kifejezetten szégyellem magam miatta. Aztán volt egy időszakom, amikor annyira megbántam, hogy még egy kortyot se ittam. Aztán egy házibuliba sikerült beadnom a derekam, és azóta bulikba szinte rendszeresen... Utolsó előtti bulin sikerült 8, ismétlem NYOLC, piát keverni, ami hát távozott is később. Arról az estéből nem is nagyon emlékszem semmire. Azóta megfogadtam, hogy nem fogok ennyit keverni, és kevesebbet is iszok. Így az utolsó bulin már csak tök jó kedvem volt, bátor voltam, pörögtem, jól éreztem magam.

Hajam el lett rontva. Sötétbarna helyett fekete lett, középszőke helyett pedig vörösesszőke. Ráadásul random vágattam frufrut, amit megbántam, mint a rohadt élet. Szóval most hónapokig összekötve fogom hordani a hajam, mert nem vagyok hajlandó ránézni. Ez az. Egyébként nekem ismerős vágja ingyen, mert ő is ingyen jár apának a masszázsszalonjába.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6539 Dátum: 11 aug 11, 13:59:23 »

heo ma van a szülinapod? Mosolyog Boldogat neked!^^

Na megint nagy olvasásra készültem, de csalódtam egy picit. Mint kiderült, a könyvben 5 különböző történet található, és az első (amiről akkor még nem tudtam, hogy az első, mert azt hittem, az egész egy regény) már a második sor után nagyon tetszett, majd kb. 40 oldal után a lap nem volt teljesen teleírva, mondom na, jön egy új fejezet. Lapozok, hát mit látok wtf... Ohh My God Egy új író, új cím, új történet. Na mondom, erről ennyit. Pedig még el kellett volna intézniük Drake apját! Neeem Nem érvényes! >.<# Most tisztára ki vagyok akadva. x__x

Nekem nincs bajom a sörrel. Főleg, ha ízesített.  Pirul De persze nem gyakran iszok és nem is sokat.

Az én fodrászom jófej, sose kell fizetnem, mert anyát meg a mamáim is ismeri.xD Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 434 435 [436] 437 438 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!