24 szep 27, 22:27:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311592 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6135 Dátum: 11 júl 30, 20:40:04 »

Jaja, rájuk nyitottam a garázsajtót. Nevet
Nem, épp az a poén, hogy még nem is tagadta. Sőt. "Ez pont az, aminek látszik." Pojén ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6136 Dátum: 11 júl 30, 20:48:48 »

A garázs nem rossz, legalább elvonultak.. mi az országút közepén láttunk kufircoló macskákat.. még jó hogy észrevettük a sötétben és nem mentünk át rajtuk. Pirul :s
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6137 Dátum: 11 júl 30, 20:54:32 »

OMG... Ohh My God Amúgy egyre több elütött kisállatot látni mostanság. :/ Szlovákiába amikor mentünk, 10 km-ként legalább egyet biztosan láttunk. Szomorú És mindig úgy le vannak csonkítva. Van aminek a feje hiányzik, vagy teljesen szét van trancsírozva.. Sír Johhny Depi Persze, mert mindenki megy, mint az őrült. -.-
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6138 Dátum: 11 júl 30, 21:33:54 »

Dettó. :/ Azt nem szeretem, amikor még él és szenved.  Neeem Mi egyszer láttuk azt a cicát elütve, aki néha hozzánk járt enni. Vánszorgott, és olyan hangokat adott ki, amitől megszakadt a szívem. =( Anya rögtön beültette a kocsiba és rohantunk az állatorvoshoz. Már majdnem bezárt, de odaértünk. Azt mondták, lehet, hogy nem lehet rajta segíteni, de szerencsére nem így lett, és boldogan visszaadhattuk őt a gazdájának, akiről mint kiderült, a szembeszomszédunk volt. Pojén Még mindig él, ha minden igaz.^^

Asszem ezt már egyszer meséltem.. Na mindegy. ikszdé Mostmár leírtam.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6139 Dátum: 11 júl 30, 21:47:20 »

Állat halálok Szomorú Rossz élményeim vannak.
Nálunk "fogyóeszköz" a macska... általában a kutyák által lelik halálukat. (Már volt szerencsém látni, ahogy a barátnőm random bedobja a 9.szülinapomon a macskánkat a kutyákhoz... finom látvány volt.)
Az én szüleim meg nem csipázzák a macskákat... és az előző cicám, aki elkapott egy vírust, csak a halála előtti napon jutott orvoshoz, általam, mert ők nem értek rá. Hát igen, nagyon jó élmény volt próbálni életet lehelni a cicába, és aztán...
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6140 Dátum: 11 júl 30, 22:08:37 »

Ez...ez...olyan megható volt. Sír  Pirul
Én is családtagként tekintek az állatkáimra, ha lakásban vannak, ha nem.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6141 Dátum: 11 júl 31, 00:22:05 »

Hát még ez a szerencse, nem rég volt egy sorozat azaz még ma is megy hogy Tabu.. Na ebbe a tegnapi vagy azelőtti részbe volt hogy egy pali minden elütött állatot hazavitt és megevett mindegy milyen rég volt kinn... Borzokat, madarakat stb. Akár macskákat és kutyákat is, azzal az indokkal hogy ne pocsékoljuk a fehérjeforrást... Hümm-hümm
ehh.. ez nagyon durva, erről még nem hallottam.. eléggé beteg..
általában a kezdő pszichopaták állatot ölnek, vagy gyerekeket kínoznak.. a lényeg az hogy gyenge és védtelen legyen az illető..
azért a tetem zabálás sem utolsó..
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6142 Dátum: 11 júl 31, 01:53:58 »

Végülis mindenki tetemet eszik, csak mi frissen és jól átsütve.  Nyelvesít
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6143 Dátum: 11 júl 31, 05:26:49 »

Akkor nem egy Bear Grylls féle csávó vanXD. Happy vagyok 1 hét után végre olyan állapotban vagyok hogy ide tudtam ülni nagygéphez Nevet Összeszedtem egy tüdőgyulladást az izmosabb fajtából. Senkinek nem kívánom szivatós betegség.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6144 Dátum: 11 júl 31, 08:01:31 »

Szerencse, hogy meggyógyultál.^^ Mosolyog

Végülis mindenki tetemet eszik, csak mi frissen és jól átsütve.  Nyelvesít

Mondjuk ja. xD De azért mégsem az úton döglöttek mit tudom én hány napig, ahol a legyek már beléjük petéztek... smirksweat Lehánylak Azonban ezt nem lehet biztosra tudni. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6145 Dátum: 11 júl 31, 08:12:33 »

Nekem meg valami bajom van tuti, mert állandóan kapar a torkom. >.<# Nem fáj, hanem ha nem krákogok, akkor berekedek. Apa szerint valami baktérium tanyázik a torkomban, és jobb lenne, ha orvosnak mondanám. De lusta vagyok mondani neki. Hümm-hümm

Masashi: Jaja, emlékszem. Technikai KO Én rendszeresen a kutyáimnak mesélem el a bajaimat. Én is mondtam, hogy meghalt a kedvenc kutyám, aki mindig követett mindenhová, akivel játszhattam... Na neki rendszeresen panaszkodtam. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6146 Dátum: 11 júl 31, 08:19:31 »

Hát nemtudom volt már tüdőgyulladásom de nem ilyen... Folyadék van a tüdőmben és néha fulladok... de a kórházat sikerült megúsznom hála az égnek. Ha így gyógyulok akkor pont sulikezdésre leszek jól ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #6147 Dátum: 11 júl 31, 08:37:55 »

Micsudi, jobbulást! Mosolyog Az én bátyámnak is nyáron volt tüdőgyulladása, de az még pár éve volt. Aztán a másik bátyám is elkapta, mert belevetett a kajájába. Mondom jól van ikszdé
Egyébként tegnap jöttem haza Olaszból Mosolyog Jó ég, hogy egyetlen hét alatt mennyi furcsa alakkal találkoztam ikszdé Ja, egyébként az volt vicces, hogy egy egyszerű kis lepukkant sarki újságosnál is annyi féle-fajta mangát találtam, hogy nem győztem kapkodni a fejem. Fura érzés volt Fairy Tail és One Piece mangát tartani a kezemben, de imádtam, még akkor is ha olaszul volt. A Naruto náluk meg már az 54. kötetnél tart, hát ez nem semmi Nevet
Szóval jó kis nyaralásom volt, de főleg vicces Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 31, 08:38:52 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6148 Dátum: 11 júl 31, 08:41:46 »

most rohattul ki avgyok akadva O__o megmodnták mit is takar a gólyatábor. mondjuk tudtam csak nem selytettem ikszdé de most isztára be vagyok szarva. ki tudja mit fognak velünk csinálni Oo a nutellás pelus azért sok...............remélem ilyen nem lesz. mivan ha lefotóznak és feltesznek netre O__o" banyek. be fogok zárkózni a bungalóba -.-"
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6149 Dátum: 11 júl 31, 09:09:53 »

Pedofil buszvezető? ikszdé Ez komoly. O.o Nekem is van egy pedofil ismim, ő a barátnőm anyjának az egyik haverja. Amikor részeg, akkor képes ránkmászni. xD  >.<#
Nekem még van 1 évem a gólyatáborig, de én is félek. Azért tartok a gimitől, mert a nagyok tuti piszkálódni fognak, meg majd lesznek ilyen "nagylányok", akik be fognak oltani minket. ^^" Hogy fogom majd túlélni az első évemet? >.<
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!