24 szep 29, 00:12:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313287 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5655 Dátum: 11 júl 15, 14:39:14 »

Jaj de jó *-* öcsi talált a kertben egy kiscicát, és úgy döntöttük, megtartjuk..  ikszdé
Olyan édes Nevet Nem tud neki valami jó nevet? Muzikális lelkű, ugrálós cirmos kislány  Pontosan
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5656 Dátum: 11 júl 15, 14:49:18 »

Apum múltkor mocsári teknőst talált, és hazahozta. Azóta egy 10-es ládában tengeti életét, a fa alatt. Néha kirakjuk sétáltatni, azonkívül csak nyers húst eszik. Lassacskán meg is szokott minket.
A "kölcsönkutyánk", aki mindig feljárt hozzánk két hónapja világra hozta két kismajmát, Dagit és Farkast. Most az egész falka megint felszökött hozzánk, és jéghokit játszott a teknőssel. Haláliak voltak. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5657 Dátum: 11 júl 15, 15:16:54 »

Állatok <3 Mindennél édesebbek.

Ma du elrontottam: faxoló, porszívó, nyomós szappan tartó és még vmi.  ikszdé Ez nem az én napom. Ja és gondoltam beáztatom a hamuzókat egy kis vízbe. Erre öcsém közli, hogy eldugult a mosdókagyló. -.- F*sza. (Y)
Utálom ha igénytelen lesz a takarítás meg ha elrontok vmit.  Neeem
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #5658 Dátum: 11 júl 15, 15:32:01 »

Lille oltáriak lehettek!:)

Sevanna,ismerős az érzés,de mondjuk velem mostanában nem volt ilyen,ellentétben az idei tanévvel,sokszor még a nevem is elfelejtettem,annyira KÁÓ voltam...ikszdé

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5659 Dátum: 11 júl 15, 16:04:25 »

Luna-san legközelebb légyszi az írásjelek után mindig tegyél egy szóközt. A helyesírás szabályai ezt előírják. Természetesen nem kötelező, de nagyon zavaró, ha nem így van. Köszi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 16, 07:26:23 írta Aes Sedai » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5660 Dátum: 11 júl 15, 17:53:08 »

Lett neve a cicának *.* olyan kis prüntyi... ikszdé
Sevanna együttérzek Nevet bár én magát a takarítást is utálom...
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5661 Dátum: 11 júl 15, 19:08:02 »

Kismacskák, kiskutyák meg kisteknősök! *-* De jó egyeseknek... Nevet
Én is szeretnék valamilyen gyerekállatot... Legalább a nagyok sem unatkoznának. Nevet
Mi lett a neve a cicának? :O

Csak akkor utálok takarítani, ha nincs hozzá motiváció. smirksweat Ha például jön hozzám valaki, akkor repülve, dalolva pakolok. ikszdé

Én is elég béna vagyok minden tekintetben... ikszdé Mindig mindent feldöntök, összekeverek, stb... Túlságosan szétszórt vagyok. smirksweat

Itt fúj a szél meg dörög az ég... Remélem, hogy lesz is belőle valami, nem csak az erejét fitogtatja. Hümm-hümm
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5662 Dátum: 11 júl 15, 19:54:34 »

Végül Szonja lett a neve  Nevet
... és anya nem is nézett annyira hülyének a névnél! xD Szóval gyorsan el lett nevezve (viszonylag).

Itt már csak a szél fúj... tegnap este egy pillanat alatt hirtelen dörögni kezdett az ég, meg villámlott kb percenként... de igaz, hogy már jól jönne egy vihar Nevet
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5663 Dátum: 11 júl 15, 20:03:24 »

Tegnap este itt is dörgött, már kezdtem örülni, hogy esni fog, de sajna nem Szomorú.

Szonja.. Illik egy cicára Nevet. Simán el tudom képzelni ahogy egy Szonja nevű cicus rohangál fel alá a házban Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5664 Dátum: 11 júl 15, 20:36:39 »

A szűk helyekkel, meg a bezártsággal nincs bajom, de a liftben valamiért nem érzem magam biztonságban.
Nm tudom, hogy miért, de ez mindíg is így volt.

Erről az egyik évfolyamtársam jutott eszembe, aki annyira félt a buszokra felszállni, hogy a buszmegállóban elsírta magát, hogy ő nem akar busszal jönni. 13 éves korú volt akkor. Mosolyog
Naplózva



Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5665 Dátum: 11 júl 15, 20:45:49 »

Kicsiként imádtam a lifteket. Egyszer "bújcskáztam" a szüleimmel,előre szaladtam, beszálltam egyedül a liftbe, és megnyomtam az egyik gombot, végigrohantam az emeleten, majd megint a lift. És ez így ment egy fél napon keresztül. Azután valahogy mindig lépcsőznöm kellett.  Nevet
Szonja.. engem mostanában el kezdett el oroszimádó haverom Szonjának, Szofinak "becézni", de nekem valahogy a Zsófi jobban tetszik.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 20:47:26 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5666 Dátum: 11 júl 15, 20:47:27 »

Lift? Egyszer szorultam be fél órára. Halálomon voltam. Azóta ha 8 emeletet kell lépcsőzni 8 emeletet lépcsőzök,de nem szállok liftbe.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5667 Dátum: 11 júl 15, 20:58:03 »


Ma du elrontottam: faxoló, porszívó, nyomós szappan tartó és még vmi.  ikszdé Ez nem az én napom. Ja és gondoltam beáztatom a hamuzókat egy kis vízbe. Erre öcsém közli, hogy eldugult a mosdókagyló. -.- F*sza. (Y)
Utálom ha igénytelen lesz a takarítás meg ha elrontok vmit.  Neeem
Enyém se...   beülök a kasszámba... nem nyilik a kasszafiók, csak kézi rásegítéssel... fasza...   nem müködik a mérleg... mármint az megy, de nem tud kommunikálni a pénztárgéppel... f*sza, minden sújt kézzel beírni...  kapom a hülye paranoiás vevőt... mondom neki, nem kell az ásványvizet felrakni...   erre jön, hogy de veszi a kamera azt jön a rendőrség, hogy ő lop... bazdmeg, az előző 40 vevőt se vitte el a rendőrség, aki nem rakta fel az ásványvizetxD....  jön a semagyarul se angolul nem beszélő vevő.....  Jah, nem volt se pékárús papírom, de fila táska kupon papírom, mindent a szomszédtól kértem, aztán a ruháról a széfert leszedő szar is szar volt, a másik széfernyitóm out of order

aztán mint vevő bementem a műszak után, venni egy almát, látom egy vevő egy dinnyével szenved a mérlegnél (mérlegben nincsen papír)  nem müködik...     mondom neki hagyja a kasszánál lemérik...  visszakérdez: és ha nem?!
-.-

mondom neki, hogy kasszás vagyok...
mióta?
fél éve..., és ma egész nap dinnyét mértem-.-  aztán otthagytam, hagy szenvedjen a nem müködő mérleggel, úgy se tudja megcsinálni hogy az adjon kódot a dinnyéjéreXD

(aztán amikor kint vártam a buszra, odajött, és odavágta hozzám szépen kedvesen, hogy tényleg lemérték...)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5668 Dátum: 11 júl 15, 21:09:27 »

Nekem múlt héten elfogyott az 1000-es meg az 500-as és nem tudtam visszaadni. Telefonáltam, mondtam, hogy nem tudok visszaadni. Végre hoztak pénzt, aztán a fejemhez kaptam, hogy nem ilyenkor kéne szólni, az már mindegy, hogy előtte kétszer szóltam és az volt a válasz, hogy nincs, kéregessek... Persze kisebb címlet csak alig volt az embereknél, mindenki 10-20k-s címlettel jött.
De látom, te szerencsétlenebb vagy, Dancsa. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 21:10:34 írta CsiziDani » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5669 Dátum: 11 júl 15, 21:35:23 »

multkor  szólok egyik csopveznek... te  Andi!  van kemény 5 darab 500-asom...    Aaaaz kevés! intézkedik!  ... kicsit késöbb jön vissza... ehhez őr kell, de most nincsen.... de majd... (aztán kibírtam zárásig végül, mert sztem elfelejtettekxD)
Multkor kasszatöltés után ültem be... szóval fel volt töltve a váltópénz rendesen... első 10 vevő 10, 20ezressel fizetett... és mind alig vett valamit... 18E -ket adtam vissza ezresekben...  pillanatok alatt kifogytamXD  ZsuzsIII!!! kelll pénz... mázlim volt, mert éppen mellettem zárt egy diák tele volt ezresekkel... hívtunk őrt, operátort, anyámkínját, és kaptam 50ezret apróban abból a kasszából, cserébe adtam 2*20E, 1*10E-t...    természetesen leszámoltam nekem azt az 50Ezret a csopvez, olyan sebességgel, hogy azt nem lehetett követni, úgyhoyg elhittem neki hogy az annyi   10 perc mulva visszajön.." Te Dani... hány darab kétezrest adtam neked?ikszdé"  "tudja a nyavajaXD"
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!