24 szep 27, 15:15:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310524 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5370 Dátum: 11 júl 08, 08:19:50 »

A mai nap.... hmm.... pár óra mulva diszkrét matematika vizsga... ez a 4. nekifutásom lesz ennek a vizsgának már, ideje lenne átmenni^^"  de mint tudjuk, az egységelemes nullosztó mentes komutatív gyűrű az integritási tartomány:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5371 Dátum: 11 júl 08, 09:03:39 »

Ebbők kb semmit sem értettem, pedig jó matekos vagyok... ikszdé Nem is kellett matekból vizsgáznom, mert letettem évközben. Azért az integrálás és a mátrikszok gondolom könnyebbek... smirksweat
Azért sok sikert! Nevet Ha én buktam ma a fizikát, akkor legalább neked sikerüljön a matek! Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5372 Dátum: 11 júl 08, 10:40:12 »

Nekem csak egyszer volt ilyen "összehozós" pletykám xD Még jó régen általánosban együtt sétáltam haza egyik évfolyamtársammal mert a szomszéd utcában lakik Nyelvesít Másnap egyből ez volt a téma -.- Pfff Nevet De szerencsére az nem volt ilyen durva csak ilyen kis ártatlan csevegés Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5373 Dátum: 11 júl 08, 11:56:08 »

Én most örülök ennek a kis punnyadásnak, legalább nem kell 20 oldalt visszaolvasnom. smirksweat
Huhh, de meleg van. Technikai KO >.<# Árnyékban 37 fok. Azt se tudom, mit csináljak ilyenkor. Hmm?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5374 Dátum: 11 júl 08, 12:19:56 »

Nekem ezen ma nem kell gondolkodnom, 3-kor kezdődik a meló. Szomorú
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5375 Dátum: 11 júl 08, 12:26:28 »

Ráadásul errefelé még erdei tábor is van. Szegény gyerekek majd megsülnek a hegyen.^^
Sőt, a vidékieknek ilyen időben kell járni a szőlőbe, barackosba, stb. De annyi előnyünk van a városiakkal szemben, hogyha háromnegyed óra könnyed kis séta után kint lehetünk az erdő sűrűjében. Tegnap is a táborban segítettem,tanítottam a kicsiket íjászkodni, majd estefelé megint kimentünk a barátokkal, a 40 fontos íjjal megint eléggé szétcsaptam a kezem, hiába a bőrkeményedés.  >.<#
De nagyon hangulatos volt mikor a lemenő nap fénye mellett még ellőttünk még pár vesszőt, és utána mindenki letelepedett a tűz köré, és énekeltünk mindenféle régi dalt, táncoltunk, meséltünk. Ezért (is) imádom hogy ilyen az életem, amilyen. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5376 Dátum: 11 júl 08, 12:28:50 »

Dancsa, sok sikert! ^^

hanii, tényleg borzasztó meleg van, itt már reggel fél9kor, ismétlem, fél9kor 34 fok volt... legszívesebben meztelenül lennék, annyira melegem van. ^^''

Nagyon be vagyok zsongva. Egész héten erre a napra vártam, és végre itt van. Ma este hatalmasat partizok f*ck yeah. : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5377 Dátum: 11 júl 08, 12:44:52 »

Itt is lenne kis munka a mamáék tanyáján, de mivel mire ideértem, a papa már majdnem mindent megcsinált, ezért most tudok itt legyeskedni a gép körül.^^
Hajrá bogcsiika, halál a májra! ikszdé Piál
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5378 Dátum: 11 júl 08, 12:49:57 »

bogcsiika de jó neked, én is akarok tanyabulit.  Nevet Legalább piát küldhetnél.  ikszdé Amúgy az a történet amit írtál, hát no comment.  Technikai KO Jó szemét emberek vannak. :S Elég durva lehet egy ilyet 13 évesen átélni. Én akkor még Barbieztam kb.  smirksweat

A-chan ha gondolod jelölj be és megnézlek ott.  Nevet Mp3ról jut eszembe, képzeld megtörtént s csapás, amit említettem. Junkies-től a 2000-et hallgattam nagyban és pont az ment, hogy "Ég veled a világ..." és félbeszakadt, mert kimerült az elem. -.- Egész nap zene nélkül szívhatok. -.-


Új animét fogok elkezdeni ma du. <3 Remélem lesz időm.  Nevet

Dancsa gambatte!  Nevet
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5379 Dátum: 11 júl 08, 12:54:52 »

A-chan ha gondolod jelölj be és megnézlek ott.  Nevet Mp3ról jut eszembe, képzeld megtörtént s csapás, amit említettem. Junkies-től a 2000-et hallgattam nagyban és pont az ment, hogy "Ég veled a világ..." és félbeszakadt, mert kimerült az elem. -.- Egész nap zene nélkül szívhatok. -.-
Miért nem mondtad, hogy adjam kölcsön az enyémet? Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5380 Dátum: 11 júl 08, 13:00:40 »

Nem is tudtam, hogy van.  Nevet Meg akkor még jó volt. A kórház után, amikor mentem kajálni akkor döglött be. :S Vagyis merült le. Régiek az elemek és nagyon könnyen lemerülnek. Pedig nekem szükségem van mp3 lejátszóra a működéshez.  ikszdé
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5381 Dátum: 11 júl 08, 13:03:05 »

Felhívsz és visszafordulok neked. Nyelvesít Amúgy nem hiszem, hogy a működésednek jót tesz, eléggé bezombulsz tőle, láttam. Nevet
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5382 Dátum: 11 júl 08, 13:10:31 »

"nekem szükségem van mp3 lejátszóra a működéshez" <--ne lopd a szövegem héjj! ikszdé Pojén
Falfa festetted az ördögöt a múltkor... Nyelvesít
Nagyon sz*r zene nélkül bármit is csinálni. >.<# Enyém mondjuk akkus volt, de eleve nem bírta kb 3 óránál tovább... Ha meg hangosabban hallgattam, akkor addig sem. >.<#
Amúgy milyen animét kezdesz? Pattog

Nálunk is szoktak lenni tanyabulik. A legutóbbi éppen néhány hete volt. A szervezők radikális lépésekre szánták el magukat: 18 évesnél fiatalabbakat nem engedtek be, még az ismerősöket sem... Miből lehetett elegük? Gondolkozik
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5383 Dátum: 11 júl 08, 13:11:42 »

Áá nem kértem volna kölcsön a tiédet.  Nevet Amúgy nem is volt a fülembe, amikor találkoztunk.  >.<# Úgyhogy nem láthattál.  Nevet Szerintem összekeversz a húgommal.  ikszdé Vmi idióta török csávó felvett MSN-en. -.-

A-chan ez tényleg a te szöveged? :O Akkor vagy én is ezt mondom vagy tudat alatt loptam.  Nevet Mert nem emlékszem rá.
Chevalier D'Eon a címe az animének.
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5384 Dátum: 11 júl 08, 13:26:58 »

Neem! Nem az enyém. Nyelvesít Csak én is mondhatnám ezt... Nevet

Ha felmegyek FB-ra, akkor bejelöllek jó? Mosolyog Ha nem baj. smirksweat

Engem is felvettek már így párszor, de csak valami spanyol vagy dél-amerikai csajra emlékszem így pontosam... Inkább FB-n találnak meg... ikszdé Egy maláj pasi írt, hogy szeretne velem levelezni. smirksweat Meg a volt angoltanárnőm farmozik, és mingenkit bejelöl, hogy legyen neki szomszédja, azok meg belejölgetnek engem meg a szobatársamat, mert látják, hogy mi is farmozunk... ikszdé

Most én is animevadászaton vagyok... A Katekyō Hitman Reborn-nak 3 részét már le is szedtem. Szimpi volt a rajzolás. Meglátjuk, hogy fog tetszeni. ^^
Szóval, ha érdemlegesnek találod azt, amit most kezdtél, akkor én is elkezdem. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!