24 jún 26, 02:13:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1203927 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5355 Dátum: 11 júl 07, 11:01:04 »

Nah arra én is kíváncsi vagyok, hogy milyen egy tanyasi buli. Elvégre nekünk is van egy tanyánk, de fogalmam sincs, hogy ott milyen bulit lehetne tartani. smirksweat
A pletykákat én is utálom, a mi városocskánk elég pletykás ráadásul és én se szoktam ám belőle kimaradni. -.-""
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5356 Dátum: 11 júl 07, 11:07:40 »

hanii hívj meg a tanyára és rendezek neked olyan bulit!  Nevet  Söröz Zenekar

Dani a te humorod számomra nem követhető. Igenis zavaros a szöveg.  Durci xP
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5357 Dátum: 11 júl 07, 11:12:17 »

Én értem a szöveget, csak a poént nem találom benne.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5358 Dátum: 11 júl 07, 11:22:01 »

Külön poén nincs benne, csak azon röhögtem, hogy mekkora "neveletlen seggfejek alkotják a futárok és dispatcher-ek gárdáját".
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5359 Dátum: 11 júl 07, 11:33:42 »

Sevanna igen róla van szó... De amúgy tényleg ez van.. Már nm sétálhat az ember végig az utcán egy lánnyal... :/
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5360 Dátum: 11 júl 07, 12:01:57 »

(Gabesz VIP lettél? Sír Már akkor nem is fogsz moderálni? Szomorú )
Igen, ez így van, én tele vagyok fiú barátokkal is, hiszen a legtöbbjüknek van barátnője és nekem se ők tetszenek, tehát nincs semmi gond, viszont ha meglátnak minket együtt sétálgatni vagy fagyizni, akkor már másnap visszahallom, hogy mivan összejöttetek? Dobta miattad a csaját? -.-"" Nagyon idegesítő tud lenni.
Oké, Sevanna gyere csak, ne felejtsd el a gumicsizmát, méteres néhány helyen a lótrágya. ikszdé smirksweat >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5361 Dátum: 11 júl 07, 13:27:08 »

Igen hanii vip lettem.. És igen.. Már nem fogok moderálni, de tegyük hozzá, hogy egy ideje már nem is nagyon moderáltam... Se időm se kedvem már ahhoz a lelki terrorhoz, amit modiként át kellett élnem! xD
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5362 Dátum: 11 júl 07, 13:29:52 »

Egy másik fórumon olvastam:
"rendeltem pizzát egy zalaegerszegi étteremből a netpincer.hu-n keresztül. a korábbi rendelésemnél lehúztam őket az értékelésnél mert 90-100 percet kellett várni és hiába jelöltem be h nagy címlettel fizetek, a futárt megleptem vele és egy bazmeggel reagált rá. erre a mostani rendelésem leadása utána felhívott a dispatcher-ük és elkezdett kiabálni velem h minek rendelek tőlük ha lehúztam őket az interneten? hiába mondtam neki h viselkedjen, csak mondta tovább a magát emelt hangon, felháborodott hangnemben. aztán elegem lett és megmondtam neki h a rendelést elfelejthetik és leraktam. a korábbi rendelés értékelésénél bejelöltem h az étterem ne láthassa a nevem, de a netpincher.hu ügyfélszolgálata azt mondta a telefonban h nem volt bejelölve a box. érdekes... ennek ellenére panaszt tettem az étteremre náluk. pizza di casa a nevük egyébként. jó kaját csinálnak, csak lassúak és neveletlen seggfejek alkotják a futárok és dispatcher-ek gárdáját."

Ezen röhögök már 10 perce. Nevet

Hát ja, nem kell tőlük rendelni, azt csá. Amúgy én általába a Dr. Pizza 14-től v a Pizza Yo-tól rendelek.Mosolyog
Amúgy jó mindkettő és gyorsan kihozzák és pontosak is Mosolyog Finom a kaja is.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5363 Dátum: 11 júl 07, 14:15:17 »

Sevanna, hát nem éppen volt kellemes, főleg, hogy a mamám el is hitte ezeket, és azóta is k*rváz engem... Egyébként, velem együtt 13 fő lesz.

hanii, olyan lesz ez a buli, hogy asztalok, padok és székek kikerülnek az udvarra, ott fogunk enni, piálni, vizipipázni és egyebek, a tanyába van 2 hatalmas hangfal, onnan üvölteni fog a zene, nem zavarunk vele senkit, és ha majd elfáradunk, akkor páran a tanyába alszanak, páran pedig sátorba, én és a barátom sátorozni fogunk. ^^ El nem tudom mondani, hogy mennyire várom. 2 héttel ezelőtt, ebből a bandából az egyik srácnak volt hasonló jellegű tanyabulija, az is nagyon jó volt. : )) Amúgy rátérve arra, hogy srácokkal lógsz, képzeld, nekem szinte csak fiúbarátaim vannak, és fogalmam sincs, hogy miért. A lányokkal nem is nagyon jövök ki jól, el vagyok velük meg minden, de nem bírnám a folytonos csajos találkozókat, estéket, stb. És igen, engem is kombinálnak, annak ellenére, hogy pár nap és 9 hónapja, hogy együtt vagyok a barátommal...

Rátérve arra, hogy városokban is megy a pletyka, van 1 igen vicces és szánalmas sztorim egyszerre. Pár évvel ezelőtt, (13 voltam) volt egy szilveszteri buli, lányokkal. Ők jóba voltak azzal a sráccal, akivel akkoriban kavartam, de aztán nem lett belőle semmi, és szilveszterkor találkoztak a lányokkal, így velem is. Az lett az este vége, hogy be vitt egy lépcsőházba, szinte egész éjjel smároltunk, majd azt mondta, hogy ha meg*jjazhat, akkor jár velem. :DDDDDDDD Akkori buta kislány fejemmel elgondolkoztam rajta, aztán rájöttem, hogy valószínűleg csak b*szni akarna, szóval nem... A srác bosszúból elkezdte rólam azt terjeszteni, hogy szőrös és büdös a p*nám. Ez miiiiiiii ?! :|:D:d:d::DDDDD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5364 Dátum: 11 júl 07, 17:31:13 »

A pletykás embereknek eléggé jó fantáziájuk van kár, hogy nem inkább könyvírással foglalkoznak. Nevet
Amúgy lehet sokan utálni fogtok, de ma ettem somlói galuskát és annyira, de annyira finom volt. Nyelvesít
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #5365 Dátum: 11 júl 07, 19:07:58 »

http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00861_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00862_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00863_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00864_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00865_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00866_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110707/DSC00867_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
MIKET KAPTAM ĐETTYTŐL!!!! Blööö csak én kaptam xP
(hanii) szeretlek köszi puszi további jó nyaralást Pirul
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5366 Dátum: 11 júl 07, 19:10:14 »

Látom szkenner már nem volt a közelben. ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5367 Dátum: 11 júl 07, 19:11:37 »

Az tök jó lehet, bogcsii, főleg a barátoddal egy sátorban... Sheftel ikszdé Majd én is rendezek egy ilyet talán. Valamikor. Hümm-hümm xD
Nahát erről van szó, miért ne lehetne egy lánynak fiú barátja? Épp én is ma délután sétálgattam a barátommal, aki fiú, holnap tuti msn-en téma leszek...-.-
Jajj de nincs mit igazáán. Pirul Pirul Szívesen máskor is, csak idén már nem megyek sehova.Nevet De ígérem ha igen, kapsz még ilyeneket.^^  Mosolyog
Jajj ez így van jól. ikszdé Durci
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5368 Dátum: 11 júl 07, 23:13:05 »

hanii, mire gondolsz te? PirulNevet Miket nézel ki belőlem? xDDDDD

Sose fogom megérteni, hogyha egyszer utálnak valakit, vagy azt mondják rá, hogy nem érdekli őket, akkor mégis miért nem ennek megfelelően viselkednek? Csak mert ez rohadtul gáz, és nem arra a személyre, akit utálnak, vagy nem érdekli őket, hanem azokra, akik ezt csinálják.


Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5369 Dátum: 11 júl 08, 08:13:01 »

Milyen punnyadás van itt már jó pár napja. :/ Mi történt emberek? :O nincs Masashi ikszdé
LOL Gabesz! Hát te? Ohh My God Feleslegesen gyászoltunk... Nevet

Szerencsére engem rosszindulatúan nem hoztak össze senkivel. Nem vagyok elég szép hozzá... Pojén
Csak egyszer pont a legjobb barátomról hitték azt a nálunk ifatalabb gimis lányok, hogy a pasim, mert állítólag mindig kettem sétálgattunk amíg vártuk a buszt. Gondolkozik Mondjuk a triumvirátus harmadik tagját nem tudom, hogy nem vették észte mellettünk. ikszdé

Ma reggel 8kor vizsgáztam, és este már fél 10kor elmentem aludni, hogy kipihenjem magam, erre meg vagy 50szer felébredtem meg minden hülyeséget összeálmodtam. >.<#

Még mindig depressziós vagyok az mp-m elvesztése miatt... ikszdé Annyira hozzászoktam, hogy mindenhova magammal viszem, hogy most nagyon fura, hogy nincs... Szomorú
Közben elvertem a pénzem, hazafelé a buszra már nem is elég... ikszdé Szerencsém, hogy holnap hazamehetek a barátnőmékkel kocsival... Hümm-hümm

Seva... Most nem szép a hajam... ikszdé Jobban jársz, ha nem látod... smirksweat Max FBról leszedek valami régebbi képet vagy csak adok egy linket. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!