24 szep 29, 00:09:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313272 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5340 Dátum: 11 júl 06, 16:42:16 »

Lehet rosszul látok, de nekem ez még mindig inkább szőke, mint barna. smirksweat Semmi gond, tök jól áll, a kék nagyon tuti ott az alján. Mosolyog Ha gondolod eljöhetsz, csak az a gond, hogy még nem szabad mert még nincs félév és a végén még kiteszik a gatyám így felvételi előtt.  >.<# Taio Cruz lesz szombaton? Ohh My God És én meg erről nem tudtam.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5341 Dátum: 11 júl 06, 17:19:20 »

A-chan részvétem, tök rossz hogy nem tudtad megvenni a Trónok harcát.  Szomorú Én nemsokára kivégzem az első kötetet és nagyon jó. *.* Remélem máshol megtalálod. Amúgy szerintem nem az a helyzet, hogy annyi könyvük van, hogy nem kell újat rendelni, hanem annyira kevés könyvet vesznek az emberek. Senki nem olvas semmit.  Technikai KO Max ilyen Paolo Coelhot meg ilyeneket. >.<

Köszi Seva... Sír De jó neked. Mosolyog Még, ha olvasnak is, inkább kölcsönkérik a könyvet, minthogy megvegyék...

Kletta! Nevet De jó a hajad! *-* Szerintem az előző szőkédhez képest tényleg inkább nagyon nagyon világos barna, de amúgy meg elméletileg homokszőke. ^^ Az én gyári hajam is kb ilyen színű, csak ugye kék nélkül... ikszdé
Nekem is el kellene már mennem a kedvenc fodrászomhoz, mert megkopott a szőkeségem, de csóró vagyok... smirksweat ikszdé

Ellepték a várost a külföldiek! Nevet Minden második ember németül, angolul vagy nem is tudom, milyen nyelven beszél! *-*
Sensei mondta, hogy még Japánból is jöttek. Nevet
Tiszta nyüzsis lesz az elkövetkező pár nap. Nevet A központban a ruhásüzletek élő embereket állítottak a kirakatba csak erre a néhány napra. Néztem is, hogy "wtf! mozog a bábu! WTF?"... ikszdé

És az eddig haldokló mp3-asom végleg beadta a kulcsot, úgyhogy most kuka vagyok... >.<# Újra sincs pénzem... Mit csináljak zene nélkül majd a buszon? Sír
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5342 Dátum: 11 júl 06, 17:29:00 »

Mit csináljak zene nélkül majd a buszon? Sír
Majd a busz és motorja által kiadott hangokra bólogatsz, táncolsz, stb.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5343 Dátum: 11 júl 06, 17:44:21 »

Vagy használja a fantáziáját és mondjuk ugyanott tart ikszdé Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 06, 17:45:09 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5344 Dátum: 11 júl 06, 17:49:27 »

Egy buszban nincs elég hely táncolni. Bólogatni meg amúgy is bólogatok az úthibák és a kátyúk miatt. ikszdé
Nem is lenne baj, ha nem lenne zeném, csak akkor a sofőr se nyomatná azt a borzalmat, amit szokott... >.<# (azt egyszer már megmutattam egy másik topicban... >.<#)
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5345 Dátum: 11 júl 06, 19:41:20 »

Miért? Mit szokott általában hallgatni? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5346 Dátum: 11 júl 06, 19:56:21 »

Hidd el, nem akarod tudni... Ha mégis, akkor tessék, de csak saját felelősségre... ikszdé
Amúgy eddig nem ez ment, csak mostanában másik járattal utazok, és azon a sofőrök általában ezt hallgatják... >.<# Esetleg néha valami értelmeset is, de azt meg úgy lehalkítják, hogy nem hallom. ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5347 Dátum: 11 júl 06, 20:23:34 »

Jaa, ez kicsit Shakirás beütése van, de népies Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5348 Dátum: 11 júl 06, 22:43:10 »

Erre mondjatok valamit.. Most írja unokahúgom, hogy megállította egy csaj az utcán, és az azt hitte, hogy én járok vele... Vagyis hogy én járok az unokahúgommal... Hmm? Jó kevesen tudják, hogy rokonok vagyunk, de akkoris..  Hmm? Mindenki hisz mindent, meg a pletyka állandóan ebben a retkes faluban...  :/
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5349 Dátum: 11 júl 06, 23:11:40 »

Gabesz, ismerős helyzet. Laktam én is faluban, rólam is szép pletykák terjengtek. Pl olyanok, hogy hátra vittek a srácok a kukoricásba és megszexualizáltak, akkor hogy egy roma gyerekkel járok, meg egyszer láttak csókolózni egy fiúval a templomnál, és másnap azt hallottam vissza, hogy b*sztunk a templomnál. Mondom neeeeeee. -.-" Unokatestvéremről olyanok terjengenek, hogy a buszmegálló mögött szokta 2 srác k*rogatni, meg hogy az összes balhés sráccal összefeküdt. Ez mi????? Rengeteg ilyet tudok még, és el nem tudom mondani, hogy mennyire rühellem. : ))

Most szervezem életem legeslegelső nagy tanyabuliját. Nem gondoltam, hogy ennyi tennivalóval jár .. Már nagyon unom, speciel ma délutáni alváskor rémálmom volt a tanyabulival kapcsolatban. xDDDDDDD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Morause
Vendég
« Válasz #5350 Dátum: 11 júl 06, 23:52:07 »

Sok sikert, remélem meghívsz engem is ohh jeeee!  smirksweat Mosolyog
Bár a pletyka tényleg nem egy épkézlább dolog, én se szerettem sose bár mondjuk amit elismerek hogy a gyűlölködés alapköve a pletyka, régen a világháborúk is azért voltak mert a pletykákat elhitték, és a nemzeteknek (mivel nem tudták hogy kamu) lépniük kellet!
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5351 Dátum: 11 júl 07, 00:30:13 »

Gabesz: kombinálnak, mint Magdi néni Nevet Nevet amúgy tetóváltasd fel a homlokodra, hogy ő az unokahúgom vagy egy pólót vegyél fel, mikor vele vagy ilyen felirattal: " I'm with cousin" Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5352 Dátum: 11 júl 07, 10:00:16 »

Egy másik fórumon olvastam:
"rendeltem pizzát egy zalaegerszegi étteremből a netpincer.hu-n keresztül. a korábbi rendelésemnél lehúztam őket az értékelésnél mert 90-100 percet kellett várni és hiába jelöltem be h nagy címlettel fizetek, a futárt megleptem vele és egy bazmeggel reagált rá. erre a mostani rendelésem leadása utána felhívott a dispatcher-ük és elkezdett kiabálni velem h minek rendelek tőlük ha lehúztam őket az interneten? hiába mondtam neki h viselkedjen, csak mondta tovább a magát emelt hangon, felháborodott hangnemben. aztán elegem lett és megmondtam neki h a rendelést elfelejthetik és leraktam. a korábbi rendelés értékelésénél bejelöltem h az étterem ne láthassa a nevem, de a netpincher.hu ügyfélszolgálata azt mondta a telefonban h nem volt bejelölve a box. érdekes... ennek ellenére panaszt tettem az étteremre náluk. pizza di casa a nevük egyébként. jó kaját csinálnak, csak lassúak és neveletlen seggfejek alkotják a futárok és dispatcher-ek gárdáját."

Ezen röhögök már 10 perce. Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5353 Dátum: 11 júl 07, 10:24:55 »

Kletta tényleg nagy utazó.  Nevet Pont az ellentétem.  ikszdé Amúgy én tegnap láttam élőben is a szép haját. :3

A-chan részvétem az mp3 miatt is.  Technikai KO De utálom ha vmiért nem tudom használni. Kimerül az elem vagy ilyesmi. Agyhalál. Te is tegyél be magadról képet! *.* Kíváncsi vagyok, hogy nézel ki. :3 Majd én is teszek be Én topicba. ^^


Gabesz ez de gáz.  >.<# De ne foglalkozz vele. Claudia nevű unokatesódról van szó? Mert ő elvileg csak harmadunokatesód, ha jól emlékszem. És lehet ezért terjesztik, mert az már annyira nem durva. Nekem egyik volt oszt. társamnak a szülei másodunokatesók vagy rendes unokatesók voltak.

bogcsiika hát téged sem irigyellek.  Technikai KO Ez még durvább mint amit Gabeszról mondtak.  És hány fős lesz a buli? Imádom a tanyával kapcsolatos dolgokat. <3

Morause:van benne vmi amit mondasz bár azért ez ennél összetettebb volt egy kicsit.  Nevet

Rita te voltál a szellemi vezetőnk.  Szeretet Sőt még most is az vagy.  Nevet Urd.  Nevet

Dani ezt most nem vette be az agyam.  ikszdé Nagyon zavarosan van megfogalmazva.  Nevet
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5354 Dátum: 11 júl 07, 10:45:06 »

Szerintem teljes mértékben érthető. Vagy pedig én vagyok übermensch és csak ezért értem tisztán. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!