24 szep 27, 01:12:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1309449 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5310 Dátum: 11 júl 05, 11:58:21 »

Egyszer már voltam a Virágkarneválon.
Maga a látvány egész szórakoztató, csak nagy a tömeg.
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5311 Dátum: 11 júl 05, 13:55:59 »

ohh virágkarnevál? az hol van?:O sese halottam róla  Pirul ^^
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5312 Dátum: 11 júl 05, 14:01:49 »

Ha jól tudom debrecenbe.
Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5313 Dátum: 11 júl 05, 15:09:48 »

Ahham Nevet És milyen progik vannak ott? és nagyon szép szokott lenni?*-* miről szóól ?  Pirul olyan kiváncsi vagyok ^^
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5314 Dátum: 11 júl 05, 16:32:19 »

Olyan nagyszabású virágkarnevál, mint a debreceni, nincs több kis hazánkban.
És meglep, hogy van olyan, aki nem hallott még erről az eseményről.
Tudniillik minden évben ez a fő téma az összes magyar telvíziós hírműsorban.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5315 Dátum: 11 júl 05, 16:52:17 »

Olyannyira ismert, hogy még én is tudok a létezéséről... ikszdé El is szeretnék egyszer menni... Sír
A kisgyerekeket meg pórázra kell kötni, mint Amerikában... ikszdé

Tegnap végre eljutottam a könyvesboltba, és jól pofára is estem... >.<#
Trónok harca - NINCS Sír
Megkérdeztem, hogy esetleg meg lehet-e rendelni. Meg. Majd szeptemberben... -.- Addig ugyanis nem rendelnek újabb könyveket... Mondta a nő, hogy jobban járok, ha átnézek Magyarországra, de ha ott sem találok szeptemberig, akkor megrendelhetem náluk is... Jee...
Hogy a sz*rba van annyi könyvük, hogy 2 hónapig nem is kell újakat rendelniük?? Technikai KO
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5316 Dátum: 11 júl 05, 17:50:23 »

. . . amúgy már 3 hónapja és 4 napja regisztrált a fórumra ^^

Hehe, három és fél hónapja, itt a Csevegőben kb. minden negyedik hsz Henikétől származik. ikszdé

Én itt leragadtam. Pedig tegnap direkt átszámoltam, ne hogy hülyeséget írjak, de ezek szerint mégis sikerült, csak azt nem értem, hogy hogy.
Május 1-jén reggelt, akkor egész május-egész június-és júliusból 5 nap. Nem értem hogy jön ki a 3 hónap  smirksweat

A debreceni virágkarnevált elég egyszer látni, utána nem tudnak újat mutatni. Mindig a zászlódobálósok, mazsorettesek, külföldi táncosok és persze a virágos kocsik. Régen ott laktunk a közelben, és ott voltam minden évben az első sorban. Mára már csak kényszerből szoktam megnézni a tv-ből 10-20 percet.
Naplózva

....................................................................................................................
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5317 Dátum: 11 júl 05, 18:51:34 »

Micsudi: Én észre se vettem hogy ennyi hozzászólásom van, az már rosszabb lesz mikor törlik a Duma Topikot és a fele hiányozni fog, eltűnik az én dicsőségem... Sír N a jó... Nem hozzászólás vadász vagyok *-*
A fórumon eltöltött idő: 13 nap, 3 óra, 6 perc. Ördögi

Nem tűnik el... a szám ott marad, nekem is így van meg a ... hozzászólásom, fele a Duma Topik 7-ből volt.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5318 Dátum: 11 júl 05, 21:18:06 »

De eltűnnek a duma topic törléskor a hozzászólások kacsint Ha nem tűnnének, lenne vagy 2000 hszem legalább.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Morause
Vendég
« Válasz #5319 Dátum: 11 júl 05, 21:35:30 »

De minek kell törölni?... Fölösleges egy egész topicot törölni, a fölösleges hsz-eket még megértem de egy egész topicot...  Neeem
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5320 Dátum: 11 júl 05, 22:32:59 »

Technikai okok miatt van gondolom, ezer oldal fölött már jelentősen belassíthatja az oldalt.
Naplózva



ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5321 Dátum: 11 júl 05, 22:48:34 »

Mivel ez a 8. Duma topic, akkor valószínűleg volt előtte 7 (matek zseni  Pojén). Ha nem törölnék néha, akkor már 7390 oldal lenne itt teleírva. Az egész fórumon nem lenne annyi hsz, mint ebben az egy topicban  Gondolkozik Mondjuk ez nem is lenne nagy baj, leszámítva, hogy ez egy off-topic (most lehet nagy hülyeséget írtam  Pirul).
És akkor úgy tűnne, hogy ide csak "dumálni" járnak az emberkék, a többi témát nem is használják.
A b verzió az az amit Stance írt, és valószínűleg az az igazi ok is  Pojén
Naplózva

....................................................................................................................
Morause
Vendég
« Válasz #5322 Dátum: 11 júl 05, 23:27:20 »

Van benne vmi Gondolkozik ... mindenesetre mind1 úgy is csak szét flameljük ezt a topicot, amit viszont fején találtál hogy ez tényleg off topic, bár vannak olyan fórumok ahol több ezres oldalak vannak (még külön ilyen is) és mégsem törölnek, a kedvencem az összevissza törlés, tiltás bannolás öcsém!
Bár nem voltam sose nagy fórumozó, nem voltak sose gondjaim de mindegyiknek megvan a saját kis hibája... a legtöbb helyen fórum trollokkal lehet találkozni, bár ennek a fórumnak is megvan a maga kis hátránya... de ez már mind1!!!

ui.: lefekvés előtt, még linkelek egy videót, nézzétek meg én végig kacagtam az egészet (henike vagyis masashi itt válogathatsz magadnak új avatarra valókat)ikszdé
http://www.youtube.com/watch?v=hZOClPVuzbc
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 06, 00:28:24 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5323 Dátum: 11 júl 06, 08:20:17 »

Hello evribádi, megérkeztem! Mosolyog Remélem legalább egy kicsit hiányoztam, mert nekem nagyon hiányoztatok, sajna nem találtam görög netcafét, szóval 10 nap gép, ill. fórum nélkül. >.<# Hümm-hümm Jó sokat írtatok, lehet neki kellene állnom visszaolvasni?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5324 Dátum: 11 júl 06, 08:52:02 »

Meg az a helyzet, hogy miért ne töröljék? Tök felesleges lenne tartogatni. Hmm? Vagy ti elolvasnátok az előző duma topicok 7000 oldalát? Vagy valaki elolvasná? Kétlem ikszdé Amúgy szerintem a keresés funkciónak is rendesen betenne. Rákeres az ember valamire és az előző dt-kből kijön 4382 találat és akkor találd meg amit szerettél volna ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!