24 szep 27, 03:19:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1309549 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5295 Dátum: 11 júl 04, 14:34:46 »

Hát eddig nekem elég gyorsan el ment .Igaz tesomal előző héten végig voltunk valahol lehet azért.. De sztem minden nyári szünet gyorsan megy el főleg ha csinálsz valami érdekeset közben:D
Ha meg lassan telik akkor valami programot kell csinálni és akkor gyorsabban letik az idő mert jól érzed magad Nevet
Nekem még nincs programom de elég gyorsan telik így is Nevet aminek nem nagyon örülök xd Igaz rossz isztárak nélkül mert nagyon hiányoznak , de jobb a szünet mint a suli Nevet Sulit is szeretem csak na... smirksweat Nevet
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5296 Dátum: 11 júl 04, 14:53:08 »

nyár... hmm a hétre diszkrét matematika tanulást terveztem be, mert 8-án utóvizsgaXD  aztán egy kis elektronika, aztán 18-22ig Microsoftos nyáriiskola,  aztán vagy folytatom a teszkózást, vagy pedig MS gyakornok leszek, aztán nyár végén NKW nyaralásXD   
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5297 Dátum: 11 júl 04, 17:22:41 »

Nekem jól telik egyenlőre majd június végén meg augusztusba tanulom a mechanichát és a gépelemeket ugyanis sikeresen megbuktam -.- sz*rházi tanár -.-

De mostmég bitang jó, bulizunk, motorozok, csajozunk iszunk. Egy nagy party az egész. + haverom most tölri a 18at szóval gondolom nem kell magyaráznom. Kárpátia koncerten is voltam ami INGYEN volt ugyanis a polgármesteri hivatal szervezte. Ingyen meg ugye még a sz*r is jó nemhogy Kárpátia. Most szerdán meg haveréknek lesz koncertje Verpeléten szóval az is ütni fog. Aztán rá 2 hétre go balcsi meg végre van időm hogy teljes animéket nézzek végig 1 nap alatt =D pl Eureka = ( 50 rész ) 2 nap alatt kivégeztem. Szóval nagyon jól telik nem panaszkodom =D
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5298 Dátum: 11 júl 04, 17:27:59 »

Nekem is jó a nyaram. Dolgozom, dolgozom, dolgozom, azután is dolgozom igazából az egész nyáron dolgozom. azt haza érek akkor Naruto-kun azt utána One Piecefan. Ilyen nyaram lesz. Mondjuk nem különösebben zavarXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5299 Dátum: 11 júl 04, 18:10:12 »

ezért most lehet nagyon le leszek cseszve mert egyáltalán nem ide jön dee ez a Naruto Gundan ez letöltős vagy online? Nevet csak ennyit akartam ikszdé Hümm-hümm
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5300 Dátum: 11 júl 04, 20:39:06 »

Nem csak neked kéne segítség, én a beyblade-ben vesztem el, kerestem a soundtrackjeit az 1. évadnak de nem találtam meg, csak néhányat a többi az G meg V force-os... azok nekem nem jók főleg olyanok kellenek mint amit a harcok alatt mentek zenék meg a stadion zene! majd linkelek pár példát, csak nekem tisztán kéne!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 04, 20:44:40 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5301 Dátum: 11 júl 04, 21:16:05 »

Hihi Nevet Észre sem vettétek, hogy nem voltam mi? ikszdé Két és fél nap internet nélkül. A növényeim is elszáradtak... >.<# ikszdé

Most tudtam meg, hogy a hétvégén Tankcsapda koncert lesz kicsiny városunkban! Nevet
Csak épp a bandánkban egy épkézláb rocker ember sincs, úgyhogy nincs kivel mennem... Sír Mit csináljak? Még az unokatesóm sem jön haza Pestről, pedig úgy volt... (a mázlistája 2 hetes amsterdami vakációt kapott a nővérétől szülinapjára...) Tankcsapda koncertre akarok menniiiiii!!!! (nem egyedül!) >.<#

Oké, hiszti befejezve... Lesütöttszemek
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5302 Dátum: 11 júl 04, 21:46:26 »

Én meg ha a számomra elérhetetlen bandákat veszem sorra, akkor Linkin Park koncertre szeretnék elmenni! *-*
Ha jól tudom, már voltak itt, de fogalmam sincs, hogy mikor jönnek megint... Sír

Most akkor is Tankcsapdát akaroook! Sír ikszdé
(a debrecenieknek könnyű... >.<#)
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5303 Dátum: 11 júl 04, 21:51:06 »

"Sírnivalóm" nekem is van. Itt volt a VOLT, de én nem voltam ott.  Sír A Sum41-et sajnáltam a legjobban hogy nem hallhattam. Haverokkal tervezgettük a lemenetelt, de a külföldi út miatt nem jött össze. Aki esetleg részt vett rajta, az tartana élménybeszámolót?  Ámor
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5304 Dátum: 11 júl 04, 22:27:30 »

Masashi, ezennel virtuálisan átadom a Fórumkocka érdemrend 1.fokozatát (6 hónap alatt több mint ezer hozzászólással kiérdemelted). Nemsokára kapsz egy megfelelő aláírásbannert is.
Naplózva


ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5305 Dátum: 11 júl 04, 22:49:16 »

Az szép teljesítmény, főleg úgy, hogy az a 6 hónap csak 2 +pár nap (az adatlapja szerint).  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5306 Dátum: 11 júl 04, 23:49:54 »

A munka ünnepén regisztrált, akkor ezért fórumozik, az az "dolgozik" ennyit és hsz-szel ezerrel Nevet

u.i.: amúgy már 3 hónapja és 4 napja regisztrált a fórumra ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5307 Dátum: 11 júl 05, 00:16:16 »

Nem kis teljesítmény Mosolyog  Ha belegondolok mikor regiztem ide...  az se ma voltXD  Mennyi ember fordult meg itt azóta...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5308 Dátum: 11 júl 05, 06:10:38 »

Hehe, három és fél hónapja, itt a Csevegőben kb. minden negyedik hsz Henikétől származik. ikszdé
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #5309 Dátum: 11 júl 05, 06:40:55 »

"Sírnivalóm" nekem is van. Itt volt a VOLT, de én nem voltam ott.  Sír A Sum41-et sajnáltam a legjobban hogy nem hallhattam. Haverokkal tervezgettük a lemenetelt, de a külföldi út miatt nem jött össze. Aki esetleg részt vett rajta, az tartana élménybeszámolót?  Ámor

Sajnos én sem voltam a Volton, pedig szerettem volna :/ Na mindegy. DE! Tekintve, hogy kemény 2 utcányira lakok a Volttól, elég volt csak kinyitnom az ablakot, aztán már hallottam is mindent ikszdé A hangokból ítélve jó kis buli lehetett Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!