24 szep 26, 23:06:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1309331 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5265 Dátum: 11 júl 03, 10:26:56 »

Hú Aes akkor kezet foghatsz bátyámmal Nevet Ő is szereti a vonatokat Nevet Vagy inkább imádja ikszdé Tegnap vagy mikor is volt valami a tévében és a fickónak benne volt egy kisvasútja ami az egész kertben körbejárt Nevet Bátyám meg így nézett: Ohh My God Kb Nevet De mi a vonatot csak csúcsú express-nek hívjuk egymás közt Nevet
Am én is szeretem, kivéve mikor sokat kell várni az átszállásra Neeem Meg későn este, mert olyankor odakint sötét van, bent meg világos és nem lehet kilátni az ablakon, nem tudod, hogy hol vagy és mikor kell leszállni Technikai KO Kivéve ha valahol ki van világítva az állomás de nem nagyon szokás -.-
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5266 Dátum: 11 júl 03, 10:34:56 »

Barátomnak kb fél millió millió értékben van kis vasútja. Ma ment horvátba és ki vitt vagy 30-40 vasúti lámpát, ha unatkozik akkor le festi őket...  Természetesen fele magyar fele osztrák mert a terep asztalon ami digitális nehogy már ne legyen vám és határ... elég beteg szinten űzi ő is. Rengeteg pénze ment már rá. Jól néz ki meg minden, de én tuti nem ölnék bele egy millátxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5267 Dátum: 11 júl 03, 12:05:06 »

Ha mindenki tudna magára vigyázni és eltudnák kerülni a baleseteket nem lenne kórház....
És örüljünk hogy van, elvégre tényleg ott gyógyulunk meg, és sok esetben ott kapunk második esélyt, én speciel a börtönt rosszabbnak tartom, ja... És a vonatállomásokat is, félek a vonatoktól... Pirul >.<#
Nem csak baleset után kerül kórházba az ember... smirksweat

Amúgy nem szabadultok meg tőlem!  Ördögi
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5268 Dátum: 11 júl 03, 13:17:07 »

Hát ja . Vagy épp nem figyel oda és el ütheti egy auto :S
Vonatokrol meg csak annyit h én kifejezetten szeretem látni h mennek meg amikor közel vagyok hozzájuk az is tök jó érzés h jajj de gyors Nevet ^^csak ugy viszi a hajam a szélxD smirksweat
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5269 Dátum: 11 júl 03, 13:34:37 »

Ha mindenki tudna magára vigyázni és eltudnák kerülni a baleseteket nem lenne kórház....
És örüljünk hogy van, elvégre tényleg ott gyógyulunk meg, és sok esetben ott kapunk második esélyt, én speciel a börtönt rosszabbnak tartom, ja... És a vonatállomásokat is, félek a vonatoktól... Pirul >.<#

Nem feltétlen. A mai börtönök azért már nem olyan szörnyüek mint régebben. Jó persze nyílván kutya egy hely de mégis azért ott van mit csinálni, mozoghatsz stb. Pl faterom haverja 2évig volt börtönben és aztmondja rosszabbra számitott. Sok a jófej meg nem ilyen leejtem a szappant gáz van feeling ( lehet máshol roszabb én csak azt mondom amit hallottam ). Melozhat az ember és egy kis pénzt is keres vele + profi sakkozó lett belőle a börtönben töltött évek alatt, azóta versenyekre is jár. Szóval ha választanom kéne hogy kössenek egyház 2 évig vagy börtön elgondolkodnék rajta.
Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5270 Dátum: 11 júl 03, 13:40:46 »

Hát jaa :O én is hallotam h van szabad láb is a börtönökből ..szval h kijöhetsz 1-2 napot hm..De mondjuk híradóba láttam nem tudom meik börötön volt de volt ott minden tv,gép,puha ágy stb:O szval elég jó ki kecok lettek a börtönök vagy is 1-2 helyen.De mondjuk külföldön se rosszabb a helyzet.Én is el gondolkodnék ezen..Mosolyog
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5271 Dátum: 11 júl 03, 13:48:49 »

Hát ja vannak még nagyon ijesztő börtönök csak oda már nem nagyon zárnak be embereket vagy is olyanokat akik oda tartózóak lennének :/ szerintem jobb lenne ha minden ugyan úgy lenne mint régen a börtönöknél az a szigor stb :S de sajna nagyon el puhultak az ilyenek :/
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5272 Dátum: 11 júl 03, 13:52:32 »

Hát ja vannak még nagyon ijesztő börtönök csak oda már nem nagyon zárnak be embereket vagy is olyanokat akik oda tartózóak lennének :/ szerintem jobb lenne ha minden ugyan úgy lenne mint régen a börtönöknél az a szigor stb :S de sajna nagyon el puhultak az ilyenek :/

Nem feltétlen. Aki egy rendes becsületes családos meber volt annak a börtön ilyen körülmények között is egy nagy büntetés, hiába van tv puha ágy stb. Ám akiknek nincs normális értékrendjük , gyilkosok, rablok  igazi rosszfiúk az a kemény, piszkos, régimodi börtönökben is elemükben lesznek.
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5273 Dátum: 11 júl 03, 14:02:56 »

Hát azért vannak durva börtönök... én pl elég sokat néztem ismeretterjesztő csatornákon ilyesmi műsorokat. Vannak azok a iszonyú szigorú helyek, ahol minden úgy van megtervezve, hogy a berendezést sehogy ne lehessen elmozdítani, semilyen részét ne lehessen levenni és esetleg fegyverként használni. Gyakran támadnak a rabok az őrökre, stb. Ha valamit nem akarsz megcsinálni amit kell akkor nagyon kemények az emberrel. De persze ezek olyan helyek ahol különösen veszélyes bűnözők vannak. Meg van még egy másik műsor is, Bekaszlizva külföldön vagy valami ilyesmi a címe. Hááát nem szívesen lennék más országban rab az biztos 0_0 Az is kemény. Nem véletlen akarnak a bűnözők hazai börtönbe menni, ha külföldön kapják el őket Nevet
Szóval inkább örüljetek, hogy idehaza ilyen lágyszívű börtönök vannak. Én voltam már börtönben (nem nem csuktak le ikszdé) ilyen "gyárlátogatás" félén ikszdé Körbevittek minket az őrök, mindent megmutattak stb. Van könyvtár meg mindenféle szóval tényleg nem vészes, de azért nem kell ilyen könnyedén beszélni arról, hogy beülnétek. Szerintem be is golyóznátok, ha nem jöhetnétek ki, be lennétek csukva egy kis cellába, esetleg némi szabadidős tevékenység de nem mehettek sehova. Kb éveken át tartó szobafogság. Lehet nem olyan gázosak a körülmények de nem szívesen vállalná az ember...

Igazságtalan elítélés... hát ez gyakori. Főleg baleseteknél. Autóbaleset okozója, nem feltétlenül bűnös, nem biztos hogy az ő hibája volt, de akkor is ő "ölt" meg valakit. És akár igazságos akár nem sok ilyet elítélnek és börtönbe csuknak.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5274 Dátum: 11 júl 03, 14:05:30 »

Jaa elég sok van...tudok mondani kivételt:/ mondjuk Stol vagy h kell el írni ..de elég vicc az ő büntetése mondjuk nem tudok rolla sokat :/ asszem kapot 2 évet ? de a jogsiát nem vették el ?...nem tudom nem akarok hülyeséget se mondani:)
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5275 Dátum: 11 júl 03, 14:48:46 »

Jaa :S:S nagyon idegesítő :S így strandra se tudok menni =( most a szobáb kivételesen meleg volt ki is nyitottam az ablakot Nevet
De már elég rossz h nyár van és ilyen hideg meg esős :S télen meg alig akar esni a hó smirksweat Gondolkozik
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5276 Dátum: 11 júl 03, 15:59:34 »

"Még szerencse, ne szeretem a havat, olyan hideg és nedves  Sír"

Hát még megértem hogy fázni nem szeretsz, de hogy nedves se  Pirul ikszdé... Kiröhög
Már amúgy nekem is idegbajom van esőtől, én csak akkor szeretem ha esik egy 3-4 órát de akkor durván, dehogy az egész hétvégémet tönkre teszi ez a nedves idő... na az a durva!
Ráadásul tegnap megtámadt egy kotlós, father meg muther egész hétvégén üdültek, csak most estére értek haza mert holnap meló... a lényeg hogy rám bíztak mindent és felhívták a figyelmem kotlósra hogy az alól szedjem a tojást, de az a k*cs*g, meg a csőrével elkezdett kopolni mikor alányúltam hogy félre tegyem, az előbb mondta father hogy a szárnyánál kell megfogni mert különben támad ha alányúlok... azt hiszi hogy a tojásokat akarom elvenni (amiben nem téved)!

A börtön az már ma nem börtön (legalább is az országba) az egész egy luxus hely, mondta egy börtönben dolgozó rendőr hogy 5 menüjük van a lakóknak, sportköreik vannak, tévéik, meg vhol külön helyet alakítottak ki arra hogyha az asszony meglátogassa akkor... remélem értitek! smirksweat
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5277 Dátum: 11 júl 03, 18:58:56 »

Hát ezt télleg filmesíteni kéne Nevet nagy jó lehetettxd címnek meg : a testvérek a kutya meg a sok vérszomlyas fehér csirkeee Nevet
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5278 Dátum: 11 júl 03, 19:29:51 »

Visszatértem európai körütamról. Zseniális volt. *.* Annyi minden történt, hogy az szinte leírhatatlan. Amennyit nevettem, hülyéskedtem, táncoltam az örömtől..!
Pár fontos dologra is rájöttem, pl. hogy London messze felülmúlja Párizst, elsajátítottam új módokat a tolakodók, leskelődők távol tartására, és megtanultam májkrémes kenyéren élni. Édes istenem, de jó volt végre megint főtt ételt ízlelni! *.*  
Végülis hazajöttem  közel 1000 képpel, egy rakat ruhával- a londoni Primark kacsint -  holtfáradtan és sült barnán. Mindenütt spanyolnak néztek. Egy újabb nép amihez tartozónak véltek, most már ezt is kipipálhatom.^^
Felejthetetlen.  Nevet

Itt is zajlott az élet rendesen.. de ma már nem hiszem, hogy visszaolvasok, helyette irány a kád és az ágyikó! Adieu! Mosolyog

Szerk. : Beülök Arthur-t nézni!Lancelot..*.*
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 03, 19:39:06 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5279 Dátum: 11 júl 03, 20:13:30 »

Nincs valakinek véletlen  nCore meghívója,amit ingyen nekemadna? Nevet

Amugymeg: Nekem is kezd elegem lenni a hidegból,télen legyen hideg,ne nyáron!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!