24 szep 26, 05:48:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1308823 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5250 Dátum: 11 júl 02, 22:15:45 »

Ha már palacsintáról van szó... munkahelyemen azt ebédelek, amit akarok és rajta van az étlapon Mosolyog (Pincér gyakorlat.) Egyik nap karikásbélest ettem. Aki nem tudná: almás-diós töltelék gurigázva palacsintába, leöntve lekvárral és tejföllel. Egyszerűen a mennyországban éreztem magam. Előző héten meg gundel palacsintáztam. Na, lehet irigykedni. Ha már munkahelyről van szó... kezdek belerázódni a napi 8 óra melóba. Ebből 6 órán keresztül izzadsz, mint egy ló, semmi lazítás. Azt hiszem rendesen megedződöm tőle, ha már abbahagytam a röplabdát 9 év után.
A vendégeink 80%-a német, ugye az autó gyár miatt, ami Kecskemétre költözik. Vicces dolgok történnek. Például rendelés felvételnél mutogatás, ha nem értjük meg egymást. Nagyon lelkesek, amikor magyarul kell beszélni. Az egyik fazon úgy mondja a köszönömöt, hogy "ksznom", ezt körülbelül 0,05 mp leforgása alatt. Egyik nap sétálok oda a bejövő vendéghez étlappal a kezembe, ma köszön nekem 13 óra magasságában: ,,Jó ejszakat!". Hát itt már nem bírtam ki kacagás nélkül. Egyébként elég jól bírom káromkodás nélkül, észrevettem magamon, ha kell, meg tudom emberelni magam e téren. Vágom a kenyeret a konyhába... és persze, hogy levágok majd ~1 centis darabot az ujjam végéből. Itt volt az első obszcén szavam 1 hét leforgása után: "a jó büdös k*rva anyád", csak úgy visszhangzott! Múltkor oktat ki a másik pincér tanuló munkatársam, hogy hogy kell beszélni. Mert ugye sokszor csávót mondok a kedves vendég helyett. Kérdezem tőle, hogy mi az a tükörszervíz... erre ő: "látod azt a 4 parasztot?"...
Szóval, nem unalmas a munka. Persze inkább lennék a haverokkal... de élvezem, még ha fizikailag teljesen hulla is vagyok nap végére.

Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #5251 Dátum: 11 júl 02, 22:40:37 »

Kösz Stance, feltörtek a régi emlékek... smirksweat Mondjuk én nem felszolgáló hanem kiszolgáló voltam, és nem étteremben hanem élelmiszer és vegyiárú boltban... de tök mind1 a végeredmény ugyanaz, ki kell szolgálni a vendéget/vevőt!

Amúgy igen zenét hallgattam, méghozzá Three days Grace, Paparoach, Nickelback, meg sok más olyan kb. ismeretlen zene kart aminek nem jut eszembe a neve... de össze függésbe rockot, néhol beficcent egy kis rapp is meg vmi tck-techno keveréke!
Mondjuk nem sokat figyeltem zenére bár a lábamat műtötték nem az egészet tudtam mozgatni, lekellet még az elején is fogni a lábam nehogy elhúzzam mikor beadja az érzéstelenítőt! Utána a lábamat olyan pozícióba helyeztem ahogy neki meg nekem jó volt, meg a fejemet is a combom árnyékába tettem mert vhogy nem voltam kíváncsi a "belső részlegre", de összeségében vicces volt, majd negyed óra pihenés után, haza engedtek szigorú feltételek mellet, majd kocsiba beültünk és jöttem haza szenvedni, mert mikor az érzéstelenítő elmúlt na az volt a szenvedés!
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5252 Dátum: 11 júl 02, 22:51:00 »

Hmm zene halgatás műtét közben(Y)Nevet engem is műtötek de én már nem emléxem rá aszem 2-3 hónapos voltam asszem:) de róllam ennyi elég is^^
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5253 Dátum: 11 júl 02, 23:11:52 »

2x műtöttek 1x 1éves koromban egyszer meg 9.ben... Nem kellemes :S a kórháznál tetübb hely a földön nincs
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morause
Vendég
« Válasz #5254 Dátum: 11 júl 02, 23:46:13 »

Ez attól függ, mert egy szülni készülő anya nem éppen fogja szidni a kórházat ahol mondjuk az egészséges gyermeke megszületett! Mondjuk két éves koromba engem is műtöttek sérv  miatt, de nem az volt a rossz az egészben.. hanem a nővérke  Nemyóó ... az egy gyerek terrorista volt mert nem tudom mért de emlékszem rá, a szoba társaimmal együtt ki utáltuk a francba, majd (mivel még csak 2 évesek voltunk) kitaláltuk hogy szívassuk azzal hogy sok vizet iszunk és nem hagyjuk aludni (merthogy éjszakára készültünk fel) azzal a kifogással hogy pisilni kell! Nevet Ördögi
Ezzel megfizettünk a gyerek gyűlölő ápolónak...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 23:47:23 írta Morause » Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5255 Dátum: 11 júl 03, 00:00:54 »

hehe Nevet akor eléég jók lehetettek:D én is voltam korházba most is járok és még mindig utálom a növéreket meg a dr-kat:S:) de hát na Nevet jó flegmázni velük Hümm-hümm jó ne szép dolog de most na Nyelvesít
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5256 Dátum: 11 júl 03, 00:03:59 »

Én agyrázkódással voltam kórházban hetekig. Jó volt az. Egész napi semmittevés, alvás... mondjuk egy idő után már unalmas volt és magányos voltam. De jó arcok voltak a szobatársak, a doktorok és a nővérkék is. A menza se volt rossz Mosolyog
Naplózva



Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5257 Dátum: 11 júl 03, 00:31:25 »

Stance, féléve teszkó pénztárban vagyok... ott is vannak érdekességekXD  és estére miután már hulla vagyok, simán köszöntem jóreggelttel,  kedden jó hétvégét kivántamXD  A vevőnek mindig igaza van, és hiába küldeném el az annyába, inkább odahívom a csoportvezetőt, ha már a vezetőmet kéri, hogy miért nem engedtem, hogy melegétkezésivel fizesse ki a 8E forintnyi bizsuját (úgy hogy semmi mást nem vett)  a csopvezek erre fel vannak készülve, teljesen meggyőzően elküldte az anyjába.
kínai-angolul-magyarul (egyszerre) beszélő vevő, német, angol, orosz, informatika tanár, van mindenféle vevőXD ma találkoztam infótanárral a volt sulimbólXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Morause
Vendég
« Válasz #5258 Dátum: 11 júl 03, 00:31:47 »

Mhhh...  Vígasztal az a durva, na és mitől? Túl nagy volt az alkohol koncentrátum egy koncerten és oly erősen ráztad a fejed hogy össze jött? (najó kicsit morbid poén, de azért ne vedd komolyan smirksweat) Vagy közelebbről meg ismerkedtél egy nálad keményebb tárgyal ami okozta a végkifejlettett!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 03, 00:33:33 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5259 Dátum: 11 júl 03, 00:59:22 »

Bringáztam. Nem tudom, hogy hogy történt, meg hogy utána mi volt, mert a baleset előtti tíz percre és utáni 1-2 órára emlékezetkiesésem volt. Nevet Amúgy a betonnal smároltam egyet.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #5260 Dátum: 11 júl 03, 01:14:15 »

Fincsi lehetett Söröz ... bár hasonlóban nekem is volt részem, mikor egész nyáron a balcsin voltam, unoka tesomnál akkor volt az egész.. vagyis utána, mert mikor haza értem hát hiányoztam pár embernek, köztük a legjobb haveromnak is aki azt se tudta hol vagyok  ikszdé... majd amikor anyám elmondta neki míg ott voltam azt mondta készült egy bringás trükkel, mivel rohadt sokat tekertünk... erre a hülyéje feláll a vázra ami nem volt gond mert az amúgy is ment nekünk, de amikor elengedte a kormányt, na akkor volt pofára esés!
Mikor elesett megkérdeztem mi a gond... azt mondta nem fáj semmilye, csak én észre vettem hogy vérzik a vádlija de nagyon bőségesen, mikor szóltam neki, úgy megijedt elkezdet szegény sírni, majd haza segítettem gyorsan... és jöt az orvos össze varni!
Végülis a végén minden jóra fordult Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 03, 01:15:52 írta Morause » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5261 Dátum: 11 júl 03, 08:37:24 »

Nha azért maradt el a műtét,mert az orvos szerint nem kell semmit se csinálni mostmég. Majdnem tökéletes minden.

Amugy Micsudi ez lett volna a 3. műtét, és igen van javulás.  Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5262 Dátum: 11 júl 03, 08:50:32 »

a kórháznál tetübb hely a földön nincs

Hát ez nagy igazság. ikszdé Én se szeretem. Mondjuk a végére meg tudtak szerelni valahogy mégis, de addigra már nagyon elegem volt belőle. ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5263 Dátum: 11 júl 03, 09:34:21 »

Én szeretem a vasútállomásokat. *-* És a vonatokat is. Nevet Engem pl egyátalán nem zavar az sem ha 2-3 órát kell várni egy vonatra, simán elvagyok. Nevet

Persze, én is tudom, hogy a kórház jó dolog, már egy éve nem élnék, ha nem lenne. (Érdekes gondolat amúgy hogy milyen lenne ha már nem élnék xD) Csak hát ettől még az ember nem szeret ott lenni. Bár néha már örülsz neki ha ott vagy, pl ha hónapokig kell várni egy műtétre. Mert az a legrosszabb ez tapasztalat.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5264 Dátum: 11 júl 03, 09:59:39 »

Nekem a vonatoknak a kinézete és a hangja is tetszik. Nevet És nagyon szeretek rajtuk utazni is. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!