24 szep 27, 21:15:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311510 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5175 Dátum: 11 jún 30, 13:25:27 »

samdav úgy ismersz mint, aki letesz vmilyen tervéről?  Nevet Soha. Kell nekem az a cseresznye.  ikszdé

Kallen jöhetsz persze. ^^ Hol nyaralsz?  Nevet És ruhákat vesztek legalább? *.*
Háh, gondoltam, hogy nem teszel le róla Nevet
Kallen: jó Németország? No. melyik részén vagy?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5176 Dátum: 11 jún 30, 13:30:48 »

Már írta: Heidelbergben... Dél-Németország...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5177 Dátum: 11 jún 30, 13:33:19 »

Pedig csak viccnek szántam  Hmm? Lesütöttszemek ... nem pedig sértésnek!
Ámbár német nem olyan - nagyon nagyon - drága hely... ha lakik kint rokon akihez mehetsz akkor pláne! Még annyiba sincs jobb esetben mint a balcsira kirándulni, amúgy meg bár én nem voltam németbe (az előbbit is mit mondtam haver mesélte aki rendszeresen jár ki oda) legalább az tudat vigasztal hogy én magam német származású vagyok!  Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5178 Dátum: 11 jún 30, 13:48:54 »

De jó egyeseknek... Deutschland és miegymás... Nevet
Seva a tészta is jó lesz, nem válogatok! Nevet Apu engem is tanított főzni. Spagettit (Szeretet). ^^

Morause: Nekem még az atomtöltet sem árt! (na jó, az talán egy kicsit... Gondolkozik)

Szegény Dani... Szomorú Én is átéltem hazafelé hasonlót. Reggelre úgy felmelegedett az idő, hogy még a vékony felsőmben is sült a zsírom... Elkísértem a szobatársamat a buszállomásra, onnan elmentem kicsit bevásárolni. Morogtam is, hogy bántja a szemem a nap... Erre, kijövök a boltból, tök sötét van, fúj a szél mint a hülye és valami kezd szitálni, fél perc múlva meg leszakadt az ég. Persze csak addig, amíg fel nem szálltam a buszra, utána elállt. >.<#
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5179 Dátum: 11 jún 30, 13:54:06 »

Gabesz, de gonosz vagy.   Nevet

Morause, semmi gond, nem sértődtem meg. Meg amúgy tudom, hogy idegesítő tudok lenni csak ahogy Cyrano de Bergerac mondja: "Mert magamat kigúnyolom, ha kell, De hogy más mondja, azt nem tűröm el!"  Kúl Sevanna de Bergerac-> milyen előkelően hangzik.  ikszdé
Amúgy igazad lehet, az ember hajlamos azt gondolni, hogy külföldön minden olyan haj de drága aztán rájön, hogy Mo.-on kb minden ugyanannyi ha nem drágább. Balaton meg pláne. Bár b.nőméknek ott van nyaralójuk és az édesanyja azt mondta, hogy olcsóbban kijönnek mint, amikor itt vannak Pécsen.
Az én őseim német lovagok voltak és nemesi címet kaptak IV. Bélától.  Nevet Neked a közvetlen felmenőid németek?


A-chan finom lett a kaja, úgyhogy nem fogsz rosszul járni.  Nevet Az időjárás miatt részvétem, én is annyiszor jártam már így. -.- Volt olyan, hogy csak felettem volt egy felhő és abból esett. Az emberek meg nem értették, hogy miért mászkálok esernyővel.  smirksweat
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5180 Dátum: 11 jún 30, 14:03:14 »

Ja, bocsi, csak nem figyeltem :S Dél-No. az jó Nevet Nevet jó sör Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5181 Dátum: 11 jún 30, 14:06:50 »

*-* Seva ha véletlenül nem érek oda időben tegyél nekem félre egy kicsit jó? Pattog

"Volt olyan, hogy csak felettem volt egy felhő és abból esett."  <---erről Juvia és a kis esernyője jutott eszembe. Nevet
Amúgy tényleg elég szemét tud lenni az időjárás egyesekkel. Mindig ellentéte annak, ami éppen kellene. Ha bent rohadok a szobában, mert rajzolnom kell, biztos, hogy szép, mászkálni való idő van. Amikor meg mennem kell valahova, vagy 50 fok, vagy zivatar... -.- Az ilyenen már kínomban csak nevetni tudok. ikszdé

Én eredetiben még csak cseh sört láttam... Az is jó (állítólag Hümm-hümm). Nevet
Naplózva

Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #5182 Dátum: 11 jún 30, 15:29:13 »

sziasztook *-*
elvagyok tűnve de megint megjöttem Nevet
ujujujujuuu Sevaa, én is német vagyok. hátigen. mondjuk nekem apám az németbe született miegyéb kettős állampolgár Nevet ugyh jaa... de hát a nevemen látszik is már aki tudja Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5183 Dátum: 11 jún 30, 15:50:15 »

A-chan félretettem.  Nevet
Amúgy tényleg Juvia vagyok.  Ohh My God Vagy Micimackó.  ikszdé Abban is volt egy ilyen, hogy csak az ő fejére esett az eső.  ikszdé
Amúgy a rajzolás miatt részvétem, elég idegölő lehet.  Technikai KO Én most akartam hazamenni erre eleredt. Úgyhogy maradok.  Nevet

Masashi jól nyomod.  Nevet Én amúgy az olyan karikat szeretem, akik gonoszok, de kiderül, hogy van jó oldaluk. :3

Kletta *.* rég láttalak erre. Lehet távoli rokonok vagyunk.  Ohh My God  ikszdé Bírnám.  Nevet Apud Németben is él most is, nem?
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #5184 Dátum: 11 jún 30, 15:53:12 »

de bírnááám :DDD (L) aha :/ de msotanában egyre többet van itthon.. meg hát most az ő lakásába lakok nővéremmel és érted így minden más :] bár nagyon rossz.. :/ én mindig is nagy kertvárosi voltam msot emg itt rohadok a 400ágyas mellett :/
Naplózva

memories last forever. <3
Morause
Vendég
« Válasz #5185 Dátum: 11 jún 30, 16:08:32 »

Az én őseim német bevándorlók lehetnek, főleg még honfoglalás előtti bajor népek laktak ott, de az a település már az őskortól létezik mert találtak ott olyan nyomokat ami arra utal, ez a kis vidék a balaton felvidéken található.. emlékszem is megyek át nagy nénémhez, mert hogy ott lakott (már halott, a nagyim is papóm is ott lakott de ők is Johhny Depi) és mikor oda fele tartottunk mindenkinek köszönök magyarul nagy lazán... a bátyám rám szól, aszondja:
"Te hülye ezek nem tudnak egy szót sem magyarul"...
Mire én: "öhm akkor... Good morning!"
Mire a bátyám: "te ezeknek azt kell mondani hogy: Guten Tag, mivel ezek nem tudnak angolul csak németül! Kiröhög"

Na itt kicsit meglepődtem, azt utána meg suliba (mert még ilyenkor általános iskolás voltam) meg mondja a napközis tanár hogy tudtam-e hogy német (sváb) származású vagyok-e?... Mondom nem! Ohh My God Nagyon megvoltam lepődve!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 16:10:02 írta Morause » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5186 Dátum: 11 jún 30, 16:12:01 »

Nővéreddel csak ketten?  Ohh My God Az nem lehet könnyű... :S Anyukádék elköltöztek vagy mi?
Tudom, sose felejtem el amikor kísértél minket Kertin keresztül és minden zeg-zugát megmutattad.  Nevet Meg ismertél kb mindenkit.  Nevet 400 ágyasnál nem nagyon van semmi. :S Max a Deákhoz járhatsz vissza nosztalgiázni. :S

Morause: Tök jó, hogy ennyi mindent tudsz az őseidről! De az nem semmi, hogy nem is tudtak magyarul abban a faluban.  Nevet Amúgy nekem rengeteg sváb barátom van, mert itt Baranyában kb mindenki az. És én nagyon csípem őket, dolgos, rendes nép a tiétek.  Mosolyog A nagyszüleid tudtak magyarul?
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #5187 Dátum: 11 jún 30, 16:41:45 »

hát anyum kidobott végleg miután benne voltunk a hiradóba a kis műsorunkkal az apáca utcába.. aztán ja kiderült, hogy 1,2 milliós kár és 4ünk között oszlik.. gyors kidobtak anyámék nevelőapám jólelvert és ennyi volt.. és akkor nővéremmel vagyok de hát figyelj 20 éves megvagyunk apám amikor csak tud hazajön..uu neis mondd mindennap kinn rohadok meg persze sziten :DD amúgy idén tásis voltam jövőre 508. Nevet

én szinte semmit sem tudok az őseimről és németül is csak káromkodni tudok Nevet ez szégyen ahhoz képest, hogy egy mondatomon múlna, hogy ott éljek Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Morause
Vendég
« Válasz #5188 Dátum: 11 jún 30, 16:42:20 »

Aha, hát a déd nagyim az úgy útközben vhol fiatal korában még csak németül, majd úgy kezdte el megtanulni a magyart is... Na mondjuk vele nehezen lehetett szót érteni de úgy gondolom hogy szép életkort megért, mivel 95-6 évesen halt meg és megérte hogy legyen ükunokája! Szerintem azért az nagy szó...   Pontosan !!

A Nagyim már magyarul németül is szépen beszélt, ráadásul már papó magyar ember volt ízig-vérig! Anyám meg szintén egy magyarhoz ment hozzá és hát így vagyok ha nem is teljes mértékben de német származású (általános suliba - hát nem tudtam hogy hova tegyem csúfolásnak vagy becenévnek - úgy hívtak hogy náci keverék)! Ám azért is tudok ennyit mivel a faluról egy 500-600 oldalas őstörténeti könyv van készítve napjainkig (elég régi példány vmikor 80-as évektől 95-ig íródhatott hogy eközött)!!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 30, 16:44:47 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5189 Dátum: 11 jún 30, 16:47:06 »

Köszi Seva! Nevet

Csak az én őseim ülnek egy helyben a s*ggükön? ikszdé Ahogy visszamenőleg ismerem a "történelmünket" mindenki erről a környékről való (+/- 200km).

Kertváros... *-* De jó két hét után hazamenni, még ha arra a két napra is. Csend és nyugalom. ^^ Jó a nagyváros is, nem mondom, de néha az agyamra tud menni...

Amúgy Kletta te mivel foglalatoskodsz, amikor így eltűnsz pár hétre? (nem muszály válaszolni, csak kíváncsi vagyok >.<#)

_____________

Hogy el volt mindenki keveredve, amiért nem működik az oldal meg a fórum... ikszdé (nálam semmi gond sem volt Hümm-hümm)
Seva, lelepleződtél! Olvastam az ominózus fb posztnál a kommenteket, és találtam egy szemüveges Zsófiát... >:3 Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!