24 szep 27, 18:10:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311043 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4995 Dátum: 11 jún 27, 12:03:38 »

Igen tudom...Most
Bemutatod hogy mi is tudunk kockák lenni!!!És te vagy erre a legjobb példa <3 Mosolyog ikszdé Nevet
(amúgy én lennék vagy épp Geri(akit aszem ismersz xD) de hát te mész Görögországba...vigyél magaddal Nevet KOCKA TESÓK *-*(L) )
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 12:05:07 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4996 Dátum: 11 jún 27, 12:06:57 »

Kössz. ikszdé Szeretet Nade mostmár tényleg megyek készülődni, sose érünk oda, és ez csak miattad lesz! Rádkenem az egészet, nem hagysz szabadulni. Nem lennék ilyen kocka, ha te nem marasztalnál állandóan. ikszdé Téged kéne kivinni Görögbe, jobb példa lennél mint én. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4997 Dátum: 11 jún 27, 12:08:31 »

Erre a válaszom: :O Szomorú ikszdé Tetetetetetete nemnemenemnem sohasohasoha >_<
először is alapból kocka vagy,vagy velem vagy nélkülem,ha már rám kened tedd hozzá hogy kocka vagy és erről nemtehetsz Nevet tudom engem mindenki szívesen elvinne xd kár hogy sose visznek el xD
Majd te Nyelvesít Na készülődj Mosolyog
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4998 Dátum: 11 jún 27, 12:16:22 »

2 kocka nehezen fér el egy autóban, tehát szó sem lehet róla. Nevet Megyek is, 4 óra múlva már úton kell lenni, és én még sehol sem vagyok, az egész szoba tiszta kupi, nem ebédeltem, fürödni is kéne, meg napozni, de elbújt a nap, tehát tök jó.. Technikai KO >.<# smirksweat Na pussz, vigyázzatok magatokra. Csók
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4999 Dátum: 11 jún 27, 12:21:24 »

én kiteszek 15 kockát szóval már 16 kocka...logika detty <3
menj szolizni Nevet egy szó még...: lusta
és még egy utolsó mondat: szijja puszi te is Mosolyog
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5000 Dátum: 11 jún 27, 12:27:22 »

Cáfolom, szerintem nem túl szerencsés a mai nap. Megközelítőleg 1 órát voltam bent a városba, ez idő alatt kétszer ment mentő, egy mentőhelikopter, illetve kétszer tűzoltóság.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5001 Dátum: 11 jún 27, 12:31:35 »

De, relatív fogalom a szerencsés nap, de én abból ítéltem, amit én láttam. Ettől függetlenül nekem nincsen rossz napom, kifejezetten jól érzem magam. : ) *lekopog*
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #5002 Dátum: 11 jún 27, 12:43:14 »

Néha jó ha az ember egyedül van...főleg ha ideges vagy csak szeretne egy kicsit elgondolkodni úgy hogy közben nem zajong senki a házban ^^Én imádok egyedül lenni,nem zavar senki,nem szólnak percenként hogy "Cinti,,...
Jaj az én anyum is folyton átrendezi a szobákat meg mindent...És mire megszokom újra átrendezi Nevet
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5003 Dátum: 11 jún 27, 12:51:35 »

Dani mi ez a Zsófikázás?  Durci Nem leszünk így jóban!  Elseggel -> így jársz legközelebb.  Nevet
Igen, rossz kisfiú voltam, fenekelj el. Ördögi  ikszdé

És miért voltál rossz kedvű miután dumáltunk péntek este?  Gondolkozik
He? Ezt nem tudom mire vélni.

Csak úgy mellékesen kb háromnegyed órája keltem. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 12:52:43 írta CsiziDani » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5004 Dátum: 11 jún 27, 13:09:10 »

... Hamarosan Hollandról jön az unokabátyám is, ez azért már jó, mert egy éve nem láttam és csak Metinen tudtam vele online találkozni... °-° Hiányzik Sír ...

Hát már nem azért de nekem az unoka nővéremnek két éves kis fia van akit azóta se láttam, közbe még egy kislány is született, akit szintén nem láttam... sz'al se unokatesómat nem láttam se a gyerekeit!
Sőt van egy másik unoka testvérem aki már 30 felett tapossa az éveit és őt már 4 éve nem láttam. Amikor még 9.es voltam akkor mentem utoljára hozzájuk! Ráadásul én is csak facebookon meg skype-on tudok velük beszélgetni meg webkamerázni!

Mondjuk van egy 3. is de azt szinte mindig láttam mert mindig felmentem pestre.. é ő meg a bátyám együtt voltak egy lakásba egy 3. haverral (fúúh 3 kan egy lakásba egy nagy sávszélességű internettel amivel 10 perc alatt szedtél egy másfél gigás akármit, sok kockát szül... Nevet)!!! De a lényeg hogy szeretem őket de azért ennyire túlzásba nem esek... vagyis hogy úgy mondjam nálam az 1 éved az semmi! Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5005 Dátum: 11 jún 27, 15:05:12 »

Akkor üdv a klubban! ^^

Komolyan? Most boldog vagyok! Nevet

Tényleg jó nap. Sevanna azt mondta, hogy szimpi vagyok és letettem egy vizsgát, amire nem számítottam. ^^

És jó utat hanii! :3
_____________

Szerk.: Találtam egy érdemes dolgot DA-n (bocsánat az angolért): http://yuumei.deviantart.com/art/Rumination-215250277
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 27, 17:48:46 írta A-chan » Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5006 Dátum: 11 jún 27, 20:45:58 »

Ti észrevettétek,hogy heo már 21 napja nemvolt fennt a fórumon? Technikai KO
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5007 Dátum: 11 jún 27, 21:39:23 »

ÁHÁ! Szóval még nem mondtál le a mi kis párbajunkról! >:3 (csak hülyülök Nyelvesít) Én igen, ezért nem is említettem a hiányát...
Épp tegnap néztem rá... Ha jól emlékszem 11-e óta nem volt fent... Pont, amikor elkezdtünk volna bizniszelni. Szomorú
A (nekem/szerintem) "régi" jó arcok kezdenek eltűnni... Sír Többek között ezért is pang itt az élet. Szomorú Jó lenne, ha visszatalálnának... Szomorú
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5008 Dátum: 11 jún 28, 08:52:55 »

Igen, rossz kisfiú voltam, fenekelj el. Ördögi  ikszdé

He? Ezt nem tudom mire vélni.

Csak úgy mellékesen kb háromnegyed órája keltem. smirksweat

El is foglak.  Ördögi  Nevet

Úgy értettem, hogy írtad duma topicba, hogy aki filozofálgatni akar meg ilyenek az ne téged válasszon beszélgetőpartnernek. És nekem ebből az jött le, hogy rossz kedved volt. De lehet félreértettem vagy nem tudom.  smirksweat

Mit csináltál éccaka, hogy ilyen későn keltél?  Ohh My God  Nevet Bár szombaton én 3/4 egykor keltem pedig nem csináltam semmit csak simán fáradt voltam.  Nevet

Ma du megyek tollasozni! *.* De várom már!

A-chan persze, hogy szimpi vagy. :3 Amúgy igazad van, mindig jönnek mennek az emberek. Akikkel én kezdtem itt anno, azok már felszívódtak. Noe és Morita meg főleg megtapasztaltál ezt, mert ők még régebbiek.

Meséljen vki vmi izgalmasat! *.*
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5009 Dátum: 11 jún 28, 08:57:25 »

Úgy értettem, hogy írtad duma topicba, hogy aki filozofálgatni akar meg ilyenek az ne téged válasszon beszélgetőpartnernek. És nekem ebből az jött le, hogy rossz kedved volt. De lehet félreértettem vagy nem tudom.  smirksweat
Jó kedvem volt, mert beszélgethettem veled, és rossz, mert nem beszélhettem tovább. Pirul

Mit csináltál éccaka, hogy ilyen későn keltél?  Ohh My God  Nevet Bár szombaton én 3/4 egykor keltem pedig nem csináltam semmit csak simán fáradt voltam.  Nevet
Csak előző nap elfáradtam a munkában, de így is hajnali 1-kor mentem aludni, mert te jártál a fejemben. kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!