24 szep 27, 16:18:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310753 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5025 Dátum: 11 jún 28, 10:40:09 »

STM-mel mi van, ez engem is érdekelne.  Mosolyog
Nyugodtan írj neki, semmi nincs abban. Én már annyi ilyen levelet írtam, folyton zaklatom az ismerőseimet FB-n is.  Nevet Meg mindenkit.  Ördögi
Nekünk is volt cseresznyénk, bár idén nem volt olyan jó a termés. De a barackfánk jónak ígérkezik.  Nevet Meg a szilva is.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5026 Dátum: 11 jún 28, 10:43:11 »

Nálunk meg megérett az év első fügéje. Mosolyog
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5027 Dátum: 11 jún 28, 10:44:15 »

Cseresznyéből annyi termett, mint a fene, ahhoz képest alig lett szedve, ráadásul fel se lett mászva a fára, csak az aljáról lett csipegetve, de így is jó sok vödör megtelt. Jelenleg meggy van itthon 1 vödörrel, hozok is, megkívántam. Nyelvesít
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5028 Dátum: 11 jún 28, 10:47:53 »

Miért nem szedtétek le a cseresznyét? Micsoda pazarlás ez.  >.<# Én tegnap másztam fára, bár csak pózerkedésből, mert húgom fényképezett.  Nevet Nyámi, meggy adj nekem is. *.*
Füge most?  Hmm? Hol laksz te?  Nevet
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5029 Dátum: 11 jún 28, 10:51:30 »

Így is alig fért belénk a cseresznye, meg mást is kell enni. A vége felé, már rohadt szemeket is fel lehetett fedezni.
Ha eljössz Komlóra szívesen adok, úgy sincs neked messze, meg ha már itt vagy, megmutatom a piramisos épületet. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5030 Dátum: 11 jún 28, 10:52:35 »

Nekünk meg nincs cseresznyénk, de mamám kapott vhonnét, bár az nem volt olyan fini mint amit multkor anyu szervált a Lidlben xD ilyen finom bolti gyümölcsöt mint az még életemben nem ettem ikszdé
Van málnánk is remélem nem fog megromlani xD mert finom csak én már nembírom pusztítani a gyümölcsöt ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5031 Dátum: 11 jún 28, 10:55:01 »

Ha még pár hétig nem kerül elő, talán írok... ööööö

STM azt mondta, hogy simán csak sok a dolga... Pár 10-20-30 oldallal ezelőtt felbukkant, hogy lássuk él még. ^^

Juj füge! Attól összeragad a s*ggem olyan édes! ikszdé Nálunk már nincs (kifagyott a fa smirksweat), de a mamánál igen. ^^
Tavaly a sárgabarack fa úgy tele volt, hogy alá kellett támasztani az ágait, nehogy letörjenek. Meggy is van, meg szilva, meg szőlő (4 féle). Ésés MÁÁÁLNA! *-* Amint hazamegyek leszedem Nevet - remélem addig nem érik le. >.<#
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5032 Dátum: 11 jún 28, 11:02:41 »

Ha nem bírjátok megenni akkor árulni kell.   Greedy
Iigen egyszer feltétlen elmegyek Komlóra. ^^ És megtekintem a jó "Oblomov" piramis házát.  Nevet  Csak jelenleg van kb 50 Ft-om.  ikszdé Lehetne 150 ezer ha lefordítanám Zalaszentgrót történetét (72 oldal)...  smirksweat Rámegy az életem. Búcsúzzatok el tőlem.   Behalt

STM is busy, értem én. De mit csinál?  Gondolkozik

Jó nektek, hogy ennyi gyümölcsötök terem, nálunk azért nem ilyen jó a helyzet. Fügénk volt, de kifagyott nálunk is. Túl magasan lakunk.
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5033 Dátum: 11 jún 28, 11:20:22 »

Én sem örülök.  Szomorú De legalább VIP-ként maradtál. És remélem nem is fogsz eltűnni.  Mosolyog
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5034 Dátum: 11 jún 28, 11:21:47 »

Minek nem örültök? Nyelvesít ikszdé

Komolyra fordítva a témát:
Amúgy hétfőtől ha összejön, akkor eltűnök 2 hónapra... Utána szeptembertől még én sem tudom mi lesz...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 11:23:37 írta Gabesz » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5035 Dátum: 11 jún 28, 11:31:40 »

Ne már. Szomorú Sevanna! Hol az a ragasztó?! >.<#
Legalább valami jó dolog vagy meló miatt?
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5036 Dátum: 11 jún 28, 11:33:01 »

Öcsém ez volt mán a luxus évzáró.... Kiröhög !! Bemegyek nagy lazán rendes (nem öltöny) ruhába mivel laza vagyok, hero vagyok... na meg hát 5. éves is ami azt jelenti hogy a rendes középsulis végzettségem megvan csak tovább tanulás céljából maradtam ott! No de mind1, azt osztályból volt két rendes aki úgy gondolta hogy mégis kiöltözik no de mind1!

Bemegyünk embereket alig látok, borús nedves idő volt de nem esett, majd megállok az igazgatói mellet mivel szinte ott volt az osztálytermünk is... lejön az igazgató ránk néz és kinéz az ablakon és közbe egy ilyen mondat hagyja el a száját: - Na nézzük csak kik jöttek ünneplőbe!... Így szétnézvén mindenkire, magamba röhögök kicsit és egy egy stand up comedy stílusú szöveggel folytatom a párbeszédet (amire nem emlékszem hogy micsoda csak arra hogy körülöttem mindenki röhögött)!
Igaz még előtte azt a jóslatot mondtam hogy amikor hogy ha lejön egyből fog szólni hogy mért nem vagyunk öltönybe, meg hogy kezdődik az évzáró sz'al torna sorba sorakozó vagy vmi!
De nem, le se sz*rt minket... de mind1 következő mondata az volt hogy: - Na ugye igazam volt hogy elférünk az iskola közti térben. (Mellékesen megjegyzem hogy az iskola létszáma olyan 600-700 közt mozog ezért mindig foci pályán volt ünnepség vagy ha rossz idő volt akkor a nagy méretű aulába ami dupla akkora ahol most volt)
Na de ez egy lecsaphatatlan labda volt, ezért hát muszáj volt rá válaszolni: - Jó hogy... mivel nem is jöttek sokan!

Aztán ezzel a mondatommal bezárólag fordult sarkon az igazgató miközben a többiek levegő után kapkodva röhögnek, majd várok pár percet és folytatom a stand up comedy-t!
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 11:34:42 írta Morause » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5037 Dátum: 11 jún 28, 11:35:53 »

Füge most?  Hmm? Hol laksz te?  Nevet
Tolna megyében.
Miért, felétek mikor szokott érni a füge?

Örül a f*szom. Szomorú
ikszdé
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5038 Dátum: 11 jún 28, 11:38:19 »

Antiszociálisként tengetem a mindennapjaimat a melóban is és itthon is..Nemtudom, hogy, hogy fog sikerülni a műtét,de már élni nincsnagykedvem.

Kérek mindenkit,az ilyen értelmetlen kérdésekkel nincs kedvem foglalkozni,maradjunk annyiban: kevés a pénz, nuku haver ITTHON.

Ammeg heo pontosan 3 hete és 1 napja nemvolt fennt.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5039 Dátum: 11 jún 28, 11:41:48 »

A-can.. Meló miatt... 2 hónapig se net, se tv, a telefonálás meg drága lesz.. ikszdé

Aes.. Ne csináld...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!