24 szep 28, 22:59:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1312844 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5055 Dátum: 11 jún 28, 12:24:04 »

Visszatérve az egyedüllét témához: Ugyebár az emberek társas lények, bele bolondulnának, ha teljesen egyedül kéne élniük, de ugyanígy van szükségük magányra, nyugalomra. Szerintem mindenki szeret egy kicsit egyedül lenni, de csak akkor, ha jól esik. Régen én is sokat voltam itthon egyedül, aztán azóta jó pár dolog megváltozott sajnos, így egyre kevesebbet. :/

Visszatérve a szúnyog témához: Itt, Szekszárdon, egy szúnyoggal nem találkoztam még. Csak a hegyen vannak, ott is csak pár darab. Mi történhetett? o.O

Visszatérve a gyümölcs témához: Nagyon szerencsés vagyok ilyen szempontból, mert mamámnak van nagy kertje, papának tanyája és nekünk is van tanyánk, szóval ezerféle gyümölcsünk van. Így zöldségekből se szenvedünk hiányt. ^^ Am most hogy gondolkozok, a kukorica, az micsoda? O.O Csak mert van a mamának és olyankor rakat főtt kukorica, imádom, nyami-nyami.

dRown, sok sikert a műtéthez és jobbulást : )

Basszus, rohadt nagy szívás. Anyám nem vitte el a telefonját, én meg nem tudom a munkahelyi számát és nagyon kéne a segítsége. :/ Nagyon remélem, hogy hamarosan eszébe jutok és felhív...
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5056 Dátum: 11 jún 28, 12:26:11 »

Hiei, biztos nagyon szeretett érte az illető. ikszdé (Azt viszont nem tudtam, hogy a csapattagoknak is van ilyen hatalmuk, mivel én nem vagyok az (Sír). Nevet)
Szóval a modik mások helyett is tudnak hozzászólást gyártani? Ez érdekes... Hümm-hümm

Nem ismerem a magyarországi árakat... ikszdé Ha jól emlékszem nekem kb 1 hónapig tartott. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 12:27:24 írta A-chan » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5057 Dátum: 11 jún 28, 12:35:10 »

Neeem azért mások nevében nem tudunk hszt gyártani. Mosolyog
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5058 Dátum: 11 jún 28, 12:43:29 »

Akkor megint szőke voltam, bocsi... smirksweat Csak ezt: "csináltam neki egy 7 hozzászólást egymás utánxD " úgy értelmeztem, hogy tényleg csinált... smirksweat
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5059 Dátum: 11 jún 28, 12:45:28 »

Nem azt úgy csinálta, hogy a csávó írt 7 hszt csak közben ott voltak Hieié is. Szal egymással "társalogtak" ikszdé Aztán Hiei törölte a sajátjait. xD És így úgy nézett ki mintha a tag termelt volna egy 7szeres posztot.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5060 Dátum: 11 jún 28, 12:46:31 »

Viszatérni, visszatérni.. 2 hónap után a fórum megint kicserélődik, és csak a csapattagok maradnak a régiek... Fura lesz.. De modi megint nem akarok majd leni... smirksweat

Aesnak meg nem lesz több munkája.. Az utóbbi fél évben én már nem nagyon aktívkodtam... Passzív módban moderáltam csak... Simán fórumoztam, mint az átlag userek, csak ha szabálytalanságot találtam, akkor kapcsoltam killer módba! ikszdé

A-chan félreértetted! Nevet Hiei beszélgetett valakivel, és utána kitörölte a saját hozzászólásait, így az illetőnek lett egy 7-es posztja... Tripla hsz-en felül meg már tarkónlővés jár! ikszdé Aes beelőzött! ikszdé
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5061 Dátum: 11 jún 28, 12:52:27 »

ikszdé Nem bírom abbahagyni a röhögést... Ilyen gonosznak lenni. ikszdé Szeretjük Hiei-samat! ikszdé
Én nem cserélődök ki, meg noe sem és gondolom Lille, Morita meg gman is marad, esetleg Zer0, Flexee és hanii is (meg még sokan, de kapásból lusta vagyok felsorolni ikszdé). ^^ Csak gyere te is vissza! Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5062 Dátum: 11 jún 28, 12:56:43 »

Nekem Gabesz volt a mesterem tőle tanultam moderálni. Szal ez akkor is sz*r számomra ha az utóbbi időben már valóban nem sok mindent tudott csinálni időhiány miatt.

Am egyszer egy hétig egyedül vittem az egész fórumot mert mindenki nyaralt. ikszdé
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5063 Dátum: 11 jún 28, 13:04:59 »

Szép kis élmény lehetett! Nevet Legalább gyakoroltál... ikszdé
Nem lehet, hogy akkor a fórumozók egy része is nyaralt és nem volt annyi moderálnivaló? Pojén
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5064 Dátum: 11 jún 28, 13:06:00 »

Rengeteg moderálnivaló volt. Nevet Narutos témákban is kellett ahol Chakra tart egyébként rendet.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5065 Dátum: 11 jún 28, 13:07:09 »

Gabesznak igaza van. A fórum folyamatosan változikxD Mondjuk nem is baj kell a változásXD
A régiek elmennek akarva akratlanul 1-2 ember elkezdi a maradék csatlakozik mert már nem a régi a fórum elvenxD
A csapatunk is folyamatosan alakul kevesen maradnak sokáigXD csak azok bírják akik rendelkeznek a király akaratávalxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5066 Dátum: 11 jún 28, 13:10:16 »

Hát igen folyamatos cserélődés van itt egyfolytában. Mondjuk ez mindig is így volt, én is egy sokadik körhöz tartozom már. Csak valahogy itt ragadtam.
Naplózva
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #5067 Dátum: 11 jún 28, 13:15:08 »

Napot!

Én is itt vagyok már ugye jó ideje, így hát tudom, a változás igenis fontos része az életnek. Én is már jópár állandó társulatot megéltem itt, mégis úgy éreztem, hogy a légkör jó, csak én nem nagyon tudtam, vagy egyáltalán nem is akartam hozzátenni ehhez. xD (igaz, az ilyen rutinos rókákhoz, mint Hiei v Gabesz még én se érhetek fel, de nem is szándékom xD)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 13:16:25 írta Han-Joe » Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5068 Dátum: 11 jún 28, 13:16:29 »

A mostani társaság jó szerintem nagyon. Mondjuk én se nagyon veszek már részt az itetni dolgokban, meg sose voltam egy nagy duma topicos igazából. Mosolyog
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5069 Dátum: 11 jún 28, 13:19:26 »

Hiei, ez nagyon bölcsen hangzott! ikszdé De akkor sem jó ha lelépnek a jó arcok... Jöjjenek csak újak, de a régiek is maradhatnának. >.<#
Mondtam én, ide kell ragasztani a népet! Egy Aestalan fórum is milyen lenne már? (akik "ismerik" itt a főbb fejeket (nem főként a vezetőségre gondolok), szerintem el sem tudnák képzelni nélkülük a fórumot. Pl STM hiánya is érezhető, nem kicsit...)

Huh a Narutos témákba főleg csak felvidulni járok... Ott sok az okos ember. ikszdé Részvétem Chakrának. Hümm-hümm

Miért? Akkor milyen topicos vagy? Eddig főleg itt, a segítség topicban és a könyves topicban találkoztam veled... Hmm?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!