24 jún 29, 03:06:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1213449 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #5070 Dátum: 11 jún 28, 13:22:15 »

Dumálni tudni kell... Kiröhög ma a morning show-t hallgatom azt balázsék azzal szórakoztak hogy ha van egy tudálékos fizika tanár mondja meg mivel mérik a sugárzást és hogyan.. felhivja öket egy öreg és úgy 10 percet végig dumált megállás nélkül, még balázs is félbe szakította hogy öreg ideje lenne tenned de még folytatta, és én meg már fordultam ki a kocsi ülésből hogy: Úristeeeen!

Na de tényleg ez egy műűűűűűűűűvészet! Ördögi
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5071 Dátum: 11 jún 28, 13:24:37 »

Egy Aestalan fórum is milyen lenne már?

Ez most jól esett. Mosolyog De tényleg, nekem  ilyet még nem mondtak. Nevet NKW csapaton kívül nem nagyon maradt már itt senki aki ismerne.
Jah STMet én is hiányolom, bár szerintem ő vissza fog még térni.

Narutos témák meg: hát képzelheted Chakrának milyen lehet, amikor ő mindent tud a Narutoról sztem még Kishinél is többet. Nevet És ezután küzdeni ott.

Én már semmilyen topicos se vagyok. Illetve csapattopicos legfeljebb. Nevet Könyvekbe is csak azért írtam mert most megy ez a Trónok Harca téma, és ez nekem már 2 éve mániám, de eddig nem élhettem ki, mert az emberek nem ismerték. ikszdé

Egyébként régen az "észosztós" topicokba írtam sokat. Főleg oda tartoztam. (Vita topic és régi Filó topic) Nekem Filó topcban volt a fórumos "fénykorom" amikor a legtöbbet írtam ide.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5072 Dátum: 11 jún 28, 13:38:06 »

Tényleg nem? Ohh My God Ezen csodálkozom... Mosolyog

Amúgy ja, szerintem is visszajön, csak most túúúúlságosan is elfoglalt... :/ Biztos becsajozott. Gondolkozik ikszdé (gonosz vagyok)

Manapság mondjuk a Vita topic is fellendült valamennyire... Többé-kevésbé...
Filó topicot miért szüntették meg? Vagy az csak a régi fórumon volt?
(Mondjuk a "régi fórum" fogalmával sem vagyok teljesen tisztában, mert ugye akkor még nem voltam. ikszdé)
_________________

Szerk.: És csak emlegetni kellett... heo él! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 13:44:26 írta A-chan » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5073 Dátum: 11 jún 28, 13:45:09 »

Nem szűnt meg, csak összevonták még két másik topical, ebből lett a Minden ami tudomány. De nem ezért enm írok oda, hanem mert már nincsenek olyan jó témák, mint két évvel ezelőtt. ikszdé Meg mert már mindenről ezerszer leírtam oda a véleményemet. Mosolyog Meg hiányoznak azok, akikkel akkor menetek a témák.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 13:45:54 írta Aes Sedai » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5074 Dátum: 11 jún 28, 13:49:37 »

Értem. :3 Majd belenézek abba a topicba. Szeretem az ilyen eszmefuttatásokat. ^^
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5075 Dátum: 11 jún 28, 14:18:46 »

Huh a Narutos témákba főleg csak felvidulni járok... Ott sok az okos ember. ikszdé Részvétem Chakrának. Hümm-hümm

Remélem én nem tartozok az ilyen "sok okos ember" kategóriába! De ám igazad van tényleg betudsz néha sírni egykét hsz-től! Nevet

Minden ami tudomány. De nem ezért enm írok oda, hanem mert már nincsenek olyan jó témák, mint két évvel ezelőtt.

Ha te már két éve tolod és a filos topicba írtál akkor talán emlékszel az én hszem-re ami még a mai napig megvan csak most ebbe a "Minden ami tudomány" topicba lett begyömöszölve! Ám tényleg jó topic tetszettek azok a dolgok amiket írtak mások... ám bár én is két éve vagyok fórumon nem látszik meg tudom, de én inkább olvasom mint hozzászólok! Nevet Ez azzal magyarázható hogy túl lusta vagyok még ahhoz is hogy írjak pár sort! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 14:19:36 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5076 Dátum: 11 jún 28, 14:24:56 »

Filó topicban nem két éve vagyok, hanem inkább két éve voltam. ikszdé Mostanra már elszoktam onnan. Nevet Am igen, te is elég régi darab vagy már itt régebbi mint én. Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5077 Dátum: 11 jún 28, 14:30:17 »

Elég ha a csak a regisztrációmat meglesi az ember! Nevet Régóta osztom az eszet de nem túl gyakran ezért az ilyen STM félék... nagyobb "hírnévre" tettek szert xD! Mondjuk most nem tudom hogy melyik az a Tripla S azaz SSS vagy most STM az amelyik akkora baromságokat írt folyton hogy inkább választottam volna egy koncentrációs tábort! De hogy vmelyikkel fix nem jöttem ki az tuti!

ui: Lám-lám most nézem, te 4 nappal a születés napom után regisztráltál, mondjuk ha 4 nappal előbb regisztrálsz bevettelek volna  klubbomba Nevet... én nekem ugyanakkor van a születésnapom mint kishimotonak te meg aznap regisztráltál volna mikor mi ünnepelünk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 14:38:19 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5078 Dátum: 11 jún 28, 15:47:35 »

Remélem én nem tartozok az ilyen "sok okos ember" kategóriába!

Miért? Inkább a buta kategóriába szeretnél tartozni? Hmm? (Bocsi, ezt muszály volt... Ne vegyél komolyan! ikszdé)

STM nem szokott baromságokat írni, hacsak nem az a célja! Durci ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #5079 Dátum: 11 jún 28, 16:02:04 »

Hát nem tudom csak STM meg SSS... ezt a kettőt mondtam azt tudom hogy vmelyik (mivel szinte egyforma nevük van) olyan dolgokat írt néha ami feltudta az agyam 120%-ig túrni, anélkül hogy bármi más történt volna velem aznap!

Ám meg ez a szöveg hogy: "STM nem szokott baromságokat írni, hacsak nem az a célja!"
Igen csak nyalizás szaga van, de kitudja, nem sértegetek senkit mert nem a kenyerem, de ez bizony akkor is nyalizás!!! Nevet

"Miért? Inkább a buta kategóriába szeretnél tartozni?"
Erre csak azt tudom mondani: Nem baj az ha okos ember hülyéskedik, de hogy egy hülye okoskodik!?!  Ördögi Ezt jól vésd a fejedbe xD (és nem.. nem vettem komolyan, szimplán ahogy írtam egy okos ember hülyéskedik, csak hogy ne legyek dicsekvős  Nyelvesít)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 16:02:51 írta Morause » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5080 Dátum: 11 jún 28, 16:30:20 »

STM nem szokott baromságokat írni, hacsak nem az a célja! Durci ikszdé
Mostanában nemcsak hogy baromságot, semmi mást sem ír Nevet Mellesleg minek nyalizna valakinek fórumon? Mert egy modinak még érthatő lenne, de egy sima fórumozónak? Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5081 Dátum: 11 jún 28, 16:32:37 »

Én tényeket közöltem, nem nyaliztam. Nevet Ha ez nem úgy jött le, akkor bocsi. kacsint

A többihez inkább nincs hozzáfűzni valóm. ^^

Megelőztél, de köszi Zer0. Pirul
És tényleg nem ír... Többek között ez volt a témám a mai nap folyamán. Szomorú
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5082 Dátum: 11 jún 28, 16:44:17 »

De én legalább itt vagyok, ami önmagában is elég indok a boldogságra. Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5083 Dátum: 11 jún 28, 16:47:44 »

Am gman, mostmár trollfáraó vagy? Nem tudtam, hogy trollok építenek piramist, bár tuti nem feküdnék bele Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5084 Dátum: 11 jún 28, 17:03:18 »

A trollok kiváló piramisokat építenek. Durci
Jó, talán kicsit amorfak, az is lehet, hogy célszerű lenne a papíron és a ragasztón kívül más agyagot is felhasználni, de a célnak tökéletesen megfelelnek.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 28, 17:04:20 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!