24 jún 16, 17:13:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181126 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4830 Dátum: 11 jún 20, 23:32:18 »

Nem, csak egy pöttyben kapott bele milliméterre az ujjam közepétől /vagy párnácska, kinek mi:3/
Múltkor viszont mérnöki pontossággal pont oda kapott, ahol a körmöm fehér része nő, az mellett a bőrbe /hát ezt jól megaszontam ikszdé /.
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4831 Dátum: 11 jún 21, 06:08:18 »

Hiányoztál Kallen! Nevet

Gondolom tanultál eleget,mert csak olvasgattad a fúrumot,írni nem írtál Mosolyog

Látjátok? Minek a macska? Karmolnak,nyávognak..nekünk meg fájnak.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4832 Dátum: 11 jún 21, 10:02:24 »

Nah, vasárnap megvolt az évzáró. Egész végig a kis színpadon kellett állnom a másik két zászlóssal, és egész végig minket néztek. >.<# Ha ezt tudom, hogy odaállítanak, elegánsabban öltözök fel. smirksweat Jó, nem azt mondom, hogy szörnyen néztem ki, de felvehettem volna a másik szoknyám. Na mostmár mindegy. 4× bemondták a nevem, + egyszer az osztályunk nevét is, úgyhogy büszke voltam magamra. ikszdé smirksweat Neem, igazából szörnyű volt, mert nem elég, hogy alapból ránk nézett 500 ember, amikor kimentem az oklevelekért, akkor mégjobban ránk néztek. >.<# És én nem szeretek a középpontban lenni. A legszebb füzetvezetés díjon meglepődtem, komolyan, még egy matek-díjat is jobban vártam volna (pedig abból vagyok a legrosszabb), mintsem egy ilyet.^^ Jaa, és a jó eredmények miatt kaptam egy Japános könyvet, le van írva benne minden Japánról, sőt, még kis Japán nyelvtan is van benne. Asszem a nyáron elkezdek japánul tanulni. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4833 Dátum: 11 jún 21, 10:35:41 »

Ó te mázlista. Mondjuk én füzetvezetésben elbújhatok, mert a lepok tetején lévő Chibik száma jelzi nálam, hogy mennyire untam az órát Nevet De az a japános könyv véletlen, v tudták, hogy te ilyen anime rajongó vagy?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4834 Dátum: 11 jún 21, 10:45:08 »

 Nevet Az is valamilyen szinten füzetvezetési forma.
Tudják, hogy tiszta japán, anime, manga fan vagyok, ezért is kaptam. Ez az első ilyennel foglalkozó könyvem.^^ Ja, nem, mert tavaly karácsonyra egy olyan könyvet kaptam, amiben benne volt szinte az összes manga, meg hogy hogyan készülnek a mangák. Mosolyog Sose kértem ilyesmit, de nagyon meglepődtem és örültem, amikor megkaptam.^^ Épp ezért nem írtam ide 2 napja, mert a Japános könyvemet bújom. De most szüneteltetek, mert 2 napja a japán elektromos budikról álmodok. ikszdé smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4835 Dátum: 11 jún 21, 10:52:11 »

Én láttam egy blogot, ahol ilyen japán cuccok voltak, hogy fűthető vc ülőke, meg zenél meg, meg kapszulalakás... majd megkeresem, ha érdekel az ilyesmi.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4836 Dátum: 11 jún 21, 10:56:24 »

Aha, ilyenekről én is olvastam abban a könyvben, meg hogy az elektromos kádban történő fürdés előtt alaposan le kell zuhanyozni, aztán lehet csak kádba ülni. De ha egy kis szappanhab is ottmarad a kádban, nekünk annyi. x.x
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4837 Dátum: 11 jún 21, 11:05:43 »

Úgy tom hogy nem csak elektromos, hanem sima kádnál is így van, mert a kádba relaxálni mennek, ott tisztának kell lenni. Am egy japán fürdőt is szívesen kipróbálnék. Olyan szabadtérit, ahol kívül hideg van, a víz meg forró.



Hanii: meg tudnád adni itt vagy PÜben a könyv szerzőjét, és címét?
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4838 Dátum: 11 jún 21, 11:51:56 »

nekem olyan a macskám, hogy nagyon szereti, ha simogatják meg ölbe van, de kb 3 perc múlva megunja, és elkezd harapni meg karmolászni. én meg olyankor jól felidegesítem, és mindig csak támad, tiszta seb szokott lenni mindenem ikszdé
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4839 Dátum: 11 jún 21, 11:59:45 »

biztos aranyos lehet : )
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4840 Dátum: 11 jún 21, 12:38:47 »

Hiányoztál Kallen! Nevet

Gondolom tanultál eleget,mert csak olvasgattad a fúrumot,írni nem írtál Mosolyog


Hihh Ti is nekem^^ Pirul Pirul

Hát tanulni csak annyit tanultam amennyit muszáj volt, többet ritkán ikszdé Meg így év végén kitört egy kisebbfajta "forradalom" a lányok és a fiúk között /én a fiúk pártját fogom Nyelvesít /, de semmi komoly, csak szidják egymást ott ahol tudják én meg sunyulok a háttérben és röhögök rajtuk /mármint a lányokon/.

Macskákhoz még annyit, hogy az enyém csak akkor ilyen ha felbosszantom vagy játszok vele^^ egyébként meg bejön az irodába /mi így hívjuk ezt a szobát Nevet / és lefekszik a bőrdíványra és ott alszik fél napon keresztül. Na ilyenkor annyira kawaii=3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4841 Dátum: 11 jún 21, 12:41:22 »

Sziasztok.  Ha már macskás téma, valaki nem tudja hogy lehet kutyához szoktatni?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4842 Dátum: 11 jún 21, 12:49:44 »

De igen, kiskoruktól kezdve kell őket együtt nevelni. Ha meg nagymacska került össze a kutyákkal, akkor idő kérdése. Legalábbis nálunk így volt. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4843 Dátum: 11 jún 21, 13:13:50 »

Hát nálunk idős a kutya, kb 2 éves Shar-pei. A macskák meg most fognak ide kerülni, és viszonylag fiatalok.  Az egyik ismerősöméknél ez csak magától kialakult, de olyan szinten, hogy a macska van a hierarchia csúcsán a kutyák meg alatta. Szó szerint rettegnek a macskától, pedig az egyik kutya németjuhász.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4844 Dátum: 11 jún 21, 13:28:58 »

hanii, köszi a könyvet, ez éppen nekem is megvan, tényleg nagyon jó. Megnéztem neten, 1900 körül árulják, de a miénken a címke 1300 Nevet Szal jó üzlet volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!