24 jún 26, 03:32:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204423 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4860 Dátum: 11 jún 21, 18:23:16 »

Boldog szülinapot Szmájli-chan^^ én általában pénzt kapok és azt veszem meg ami tetszik /ami általában könyv :3/
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4861 Dátum: 11 jún 21, 18:48:55 »

köszi Mosolyog én ha pénzt kapok akkor is mangát veszek xD szal mind1 ^^"
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4862 Dátum: 11 jún 21, 20:51:20 »

"És a szmájlid érjen a bokáááádig" Nevet Am jóccakát mindenkinek. Már unatkozom Mosolyog Rajzolni kéne új avatart... Vagy ne, Masashi?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 20:54:50 írta Zer0 » Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4863 Dátum: 11 jún 21, 21:35:05 »

Szmájli-chan, nagyon boldog szülinapot!! ^^
Szerintem az a legegyszerűbb ha pénzt adnak. Utálom amikor állandóan azt kérdezgetik hogy mit szeretnék szülinapomra, én nem tudok mondani semmit, de azért nem hagynak békén ikszdé De a bátyám nagyon jó fej, mindig valami meglepetéssel készül, tavaly mondjuk 2 táncolóegeret kaptam tőle, évek óta erre vágytam Nevet (utólag derült ki hogy az egyik egér fiú a másik lány, mire észbe kaptunk 2 helyett már 12 egerünk volt ^^" )
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4864 Dátum: 11 jún 21, 21:43:00 »

Az aztán kellemes meglepetés lehetett.  ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4865 Dátum: 11 jún 21, 21:52:38 »

Boldog szülinapoooot! Mosolyog Mosolyog
Én nem unatkoztam, ugyanis ma újrakezdtem a shippudent, kicsit már tavaly nyár óta kimentek a fejemből azok a szép régi idők, amikor még megvolt minden akatsukis, meg amikor Sai beszólásaitól leestem a székről. ikszdé Hiányoznak. Pirul Jaaa, meg Tobi is hiányzik, le Madarával! Csak az idegesít, hogy annyi dolog nem derült még ki, de annyi, hogy az valami hihetetlen, és mire oda jutnak, hogy rájönnek, addigra szétcsap engem az ideg. >.<# De azonkívül minden rendben, 5. rész, fantasztikus! ikszdé Nembaj, itt az egész nyár. Talán mire beérem az aktuális animét, addigra már vége is lesz. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4866 Dátum: 11 jún 21, 22:01:18 »

A barátnőm eleve terhes hörcsögöt meg tengerimalacot vett... ikszdé

Boldog szülinapot Flexee-chan! ^^

Én szülinapra sem és karácsonyra sem nagyon szoktam mostmár ajándékot kapni. (Legutoljára már fánk sem volt. smirksweat)

Amúgy milyen jó... Mindenki papolt nekem, hogy "Kislányom vigyázz, mert nagyon könnyen eleshetsz a motorral, és bajod eshet!", ehez képest, pont a mindenki csinál belőle roncsot, én meg nem. Szerencsétlent már sz*rrá verték (Gyáááá), és két napja anyu is megsínylette a dolgot... :/
Naplózva

Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4867 Dátum: 11 jún 21, 22:23:15 »

Boldog születésnapot!  Mosolyog

Hú, az én ajándékaim is nagy meglepetések szoktak lenni. Sosem azt kapom, amire vágyom. Legutóbb nagyszüleimtől kaptam egy gyönyörűen becsomagolt dobozt. Meg is lepődtem, kisgyerek korom óta nem kaptam tőlük ekkora ajándékot. Kibontottam vigyorgó fejjel, mi volt benne? Egy kisebb doboz... Abban egy még kisebb. A legutolsóban volt gy gyönyörű boríték, benne 5000 Ft.  >.<#
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4868 Dátum: 11 jún 21, 22:32:32 »

ha minden napom olyan mozgalmas lenne, mint a tegnapi és a mai, akkor nem unnám el az életem háromnegyedét, hanem muszáj lenne pihennem a negyedében. ez kin is múlik? természetesen rajtam, de hát aki lusta vakarózni, az fürödjék. ja, és ahhoz, hogy elérjem céljaimat vagy vágyaimat beteljesítsem, kéne valamit tenni, nem csak a számnak kéne sírnia. aki nem dolgozik, ne is egyék.
hahaha, milyen bölcs lettem hirtelen xD
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4869 Dátum: 11 jún 22, 07:09:47 »

Boldog születésnapot!  Mosolyog

Hú, az én ajándékaim is nagy meglepetések szoktak lenni. Sosem azt kapom, amire vágyom. Legutóbb nagyszüleimtől kaptam egy gyönyörűen becsomagolt dobozt. Meg is lepődtem, kisgyerek korom óta nem kaptam tőlük ekkora ajándékot. Kibontottam vigyorgó fejjel, mi volt benne? Egy kisebb doboz... Abban egy még kisebb. A legutolsóban volt gy gyönyörű boríték, benne 5000 Ft.  >.<#


Velem tesómék csinálták meg... csak még téglával is telirakták, meg nekem MP5 volt benne.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4870 Dátum: 11 jún 22, 13:41:57 »

köszi minna Nevet ááá most beszélek Kitsune samaval, mondja meghív egy ramenre, a sparban van japán kajálda *-* enéél jobb szülinapit nem is adhatott volna Nevet meg sushit is eszünk Nevet és odaadja kölcsönbe az Árnybírót. kicsit nagyon véresésbrutális de a sztori érdekel.

Masashi chan: új avád van?? Ohh My God ikszdé (csakis neked szegeztem eme amerikai kérdést Pirul)

am péntektől nem leszek gépnél 10 napig kb. ikszdé nem jut rá időm :S szaladgálok ide meg oda, feltérképezem az agyamban Győrt ikszdé muszáj mert elég gyatra vagyok tájékozódás terén... ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4871 Dátum: 11 jún 22, 13:55:07 »

What the hell?? (tess ez igazán amerikai ikszdé)
nem, nem szörnyű Pirul, a szivárványos Tobi aranyos ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4872 Dátum: 11 jún 22, 14:17:37 »

Tobi édes mert kelekótya ikszdé Madara gonosz Sír Szerencse
hogy mit? hmm nem is tudom...felfedezem Győrt ikszdé rámfér Hümm-hümm Pojén
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4873 Dátum: 11 jún 22, 14:46:37 »

nekünk el van dugva a gumimedence ikszdé és nem tudom használni így Technikai KO
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4874 Dátum: 11 jún 22, 16:14:13 »

jaj, olyan jó nektek, ti csak gondoltok egyet, és csobbantok a kertben. én viszont panelban lakom, ezt nem tehetem meg, vagy az uszodát, vagy a legközelebbi strandot kell válasszam : ( irigy vagyok rátok ^^'
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!