24 szep 20, 23:54:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304434 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4890 Dátum: 11 jún 23, 16:58:49 »

Meg rejtve tartózkodni a fórumon kedves kolléga! Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4891 Dátum: 11 jún 23, 17:00:28 »

DE annak van értelme. ikszdé Nem látják mit csinálsz, mert semmi közük hozzá. ikszdé Meg most nem is moderálok amúgy se. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4892 Dátum: 11 jún 23, 17:04:52 »

A rejtve levésnek igenis van értelme Hümm-hümm csak néhány "a táplálkozási ranglétrán feljebb álló egyén" láthatja hogy milyen sokat is szoktak egyesek fórumozni valójában xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4893 Dátum: 11 jún 23, 17:09:02 »

Én már nagyon régóta szinte mindig rejtve vagyok. ikszdé Egyszerűen megszoktam, hogy nem látom a nevem Nevet

Bár egyaszer még valamikor régen Saphival msnen beszéltünk erről (ő tényleg mindig rejtve volt), és megfogadtuk, hogy visszaállunk láthatóra egy időre. xDDD Hát nem tartott sokáig, de én még képet is csináltam róla. Nevet Végülis igazi ritkaság volt minket elérhetőn látni. De senki nem rendezett díszünnepséget sajnos. Szomorú  Pojén

Itt a kép: http://imagerz.com/QEFAWktvAwMFBwoeFQVR

Hihetetlen miket talál az ember ha unalmában a vinyóján turkál. ikszdé

Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4894 Dátum: 11 jún 23, 17:12:41 »

Amúgy is teljesen értelmetlen baromság a hszeket formázgatni. 

Szerintem meg jó dolog, hogy van ilyen sokféle formázási lehetőség. Ha van lehetőség, ki kell használni.
Bár, én csak így szoktam írni, azt nem tudom mennyire zavaró  Pirul
Naplózva

....................................................................................................................
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4895 Dátum: 11 jún 23, 17:50:20 »

Valaki árulja már el nekem, hogy hol a rejtve kapcsolódós gomb...  Hmm?
Amióta regisztráltam azt keresem, de hülye vagyok és nem találom... ikszdé

Amúgy ma tudatosult bennem, hogy göndör a hajam... smirksweat ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4896 Dátum: 11 jún 23, 17:54:54 »

A-chan: profil->azonosító beállításai->Mások láthatják az online állapotod? (innen vedd ki a pipát)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4897 Dátum: 11 jún 23, 18:07:23 »

Hogy én milyen szőke vagyok... ikszdé Pedig esküszöm, hogy ott is kerestem már párszor...
Bocsánat, a szokásos figyelmetlenségem... smirksweat
Köszi szépen! Nevet

Egyébként arrafelé is meg lehet pusztulni a melegtől? Én majdnem a halálomon vagyok, és az sem segít túlzottan, hogy gépelés közben a kezem az akkun van, ami szintén melegít. >.<#
Holnap meg vizsgázok, és még bele sem néztem. Rühelltem elmenni ebben a melegben a jegyzetekért. Pojén
Naplózva

Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4898 Dátum: 11 jún 23, 18:23:45 »

Hali emberek.
Na mi a helyzet errefelé? Mosolyog
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4899 Dátum: 11 jún 23, 18:34:33 »

Eddig azért nem használtuk a klímát, mert nem volt a távirányítójában elem, és lusta voltam elmenni a boltba... ikszdé
Nem baj, a hétvégén otthonról hoztam elemet, csak épp, én barom, azt nem néztem meg, hogy milyen illik a távnyitóba, és persze, hogy rosszat hoztam.  Hümm-hümm
Naplózva

Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4900 Dátum: 11 jún 23, 18:38:36 »

Inkább megsülök mint hogy lemenjek elemért...Általában kiszedem valami másból az elemet és azt rakom bele...Nevet  ikszdé
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4901 Dátum: 11 jún 23, 18:44:58 »

Az egyetlen dolog, amiból kiszehetném, az az egerem, de az ugye kell... (és még csak nem is olyan megy bele, mint a távirányítóba ikszdé)
Esetleg ha holnap megyek vizsgázni, hazafelé benézek a boltba elemért, addig meg leengeden a redőnyöket, hogy ne jöjjön be a meleg, és tök sötétben ülök bent, pont, mint a filmekben a hackerek! Pojén
Naplózva

Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4902 Dátum: 11 jún 23, 18:46:44 »

távirányítóból kiszedem és belerakom a másik távirányítóba xdd
Vagy...valami régi gagyi játékból amit úgy se használok és persze van benne elem..hát minek?Nevet
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4903 Dátum: 11 jún 23, 18:51:58 »

Na, lassan 2 hete belevergődök a pincér kötelező nyári gyakorlatomba. Eddig csak apám munkahelyén és alkalmi munkahelyeken voltam segédkezni. Nagyon kedvesek a munkatársaim, mindent elmagyaráznak, lehet velük jókat beszélgetni, engedékenyek és elnézőek velem, mint (még csak) "amatőr tanulóval". Szakácsok is nagy arcok, vendégekkel sincs sok gond azon kívül, hogy a forgalom 80%-a német, a kecskeméti újonnan ideköltözött autógyár miatt. Napi 8 óra, ebből az első 5-6 óra keményebbnél is keményebb fizikai meló, ver a víz mint egy bölényt, de nem lényeg, mert elfogadom a szituációt és élvezem a munkát. Legalább van ami eltereli a figyelmem a barátnőm hiányáról. Na ja, most ír rám az előbb, hogy "van egy rossz hírem". És igen, hétvégén se tudunk találkozni, mert megy bátyjához, alapból vasárnap óta nem tudtunk találkozni. Szóval magánéletem nincs sok. Tanulnivaló: addig becsüljétek meg azt, hogy unatkoztok, amíg lehet. Az unatkozás luxus, használjátok ki minden egyes szabad percetek, mert egyetlen percért sem kár amit él az ember. Éljetek minden nap úgy, mintha az lenne az utolsó napotok, amit éltek az életben! Ne bánjátok meg később azt az időt, amikor nem csináltatok hasznosat. Mert szerintem mindegy, hogy milyen a végzettséged... hol dolgozol... mennyit keresel... azt kell megmutatni, hogy mit tudunk Alkotni. De ez már egy másik téma.
Naplózva



A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4904 Dátum: 11 jún 23, 19:33:44 »

Épp meg akartam kérdezni, hogy mi van a barátnőddel, összejöttetek-e... Ígyesen igen, gratula. ^^
Az unatkozás lukszus, de mi van akkor, ha az ember nem tudja rászánni magát arra, hogy bárminek is nekifogjon? :/ Ha nincs motivációja?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!