24 jún 26, 03:30:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204404 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4815 Dátum: 11 jún 20, 14:13:55 »

hiroto: Nem, én a Jelátalakítás és kódolást húztam. Igazából volt ennél rosszabb tétel is, csak az a baj hogy ezt a vége fele tanultam meg amikor már teljesen le volt strapálva az agyam -.- De ahhoz képest szerintem nagyon jól elmondtam Mosolyog
Nálunk a szerzői jogok védelme a számítógépes károkozással volt egybevonva, de igazából szerintem ez volt a legjobb tétel és azért imádkoztam hogy azt húzhassam ki Nevet

Nekem van 2 unokatesóm (unokanővérem) Szigetcsépen, minden nyáron meglátogatjuk egymást Mosolyog Van hogy lejönnek hozzánk egy hétre, na akkor aztán buli van ikszdé Nagyon bírom őket, olyanok mintha a nővéreim lennének Nevet (ha már egyszer nincs lánytestvérem... Nevet )
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4816 Dátum: 11 jún 20, 15:35:13 »

Hú, én rimánkodtam, hogy valami kis egyszerűt húzzak, hát sikerült  ikszdé Szerencsém volt Nyelvesít Valami kis keresős gyakorlatosat húztam, elégedett voltam önmagammal.

Jók az idősebb női rokonok, sok mindenben tudnak segíteni, és tanácsokat adni ha baj van ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4817 Dátum: 11 jún 20, 16:40:44 »

Meg az is zavaró tud lenni, amikor nyilvános helyen úgy beszélnek felnőtt unokájukkal, minta az öt éves lenne. smirksweat
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4818 Dátum: 11 jún 20, 16:54:43 »

OFF.: Nem is tudom hány oldalon át beszéltünk itt az érettségikről... Hümm-hümm Csak nehogy baj legyen belőle. De mivel sokak túlestek rajta szerintem ide már ne írogassunk ilyeneket.... :/

ON.: Van olyan aki a nyáron találkozik olyan szerettével akit egy éve nem látott legalább? Nekem van, az unokatestvérem, Hollandiában él. Már annyira hiányzik, de még egy jó darabig nem láthatom, csak a következő hónap végén. Tavaly sokat volt nálunk így miatta nem tudtunk más helyekre elmenni de idén megoldjuk, sajnos még mindig nincs ötletünk arra se hogy hol töltjük egy pár nyári szüneti napunkat, de megvilágosodott már az... Hogy külföldre nem jutunk ki. Mosolyog


Én idén látom unokatesómat aki kinn él londonban, megházasodik és itt lesz a lagzi.
Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4819 Dátum: 11 jún 20, 17:25:24 »

Mostmár tényleg elég ramatyul vagyok,mert:

1. Július 3.-án kisebb műtétem lessz,és rohadtul félek,de január óta hál istennek semmi bajom

2. Az a 2 barátom mosthogy összejöttek,aztse tudják,hogy a világon vagyok,szóval tengetem a napjaimat a gép előtt,melózok,vagy segítek itthon...

2,5. Kisműtét,de elvárnám,hogy ottlegyenek. Erre elmennek együtt nyaralni...És már tudják kb 3 hónapja ezt,de nembaj,menjenek csak.


Olyan jó leirni ezeket
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #4820 Dátum: 11 jún 20, 19:24:21 »

Tudom hogy nem való ide és már sokan leérettségiztetek vagy érettségiztek, de rám holnap 12/20kor kerül a sor.SEGÍTSETEK ikszdé Küldjetek energiát vagy valami vagy imádkozzatok mert nagyon nagy szükségem van rá tanultam mint állat és úgy érzem nem tudok semmit... arigatou előre is Pirul
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4821 Dátum: 11 jún 20, 19:33:45 »

Én is úgy éreztem, hogy nem tudok semmit, de amikor kihúztam egy nagy kő esett le a szívemről, mert rájöttem, hogy tudom  ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #4822 Dátum: 11 jún 20, 19:38:33 »

Aranyosak vagytok köszönöm szépen ^^ Nagy szükségem van most a biztatásotokra Mosolyog bow
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4823 Dátum: 11 jún 20, 19:43:15 »



Am én jégkását fogok most csinálni magamnak a mágikus hűtőm segítségével, azt hiszem epres lesz vagy... Szedres. Nyelvesít Kissé megkívántam valami jegeset már csak azért is, mert felhoztad.

jégkáásaa jááá *-* te kis nyári finomság *-* idevele de rögtönnn *---* aww *w* -_^

jé dee rég voltam itt föönn ikszdé valahogy lefoglal a ninja saga na mind1 igyekszem active lenni Nevet

@Masashi-chan: jók az új képeid!! most nem tettem fel idióta amerikai kérdést ikszdé ^^

háháá nyájiszüneet kutyaugatás részeges alakok ordítoznak ikszdé (ez van itt most perpillanat)

eleon-sama: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=xH8eXkzh7f8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xH8eXkzh7f8</a>
küldöm az energiát! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 19:45:03 írta ^^ » Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4824 Dátum: 11 jún 20, 19:43:24 »

Menni fog hidd el, én is szorítok neked^^
Velem felvételin történt ilyen hogy úgy izgultam majd' megállt a szívem aztán a legkönnyebb tételt húztam ki Mosolyog hasonlóakat Neked is=3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4825 Dátum: 11 jún 20, 19:50:06 »

nha kijöttek a zsaruk is...nem tom mi van pontosan most épp részeges röhögést hallok meg valamit elloptak Technikai KO Hmm...
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4826 Dátum: 11 jún 20, 20:21:57 »

hogy érted azthogy hiányoznak az amerikai kérdéseim? *amerikai kérdés xD*
dejó hogy örül nekem valaki  Hümm-hümm Hümm-hümm ja bejelölöm a tesódAt Nevet
nyugi nem téged kerestek, szerintem a téged ábrázoló WANTED plakát csak egy őrült rajongódé volt és azért mutogatta mindenkinek  Hümm-hümm

hüpp hüpp szamócás jöhet Nevet

nade mennm kell Szomorú jó8 minna holnap jövök kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 20:26:30 írta ^^ » Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4827 Dátum: 11 jún 20, 22:49:31 »

atya ég, de rég írtam... amikor utoljára itt jártam, kb 315-320 oldal volt oOXD

kicsit mesélnék akkor:
hétvégén meg volt az idei nyár első fürdőzése, mégpedig éjszaka mentünk el a szüleimmel és barátommal, nagyon poén volt : D mondjuk nagyon jól is esett, mert rohadt meleg volt az nap, és a fejem is nagyon fájt, mert nagybátyámnak meg nagynénémnek meg kellett csinálnom a laptopot és a gépet, 2 és fél órát szórakoztam vele, de akkor ki is jelentettem, hogy én nem leszek informatikus, pedig annak tanulok X) a lényeg, hogy sikerült =P
ma pedig voltam életem első anime találkozóján ^-^ nagyon nagyon jól éreztem magam, fúúúú egyszerűen nincsenek rá szavak =D meg ennek köszönhetően rájöttem csomó dologra, remélem így már könnyebben sikerül megértenem magam ..
ja és borzasztóan fájnak a manduláim :|:S

Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4828 Dátum: 11 jún 20, 23:07:28 »

Az első anime-találkozók a legjobbak^^ sosem felejtem el az enyémet=3
A manduládhoz meg jobbulást Mosolyog én macskámmal játszottam és a lehető legrosszabb helyen kapott bele az ujjamba >.<# az egy dolog hogy vérzett /nem is kicsit/, de kegyetlenül fáj még most is >.<#
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4829 Dátum: 11 jún 20, 23:13:48 »

egyet értek veled és köszi : D
jaj, ilyen már velem is volt, gondolom ahogy mozgatod az ujjad, így nyílik szét, nem?
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!