24 jún 01, 19:53:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143840 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4800 Dátum: 11 jún 19, 17:11:43 »

Én mindig magamat adom.
Általában mindig vigyorgok....

Ezekszerint lehet te vagy én csak fiúban  Hmm?

ah előbb tiszta jól állt a hajam leakartam fényképezni de elmult Szomorú pedig viccesvolt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 17:16:03 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4801 Dátum: 11 jún 19, 17:19:01 »

Néha én se tudom, hogy mégis ki az igazi énem, mert úgymond van egy rossz és egy jó.
Amúgy nem hinném, hogy Noemi-chan hogy én te lennék, fiúba mivel van jó pár dolog, amit még nemigen tudsz rólam meg hát amúgy is minden ember más és más csak annyi az egész, hogy vannak pozitívabbak és vannak negatívabbak és gondolom, te a pozitívabbak közé tartozol, ezért érzed így. kacsint
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4802 Dátum: 11 jún 19, 17:34:13 »

Igazából én se gondolom, hogy én lennék te lányban ... ez egy túlzó kijelentés volt mint az az embereknél oly annyira szokásos... viszont ha a vigyorgósságról van szó az én kedves barátaim ésa magyartanárom az elmúlt néhány évben belém nevelte, hogy ezt akár védjegyemként is felfoghatom.... ennyire próbáltam csak célozni Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4803 Dátum: 11 jún 19, 17:42:15 »

Pedig ha vmi bajod van és csak nevetsz rajta az sokkalta könnyebben megoldja a problémáid mint hogyha nem szeretsz mosolyogni... ez puszta pszihológia, meg persze ha mosolyogsz még csak sejteni se fogják a bajod Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4804 Dátum: 11 jún 19, 17:43:21 »

Pedig a lelki támasz fontos igaz én is úgy vagyok vele, hogy nemszeretem, ha velem foglalkoznak, de viszont más problémáján meg szeretek segíteni.
Emellett sokat gondolkozok és már párszor kaptam olyan megjegyzést, hogy lassan már filozófus vagyok. Nevet
Szóval ilyen lelki támaszt nyújtó filozófus vagyok. Mosolyog
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #4805 Dátum: 11 jún 19, 17:51:01 »

Igazából semmi se bonyolult csak az emberek által lettek azok a dolgok, mert az emberek szeretnek sok mindent túlbonyolítani.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4806 Dátum: 11 jún 19, 18:12:25 »

Masashi milyen animeből van a jelenet az avadon?

am én nemhiszek ezekben a kivételekben
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4807 Dátum: 11 jún 19, 18:13:20 »

Masashi : mi ez a sok avatar váltás?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4808 Dátum: 11 jún 19, 18:18:51 »

elküldheted hátha megtalálom majd a címét Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4809 Dátum: 11 jún 20, 11:16:53 »

Vééégre túl vagyok a szóbeli érettségin is Nevet Reggel 8-kor én voltam az első vizsgázó, szóval legalább várnom nem kellett. Először angol, aztán infó.... nem volt olyan vészes. Infóból persze pont egy olyan tételt húztam, amit nem akartam ikszdé De egész jól elmondtam, bár a tanár kérdéseire nem nagyon tudtam válaszolni. De szerintem egész jól lett, szerdán tudom meg az eredményt Mosolyog
De ami a legjobb, hogy végre nekem is nyári szünet van Nevet Végre kiléphetek a vegetatív életmódból Nevet
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4810 Dátum: 11 jún 20, 11:28:17 »

Elsőnek lenni jó.
Nincs időd izgulni, így simábban megy a dolog.

Már mindenki maga mögött tudja az idei érettségijét?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4811 Dátum: 11 jún 20, 11:52:58 »

Van pár rokonunk, akiket csak nyáron látogatunk, vagy látogatnak minket.
De belőlük bőven elég évi egy nap is. smirksweat
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4812 Dátum: 11 jún 20, 11:57:19 »

Nemtom milyen lehet elsőnek lenni, de utolsónak se utolsó ikszdé én az voltam addig már csak kín marad nem csak a diákban, de a tanárban is, így lazább felelni Nevet

Rég nemlátott rokonok elég sok van... lévén hogy én felvidéken lakok, dédimék meg békésiek
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4813 Dátum: 11 jún 20, 12:28:10 »

Utolsónak nem lehet rossz, mert akkor már a tanárok is unják az egészet, és ők is inkább túl akarnak lenni rajta (gondolom).
Nekem holnap kell menni szóbelizni infóból 10:50-re. Az pont jó időpont.
5-en voltunk az osztályból (mert előrehozott) és beszélgettünk a megnyitó előtt. 3-an azt mondtuk, hogy ne ma kelljen vizsgázni, 2-en meg azt hogy ma. Szerencsére kaptunk még +1 napot  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4814 Dátum: 11 jún 20, 12:42:39 »

Beatreex: nem tán a szerzői jogok védelme tételt kaptad? Mert anno mikor vizsgáztam ez volt a leggázabb tétel amit húzni lehetett ikszdé

Sok sok olyan rokon van akikkel sajnos csak évente találkozunk, van akivel már több éve( legalább 5) nem találkoztam. Szomorú

Naplózva
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!